lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite
aż szkoda że nie zagrali nigdy w jednym klubie
wiesz z jakiej okazji był organizowany taki mecz?
1
@Zbyszard
i oby został i dawał nam dużo radości:)
w LM jako skrzydłowy ma już 9 goli i 9 asyst (liczę z BVB) a przed nim jeszcze 3-10 lat gry:) oby omijaly go kontuzje to bedzie jednym z wielkich:)
mam nadzieje że on, Fati, Araujo, De jong, Dest, Pedri, Trincao to nasza przyszłość:)
0
mogę tylko napisać o tych co widziałem w akcji
1. Messi
2. CR7
3. Ronaldinho - tylko dlatego że tak krótko to trwało takto byłby no1
4. Iniesta
5. Xavi
6. Buffon
7. Maldini
8. Ronaldo Nazario
9. Suarez
10. Ibrahimović
0
@TheNekro94
nie umieściłeś Iniesty ani xaviego a umieściłeś zidane?
0
@kuczyniak
spoko trzym się:)
0
@Janiama
może tak
ale ciagle można grać
Braithwaite
Dembele/Fati -Griezmann/Pedri- Messi/Trincao
i na dzień dzisiejszy to najlepsze rozwiązanie, tylko coutinho raczej musiałby odejść po sezonie a póki co mógłby grac na zmainę na LS i na 10
ale lepsza 9 to i tak mus:)
5
@Fawrf
i bardzo dobrze to nasza przyszłość z Fatim i Pedrim:)
1
@kamiVeB
dzieki wielkie:) nie ukrywam że interesuje sie NBA z doskoku i miło poczytać opinie jak ktoś sie na tym zna:) a dziś wymieniłeś mój ulubiony zespół obok Minnesoty:)
na netsów też czekam bo tam gra kevin i ciekaw jestem czy sie wzmocnili
0
@Futbolove_BarcaFun
ferencvaros nie ferencvaros - przypominam ze w poprzednich sezonach mieliśmy problem ze zdobywaniem bramek nawet ze slavią
0
@kuczyniak
a czytasz w ogóle to co robią:) ja już od tygodni się nie zastanawiam i żyję się wtedy lepiej:) zacząłeś budowę więc jednak planujesz do przodu:)
jeśli oglądasz dużo tv to proponuje ograniczyć, bo tam nawet jak mają dobre informacje o szczepionce to potrafią coś powiedzieć o efektach ubocznych choroby itp pierdoły byle tylko straszyc - jak przełączam kanały to zdarza mi się 5 minut coś obejrzeć
mówili coś o świętach- przejmujesz się tym? bo ja np. nie zmieniam planów i spędzam w gronie rodzinnym:)
głowa do góry:)
mieszkam w CK (Kielce) a ty?
0
@kuczyniak
chyba trochę przesadzasz, mi pomimo niby całej pandemii żyje się normalnie, nie zauważyłem większych zmian, pracuje w biurze, mam sam pokój ale mimo wszystko lubie pracować z biura, na wakacjach byłem na Mazurach i wcale mi to nie przeszkadza że to było w Polsce, co więcej w następnym roku też planuję Polskę ze względu że mam małe dziecko, tylko bliżej ode mnie niż Mazury
nie ograniczam sie z wydatkami bo zakupiłem też nową brykę
maseczkę noszę tylko do sklepu, bo generalnie i tak w innnych miejscach nie spotykam sie z innymi ludźmi, nie zastawiam sie generalnie czy coś zamkną
jedynie może jakby było lato to odczuwałbym zamknięcie basenów, ale teraz i tak się nie uda z rodziną bo za zimno
normalnie odwiedzam rodzinę i się z nimi spotykam, nie widzę w tej kwestii różnicy - jedynie w okresie marzec-maj rzeczywiście ograniczyłem kontakt, ale teraz wszystko normalnie
głowa do góry to nie koniec świata:) a ostatnio jest tak pieknię dzięki temu że mamy snieg:) oby tylko wytrzymał do świąt:) ja już nie mogę się doczekać świąt:)
0
@Nieznajomy
pewnie tak ale martin nawet jako rezerwowy sie przyda- po prostu w 4-2-3-1 prawdziwa 9 to mus
0
@Azi
juz nie przesadzajcie nawet bez messiego to mega mocny skład
ter stegen
dest-lenglet-araujo-alba
de jong-pijanic
dembele-griezmann-fati
braithwaite
oczywiście przydałaby się lepsza 9 i lepszy ŚP za pijanic
jakbyśmy tam wrzucili merino i Halaand to dla mnie skald spokojnie na LM:)
0
@Yosemite
i do tego mandzukic chyba bez klubu obecnie, trochę to dziwne
do tych 2 dodałbym dzeko - tez wg mnie przez wielu niedoceniony - choć on nawet bardziej skuteczny od tych 2 bo miał 2 sezony +35 goli
a giruod też mg piłkarz wg mnie - miewał sezony z +20 golami, wiec całkiem przyzwoicie, w pewnym momencie jak już odszedł suarez a nie było kasy myślałem czy jego byśmy nie pozyskali w końcu z griezmannem bardzo dobrze współpracuje
1
@Mixtape
że co? ajax atalanta, borussia -real, salzburg atletico
wszystkie ciekawe mecze:) a puszczają mecz o pietruszkę:_p dobrze że mam Polsaty i mogę przeskakiwać sobie po meczach bo z nimi bym nie wytrzymał:)
0
@Przemek2323
gdzie odpadniemy tam odpadniem, może zagramy w finale, 1/2 nie byłaby zła byle odpaść po walce, co by nie mówić od lat jesteśmy w najlepszej 4-8 klubów Europy
0
@Janiama
postawiłeś lips lub MU, ale już stawiasz że ajax nie wygra a atalanta?
0
@mroofkoi4t
skąd mam wiedzieć przecież to nie moja instalacja tylko znajomego
0
@Triv44
fajny pomysł:) jest tylko jeden problem - na taka wycieczkę potrzeba z 3 tygodnie urlopu a fajnie byłoby z miesiąc, u mnie nierealne
0
@mroofkoi4t
trochę przekoloryzowałeś, znajomy do domu 110 m2 pompa ciepła + fotowoltanika ca. 25 tys .PLN
1
@Fawrf
25 lat to chyba młody jak na ŚO, nie przyjmowałem jakiegoś klucza ponizej 20, czy 23 a bardziej do około 25-26 lat - dla stopera to 7-9 lat gry wiec dosyc dużo
6
lenglet, araujo, dest, de jong, pedri, dembele, fati, trincao, alena, puig
my na prawdę mamy ciekawą i zdolną młodzież i dobrze że pomału przechodzimy zmianę pokoleniową bo to najwyższa pora:)
0
@Janiama
ale co dają te ograniczenia ze w galeriach sie ludzie nie zarażali?
to po co te maseczki, dezynfekcja, dystans to nic nie daje?
z czego z tych 11 to znakomita wiekszosc smierci spowodowane przez paraliz i panikę- także genialnie
0
@Mroziu
w sumie tak:) ale wydaje sie ze jeszcze 3-4 lata pogra w LM wiec pewnie pod te 80 dobije
0
@Yosemite
CR - pytanie czy przekroczy 150? messi czy przekroczy 140? lewandowski - cel 100?
benzema - cel 85?
pytanie czy jest to wykonalne dla tych piłkarzy?
0
@Colon
tak samo River Plate, Santos, do tego w poczekalni Boca Juniors, Gremio, Palmeiras
0
@jeyx77x
szczyty były w listopadzie wiec się mylisz, a średnie temperatury w październiku w Polsce to było lekko ponad 10 C, czyli wcale nie tak zdecyowanei powyzej 10 c
0
@kordyl1010
to na pewno też, niechęć ludzi
ale zauważ też że jak ktoś w pomieszczeniach nosi maseczkę to ryzyko zarażenia jest niskie, poza tym im mniej wirusa w powietrzu (na zewnatrz) tym mniejsze prawdopodobieństwo roznoszenia
zresztą te testy wg mnie są kant o du.. rozbić, tu polecam komentarz dr Basiukiewicza
0
ale wy się tak podniecacie tym Realem, odpadną to odpadną i tyle
trzeba się skupić na naszych by dobrze grali i coś w tym sezonie wygrali:)
w LM na ten moment idzie na bardzo dobrze:) a widać że w tym sezonie nie ma zespołów do niepokonania - liverpool kto oglądał ten wie że wczoraj bramkarz Onana sprezentował im wygraną, Bayern - jest mocny to fakt, ale przy lepszej skuteczności "vide mecz z Salzburgeim" widać że i im można zagrozić
PSG - wielka niewiadoma, city - też zagadka ich forma, juve -forma w kratke, real - bez formy
wszystko okaze się wiosną jak zwykle:)
może BVB i Chelsea w tym roku pomieszają w LM?
martwi natomiast mnie że trochę hiszpańskie zespoły osłabiły się - przecież Real i Atletico mogą już teraz odpaść z LM i to nie jest scenariusz s-f
1
@kamiVeB
można prosić o oznacznie w tym cyklu, dzieki:)