0

@Mixtape
owszem Pochetino jest dobrym trenerem ale musiałby miec dużo transferów aby coś sensownego z nimi zrobić, choć i tak uważam że z nim jako trenerem pogubili by mniej punktów w lidze

0

@Peciak
może tak być ale remis to niebezpieczny wynik - jeden przypadek gol i którejś z ekip nie ma już w LM, chyba że zagrają umówioną żenadę bez strzelania na bramki:)

0

@Pawlak1992
ale wczoraj dobrze ze wygrali, bo takto każdy bedzie miało co grać w ostatniej kolejce

2

@FC1899Barca
tylko właśnie teraz nie ma idealnych warunków do rozprzestrzeniania się
idealne to miał październik- listopad jak było 5-10 C i wilgotno
taka pogoda właśnie sprzyja bardziej gyrpą, wirusom itp. a nie mróz, lekki bo lekki ale mróz

0

@mkord
wątpliwe

aczkolwiek bardzo spłycasz temat, wiele bogatych ludzi mieszka w apartamentach w dużych miastach bo jest im tak wygodniej - nie ma konieczności odśnieżania, koszenia, blisko sklepy itp, mają też odpowiednio duży metraż 100+

nie zapominaj że są stare bloki i nowe bloki i eksluzywne apartamenty- wszystko może być w jednym mieście a cena drastycznie się różnić

niektórzy lubie też kamienice ze wzgledu na wysoki sufit

inni za to wolą domy - duży ogród, grille latem, odpoczynek od zgiełku miasta

kto co lubi i kasa nie ma tu znaczenia

0

@Alanooo
Wydaje mi się że niejeden apartament może być warty więcej niż dom. To wszystko zależy co kto lubi

0

@AmigoBlancos
wiesz ze kompletnie się z tobą w tej kwestii zgadzam, no prawie

wg mnie De jong może być takim gościem ale potrzebuje partnera, szczególnie w 4-2-3-1 to widać że tam obaj piłkarze muszą być wybiegani i silni
a my nie mamy dla niego partnera - alena, busi ,pijanić - to powinien byc co najwyzej 3-4 wybór

dlatego dla mnie mus to transfer DPŚ - szybkiego wybieganego

już nawet griezmann sie odnajduje jak gra na 10 i duńczyk przy takich piłkarzach coś strzeli

pozdro

3

@MesQueUnClub_87
ja ogólnie nie chce widzieć go w pomocy już, taki piłkarz jak on nie nadaje się wg mnie do 4-2-3-1, bo jest po prostu za wolny, a w parze z Pijanić to byłoby już samobójstwo

ogólnie obok de jonga faworytem rodzi sie u mnie ostatnio alena, ale i tak oczekuje wzmocnień w tej formacji

2

@Barca1992
Pedri jest oki, ale on musi odpocząc widać po nim zmęczenie i ostatnio nic nie daje, wg mnie to czas na odpoczynek, choć ogólnie cenię i licze na niego bardzo:)

4

@MesQueUnClub_87
wydaje mi się że lenglet będzie oszczędzany i zagra de jong, tak samo nie wiem czy nie zagra busi na rozgrzewką - choć nie chciałbym tego

3

ale tak zgadza się wg mnie Real przespał zmianę pokoleniową, brakuje u was potencjału w młodych, bo sorry ale rodrygo, vinicius, jović. odrizola to nie ten poziom

jedynie valverde, odegaard i mendy wg mnie prezentują potencjał i jakośc na poziomie Realu

0

@AmigoBlancos
a jak oceniasz Barcelonę jako osoba z "wrogiego obozu:)"?

0

@Rewolucja123
warto byłoby go sprawdzić po kontuzji na tej pozycji, i wtedy ocenić co zrobić
widać ze griezmann najlepiej czuje sie na 10 za prawdziwym napastnikiem

mamy wg mnie braki największe w ŚP/DPŚ - de jong + no właśnie tu musi być ktoś mobilny wybiegany, pijanić to raczej opcja z przymusy, alena jako 4 a kompletnie nie widze tu busiego już niestety

tylko kto czy ten merino by sie nadawał?

wtedy depay by się przydał

0

@AlexDark00
chyba że messi zostanie to wtedy konrad jeszcze poczeka na awans do zespołu

0

@kamilop
Griezmann jest zdecydowanie lepszym piłkarzem, choć coutinho też jest dobrym piłkarzem

1

@AlexDark00
też tak uważam, chyba że Fati się by tam spisywał dobrze do końca sezonu, to wtedy lepiej nabyć depay i merino

1 opcja
Haaland/braithweaite
demebele/fati-griezmann/pedri-messi/trincao

2 opcja - wtedy kasa z halaand na merino (bo PŚ/DPŚ mamy braki)

fati/braithwaite
dembele/depay-griezmann/perdi-messi/trincao

0

czemu w kanadyjskiej la liga nie ma griezmanna? też ma łacznie 5 pkt
trochę słabo tak wybiórczo patrzeć i pomijać

0

@Katalonbar
ostatnio też grali z Atalanta na Anfield a wyglądało to jak wyglądało

zobaczymy i tak mecz o awans to bedzie za tydzień Atalanta Ajax

4

@Dzemix111
nie:)

0

@Janiama
wydaje mi się że ma szanse na takie liczby

zauważ że dużo użytkowników tej strony ceni Griezmanna w tym ja i uważam go za piłkarza lepszego niż coutinho

a trzeba przyznać że mamy za dużo podobnych piłkarzy cou, messi, griezmann i brazylijczyk chyba odjedzie aby uzupełnić inne pozycje 9

a gdzie ty widzisz griezmanna na boisku? bo wg mnie najlepiej wygląda on jak jest na pozycji 10 z typową 9 przed nim

0



tutaj kolejna wypowiedź dr Paweł Basiukiewicz krytykująca sposób walki z covid

0

@LuisSalvano
czyli to działa:) spoko:)

0

@KrystianR

hotel: hotel cram w dzielnicy eixample, hotel spoko w centum Barcelony, piekne widoki z restauracji hotelowej
restauracje: bellavista del jardin del notre (restauracja messiego) blisko hotelu, restauracja Angle (w hotelu z gwiazdkami Michelin)

zwiedzanie: wszystko to co w przewodniku piszą sagrada familia, camp nou, park guell, la rambla, la bouqeria, casa mila, wzgórze montujic itd itp., ZOO

a koszty to zależy na co masz kasę tak naprawdę każdy ma inny standard życia, dla jednych jedzenie za 5-8 EUR to max co mogą a inni za obiad zapłacą 20-30 a jeszcze inni 50+ EUR od osoby, w samym camp nou za zwiedzanei sporo cię szczeszą - tu zdjecia, tam album tu pamiątka, bilet:)

ja byłem chyba 4 dni i wszyło coś koło 10k, bez meczu bo grali wtedy na wyjeździe

i najlepiej wyjazd organizuj sobie sam:) biura podróży dobre są jak jedziesz na wczasy na jakieś wyspy a tu masz duże miasto gdzie sam możesz sobie wszystko zorganizować - dojazd z lotniska, hotel itp. - sam zdecydujesz kiedy i co zobaczysz

1

@TheGoldenEleven
pamiętam, bo to fajny cykl:)
mamy za rok sprawdzić które też z tych reprezentacji zrobiły największy postęp pod względem wyceny rynkowej

1

@TheGoldenEleven
kiedy wrócisz z cyklem o reprezentacjach u 23 albo klubach:)?

u nas młodzież jednak całkiem ładnie się rozwija:)

0

@LuisSalvano
to gratulacje, w której częsci warszawy?

teraz chyba fajny okres na kupowanie bo w euro chyba jest ta promocja 20% na drugą rzecz, 30% na trzecia itd.:)

ja jak bede niedługo wyprowadzał się pod miasto to też bee czyhał na taki okres bo jednak sporo sprzetu sie kupuje

0

@LuisSalvano
w ogóle ten pomysł to głupota 2 rodziców + 2 dzieci z rodzinami (3+4)

teoretycznie mowią że moze być domownicy + 5 osób czyli do rodziców już dzieci się nie mogliby udać na świeta bo 2 rodziny łacznie 7 osób:) ale już do dziecka tam gdzie 4 osobowe gospodarstwo już tak (2+3)

paranoja

0

@HERORICH2
wg mnie będzie remis

0

@DaPi
Ajax:) moja druga milosc:)
Benfica i porto:) obie lubię:)

1

@MarFan
Nie powiedziałbym mam dużo rzeczy Bosch i jestem zadowolony:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?