lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
typy bukmacherskie
czy przypadkiem Ramos I Varane nie są kontuzjowani?
Whoscored jak zawsze stronniczo? oni chyba nas tam nie lubią bo przy meczach stykowych praktycznei zawsze obstawiają na rywala Barcelony
teraz postawili 2-1 na Atletico
a jakei wasze są tyy na hity weekendowe la ligi?
moje:
Villarreal -Real 3-2
Ateltico-Barcelona 1-3
1
@student97r
super sprawa:) sorki nie znam książki kto jest autorem?
0
@Hellrider
oki tylko to są artykułu o tabletkach po a są inne metody antykoncepcji:)
0
@konrad1661
koleś ja nie chodzę do sklepów o tych porach wiec mi to nie przeszkadza, wiec o co ci chodzi, rzucasz tematami a do sedna sprawy nie ma to nic wspólnego
0
@konrad1661
ale ty ciągle mylisz pojęcia- walczenie o swoje racje w sytuacji gdy prawo jest po twojej stronie to nie jest stawianie się czy robienie z siebie niewiadomo kogo, tylko legalne bronienie swojej racji, tylko i tyle nic więcej
0
@konrad1661
nie potyczki z kimś kto nie ma racji, czy w jakiś sposób ci szkodzi jest bronieniem swoich praw - a ty jak chcesz to skul ogonek jak większość Polaków i daj się gnębić innym
no to czekam na ten czas aż ktoś mi pokaże:) ja nie sądzę się z każdym, ale jak ktoś działa bezprawnie i próbuje mnie oszukać to nie zostawiam tego tak sobie, bo trzeba mieć trochę dumy:) podkreślam nikt tu nie mówi o buńczucznym wyzywaniu kogoś, biciu itp. tylko o bronieniu w sposób legalny swoich praw
ale co ja będę z Toba gadał nie znasz mnie ale pierwszy próbujesz coś mi tu umniejszać czy się czepiasz - żałośny sposób komunikacji
0
@konrad1661
malutką szabelką?:) haha dobry jesteś, nie znasz mnie ale ubliżać już lubisz.
nie pisałem że bede się bic Policją tylko w wypadku takich działań, które bez wprowadzeniu odpowiedniego stanu są nielegalne jestem w stanie się z taką osobą która mi to utrudnia się sądzić - stać mnie na to:) tym bardziej jak ktoś z Policji chciałbym mnie bezkarnie bić:-p ja po prostu użyję logicznych argumentów a jeśli to nie podziała to już prawnik zajmie się tym aby taka osoba zapłaciła mi odszkodowanie
wygrywałem już w swoim życiu sprawy z gminą, ubezpieczycielem to i z policjantem wygram:)
ale najlepiej nie znając kogoś mu ubliżać albo mierzyć swoją miarą- żenujące
"Prawdę powiedziawszy jak wprowadza narodową kwarantanne to będą mogli stawiać warunki." - na jakiej podstawie prawnej? odpowiem ci żadnej
żegnam
0
@YeastMoss
to pokaż te badania:) bo ja sądzę że dostęp jest bliski 100% bo prezerwatywy są teraz wszędzie - sklepy, supermarkety, stacje benzynowe, internet - te rzeczy są również na wsiach
0
@konrad1661
a co mi zrobią jak bede chciał jechać- wlepią mandat?
koleś mam nieruchomość w innym województwie i po prostu mogę jechać tam do siebie proste, wszelkie takie działania próby ograniczenia tego byłyby nielegalne, czy to bedzie policjant czy wojskowy mam prawo wyeliegimitowac taka osobę i założyć sprawę z powództwa cywilnego o bezprawne ograniczanie swobód obywatelskich, bo nie ma w prawie czegoś takiego jak narodowa kwarantanna
druga sprawa po takiej akcji poparcie spadłoby im bardzo i większe protesty ludzi na ulicach - masz to na bank, wiec nie będzie żadnej kwarantanny narodowej
po trzecie liczba osób zarażonych też ma pewien sufit w naszym kraju żyje tylko 38 mln ludzi, nie bedziemy zarazac sie w nieskonczoność az kazdy z tych 38 się zarazi, więc sądze ze do tego momentu liczby beda spadac pomału, jakoś dotychczas sklepy nie były głownym źródłem zakazań
0
@konrad1661
nie zamkną, zresztą mnie i tak to nie rusza bo i tak jadę na święta:) a mandat mi nie straszny:)
0
@konrad1661
no będą tłumy, ale co zrobisz? wolisz nie pracować i nie mieć np. na chleb? nie rozumiem twojego podejścia,
nie pracuje w galerii ale mamy biznesy w galeriach i widzę ile to kosztuje, tak dłużej nie można funkcjonować
1
@Bykunn
właśnie głownie przez zapaść służby zdrowia, i to jest problem bo dla niektórych istnieje tylko covid i są w paranoi, tak nie powinno to wygladać, rozumiem jeszcze jakby to było jak ebola gdzie umiera chyba co 2 czy 3 osoba zarazona, a tutaj znakomita wiekszosc nawet nie wie ze to miala, a tymczasem osoby chore na raka itp. mają opóźnione terapie i potem taki jest efekt
0
@konrad1661
ale jak się boisz żyj w jaskini, galerie trzeba już otworzyć bo ludzie tam pracują i pewnie chcą normalnie pracować i zyć, szczególnie że idą święta
0
@Bykunn
ma to gorzko-słodki smak
dobrze ze ilość respiratorów dostępnych maleje, ale z drugiej strony umierają ludzie co jest smutne, ale takie życie i nic z tym nie zrobimy
ja natomiast nie zastanawiam się czy ktoś umarł na COVID, na raka czy w wypadku samochodowym, bo śmierć to śmierć bolesna ale przede wszystkim dla członków rodziny, ale nie oszukujmy się dla nas to tylko liczba bo w Polsce codziennie umiera chyba statystycznie 1000 osób dziennie, tylko dotychczas nikt tego nie komunikował
0
ciekawe kiedy go posłuchają, a może pasuje im wyższa pensja 200% i nie na reke tłumienie leku społeczeństwa
https://www.onet.pl/informacje/egryfice/polski-lekarz-wzywa-do-badan-nad-tanim-lekiem-na-covid-19/nns88mv,30bc1058
0
@FC1899Barca
ale przecież to bedzie się wahać miedzy 20-25 ostatnio bylo miedzy 22-27 wiec pomału spada, nie spadnie od razu do 4, pocieszjace ale i smutne (bo pewnei częsciowo w wyniku śmierci) spada liczba respiratorów zajetych i łóżek
liczba zarażeń nie ma znaczenia bo i tak jest mocno niedoszacowana
0
@Barca1992
to nie jest żaden mityczny koszt zakup PS5:) a niektórzy chyba kupują na handel, pytanie tylko czy warto się tak spieszyć?
0
@MesQueUnClub96
jakie 2 tygodnie? czesto jest to tydzień, a skoczkowie chyba beda sobie robic czesto testy aby jak najszybciej wrócić do skakania, wiec pewnie 2 albo 4 konkursy o ile sie odbede ze wzgledu na pogode:)
0
@Uukasz_93
Czemu 4 konkursy w plecy?może tylko 2
0
@cules_
nauczyciele to akurat nie są bogaci
0
@mr_robot
nie prawda, seozn jest długi, już teraz mieliśmy 2 kontuzje i nagle w ataku robi się mało piłkarzy, griezmann i depay wymiennie na 9, coutinho 10, LS - taki 12-13 zawodnik zespoły
dembele (trincao)-messi (coutinho)-fati (pedri/coutinho)
griezmann (depay)
4 pozycje 8 zawodników, masz kontuzje jak teraz przez chwilę i już masz tylko 6, do tego zawieszenia, a cały sezon będzie praktycznie gra co 3 dni, każdy zdąży dużo zagrać
0
@tommyVERceti
armani ,guess czy lacoste są droższe i oczywiście tu też metka tu się zgadzam w w 100%,
ale pozostałe wg mnie bardzo przystępne ceny i jakość na pewno lepsza niż w reserved, h&m itp. ale to moję opinia:) często możesz w tych sklepach złapać też promocje
pozdro
0
@tommyVERceti
to na zwykłe zakupy (spożywka, czy nawet galeria) też tak idziesz ubrany?
0
@tommyVERceti
wrangler, vistula, lavard, guess, pierre one, armani
0
@tommyVERceti
wiadomo gusta się zmieniają, ale wg mnie zawsze powinno ubierać się do okazji,
inaczej na imprezy/uroczystości, inaczej do pracy, inaczej na na zakupy
np. jak idziesz na zakupy to raczej dziwnie byłoby się wystroić
i pamiętaj szata nie zdobi człowieka, choć niestety ludzie tak często postrzegają, stąd ubierając się w smart casual czujesz się lepiej niż w wypranych jeansach i bluzie z kapturem
1
@Comentateiro
jakaś solidność jest to fakt ale i w przodzie można poszaleć np. w 4-2-3-1
le celso (palacios)-de paul (paredes)
di maria (correa)- messi (gomez)-ocampos (g.simone)
marinez (alario)
nie wygląda to aż tak źle kadrowo, co to reszty absolutnie się zgadzam widać zwartą waleczną grupę
1
No i pięknie ich Hiszpania rozklepala:)
0
@maroon
życie jednak pokazuje że tak jest, to czemu np. piłkarze nie żyją za 2000-2500/mies., odpowiedź jest prosta bo mogą za wiecej życ i chcą
każdy przy większych zarobkach - podwyżka, awans część większych zarobków będzie konsumował - i to właśnie zależy od charakteru czy będziesz wydawał 10, 20 czy 40% a resztę np. oszczędzał,
taka jest natura ludzka i każdy chce podwyższać swój standard życia i nawet ten co nie lubi wydawać go podwyższy ale pewnie wyda tylko np.10% tej podwyżki, taka jest psychologia ludzi
1
@sendesara
pierwszy sezon w Interze nie był taki zły, 18/48 dla porównania w Arsenału jego max to było 22 bramki w sezonie,
natomiast drugi sezon w Interze rzeczywiście rozczarowujacy
0
@maroon
ale jest taka zależność:) i to jest oczywisty fakt:)
ludzie pracują by podnosić swój poziom życia, wiadomo że jak ktoś dostanie np. 2500 PLN podwyżki to nie wyda wszystko, ale np. podniesie swój standard życia o 1000 PLN (czytaj bieżąca konsumpcja) a bp. 1500 PLN będzie oszczędzał co miesiąc.
proporcje mogą być tu różne to tylko przykład a taka jest natura ludzka i chyba były na to badania naukowe, zresztą każdy chyba kto zarabia to widzi ze im się więcej ma tym więcej się chce (wydaje się więcej), chyba że nie udało mu się jeszcze zwiększyć pułapu zarobków
dlatego jak ktoś zarabia np. minimalna to trudno mu zrozumieć kogoś ze średnia krajową, jak ktoś zarabia średnia krajową trudno mu zrozumieć kogoś kto zarabia np. 3 średnie itp. itd., bo dla niektórych to co jeden wydaje jest tym co drugi zarabia, albo i nie