0

@NaFazieHitman
dodałem poprzedni post, dużo osób tak twierdzi, ja sie tak bardzo nie znam, dlatego skierowałem sie ku sony ale podobno potrafi sie wieszac, wiec popatrzylem na lepszy model samsung - może ktoś ma poleca, albo ktoś ma sony i wypowie sie jak to jest z tym android tv czy rzeczywiscie sie wiesza

0

@fcbarcafan19
rozmawiałem już na tym forum o OLED i przez możliwe wypalanie u mnie odpada, byłem zdecydowany na Sony ale podobno się wieszają - wg opinni na RTV Euro - nie wiem może ktoś ma Sony i to potwierdzi albo zaprzeczy

0

jakiś czas temu pytałem tu o radę odnośnie TV, Lg ze względu na wypalanei matrycy u mnie odpada, Sony - niby fajny ale czytałem w opiniach że przez Android TV potrafi się wieszać, skłaniałem się ku niemu ale to mnie troche odstraszyło, ja wiem że może ktoś miał pecha ale to było kilka opinii

a co sadzicie o Samasung QLED? same dobre opinie

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-qe55q80t-smart-tv-uhd-4k-qled.bhtml?gclid=CjwKCAiA17P9BRB2EiwAMvwNyE0cKmmnmopA-UwiMbk8j4W75z1VirPDgzCO_jZzCx4H6RKSAWdqlRoC8OoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

tutaj poprzedni post i przeczytałem opinie o Sony i chyba niestety się wiesza:( szukam wiec czegoś innego i wpadł mi taki samsung jak powyżej

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9217176#comment-9217605

0

@Koni8M
są różne szacunki że wykrywanych zakażeń jest 6-9 raz mniej niż rzeczywiście

0

@Grubson06
super wiadomość zawsze lubiłem oglądać francuska ligę - wreszcie będzie można z bliska przyjżec sie kilku talentom z tamtej ligi:) szkoda ze na razie bez kibiców po atmosfera na kilku stadionach jest tam wspaniała:) to idealna liga do obserwowania młodych talentów:)

0

@clyde
przede wszystkim ciężko zrozumieć takie użalanie się publiczne, bo użalanie się w domowym zaciszu rozumiem, jest mnóstwo osób i których żony wydają tyle albo więcej kasy miesięcznie

pewien standard kosztuje, ktoś z najniższą kupi sobie ciuchy za 20-50 PLN, a ktoś za 200-500 PLN itp, itd.

ale nie ładne jest takie użalanie się publiczne patrząc na sytuacje innych Polaków

0

@blondasek
tylko wymian baterii to ca. widzę z 150-200 PLN, a telefon za rok już pewnie będzie niewiele warty, już teraz jego wartość jest niska w porównaniu do ceny zakupu i kosztu naprawy

0

@Igor123
mówię w przenośni to:) są ludzie co lubią telefony i czesto wymieniają wydając sporo kasy, inni lubią podróże, inni samochody a jeszcze inni co innego:) ja nie jestem takim fanem telefonów aby wydać tle na telefon:)

0

@Igor123
albo masz dużo kasy albo lubisz bardzo telefony i wydajesz na to cały swój hajs:) dzięki ale nie potrzebuje takiego telefonu bo nie widzę w tym sensu, dobry szybki i dobre zdjecia nic wiecej

0

@Mns21
czyli jaki np?

0

samsung s20 FE czy samsung s10?

czy to porównywalnej klasy telefony? który lepszy do przegladania internetu, zdjęc, filmów, dużej ilosci aplikacji

1

@Bykunn
zastanawiam się na s10, z tego była zadowolona więc naturalnie można iść w tej samej klasie, ale też bez szału bo dla nas to tylko telefon, aby tylko piękne zdjęcia robił, płynnie chodził:)

0

@Kidd
popróbuje tych rzeczy ale też jestem bardziej skłonny to nowego telefonu

0

@Bykunn
czyli zaraz po gwarancji:) ja wiem że dziś telefon to coś więcej, zresztą jak wszystko, lodówki, już nie mówiąc to co samochody mają już w sobie:)

co do telefonu aż tak bardzo nie jestem rozczarowany, ale liczyłem że do 3-3,5 lat pociągnie, a tu zaraz po gwarancji:)

raczej poszukam czegoś nowego, bo jak patrzyłem wymianę baterii na youtube to jakiś kosmos mały:)

3

jak to jest z dzisiejszymi telefonami? Samsung S8 żony 2,5 roku (wg mnie bardzo krótko) i od wczoraj ma jakiś problem szybko jej się bardzo rozładowuje telefon, czy tak szybko obecnie baterie się wyczerpują w telefonach? ktoś się orientuje jaki to koszt wymiany
zastanawiam się nad wymianą na nowy po S8 było S9, potem s10 a teraz jest s20? dobrze to rozumiem?

0

@joloskyy
Amantadyna. UE dopiero ma się przyjrzeć jego metodzie bo w Polsce to stlamsili.

2

@bartekvisca
przecież to jest debil i trzeba to otwarcie mówić
co lepsze mogą być ludzie co na to wydają 0% budżetu a stracili pracę w galerii

już nie mówię o tym ze nie każdy obywatel musi korzystać z kin, fitness a jedzenia zamawiać online - ja pierdziele jak się czyta tych ludzi to mam wrażenie że oni ukończyli ledwo podstawówkę

0

@IronSanHybrid
a rzeczywiście na koszulkach chyba jest Toyota? zmyliło mnie bo legia też w takich strojach grała i napisł był podobny tylko fortuna, a na filmie cięzko wyłapać dopiero na zdjęciu widac ze chyba toyota napis- u tego kolesia co stoi w bramce

0

@IronSanHybrid
to grał Legia ale z kim?

0

@Barca1992
spokojnie myślę że biznesy też rozmawiaja z rządem, nikt raczej więc nie będzie zwalniał załogi w sklepie aby za 1-2 miesiace szukać nowych pracowników, od nowa ich szkolić itp. - dotyczy to oczywiście pewnie tych doświadczonych pracowników w sklepach

0

@Ojciec5tkidzieci
a gdzie mieszkasz?

0

dla otuchy dla przewrażliwionych tutaj, skoro mi nie wierzycie to może uwierzcie innym analitykom, statystykom

https://wiadomosci.wp.pl/nowa-prognoza-epidemii-pierwszy-raz-wyliczono-kiedy-to-sie-skonczy-6573881698315168a

0

@konrad1661
to jaki ty chciałeś spadek z 28 na 14? czy na 4? nic nie jest murowane, pożyjemy zobaczymy i wg mnie nie jest jak to nazwałeś"..ujowo" jest normalnie

ja tam żyję normalnie

0

@konrad1661
myśle że ciągle jest tak samo, co za różnica czy masz 22 czy 25 tysiecy wykrytych zakażeń, bo już nawet nie chorych, skoro sami mówią że prawdziwych przypadków jest 9-10 razy więcej, to oznaczałoby 200-300 tys. zakzonych dziennie po miesiącu masz już 6-9 mln obywateli po zakażeniu, a to oznacza że dane beda spadać bo to nie jest sufit bez limitu

i tak uwazam się sie ustabilizowało bo nie rosnei lawinowo z 20 na 30 na 40 na 60 itd w przeciagu kilku dni

już nie mówiąc ze te obsotrzenia to głupota totalan rzadu

0

@konrad1661
a kto tworzy te wykresy? strona koronawirus na wykresie? co to za strona

ostatnie dni to ciągłe wahania 24-27 więc nie rośnie już lawinowo, a wykres może chwilowo rosmąć bo jak to średnia krocząca to odapada np 22 a wchodzi 25 tys.

wydaje się jednak po ostatnich dniach że to się stabilizuje, a pamiętaj że to nie jest tak że wpadnie 75 i od razu coś zrobią, bo takto jednego dnia byłoby 75 i kwarantanna a drugiego spadło by do 70 i coś obostrzenia? z dnia na dzień byłoby coś innego

1

@IronSanHybrid
zgadzam się w 100%, też mnie to zdziwiło bo myślałem że znów będzie liczenie, ale na szczęście poszli po rozum do głowy; też widzę, że coraz więcej osób bez maski - ale na świeżym powietrzu, bo w sklepach u mnie noszą
i o dziwo widzę nawet starsze osoby takie, ale też zauważyłem że przynajmniej ludzie ogólnie na ulicach się omijają, nie wiem jak jest w dużych miastach i na tygodniu, ale w sobotę jak robię zakupy rano, albo spacery po południu to ludzie nie idą na siebie tylko jakiś tam dystans trzymają sami

dobrze że coraz więcej lekarzy też to mówi - tutaj wywiad z byłem wiceministrem zdrowia jakbyś chciał posłuchać
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020

pozdro

1

@IronSanHybrid
daj spokój oni działają tak nielogicznie że chyba pomału wszyscy mają ich w pompie, w sklepach niby są limity ale w odróżnieniu do marca u sibie widzę że sklepy mają to głęboko i jest tylko kartka ile osób moze wjeść bez liczenia już jak było to w marcu:)

0

@NaFazieHitman
przecież teraz w UK umiera 200-300 osób dziennie? kiedy było te 900 w marcu? jak nie było żadnych dystansów, jak wirus był bardziej śmiertelny? już naukowcy mówią przecież że wirus i jego śmiertelność złagodniała

na prawdę 10-20% zapełnienia stadionów to tak straszne jakby było? albo restauracje gdzie są duże odstępy między stolikami?- tak łatwo nam decyzjami niszczyć czyjeś życie w imię "niby dobra"

druga sprawa normalnie ludzie nie umierali? zamknięcie spowoduje że wirus zniknie? to czemu dotychczas nie zniknął

w Polsce w 10.2020 zmarło o 13 tys. osób wiecej r/r, a tylko 3 tys. to ofiary covidowe, to co reszta (10 tys. czyli znacznie więcej - abstrahuje od tego ile osób ze starości, wypadki, itp. itd.) się już nie liczy - bo to ofiary głównie tej całej paranoi i ograniczonego dostępu do lekarzy, przekładania operacji, zabiegów, wizyt itp.

1

@Kurkmen
ciekaw jestem jakby on gadał jakby jemu zabronili pracować, albo stracił pracę jak niektórzy w galeriach

łatwo się podejmuje decyzje w imię "niby dobra" o życiu innych ludzi

0

@michal26
30 średnio dziennie a nie łacznie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?