lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@senri
Ty nie jesteś egoista tak pisząc ?
Niezły hipokryta jesteś.
Boisz się siedź w domu ale nie mierz innych swoją miara
0
@Encore
To niech siedzą w domu A nie próbują innych zmusić do tego samego
0
@Encore
Co ty pierdzielisz. Ja mam astmę i przeszłam covid łagodnie. Nie piernicz więc głupot i nie kłam na forum.
0
@Encore
Głównie. To że wśród umarłych jest np. 0,5% procenta mlodych np. To nie znaczy że młodzi umierają. Błąd statystyczne o tyle i aż tyle.
0
@Encore
To niech uważa na siebie i siedzi w domu. Co za problem?
Myślisz że młoda osoba co ma rodzinę i np. Pracuje na basenie albo siłowni nie boi się że nie będzie co miała włożyć dzieciom do gara?
Ludzie myślcie wy wreszcie bo chyba was w szkołach tego nie nauczyli
11
@Encore
Zrozumienia to brakuje tobie. Chcesz wybierać dobro jednych kosztem drugich. Ludzie umierali i będą umierać. Każdy powinien sobie zrobić własnym lockdownu
Jak się boi zostaje w domu. Chcecie chronić osoby starszy które mają emerytury i im lockdownu nie straszny kosztem.mlodych co im wirus nie straszny ale utrata pracy już tak.
Boże co to za logika.
Tylko nieroby chcą lockdownu
1
@marcin62
Empatii to brakuje tym za lockdownu
2
Holenderscy lekarze pozywają rząd o COVID - wg nich nie ma żadnej pandemii
https://medianarodowe.com/holenderscy-lekarze-pozywaja-rzad-elke-de-klerk-nie-mamy-zadnej-pandemii/
1
@michal26
Dokladnie:)
0
@YeastMoss
Niezły jesteś manipulant rzucasz wycinek czegoś i twierdzisz że masz dowód.
ZENADA
0
@YeastMoss
Przebraniu słownej potyczki? Haha
Koleś ty żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości. Przeszedłem tego twojego covida. I szczerze bardziej mnie angina wymeczyla.
Jeśli w ogóle można mówić o wyłączeniu bo to było jak grypa.
Szwecja mądry kraj i się teraz relaksuje.
Śledzę cię? Pierwszy raz pisze bo jak widzę lubisz siać zbędna panikę. Pytanie tylko po co i kto ci płaci za to.
0
@Jersi
Genialnie zgasiles tego trolla internetowego
0
@normasubiektywna
Szczerze mam to w nosie. Mieli całe lato na zakup respiratorow, wybudowanie dodatkowego szpitala, zakup łóżek.
Czy handlarz bronią znowu zawiódł?
Daj spokój Szwecja mądry kraj właśnie się relaksuje.
0
@Jersi
Mamy po prostu stare głupie społeczeństwo.
0
@Prezes_sycylijczyk
Dokladnie:)
1
@Prezes_sycylijczyk
A co gorsza mogło by to doprowadzić do zamieszek i wojny domowej ale niektórym nie przetlumaczysz tego
0
@NaFazieHitman
Jak nie wiem o czym gadam. Przeszłam to i bardziej angina mnie przeciorala szczerze.
No i co że będą. A normalnie to ludzie nie umierają. Jak ktoś ma słaby organizm to i przeziębienia to przeciora. To rozumiem mamy wszystko zamykać bo osoby o słabszym zdrowiu mogą równie dobrze też się przemienić albo złapać grypę?
Już pisałem z jakiej paki przekladasz dobro jednych ludzi nad dobro innych. Kto dał ci do tego prawo?
0
@adi7adi8
To widocznie ma słaby organizm i grupa tez by to przeciorala
5
Nie rozumiem tej całej paniki ludzi. Mój znajomy po covid 2-3 dni gorączką ból głowy, mięśnie i tyle. I takie to straszne?
U mnie 1,5 dnia lekkiej temperatury.
Powinno się społeczeństwo uodparniac przez młodych ludzi ale lepiej zamykać fitness, baseny, wesela.
Czemu bawimy się w Bogów i wybieramy że czyjeś życie jest ważniejsze niż np. Pracownika domu weselnego co przez to straci pracę?
Czy tysiące innych przypadków jak kobieta co umarła na wyrostek gdyż czekała na wynik testu czy kobieta w ciąży którą umarła bo nie chcieli przyjąć ja w szpitalu.
Czemu ich życie jest mniej ważne dla rządzących?
Przykry to kraj
1
No i super znowu mnie nabrali. A wydawało się że będzie to piękny dzień piłkarski.
Dawniej jak Barcelona przegrywali to albo pech albo słaby dzień A dziś 7 strzałów? Serio?
Mi się odechciało piłki na dłuższy moment.
Dembele, Pedro, puig, trincao- niby nasze nadzieję przyszłe gwiazdy piłki.
Niech to w końcu udowodnią bo nadzieja to był też janczyk A jak skończył każdy wie.
0
@Janiama
Hania ma to napisz w kilku prostych rzeczach o czym mówił Simon.
Ja to kojarzę tylko że straszenia ludzi
0
@Janiama
Ale w czym jest on mądry? Kolejny psychol co straszy ludzi wszem i wobec. Normalnie to mają Szwedzi. Jeśli znajdziesz mi coś w jego wypowiedziach mądrego co nie zabija gospodarki to chętnie zmienię zdanie. Mówię poważnie.
0
Komentarz usunięty
0
@clyde
A co robisz?
0
@Kurkmen
Dokladnie:) im szybciej każdy to zrozumie tym lepiej. Ronaldo taki profesjonalista z milionami na koncie się zakazil-gdzie może ograniczyć ilość osób do kontaktu z nim więc generalnie każdy może się zakazic
1
@pawello10
A co każdy co ma covid musi tragicznie to przechodzić?
90% nawet nie wiem że to miało lub ma, rozumiem że piłkarze też udają że przechodzą to łagodnie?idzie ogarnijcie się to nie jedyna choroba na swiecie
0
@tobiasson92
dokładnie szczególnie że ktoś mógł umrzeć za zawał i mieć pozytywny wynik
ciężko zbadać wpływ skoro chyba nie robią sekcji zwłok masowo
2
@Geble
ale ciężko powiedzieć na co ktoś zmarł, nie ma badań że zmarły te osoby na covid też
po prostu miały te osoby różne choroby ale też pozytywny wynik covid to wpisali covid
ciężko powiedzieć ile % z tych osób miało raka, a ile nadciśnienie czy cukrzyce
nie wiem czy wiesz ale rak to też choroba współistniejąca, na cukrzycę też można umrzeć
to tylko taka statystyka więc nie wiem czemu wielu się tak denerwuje że ktoś podaje bardziej wiarygodne dane niż media i wchodzi w szczegóły
jakoś media nie podają też ile było testów, a to równie istotne w kontekście teoretycznych wzrostów osób zakażonych
zresztą podniecacie się tak ilość zakażonych a nie wiadomo ile z nich ma obajwy i jak ciężkie, a ile w ogóle żadnych
trzeba uważać na siebie i żyć zdrowo, bo każda choroba jest niepotrzebna nie tylko covid ale nawet zwykłe anginy potrafią być dokuczliwe i żyć dalej do przodu
2
@FC1899Barca
Miłe pozytywne nastawienie:)
1
@kiper09
jaj sobie robisz? akurat Włosi teraz maja fajna pakę i robi się u nich zespół
donarumma, bonucci, veratii, jorginho, barella, sensi, inzigne, belotii, immobile, chiesa, kean, tonali, pellegrinni
mieliśmy dziś szczęście ale to nie znaczy że bym umniejszał Włochom