lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq
mamy 4 obrońców ŚO nominalnie więc nie jest źle, ewentualnie cuenca może tam
zagrać
Rafinha - żenada to już Celta nie mogła dać więcej? serio 5 mln za niego to było minimum i to stałych
w ataku oprócz tego że nie mamy 9 jest mimo wszystko dużo możliwości i każdy może to rozpisać jak chce, mimo wszystko strzeliliśmy 8 bramek w 3 meczach i trzeba poczekać aż ten zespół się dotrze
jeśli dest będzie grał w pierwszym składzie to ja nawet zostawiłbym griezmanna bo jednak zabezpiecza tyły z tej strony a jak bedzie w formie to coś postrzela- musi się tylko odblokować
a jak nie to może?
griezmann (messi)
coutinho (dembele, fati)-messi(pedri,coutinho)-fati (trincao, dembele)
opcji jest na prawdę dużo, nie wiem tylko czy Fati poradzi sobie na prawej stronie?
0
@HERORICH2
mistrz świata, zdobywca kilku pucharów:) no ciekawe masz teorie, torreiro co osiągnął?
boli cię tyłek że wybrał lepszy klub:)
1
@HERORICH2
Ja wiem torreiro to przecietniak
0
@Jacu327
NIE prawda
0
@koksik2700
no jest piękna
0
@PFK_Sewastopolll
czemu niby spadki oglądalnosci?
0
@Janas11224
dobrze zeby dembele grał - ale jak już wypożyczyć to za kasę a nie za free, mam nadzieje ze ten sezon bedzie dla niego wreszcie przełomowy - choć osobiście chciałbym aby został
2
@robsesh
spokojnie dzień się jeszcze nie skończył i zobaczymy co przyniesie
0
@tobiasson92
super ciekawe co powiedzą rodzinom i tym osobom władze tych państw- wasze życie jest mniej ważne od życia innych
0
@FCMichalo
wydjae się po tym że problemem wczorja była w ogóle mała ilości podań nie tylko do griezmann ale też fati
0
@masq
a jakiś masz rozmiar biustu:-p
0
plan na najbliższe mecze wygrać z Getafe i Realem i odskoczyć w ten sposób madrytowi
fajnie jakby coraz wiecej minut dostawali dest, pijanić, trincao, dembele i pedri
ale widać że idzie to ku lepszemu:)
0
@Michael24
tak ale to pokazało że Liverpool nie jest nad klubem i też może dostać sromotne becki i to od przeciętnego klubu, ale przyjdą tu tacy co ci powiedzą że mają niebiotyczną pomoc:-p
1
@clyde
pewnie nawet nie, tak zwane gówniane oszczędności
0
@Striker
chyba ze wypożyczenia za 40-50 mln euro za sezon:)
1
@Rewolucja123
united mi jest obojetne, liverpool mnie wkurza bo ma pyszałkowatych kibiców w dużej ilości
u mnie tylko Barcelona i Ajax:)
a sedno jest takie że nie można ocenić zespołu po jednym meczu- nawet jeśli był to mega wpierdol, no chyba ze to regularne bęcki, ale liverpool pewnie i tak bedzie mocny w tym seoznie, ale widać że nie taki diabeł straszny i po porażkach bayernu i liverpoolu i to wysokich widać ze każdego można ukuć w tym sezonie przynajmniej w obecnej formie zespołów
ja bym jeszcze nie wyrokował kto będzie się bił o LM w tym sezonie ale grono szerokich kandydatów pewnie takie jak zawsze - barca, real, atletico, bayern, city, liverpool, psg, juve
0
@Wilczeq
ja widzialem duże skróty, po nich nie wygladało to źle, a to co pisze la rambla brałbym z przymrużeniem oka
7
@chavez
tu raczej musi być błąd prędzej bardziej za 3,2 mln EUR
6
no to co Liverpool tak słaby bo przegrał 7:2:)
wg La Rambli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:)
nie zagraliśmy wczoraj mega ale jest oki, mogliśmy to wygrać i szkoda setki trincaio i griezmanna ale zespół jest w budowie i trzeba patrzeć aż z miesiąca na miesiac będzie coraz lepiej
czekam aż dest i pijanić zawitają w onca da gala
0
@horang
ten liverpool z aston villi:) haha
0
@Dertinho
Co ty bierzesz stary:)? Futbol gra i się nie zatrzyma:)
0
@Dertinho
Jaki covid?
0
@student97r
Niezła średnia goli na mecz:) kojarzę tam Peszko A jest ktoś inny znany?
0
@AlexDark00
A co złego w RPA:)?
0
@maatiixx
A ile nie zagra mecz, dwa:) lepsze to niż kontuzja
0
@Naturopata
Wg mnie każdy zagra A griezmann jeszcze swoje pokaze:)
0
@kkbarca
Oczywiście że lepiej. Kupujesz chcesz większe to sprzedajesz i kupujesz większe.
1
@AmigoBlancos
Weryfikacja to sevilla:) A nie real który wg mnie jest slabszy
5
Celta 11 fauli 1 żółta, my 4 3 żółta kartki
Znów to samo co w poprzednim sezonie.
Naprawde
0
@Orlik00
liverpool
barcelona
krasnodar
B. Mónchegladbach