lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zip
sądzę że w TOP10 są:) skład mają fajny messi, latauro, paredes, ocampos, taglafico, otamendi, rodrigo de paul, di maria, alejandro gomes, giovanii simone
wydaje się że nie wygląda to tak tragicznie, a nawet dobrze patrzac na ostatnei lata i scaloni jakoś ich prowadzi też w miarę
jakbym miał ja podać teraz top 10 to byliby w nim
Brazylia, francja, portugalia, hiszapnia, belgia, anglia, argentyna, włochy, niemcy, urugwaj
byłaby tu jeszcze holandia ale z tym nowym trenerem poczekam na efekty prac
0
@Zip
Brazylia
Francja
Portugalia
Tu za Hiszpania Belgia.
Tak się wydaje.
0
@tristan87
Parodia państwa
2
@michal26
Daj spokój jak dziś widziałem idących ludzi powtarzam samych maskach- w promieniu polnkilometra ani żywej duszy czy jeżdżących sami samochodem w masce to się złapałem za głowę i zastanowilem co by było jakby kazali im szukać w majtki albo jeść kału bo to pomoże.
Przy ludziach Oki rozumiem maski ale sami siebie się niektórzy boją czy jak?
0
@karci0
Zdrowia
0
Komentarz usunięty
0
@SelloutCrowd
Wpisz sobie w Google skład powietrza to ci 1000 stron wyskoczy.
0
@banann16
Dzięki za info. Nie wiedzialem że to już teraz A redakcja też nic nie wrzucają.
1
@wroclawianin89
Czytam często twoje wpisy i choć cię nie znam. Lubię Cię. Jeden z nielicznych osób którzy jeśli byłaby próbą tyrani stanolby do walki.
Pozdro
0
@michal26
Piękny wpis:)
1
@SelloutCrowd
Nie, twój wpis jest bez sensu.
Jego ma sens
0
@SelloutCrowd
Powietrze wdychania o,o4% CO2, powietrze wydechowe ok. 5%CO2
Muszę jeszcze tłumaczyć dalej?
1
@MESSIah16
Piekne słowa, super ksiazka:)
0
@jeyx77x
Dostałeś mniej niż najniższą krajową?
Jak to możliwe? Bo chyba coś koło 2 koła na rękę to pewnie.
A wiesz że operatorzy walcow zarabiają średnio 4-5 tyś. Brutto w Polsce? Nawet jak dostał się do świetnej firmy 3x większe zarobki niż średnia branżowa wydaje się mało realne
1
@l0Messini
Ja dokładnie tak samo:) plus w zamkniętych przestrzeniach. Zresztą psy niewiele zrobią jak to niezgodne z prawem ale dla świętego spokoju:)
Widziałem bezmozgi co w aucie mieli jadać sami:-p
0
@don'T.R.I.P.e
Ale większość ludzi zdrowiej więc jakoś ich leczą plus organizm sam zwalcza chorobę. Więc generalnie w większości przypadków- oficjalnie ile 97-98% ludzi zdrowiej na to. Więc nie rozumiem tego wyolbrzymiania sprawy przez Ciebie.
Wiele osób nie zna bo po pierwsze wiele osób jest bezobjawowi. Stawiam tezę że w Polsce zainfekowanych jest grubo ponad 1 mln ludzi jak nie 2 mln. Ale taka to właśnie pandemia że większość zainfekowanych nawet nie wie o tym.
Zresztą nawet jak łapią pozytywny wynik to dużo osób jest bezobjawowi, albo objawy jak grypa przeziębienie. Nie każdy dodatni wynik oznacza od razu duszenie się tej osoby.
Ostrożność ale też rozwaga w tym wszystkim.
Już uczeni z Harvard i Stanford pisali że opieka trzeba objąć starszych i tyle. Reszta się uodporni zbiorowo. To tak proste ale trzeba mieć trochę pomyśleć.
Bez odbioru
0
@don'T.R.I.P.e
No i? Przecież to nie zniknie od tak.
Poza tym co to ma za znaczenie czy ktoś takiego zna albo nie?
Rząd miał tyle czasu aby się lepiej przygotować. Gdzie respiratory od handlarza?
Ludzie nauczyciel się że trzeba nauczyć się z tym żyć i tyle.
Choroba jak wiele innych.
Przecież to oczywiste że lepiej być zdrowym.
Szwedzi jedyni mądrzy się relaksuja:)
1
@don'T.R.I.P.e
Ale zdajesz sobie sprawę że tylko odsetek zakażonych jest chorych?
Nie każdy pozytywny test oznacza hospitalizacji bo znaczna większość osób jest bezobjawowi. Czytaj zakażenie ale nie chorzy. Generalnie każdy z nas ciągle jest zakazony i nosi w sobie jakies wirusy itp.
O taka straszna pandemia.
0
@fcbarcafan19
czyli nie jest to fake news jak napisał:)
0
@sebasek99
koleś ale ty masz pokręcono psychikę
to są skuteczne te maski czy nie? chronią cię czy nie? bo piszesz jakbyś kazał innym nosić a sam kwestionujesz przydatność, skoro cię chronią to chyba nie powinieneś się bać że ktoś nie nosi
mi tam nie przeszkadza że ktoś nie ma maski skoro sam ją mam, szczególnie że mam taką która chroni bardziej mnie niż innych
jakbyśmy się zarażali od przedmiotów to gwarantuje ci że większość społeczeństwa dawno ma to za sobą
a co do wolności - każdy decyduje o sobie - chce myć recę często - myje i minimalizuje ryzyko, sam tak zresztą robię i zawsze robiłem że skąd wrócę to myję ręcę i owoce, warzywa, ale jeszcze mnie nie pogięło aby myć jogurty masło itp.
możliwość zarażenia przez przedmiot - jest znikoma
jeszcze raz ci powtarzam boisz się to noś maseczkę - skoro cię chroni, to proste
nikt nikomu nie kare wychodzić z domu, jechać tramwajem itp.
u mnie znajomi jak się bali o osoby starsze to przywoziły im jedzenie do domu i tyle, teraz aktualnie nikt tak nie robi, a starsze osoby same robią zakupy właśnie w maseczkach i tyle
ty porównujesz kradzież morderstwo do noszenia maseczki?
boże widzisz i nie grzmisz
tam mówimy o działaniach niemoralnych, tutaj o ograniczaniu własnej swobody na dworze gdzie zasadniczo jest to głupi przepis
w otwartych pomieszczeniach oki, jeżeli inni czują się z tym lepiej, ale na świeżym powietrzu
absurd tak jak twoje wypowiedzi
ja kończę
0
@Rielan
spoko
tak jak kolega wyżej wyolbrzymił sytuację tak ja też wyolbrzymiłem w drugą stronę
wszystko spoko ja też przepraszam
pozdro
0
@sebasek99
to jak wierzysz w maseczki to je noś i będziesz miał święty spokój
ale jaki dłuższy kontakt bo będziecie stali na zielonym świetle od siebie jakieś 0,5m-1m odległości i oddychali tym samym powietrzem?
to była rada do ciebie z samochodem- a starsze osoby i tak noszą maseczki, rzadko wychodzą wiec co za problem
o czym ty w ogóle gadasz? kto się musi dostosowywać do kogo? kurde w twojej wypowiedzi absurd goni absurd
prosta sprawa chcesz nosić maseczki, wierzysz ze cię ochronią to noś
co cię obchodzi czy ktoś inny nosi? i tak największe prawdopodobieństwo masz zarażenia się w pracy (jeśli masz ciągły z kimś kontakt) lub w domu od bliskiej osoby a nie na ulicy od obcych osób gdzie kontakt masz zerowy
w domu też nosisz maseczkę? czy narażasz bliskich na zarażenie?
0
@sebasek99
ale podważasz istnienie samego doktora?
co do deklaracji to możliwe że później to weryfikują
tu sam doktor
https://www.dfhcc.harvard.edu/insider/member-detail/member/martin-kulldorff-phd/
i jego wypowiedź o covid
wypowiedzi nie słuchałem bo nie mam czasu, ale tytuł chyba wskazuje że potwierdza swoją strategię
1
@barteq
rozumiem że zamykając restauracje itp. myślimy o dobru jednych kosztem drugich - takie to etyczne i moralne:)
prawie jak Bogowie niedługo będziemy decydowali kto ma prawo życ, pracować, wychodzić a kto nie
0
@sebasek99
niezły jesteś - miniesz się z kimś na ulicy i się zarazisz? albo jak ktoś przejdzie koło Ciebie
przecież sami lekarze twierdzą że potrzeba dłuższego kontaktu, albo aby ktoś do ciebie mówił blisko
no sorry ale jak ktoś minął cię na ulicy nie kichając na ciebie to raczej prawdopodobieństwo zrażenia jest bliskie 0%
jakoś nie widziałem aby ludzie wchodzili na siebie na ulicach i specjalnie do siebie mówili, prychali itp.
to nie jedź autobusem/tramwajem tylko własnym autem - co za problem?
jogurty, chrupki, masło itp. też myjesz wodą w domu bo się możesz zarazić?
0
@Rielan
a zauważyłeś że mój wpis jest aluzją do absurdalnego porównania innego użytkownika, który użył tego samego porównania tylko w drugą stronę
czy nie wyłapałeś już tego z kontekstu?
0
@sebasek99
nikt tym innym nie każe si spotykać z osobami nienoszącymi maski
to każdego wybór z kim się spotykasz
o co więc kaman?
0
@Shapiro
a podobno klopp nie wydaje kasy:-p
0
@LucaBrasi
haha w jaki sposób sieje niby panikę?
weź się koleś ode mnie od stosunkuj bo zaczepiasz mnie często pisząc jakieś rzeczy z czapy
1
@Janiama
tak samo jak czechy stan wyjątkowy- tak mówili w tv - fajnie tylko jakby ktoś przeczytał co to znaczy i nie siał paniki