lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92
bardzo mądra wypowiedź i bardzo mądre zarządzanie
0
@pawello10
jakoś nie widziałem ludzi lekcewazacych przepisy, a jeśli tak to marginalne przypadki
to co teraz pogoda ma wpłwy na zakażenia? to czemu w ciepłych krajach tez sa zakażenia?
w wiarygodność testów też można patrzeć z przymrużeniem oka
wirus jest bedzie i nie zniknie i pewnie jest/było kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy więcej zakażonych osób niż te 90 tys.
0
@masq
no oki, ale ja widziałem plotki o wypożyczeniu, i to że my się nie zgadzamy - bo w sumie czemu mielibysmy sie zgodzic na wypożyczenie? chyba że za 50-60 mln EUR:) choć i tak wg mnie nie warto on musi grać
0
@Shapiro
Ok ale jaki jest taki jest ale ten Biden to deb...i jeśli wygra to Amerykę czeka zapaść gospodarcza
0
@masq
widzę już kolejny wpis o Dembele, ale o co chodzi? wczesniej widziałęm tylko plotki ze Manu chce go wypoźyczyc, my nie chcemy wiec chyba nic sie nie dzieje?
0
@Ghotti
Nie oglądam tylko zobaczyłem wynik:)
0
Już 2-2:) bvb brawo
0
@YoNoEntiendoNada
Grudzień 2019- Francuzi przyznali się że wtedy był pierwszy przypadek u Algierczyka, choroba niby taka zakaźna a do marca w Europie spokój? Można normalnie żyć
Szwecja to mądry kraj
0
@BajteR
I taki głos się liczy
0
@tobiasson92
Mądrego to warto posluchac:)
0
@NGTRX
Kina, teatry 500 osob:) także to miękkie obostrzenia ale w tv już tego ci nie powiedza:)
https://www.google.com/amp/s/www.gazetaprawna.pl/amp/1492274,koronawirus-w-czechach-stan-wyjatkowy.html
0
@NGTRX
Na gazeta Prawna masz. Nic strasznego. Sport do 130 osób:) itp. Miękkie ograniczenia.
A przestrzeganie to druga sprawa. Dziś w urzędzie petenci w masexzkach Panie z urzędu bez- niby za pleksa ale gadają że sobą blisko z kawka bez maseczek;)
Także takie pozory
0
@NGTRX
A przeczytałeś na czym to polega? Bardzo małe ograniczenia n8c wielkiego nie zrobili
1
@PlanetFCB
Masakra wspolczuje ci.
Pozdro
0
@michal26
Ciekaw jestem czy szpitale mają już sprawę sądową z tego tytułu
Odpowiedzialni powinni siedziec
0
@klemens100
Czy ty masz mózg? Pisze tylko że zmarł mlody człowiek i przez panikę miał utrudnione (ba nawet sie nie dostal) dostanie się do lekarza, co jest smutne.
Ma dużo do rzeczy bo powoduje paraliż służby zdrowia- niepotrzebny
16
Dziś dowiedziałem że w niedziele zmarł mój znajomy z dzieciństwa. 32 lata- niewydolność nerek. Masakra.
Do przychodni nie dostał się przez koronawirusa. Podwójna masakra w jakim my społeczeństwie żyjemy.
Trzeba korzystać z życia i żyć jakby każdy dzień miał być tym ostatnim.
0
@chavez
do 100 pewnie dobije:)
0
@Arn3th
ale tu nie chodzi czy zasłużona wygrana czy nie,
chodzi o to że widzisz takie akcje i odechciewa ci się oglądać bo jaki jest sens?
skoro jeden zespół jest faworyzowany, dzisiaj w dobie VAR? i jakie usprawiedliwienie że sędzię nie widział? ci z VAR-u też?
może nikt im nie powiedział że nie powinno się zatrudniać ślepe osoby na VAR
dzisiaj praktycznie każda ręka to karny, każde dotknięcie ręki przy przyjmowaniu powoduje odgwizdanie i brak bramki a tutaj takie cyrki
0
@YoNoEntiendoNada
o czym ty pierdzielisz shaqiri wywalajacy barce? chyba ci sie pilkarze pomylili
fabinho, thiago, wijnaldum - tak oni są oki
henderson, milner,keita, oxlade - wieczy talent - sorry żaden z nich nie miałby miejsca w Barcelonie czy Bayernie
de jong, pijanic - sadze ze spokojnie byliby w podstawie liverpoolu
coutinho zreszta tez
ten puig wyśmiewany przez ciebie ma jeszcze szanse zrobić większa kariere niż oxlade
już nie mówię o pedrim który ma ogromny talent
widzę ty masz "wielkie" pojęcie o piłce, pewnie jak większość kibiców angielskiej piłki, zresztą reprezentacja Anglii to też niezły mem - zawsze wychwalani jaki to wielki zespół a tak na dobrą sprawę mają jeden tytuł w gablocie
a co do liverpoolu - to może wreszcie niech ich sędziowie nie ciągną za uszy- bramka joty (dziś w dobie VARu) jak to w ogóle możliwe czy brak czerwa dla mane to kryminał
nie da się rywalizować jak grasz przeciwko drużynie przeciwnej i sędziom
o czym my więc mówimy
0
@Arkon
wijnaldum jest oki - rzeczywiście pominąłem go ale nie jest to poziom gwiazdy światowej o taki piłkarz jakich wielu,
keita wg mnie nie spełnia pokładanego w nim potencjału,
milner (pan siatka) oprócz waleczności, wybiegania nie wiele potrafi
0
@Arkon
Tak słaby. Przerekamowany przecinak i przeciętniak.
U nich w pomocy tylko dobrzy są thiagi i fabinho
0
@Arkon
Zresztą tsimikas, Williams, Jones? Co to w ogóle za wynalazki. Matko? Henderson?
0
@Arkon
Tak. Bardzo słaba lawka. Jota, origi, thiago. Reszta to średniaki i z przeblyskami jak oxlade czy shaqiri
0
@Arkon
Liverpool też ma słaba ławkę. Zajrzałem i znam tam 3 piłkarzy + nieobecny thiago. Trochę slabo
5
@Triv44
Zawsze z pomocą sędziego to prawda:) najlepszy w Anglii jest unieted:)
1
@matteo83
To jakieś jaja gdzie jest VAR. Przecież to już jest niesmaczne. Po co oglądacie ta ligę jak zwycięzca jest już znany
1
@SuperPatsonFCB
Trzymaj sie
0
@kamilo0066
Popatrz nawet jaka minę robi mane
15
@BarcaInfo
nawet za 10-12 mogliby go sprzedać tylko w podstawie bez zmiennych i chyba każdy byłby szczęśliwy