16

Dziś dowiedziałem że w niedziele zmarł mój znajomy z dzieciństwa. 32 lata- niewydolność nerek. Masakra.
Do przychodni nie dostał się przez koronawirusa. Podwójna masakra w jakim my społeczeństwie żyjemy.
Trzeba korzystać z życia i żyć jakby każdy dzień miał być tym ostatnim.

0

@chavez
do 100 pewnie dobije:)

0

@Arn3th
ale tu nie chodzi czy zasłużona wygrana czy nie,

chodzi o to że widzisz takie akcje i odechciewa ci się oglądać bo jaki jest sens?

skoro jeden zespół jest faworyzowany, dzisiaj w dobie VAR? i jakie usprawiedliwienie że sędzię nie widział? ci z VAR-u też?
może nikt im nie powiedział że nie powinno się zatrudniać ślepe osoby na VAR

dzisiaj praktycznie każda ręka to karny, każde dotknięcie ręki przy przyjmowaniu powoduje odgwizdanie i brak bramki a tutaj takie cyrki

0

@YoNoEntiendoNada
o czym ty pierdzielisz shaqiri wywalajacy barce? chyba ci sie pilkarze pomylili

fabinho, thiago, wijnaldum - tak oni są oki

henderson, milner,keita, oxlade - wieczy talent - sorry żaden z nich nie miałby miejsca w Barcelonie czy Bayernie

de jong, pijanic - sadze ze spokojnie byliby w podstawie liverpoolu
coutinho zreszta tez

ten puig wyśmiewany przez ciebie ma jeszcze szanse zrobić większa kariere niż oxlade
już nie mówię o pedrim który ma ogromny talent

widzę ty masz "wielkie" pojęcie o piłce, pewnie jak większość kibiców angielskiej piłki, zresztą reprezentacja Anglii to też niezły mem - zawsze wychwalani jaki to wielki zespół a tak na dobrą sprawę mają jeden tytuł w gablocie

a co do liverpoolu - to może wreszcie niech ich sędziowie nie ciągną za uszy- bramka joty (dziś w dobie VARu) jak to w ogóle możliwe czy brak czerwa dla mane to kryminał
nie da się rywalizować jak grasz przeciwko drużynie przeciwnej i sędziom

o czym my więc mówimy

0

@Arkon
wijnaldum jest oki - rzeczywiście pominąłem go ale nie jest to poziom gwiazdy światowej o taki piłkarz jakich wielu,
keita wg mnie nie spełnia pokładanego w nim potencjału,
milner (pan siatka) oprócz waleczności, wybiegania nie wiele potrafi

0

@Arkon
Tak słaby. Przerekamowany przecinak i przeciętniak.
U nich w pomocy tylko dobrzy są thiagi i fabinho

0

@Arkon
Zresztą tsimikas, Williams, Jones? Co to w ogóle za wynalazki. Matko? Henderson?

0

@Arkon
Tak. Bardzo słaba lawka. Jota, origi, thiago. Reszta to średniaki i z przeblyskami jak oxlade czy shaqiri

0

@Arkon
Liverpool też ma słaba ławkę. Zajrzałem i znam tam 3 piłkarzy + nieobecny thiago. Trochę slabo

5

@Triv44
Zawsze z pomocą sędziego to prawda:) najlepszy w Anglii jest unieted:)

1

@matteo83
To jakieś jaja gdzie jest VAR. Przecież to już jest niesmaczne. Po co oglądacie ta ligę jak zwycięzca jest już znany

1

@SuperPatsonFCB
Trzymaj sie

0

@kamilo0066
Popatrz nawet jaka minę robi mane

15

@BarcaInfo
nawet za 10-12 mogliby go sprzedać tylko w podstawie bez zmiennych i chyba każdy byłby szczęśliwy

0

@Ghotti
spoko dzięki:) nie no ja będę szukał u siebie w CK, mam już namiary
a czemu nie polecasz?
pozwolenie na budowę jaki to koszt?
jak wyszło u ciebie z podłączeniem prądu bo coś wspominałeś o odległych terminach

0

@NaFazieHitman
brawo to się nazywa obalić głupi system:)

5

@don'T.R.I.P.e
ale jaki jest sens braku zgromadzeń po 22? do 21:59 nie ma wirusa a później przychodzi:)?

2

@damianex10
razi szczególnie brak podanai do niego w 18 minucie - mogło być fajne oskrzydlenie akcji a 65 minuta ja wyobrażam sobie tak wyjście sam na sam

no cóż szkoda ale licze ze partnerzy lepiej beda go dostrzegać
a tak ogólnie super robota:)

pytanie z czego to wynika, czy go nie lubią czy po prostu my na zwolnionym tempie widzimy więcej niż zawodnicy na boisku, wyślij materiał do Koemana niech opierd.. piłkarzy za to
a ogólnie widać że Griezmann coś robi na boisku, nawet to zostawienie przestrzeni piłkarzom, wg mnie bramki i asysty przyjdą

oby zespół ciągel się poprawiał:)

0

@Ghotti
oki dzięki za info:) architekt z Warszawy? ja już mam jakiś wybrany gotowiec ale lekko go muszę zmodyfikować albo wezmę od nowa:) zależy co będzie tańsze i szybsze:) chyba że do wiosny mojej małżonce się coś zmieni i wymyśli że chce coś innego ale chyba ostatnio znalazła projekt w punkt praktycznie:)
pozdro

0

@Yosemite
ciekaw właśnie jestem dzisiejszego meczu bo to będzie sprawdzian ich defensywy

a wiesz jak to wyglądało właśnie w meczach z liverpool, united, city, tottenham, chelsea ile tam bramek tracili?

0

@Ghotti
mam pytanie co do projektu indywidulanego - czy kupowałeś coś na stronach z gotowymi projektami i przerabiałeś/adoptowałeś na swoje potrzeby, czy u ciebie indywidualny to znaczyło projekt od A do Z bez żadnej podstawy?

0

@barcelonaLM
bardziej pasuje słowo przejdzie przez zakażenie:) jak druga fala? u nas nawet pierwsza się nie skończyła, w USA np. jest już raczej po szczycie

1

Belgowie już się buntują

https://www.aier.org/article/open-letter-from-medical-doctors-and-health-professionals-to-all-belgian-authorities-and-all-belgian-media/

ale oczywiście penie dla niektórych ci lekarze to szarlatani


0

@Kimar
cześć, tak ale jak masz nowy to nie masz tablic w ogóle i to jest problem, bo nie możesz używać auta, nie jeździsz nim, nawet nie masz go w garażu

sedno jest jednak tak że źle się dzieje w tym Państwie skoro jest taki problem z tak prozaiczną rzeczą

0

@Yanek
oki jak byś mógł rzuć link, dzięki pozdro

0

@EldoradoHaze
rzeczywiście ciekawe a mecz w Vigo zawsze ciężki, ale trzeba wierzyć w zespół:)

0

@Yanek
Z jakiej strony masz te dane?
Z ciekawości pytam

1

Polska to stan umysłu

Rejestracja samochodu - godzina 7:30 - zapisy od 7:30 komunikat że wszystkie numery zajęte, druga możliwość telefon od 7:30 wszystkie linie zajęte i cię rozłącza po kilku sygnałach
żeby nie było dzwoniłem przed 7 i ten sam komunikat kilka sygnałów i odrzuca

generalnie katastrofa- prosta rzecz a walka jak o kartki za komuny

już lepsze byłoby chyba stanie w kolejce od rana bo byłoby wiadomo o co chodzi i czy masz szanse czy nie

generalnie załamka i myślałem że to jakaś parodia, ale na szczęście Pani zapisała mnie telefonicznie później poza kolejką - nowy samochód i żona rodzi więc nie mogę czekać

jak to jest ostatnio samochód rejestrowałem w 2011 roku i nie było takich cyrków bez problemu zapisałem się z dnia na dzień a teraz?

Porozmawiałem z tą Panią - są 2 problemy, wzmożone rejestracje po pandemii, mniej przyjmowanych rejestracji dziennie (na logikę:) - wcześniej było 100 teraz 60),

tak na prawdę to wina Prezydenta moje wspaniałego miasta bo zamiast zwiększyć ilość to on ją ograniczył jak jest większe zapotrzebowanie a wystarczyłoby na kilka miesięcy zwiększyć ilość pracowników (wydłużyć godziny otwarcia)

no cóż taka Polska logika

piszę to bo jak ktoś planuje zarejestrować auto to lepiej miesiąc zobaczyć jak to wygląda - u mnie są długoterminowe terminy ale do (26 października zajęte i też rozchodzą się jak świeże bułeczki)


1

@VamosRakieta
94 punkty, 110 bramek

0

Na razie podany jest skład. Skąd ten pomysł że Messi będzie na fałszywej 9.
Przecież tak nie graliśmy podczas presezonie? Gdzie wtedy griezmann.
Rozumiem że pismami piszą głupoty ale żeby redakcja to powielala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?