lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax
Poza tym to kwestia czasu jak się większość osób zarazi.
4
@pax
Teraz to ty piszesz bzdurny post bo zarażonych jest więcej niż oficjalne dane.
5
@pax
Skąd masz śmiertelność 2,8% naukowcy udowodnili że IFR to ca. 0,3%-0,6%
6
@Bobo25
Z jakiej paki. Boisz się to siedź w domu, schronie. A nie chcesz ograniczać komfort innych dla własnego komfortu?
Może i by rozwozili za ceny artykułów x2:)
Ciekawe tylko jak długo ci wystraszeni mieli by kase- podejrzewam że krótko:)
0
@kkbarca
Słaby ten tekst Twojego kolegi, na miejscu tej dziewczyny zmienilbym pracę
16
@FC1899Barca
Proponuje podział na 2 społeczeństwa ci co się boją niech siedzą w domach gloduja, reszta niech normalnie zyje:)
Pozdro
0
@Rudi35
W sensie chodzi ci że 100% więcej pewnie:) czym się zajmujesz Rudi35?
0
@MESSIah16
Wg mnie tak:)
0
@Kamilos84
Wyswietlila mi się reklama więc zajrzałem:) ceny wydały się ciekawe
0
@osa91
Dzieki wielkie
0
@FC1899Barca
Po promocjach, na zalando też wydaje mi się że w tych cenach czasami są rzeczy tych marek w wyprzedażach
Bo na tej stronie w wyprzedażach tyle kosztuje koszule
0
Czy ktoś z was kupował rzeczy na allsale.pl?
Bardzo tanio są tam ubrania armani, Hugo, laurent- koszule po 160-180 PLN, bluzy po 200 kilka.
Pytanie tylko czy to legitne rzeczy i strona?
0
@Gaucho
O miłe info:) gdzie czytałeś?
0
Ciesz obecność trincao, Pedro, pijanic oraz nowi starzy dembele i coutinho.
Ale chyba każdy wciąż czeka na PO -fest? SO i napastnika.
Co z tym destem były dziś jakieś sensowne plotki?
O depay też cisza chyba
1
@Yanek
Ciekawe że Pepe na dokładnie gol więcej niż biscan:) pewnie specjalnie policzyli mu bramkę z meczu towarzyskiego:)
1
Dziwna akcja z tym że araujo nie dostanie numeru w pierwszym zespole. Zasłużył jak najbardziej:)
1
@Lenioq
Wiesz co ja bym tego nie pisał bo zaraz cię zlinczuja, będę pytać o imiona tych ludzi wiek, a tobie powiedzą że to zasłyszane historia i w ogóle że jesteś polmozgiem:-p
Pozdro
0
@Ghotti
tak myślałem że plan domu ale wolałem dopytać:)
0
@Ghotti
będziesz miał sudnię głębinową? projekt inwidualny czego?
pozdro i powodzenia:)
2
Messi's message for Súarez: "You deserved to be waved goodbye for what you are: one of the most important players in the club's history. And not to get kicked out like they did, but the truth is that nothing surpises me anymore." za TT Barca Universal
nie ma co aby oczyścić atmosferę to potrzeba zmiany tego zarządu, bo za daleko to już poszło
0
@Encore
ja się zawsze boję totenhamu:) ale zaryzykować warto
0
kogoście woleli jako zastępstwo Suareza
Depay, Malen, L.Martinez, nikt?
0
@BarcaInfo
super oby tylko trochę pograł:)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@patry295
tylko że dużo osób ze środowiska naukowego mówi że działania są przesadzone co do niego
chyba macie dziwne pojęcie że ktoś mówi że go nie ma- ciężko zakwestionować koronawirusy skoro są z nami od lat 60 tych ubiegłego wieku
dużo osób uważa natomiast że działania są przesadzone, i wiedzą zresztą słusznie że on nie zniknie ten wirus, szczepionka nie sprawi że wirus zniknie jak za czarodziejską różdżką, lekarstwo też nie sprawi że wirus zniknie- chyba że ktoś tak uważa to rzeczywiście jest amebą umysłową
ludzie chcą normalnie żyć bo inaczej się nie da i tyle
2
@RIP_IABC
zauważ że nikt chyba nie mówił że wirusa nie ma
ale działania związane z nim są przesadzone
zresztą korona wirusy są z nami od lat 60 tych
co śmieszne badania we Francji wykazały że śmiertelność covid 19 nie różni się znacząco i nie odbiega od innych koronawirusów, ale ten jeden jest gwiazdą - jeśli spytasz jakie badania obejrz sobie proszę "warto rozmawiać" tam dr Mariusz Błochowiak powołuje się na te badania
3
@Mat_Cat
boże zmniejsz dawkę - niewłaściwe, nieetyczne?
rozumiem że ofijalne stanowisko rządu Niemiec w trakcie II wojny światowej aby zaatakować Polskę też uznajesz za słuszne bo było to oficjalne stanowisko, a wszystkich którzy mieli odmienne zdanie uważasz że działali nieetycznie?
masakra
bez kontekstu ale to chyba obrazuje jakie mamy społeczeństwo
-
dobrze że nas teraz Niemcy nie zaatakują bo polskie społeczeństwo stało się tchórzliwe, poddane i łatwo manipulowane
mało jest ludzi którzy pośli by na front bronić ojczyzny bo wyhodowaliśmy sobie mężczyzn pisdeusz... w większości
0
@tobiasson92
o tyle ma rację że może część to przestraszy i skłoni do szczepionki - tu nie chodzi o rozwiązanie problemu ale o biznes - kasa ze szczepionek
przecież politykom nigdy nie chodzi o dobro ludzi, tylko własne dobro i dobro ich patronów finansowych:)
1
ja to tylko tutaj tak zoatawię dr Chazan Ryszarda
Brawo! Pani profesor z Polskiej Akademii Nauk, z Instytutu Nauk Medycznych napisała tak na swoim profilu:
„Czekam kiedy wreszcie ktoś rozsądny zabierze głos i media przestaną straszyć ludzi koronawirusem, Wirus zawsze był jest i będzie .Wiadomo że jak większość wirusów oddechowych szybko się rozprzestrzenia, ale ma niska chorobowość . To nie osoby zakażone roznoszą chorobę a osoby chore, podczas kaszlu i kichania. To one powinny nosić maski lub przyłbice a przede wszystkim pozostać w domu.
Karanie za nienoszenie masek osób zdrowych lub wysyłanie ich
na kwarantannę są absurdalne niczym nie uzasadnione .Dlaczego nie karzemy ludzi którzy palą lub piją Oni w większym stopniu szkodzą zdrowiu i przyczyniają się do zgonów niż koronawirus, Ludzie zawsze umierali i umierają ( w Polsce średnio dziennie 1200 osób) Teraz też umierają nie z powodu koronawirusa tylko z
koronawirusem Liczba zgonów jest nawet niższa niż w ubiegłych latach (tak jest w całej Europie). Podawana liczba osób zakażonych zależy od liczby wykonanych testów. Przerażenie mnie ogarnia jak słyszę o planowanym zamykaniu, klas szkół .przedszkoli żłobków jeśli któreś dziecko zachoruje.. Czy kiedykolwiek zamykano klasę czy przedszkole kiedy przyszło dziecko .przeziębione (testów też nikt nie wykonywał a 10 do 25 procent to był koronawirus)
Te codzienne informacje w TV to ogłupianie społeczeństwa nie poparte żadnymi dowodami naukowymi .Dziennikarze od rano do wieczora biją pianę zamiast mówić o sprawach naprawdę ważnych dla ludzi jak prawdziwe zdrowie Polaków edukacja, miejsca pracy zapaść gospodarcza i ekonomiczna kraju.”