0

Francja Portugalia tak może wyglądać finał przyszłorocznej euro:)kadrowo najmocniejszeobecnie ekipy w Europieidodatkowo poukladane:)

1

@Janiama
Punkty to na razie zdobyliśmy w 2 meczach z Bosnia:) więc nie ma się co zawczasu podniecać. Z Włochami to było szczęście a od Holandii wpierdziel. Popatrz na kadrę Włoch- czy oni poważnie traktują te rozgrywki?

0

@BartqRKO
Ja to widzialem inaczej. Co zresztą widać na filmie. Gwizdek wszyscy stają biedny Robin strzela.
Słowo klucz mogło. Gdyby babcia miała wasy:) my Polacy lubimy gdybac:) a policz ile to chyba był alemunia wyjął setek w tym meczu:)

0

@BartqRKO
Jak nie zmienia? Ty czytasz co piszesz? Wszyscy się zatrzymali bo słyszeli gwizdek tylko biedny Holender nie slyszal:) przecież to wyraźnie widac:) nie układał się? Przecież w tym meczu mieliśmy setkę za setkę i bramki to była kwestia czasu a Arsenal chyba strzalu na bramkę celnego nie oddał w tym meczu

0

@Przemek2323
wiesz co to jedź do Szwecji policzyć ofiary

tutaj masz źródło worldometers,info - agencja rządowa Szwecji

https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
https://www.folkhalsomyndigheten.se/

ufaj ślepo pismakom:)

bez odbioru

0

@BartqRKO
wg mnie zasłużona- każdy przerwał akcję bo słyszał gwizdek tylko biedny van persie nie słyszał 4:40


1

@SkN
trcohę wydaje mi się to bez sensu, rozumiem jakby po faulu było podanie, max 2-3 i gol, ale oni tutaj rozgrywali akcje na włąsnej połowie:)

0

@Przemek2323
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/

kłamiesz za gazetą jak najęty - proponuje zobaczyć dane:)

I to jest też ciekawe jak ludzie dają się zmanipulować - zeszłej doby zmarło w Szwecji 10 osób a nie 40

0

@Przemek2323
piszesz fałszywe informacje więc to zgłosiłem - nie ma obecnie wielokrotnie większej liczby zgonów w Szwecji niż innych krajach Skandynawii

po prostu jesteś panikarz i lubisz widzę szerzyć fałszywe info

zresztą @arekfanBarcy ci dobrze opisał:)

0

@arekfanBarcy
dokładnie a większość osób traktuje zakażonych jak trędowatych i umierajacych:-p

0

@Przemek2323
worldometers.info - coronavirus update

gratuluje źródła - lepszej propagandy nie mogłeś wybrać:)
radzę poczytać statystyki a nie pisać farmazony, Szwedzi owszem mieli problem ale wiosną, teraz ich mądra polityka (zamknięcie Domów Opieki, odizolowanie osób starszych) sprawia że gospodarka otwarta a ludzi umiera tylko (niestety przykre, ale jak każda inna śmierć) kilka dziennie

0

@Przemek2323
zgłoszone bo siejesz propagandę lepszą niż TVP, w ostatnich dniach umiera w Szwecji po kilka osób dziennie, w Norwegii, Finlandii, podobnie - nie ma tu ostatnio wielokrotnie większej liczby zgonów, nie widzę więc zasadności aby negować działania Szwecji

rekordy zakażeń i co z tego? jest jesień więc warunki sprzyjające rozwoju tego wirusa i innych

spokojna twoja głowa prędzej czy później Szwedzi nabędą odporność stadną, zresztą jak większość Europy

8

@kamilo0066
tak to jest z ludźmi jak nie mają argumentów i zaprzeczają temu co widać na własne oczy:) a potem zaczynają obrażać inne osoby.

Pozdro

0

@tbas
jakiej naszej paczki bo nie kumam:)?

3

@lucas/catalan
może jakbyś napisał do nich że kibic miał szalik Barcelony i czapkę Realu/Espanyolu to by zrozumieli:-p

0

@Przemek2323
znacznym wzroście? cały czas oscyluje od 20-25 tys. co to za różnica? zrobi ci się lepiej jakby było zamiast 24 np. 21? realnie i tak zarażonych jest znacznie więcej - co jest też pozytywne bo szybciej społeczeństwo nabiera odporności

0

@AlexDark00
nie oglądam ligi angielskiej, ale widzę że na stronach ma dobre oceny:) widzisz po to ten wątek żeby się zastanowić nad opcjami, czysto teoretycznie

0

@Messibestplayerintheworld
ilaix moriba super pomysł:) fajnie ze zaczynamy poważnie odmładzać skład w tym sezonie:)

musi być jednak pewien balans starzy-młodzi, a pogbę w formie bym widział z jeszcze jednego powodu, to jest prawdziwy lider na boisku i w szatni (co było widać m.in. na MŚ 2018), pożegnałbym już za niego busiego

moriba też mam nadzieję ze się przebije u nas:)

0

Pogba - czy on zaliczył taki spadek formy w tym sezonie?

czy widzielibyście go u nas w pomocy?

jakie macie propozycje na ŚPD u nas? sam de jong, pijanić i busi to wg mnie za mało i stąd też nasza słabość w obronie, obok de jonga musi grać ktoś bardziej mobilny a nie busi, który powinien być 4 wyborem dopiero

1

@Igor123 @mkord
Panowieto może pochwalcie się zdjęcie zegarka na ręku:)

0

@Jarema2000
tak na serio weźcie auto i pojedzcie gdzieś przed siebie w jakimś kierunku, ja tak kiedyś zrobiłem jadąc do Lublina z Kielc i z powrotem w jeden dzień:) wybierz jakieś fajne miasto niedaleko aby coś przejść się po rynku, zamówić coś na wynos:) chyba że mieszkasz blisko gór albo czegoś takiego to jeszcze fajniej się będzie przejść:)
po drodze można się zatrzymać w kilku widokowo fajnych miejscach - przyroda, zabytki:) odpocząć zjeść kanapki:) to oczywiście wszystko fajnie jak jest w miarę pogoda:) w grudniu też mogłoby to być klimatyczne gdyby spadł śnieg:) bo jeśli pogoda taka jak teraz za oknem to lipa

wszystko zależy od pogody:)

0

@ksobi
przecież pojadą w delegacje:)

0

@ViscaElBarca98

tak, oczywiście trzeba uważać ale statystycznie widać jednak że problemy mają osoby starsze, po piłkarza widać że problemu zasadniczo nie mają osoby wysportowane

więc znaczenie ma odporność a ona nie wynika z wieku bo jestem w stanie wyobrazić sobie 20-latka w fatalnej kondycji z brzuchem i niezdrowym trybem życia skutkującym nadciśnieniem, cukrzycą, czy taka osoba mimo wieku nie jest zagrożona?- wg mnie jest

0

@DaPi
a odporność od czego się bierze? stylu życia, odżywiania, diety, stresu

na przykładzie piłkarzy widać jednak że statystycznie zahartowane organizmy nie mają z tym problemu

2

@DaPi
idealnie podsumowujesz wypowiedzi większości społeczeństwa, a wiesz że dowód przez przykład to żaden dowód:)
ile jest takich przypadków wśród wszystkich ciężkich - 0,5%? kiedyś wykres Mateuszka kłamczuszka pokazywał wykres że śmiertelność do 55 roku życia to 0,5% czy jakoś tak, cięzkie wypadki w tej kategorii wiekowej mniemam ze podobnie

a ty podajesz jeden przykład i stawiasz tezę że to dowód:)

grubo jak ja ci napiszę że babcia mojej żony prawie 90 letnia kobieta ledwo chodząca przechodzi to gówno w domu i już z tego wychodzi to dowodzi to że nie jest to ciężkie dla osób starych?

logika level hard

0

@Senyer
ja tego nie kumam:) w sensie wg mnie elitarnosc powinna wplywac na poziom sportowy i kasę:)
chociaz z drugiej strony pewnie tak bo to dodatkowe 8 krajów i prawa telizyjne do tych krajów:) w końcu każdy w Gruzji che obejrzec historyczne dla nich Euro:)

dla mnie masakra - stare euro wymiatało:)

0

@Igor123
i nie wiesza ci w sensie na tym android tv?

2

@Senyer
to pokazuje jak słaby zrobił się to turniej, jak było 16 zespołów był to mega elitarny turniej, gdzie awansując musiałeś na prawde bardzo dobrze grać jak Łotwa swego czasu:) gdzie często były turniej bez takich zespołów jak Szwecja, dania, holandia itp. itd. a teraz prawie zawsze jest irlandia, walia, irlandia północna, austria - no sorki ale są to przecietne zespoły

0

@LuisSalvano
wydaje mi się że na zużycie wpływ ma też klasa, bo A widzę niby w tych z mniejszym częstotliwością odświeżania ekranu itp. (50 hz), te ze 100 maja widze B

tutaj cały przekrój 55 cali samsunga
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,_Samsung,przekatna-ekranu-relacje!55-cali:58-cali.bhtml

0

@NaFazieHitman
spoko ale często tak masz? bo opinie na rtv euro ten akurat model ma same pozytywne a Sony z 2 czy 3 osoby pisały ze potrafi sie czesto (raz na kilka dni albo czesciej) wieszac, jak by mi sie cos zawiesilo raz na 1-1,5 miesiąca, raz na kilka miesicy to oki, skumam to tylko elektronika aktualizacje itp. ale raz na kilka dni to już przegiecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?