lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
mingueza, dest, alena - mogą się przydać jednak w tym sezonie, szczeóglnie alen mnie zaskoczył pozytywnie
trincao - kolejny mecz niemrawo, mam wrażenie że blokuje go trema, potrzeba czasu
firpo - to nie jest poziom barcy i trzeba go sprzedac i ogrywać balde
bratithwaite - spoko, ale mimo całej sympatii to bym go sprzedał i wziął depay
a ogólnie wniosek jest taki że mamy zdolną młodzież, dynamo co by nie mówić to solidna ekipa, lider ligi ukraińskiej
bez messiego też jest życie, i chyba trzeba sie nauczyć grać bez niego bo coś czuję że odejdzie mimo wszystko, ale sądzę że niektórym piłkarzom i zespołowi jako całości może to nawet wyjść na dobre - muszą nauczyc się grać i brać odpowiedzialność sami
tak widzę kadrę na przyszły sezon
ter stegen (pena)
dest(s.roberto)- lenglet(garcia)-araujo(mingueza)-alba (balde)
de jong (busi)- merino (pijanić)
dembele(trincao) - griezmann(pedri)-fati(depay)
halaand (depay)
0
@ksobi
podnosiłem ten temat jakiś 2 miesiące temu, jest problem i to szczególnie w dużych miastach, ja miałem rejestrację online od 7:00 o 7:01 już nie było miejsc
a telefonicznie nie dało się dodzwonić - rozłączało linie
mi się ostatecznie udało wyprosić jak się dodzwoniłem do Pani później, bo rejestrowałem nowe auto i było zapłacone a ja nie mogłem nim jeździć - to był dopiero problem
podobno przez pandemie ograniczyli w moim mieście liczbę rejestracji dziennie i stąd zatory (a przez pewien czas w ogóle nie rejestrowali więc były zaległosci)
a z jakiego miasta jestes?
0
@Szpenser
mamy trochę tej zdolnej młodzieży:) jeszcze de jong:)
0
@Barca1992
świetny:)
0
@tbas
ale statystycznie nie umiera więcej ludzi przez covid jako główny powód, tylko przez utrudnienie dostępu do służby zdrowia - a to już wina i rządzących i samych nas ludzi, bo środki podjete do walki z covid są niewspółmierne do efektów a widać że koszty alternatywne są wyższe niż korzyści
a gdzieś pisałem że nie podchodzę z szacunkiem? szkoda mi tych ludzi i tyle ale nie będe sie z tego powodu zamartwiał, bo ich nie znam proste i nie bede się bawił w zakłamanie i hipokryzję jak większość ludzi tutaj
nic z tym nie zrobię że umierają nawet jakby chciał, a bardziej współczuje nawet tym co umierają pobocznie przez tą paranoje
0
@tbas
wiesz na co dzień umiera około 1000 osób dziennie w Polsce i jakoś dotychczas żyliśmy z tą świadomością; nie ma znaczenia czy ktoś umarł na covid, raka, w wypadku samochodowym czy ze starości - śmierć jest bolesna dla członków jego rodziny i bliskich, dla każdego innego to tylko smutna statystyka, ale takie życie
a ja życzę zdrowego rozsądku i nie przejmowania się rzeczami na które się nie ma wpływu
0
@tbas
dobre tego jeszcze nie grali:) tak chętnie tutaj ludzie wyrzucali dane jak były większe a teraz cisza:)
no umierają ludzie i co z tego? dotychczas ludzie w Polsce nie umierali?
0
@DonMatteo901
merino i barella - oki, aouar wg mnie nie potrzebny zbyt dużo podobnych piłkarz w tym ustawieniu mamy
z czego barella nie do wyciagnięcia raczej
tylko ja pogbę chciałem też ze względu na inne cechy
4
dzisiaj tylko 10 tys. przypadków:) czemu la ramlba nie grzmi, gdzie ci co tak lubia chwalić sie wzrostami i straszyc ludzi:)
0
@IronSanHybrid
niekoniecznie, sondaże pokazują że jednak większość osób nie chce się szczepić - więc takie osoby tylko się zrażą, inaczej jak ktośpracuje za granica i to jedyna droga powrotu do domu - ale wg mnie pomysł na bardziej obniżenie i tak słabych już przychodów
0
@PatrykBarca
za darmo tak- ale jaki limit płac sie zmniejszy, bo transfer to 2 składowe, u nas był problem nie z kasa a z limitem płac
coutinho spokojnie za 60-70 jest do wyjecia, jeden z nich 2 pewnie odejdzie, a przy takich roszadach lepszym piłakrzem na 10 wg mnie wydaje się Francuz
0
@IronSanHybrid
realne pewnie tak do niektórych państw, większość pewnie tego nie zrobi bo zrujnowałoby to ich turystykę a nawet tak bogate kraje jak Austria robią wszystko by być otwartym na sezon narciarski
to myślimy inaczej, ja generalnie nie zamierzam sie na to szczepić, zresztą jak prawie wszyscy wśród znajomych - co potwierdzają tylko sondaże i generalnie większość mówiła że będzie podróżować do państw gdzie nie jest to wymagana albo po Polsce - żaden problem
0
@PatrykBarca
dlatego zakładam sprzedaż kogoś z dwójki coutinho/griezmann, a w budżecie płacowym jeśli niestety Messi odejdzie będzie dużo miejsca - jest to wykonalne
poza tym skad wiesz ile PSG rzuci itp itd.
0
@IronSanHybrid
na razie to nikt nie zadeklarował że tak będzie oprócz linii lotniczych, tez słyszałem takie plotki ale alternatywa były negatywne wyniki testu jak obecnie
po drugie skoro niby uodparniasz się krótkotrwale (niby 3-6 miesiecy) to co roku rozumiem musieliby sie szczepic jak na grype? i szczepiac sie w styczniu a wylatujac w listopadzie już niby w papierkach wszystko oki ale ogólnie to tylko papierek - zreszta o tej odporności pisali już naukowcy z Uniwerku Kalifornijskiego że może być inaczej niż wszyscy myślą
po trzecie wydaje mi sie że ma to duży wpływ na turystykę bo jednak ludzie bede woleli zwiedzać swoje rejony niż się szczepić
0
@IronSanHybrid
źle cię zrozumiałem i tyle
0
@Bykunn
napisał potem Półwysep Arabski więc rozumiem że niby dotyczy całego półwyspu wg niego?
0
@IronSanHybrid
od kiedy tak jest?
byłem w Dubaju w 2015 i jakoś nie przypominam sobie abym musiał mieć szczepieni przeciw meningokokom
0
@IronSanHybrid
przecież Australia od dawna ma świrusa na tym punkcie, obecnie chyba najgorsze Państwo do życia
a negatywny wynik testu juz nie pasuje? - idiotyzm
0
@DonMatteo901
to zaproponuj kogoś innego do 4-2-3-1, myślałem camavinga, ale nie możemy grać samymi młokosami, moriba - ale tu tez bym poczekał jeszcze
a pogba to typ walczaka, lidera zespołu, kogoś kto pobudzi zespół do walki
to on byli liderem Francuzów w 2018 roku:) i kogoś takiego nam brakuje w zespole, o takich cechach osobowych
a w MANU wg mnie on się wypalił, ileż można grać w zespole bez sukcesów, a taka zmiana zespołu wg mnie by mu i nam pomogła
0
@Michal_2003
ale popatrzcie ze my w pomocy nie mamy wartosciowych graczy, a pogba i doswiadczony i bardzo dobry, ostatnio słabiej w MU, ale wg mnie potrzeba mu zmiany otoczenia
0
@Fawrf
a kim chcesz grać na środku- busi?, alena? tak naprawde do gry nadaja sie tam de jong i pijanić a reszta odstaje, a pogba to swietny pilkarz, lider a takich pilkarzy nam brakuje
nie koniecznie, wydaje mi się niestety ze messi odejdzie po sezonie, tak samo pewnie ktos z dwójki (griezmann, coutinho)
a w 4-2-3-1 taki skałd byłby mega fajny patrzac tylko na pomoc i atak
de jong (busi)- pogba( pijanic)
demebele(trincao)- griezmann (pedri)- fati (depay)
halaand (depay)
0
Halaand, Garcia, Pogba , Depay - ale czy to realne transfery u nas?
ależ byłby to mocny skład:)
1
po zwycięstwo:) licze na dobry mecz Greizmann i Dembele:) kolejny mecz Pedri i Trincao oraz zobaczymy co Alena pokaże, może Puig wejdzie?:)
0
@Rewolucja123
COU NA 9? postradałeś zmysły:)?
0
@maroon
koleś weź się może schowaj w norze, bo przychodzisz i siejesz tu propagandę
0
@zadafcb
a kogo pozyskali celtowie jeszcze?
0
@Bartek22
jest ogrmona różnica, były zamkniete sklepy wtedy również, galerie całkowiecie, teraz galerie tylko na chwile, zamkniete były castoramy, obi itp.
0
@LuisSalvano
Fati
0
@ShawnC
haha rozwaliłeś system:) ja też:)
0
@maroon
A na aids też będą kazać pokazywać wynik testu? Abstrakcja. Szczególnie że niektórzy naukowcy twierdzą że odporność nacovid jest dluga- vide Uniwersytet Kalifornijski