0

@BarcaInfo
i bardzo dobrze:)

1

@Ghotti
+ do tego jakie osiągniecia ma 1X MŚ, 2x ME, 4x LM itp. itd. gdzie Platiniemu do niego

0

@Borneo
współczuje ci pozdro

0

@Avatarr
ale griezmann ostatnio akurat gra dobrze i na pewno wiecej pokaże niż puig na 10, nie bez powodu złote dziecko puig jest pomijany i nie grał jeszcze w dorosłej reprezentacji Hiszpanii
niby dlaczego skoro jest taki wspaniały nie zadebiutował jeszcze - typ wieczny talent brożek:)?
pedri grał już nawet z juve i wygladał wspaniale, to normalne ze w jego wieku 17 lat sa wachania formy ale on musi grać bo to bedzie nas filar w przyszłosci:)
a de jong jest i bedzie lepszym pilkarzem niz alena, ustaw alene koło busiego to zobacyzmy czy bedzie lepiej wygladał, to nie problem konkretengo pilkarza tylko busiego bo przy nim grajac na 2 pivotów nie da sie grać dobrze

0

@Borneo
mnie już dorwał i przeszedłem z bardzo lekkimi objawami:)
także luz, widocznie nie jesteś tak zdrowy jak myślisz.

pozdro

3

Czy Messi jest juz myślami gdzie indziej.
Prawie w ogóle nie strzela z akcji, wolne slabe. Przynajmniej ja mam takie wrażenie dlatego nie chciałbym aby grał w 11 jeśli ma focha

0

@Borneo
Skoro szczepionka wytworzy antyciała to czym się niby rozni od przejścia wirusa? Niczym. I tu i tu odporność nie jest stała. A do połowy roku większość ludzi i tak będzie miało to za sobą więc normalne ze to naturalnie przygaśnie zresztą nawet teraz reakcja ludzi na tego wirusa jest przesadzona.

1

@VamosRakieta
Tak samo depay i Garcia
Nie mówiąc ze mentalnie id dłuższego czasu jesteśmy...ci...trzeba amigosow się pozbyć

1

@Avatarr
Wg mnie jednak poleciałeś bo griezmann to jednak kistrz świata, de jong z kimś innym niż busi gra dobrze a rozumiem jesteś lepszym znawca niż 3 trener z rzędu odnośnie puiga. Pedri jest bez 2 zdan lepszym i dojrzalszym pilkarzem:)

1

@Avatarr
Chyba trochę przesadziłeś a de jong, griezmann, pedri?

2

@Maker0
To widzę że u nas nie ma z kim grac. Na pewno nie z busim w takim ustawieniu. Busi w 2 pivotow jest za wolny. W takim ustawieniu musi być 2 zawodników szybkich i mobilnych. Oijsnic nie jest idealny ale id razu widać że de jongowi die lepiej z nim gra:)

1

Czyli
Neto
Dest-araujo-lenglet-slba
De jong- pijanic
Trincao-griezmann-pedri
Braithwaite
Jestem za)
Oby jak najszybciej do pierwszego zespołu dołączyli kontuzjowni plus depay.
Wtedy
Ter stegen
Dest-araujo-lenglet-alba
De jong - pijanic
Dembele-griezmann-fati
Depay

1

@Coutinho007
Może z kimś lepszym w parze jak arauko zagra lepiej. Oby.
Szkoda ze dembele kontuzjowany. Ale ogólnie dość mam juz świętych krów w tym zespole i tej apatia. Tyle hajsu dostają a nawet nie jest im wstyd.
Po takim początku powinni publicznie przeprosić kibicow

0

jeśli to co można wyczytać na sport to prawda to brawo wreszcie:)
Dawno nie widziałem tak bezjajecznego zespołu jak nasza Barca ostatnio. Przegrywają z kolesiami co zarabiają kilkanaście razy mniej niż oni i zero nerwów wkurwienia na siebie. Sądzę że w sporcie podstawa sukcesu jest psychika i motywacja a u nas z tym słabo patrząc ze nie potrafiliśmy odrobić żadnego meczu e tym sezonie.
Może troncao i pedri to młodość i wolałbym fati i dembele ale z kontuzjami się nie wygra trudno a ci 2 będę nabywali doświadczenia. Wreszcie podobno budi ławka oby byl 4 do gry za alena również.
Oby tylko zima przyszedł depay a w styczniu wrócił dembele. A potem w marcu fati.
Sport pisze ze zagra.
Neto
Dest- araujo-lenglet-alba
De jong pijanic
Trincao-griezmann-pedri
Braitwaite


0

pedro goncalves z kolejna bramka juz 10 w sezonie czy my zainteresujemy się takimi piłkarzami

1

Nie wiem jak wy ale ja mam dosyć tego sezonu.
Jak kur... można tracić takie bramki, jak Barcelona na 30 pkt może mieć 14. 20 pkt to słaby wynik.
I nie winie tu koemana bo widac ze momentami ten zespol gra ale winie go za wystawienie busi. Ten koleś nie ma prawa juz być w tym klubie.
To samo Messi z całym szacunkiem dla nich jak nie chce im się grać to juz wole piłkarzy z Barcy b w ich miejsce. Albo się walczy za swój klub albo się nie powinno grac. Fajnie ze dużo osiągnęli i pełen szacunek za to ale żyje się teraźniejszością.
Winie zarzad za brak transferów SO, SP i napastnika. I wreszcie winie piłkarzy ze tyle zarabiają a robią sobie z nas jaja.
Za taka grę to powinni oddać swoja pensje cala na cele charytatywne.
Zostawić ter stegen, dest, s. Roberto, araujo, niestety lenglet, alba, balde, de jong, pijanic, alena, trincao, dembele, pedri, griezmann, fati, Martin.
Modlić się aby za darmo pozyskać depay, Garcia. Kupić jakiegoś box to box, jeszcze jednego SO -upamecano. A tym co się nie chce grać podziękować.
halaand marzenie ale najpierw SO, SP

0

@YeastMoss
@tobiasson92 akurat pokazywał też badania na nieskutecznosc masek
także wiesz widzę zyjesz w przekonaniu mój naukowiec jest mojszy niż twoiszy:-p

0

@Pawel1980
co dotyczy głownie starszych osób i chorych:)

0

@don'T.R.I.P.e
zaczyna się "ktoś niedoedukowany" bo ty jestes jedyny deoedukowany piewca szczepionki:-p

żenada

0

@don'T.R.I.P.e
konczysz dyskusje bo nie masz argumentów i po prostu tyle
Szwecja uwaga - nie trzeba nosic maski, sklepy restauracje otwarte i nigdy nie były zamkniete, szkoly otwarte prawie dla wszystkich

ty natomiast prowadzisz kłamliwą propagandę niczym onet itp. piszac szkoły zmakniete nie dodajac dla mlodziezy 16-18 lat

gratuluje ja z manipulatorem tez nie gadam

0

@don'T.R.I.P.e
kłamstwo jest tu że oni co pewien czas rewidowali te założenia - zmnaijszali zgromadzenia z iluś tam do iluś tam, teraz jeszcze zmniejszyli, ale nie są to żadne radykalne zmiany i nadal są to zalecenia a nie zakazy

i tak jest róznica 16-18 latkowie a małe dzieci, gdzie przez usadzenie małych dzieci w domach niszczy sie gospodarki - łańcuchy dostaw itp.

0

@Janiama
a kysz z busim w pierwszym skałdzie

0

@Wossi61FCB
ja też + coutinho, junior firpo, pedri w 45 minucie aby alba, dembele i griezmann odpoczeli

0

@don'T.R.I.P.e
i gdzie masz w artykule te 13% - wzorem hajty liczyles?

0

@don'T.R.I.P.e
to ty nie pisz kłamstw!!!

nie szkoły tylko dzieci 16-18 lat

cały czas wprowadzasz dezinformacje jak nasza władza

0

@don'T.R.I.P.e
i jak zwykle dezinformację wprowadzasz!!!

dodaj jakie szkoły - OTÓŻ DZIECI W WIEKU 16-18 LAT

a ty pamiętaj że włąsnie przez nadmierną panikę służba zdrowia jest mnie wydajna, a nie przez sama pandemie

jakby kazdy traktował ta chorobe normalnie jak kazda inna to nikt nie miałby problemu z dostaneim sie do lekarza


tymczsem na świecie z powodu różnych chorób zakaźnych umarło już uwaga 12 mln ludzi - ale ty i podobni tobie widza tylko jeden problem


0

jest Araujo na liście:)

0

@don'T.R.I.P.e
nie no faza badania skutków po została pominięta z prostego powodu - czas

jak chcesz koleś to się szczep
ale nie przekonuj innych do tego

0

@takisobiektos
a tum asz rzetelnosc polskich mediów i starszenie w TVP Info

jeszcze masz watpliwosci o co tu chodzi

w środę w szwecji umarło 174 osoby

https://www.tvp.info/51161085/koronawirus-ile-zgonow-ile-zakazen-szwecja-ponad-7-tys-zgonow-rzad-zamyka-szkoly-srednie

tymczasem na stronie WHO

2.12.2020 - 3 OFIARY
https://covid19.who.int/region/euro/country/se

wg strony rządowej Szwecji 1 ofiara
https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa


0

@takisobiektos
no rzeczywiście zmian z dziś młodzież 16-18 lat nauczanie z domu:)
straszne ograniczenie:-p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?