La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

0

jeśli to co można wyczytać na sport to prawda to brawo wreszcie:)
Dawno nie widziałem tak bezjajecznego zespołu jak nasza Barca ostatnio. Przegrywają z kolesiami co zarabiają kilkanaście razy mniej niż oni i zero nerwów wkurwienia na siebie. Sądzę że w sporcie podstawa sukcesu jest psychika i motywacja a u nas z tym słabo patrząc ze nie potrafiliśmy odrobić żadnego meczu e tym sezonie.
Może troncao i pedri to młodość i wolałbym fati i dembele ale z kontuzjami się nie wygra trudno a ci 2 będę nabywali doświadczenia. Wreszcie podobno budi ławka oby byl 4 do gry za alena również.
Oby tylko zima przyszedł depay a w styczniu wrócił dembele. A potem w marcu fati.
Sport pisze ze zagra.
Neto
Dest- araujo-lenglet-alba
De jong pijanic
Trincao-griezmann-pedri
Braitwaite


0

@lucca87 Lenglet to ma nie wiem za co ten skład, ja wiem, że kontuzje itd ale wolał bym chyba De Jonga nawet na ŚO niż tego Babolaża.

1

@Coutinho007
Może z kimś lepszym w parze jak arauko zagra lepiej. Oby.
Szkoda ze dembele kontuzjowany. Ale ogólnie dość mam juz świętych krów w tym zespole i tej apatia. Tyle hajsu dostają a nawet nie jest im wstyd.
Po takim początku powinni publicznie przeprosić kibicow

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?