lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fawrf
garcia, depay, alaba - 3 transfery za darmo
skupiłbym sie na ŚO - tutaj mamy największy brak i ŚP
tak ze trzeba na dobra sprawe oagrnac 2 transfery
bez napastnika jakos jeszcze przezylibysmy jeden sezon, bo nie wszystko na raz a zespół trzeba budowac od tylu
przeciez my te bramki tracimu kuriozalne- juve nie strzelilo bramek z mega akcji itp.
0
@Bagsik88
nie zdrowy balast dlatego pisalem o pozostaniu kilku wyjadaczy
ale jacy to młodzi jak ich jakośc? - mingueza, araujo (jego akurat bym zostawil), trincao, lenglet - my przede wszystkim mamy braki w obronie i to straszne stad potrzeba wzmocnieniia tej pozycji
0
@Fawrf
czepiasz sie ze taktyka kupowania i sprzedawania ale z drugiej strony piszesz ze nowy trener nic nie da bo pilkarzom sie nie chce - logiczne:)
to pozostaje nam tylko rozwiazac klub:)
i to nie taktyka kupowania, sprzedawania wszystkich tylko postawienia na swoich - puig, balde, pena, moriba + dokupienia wyjadaczy tam gdzie mamy największe braki czyli obrona
0
@baczmus
jak chcesz kupic cos w maire porzadnego to kolo 3 kola za 43-43 cale trzeba wydac
1
@dawo17
dybala sie tak smieje a pilkarsko w porównaniu do koeman jest nikim
0
Griezmann: "brakuje chęci, nastawienia, biegania, obrony, ataku... wszystko źle"
to ja się pytam o co chodzi, przychodzi kolejny trener i znowu nie widzę zespołu, co się stało z tym zespołem który tak dobrze zaczął lige - przypomne 4-0 z villarreal, 03- z celta na wyjezdzie i 1-1 z sevilla póżniej lawina słabych meczów, a ja knie meczów to wyników
czemu wczoraj nie mogli zagrać jak w pierwszym meczu z juve gdzie 0-2 to był najmniejszy wymiar kary, wczoraj juve nie zagrało nic extra oprócz dobrego ustawiania się
ale jak oglądałem ten zespół to za duże dziury miedzy formacjami widziałem, za mało ruchu, wyglądali jak zgraja przypadkowych ludzi, a jższczytem byłojak messi strzelal a któryś z naszych zalokował strzał
mamy dosłownie ZERO zespołu i trzeba to otwarcie napisać, czemu nie wiem, widocznie jednak na linii trener piłkarze nie zgrzyta, albo jest rozłam w zespole
co to może zmienić nowy trener? pytanie tylko kto
może czas wykopac te primadony co dostają mnóstwo kasy a nie graja nic i postawic na wychowanków i młodych jak balde, araujo, dest, puig, pedri, ilaix moriba, fati, dembele, trincao, de jong, pena + kilku doświadczonych jak pijanic, ter stegen, messi, braithwaite, s.roberto, umititi,? - zobczyc jak z jego kolanem do konca sezonu
reszte wykopac i kupic
1) upamecano/kounde
2) merino
3) alaba - koniecznie podpisac za darmo
4) garcia - za darmo
5) depay - za darmo
6) napastnik?
a przede wszystkim jakiś dobry trener
0
@skelert
koleś ale co ty pierd..to na świecie nie ma innych chorób na które można umrzec?
dotychczas ludzie nie umierali? w Polsce srednio ponad 1000 osób dziennie umiera
jasne ze lepiej nie być tak samo jak lepiej nie mieć raka, nie zgniać w wypadku samochodowym itp.
boże co za myślenie prezentujesz
2
a generalnie to chyba kij z prawie wszystkimi w tym sezonie.
Do końca sezonu grac
Ter stegen
Dest/s.roberto-umititi-araujo-balde
Pijanic/moriba-de jong
Puig/pedri
Dembele- messi-fati/depay
A resztę niestety sprzedac- kupić porządnego SO, Garcia, LO, SP(typu box to box), napastnik
5
O ile wcześniej miałem wątpliwości dałbym szanse puig w pierwszej 11. Chyba jako jedyny przypomina inieste i xaviego ciągle pod gra brawo:) myliłem się co do niego
0
Jak to możliwe że zespol który tak super zaczął w lidze teraz wygląda tak jak zlepeknkokesi co nie znają się w ogóle. Brak chemii z tego z tym renerem niestety juz nic nie będzie. Pierdz..czuje się jakby ktoś mnie rzucił kupa i powiedział będzie dobrze nic się nie stało.
0
Komentarz usunięty
0
@parpe
Aktualne szanse zgonu są dużo mniejsze bo od 0,3-0,6%. Dużo osób z grupy ryzyka i każdy żyje. Umierają tylko osoby o słabym zdrowiu o to fakt.
1
@viscajasiek
Haha z podatkow tez was zwolnia:) stary ja teraz żyje normalnie i chodzę bez maski na dworze jak coraz więcej ludzi wiec ochlon:)
2
@viscajasiek
Ponoszą 8dpoeiedzialnosc a to noeosc:-p za dużo TVP się ogląda:) szczep się jak chcesz ja tam żyje normalnie na codzień bez strachu:)
0
Oki sklad:) do boju Barca:)
9
Komentarz usunięty
0
@Bobo25
to nie tylko 2 lekarzy podałem ci pierwszy lepszy przykład z brzegu:)
poczytaj o metodzie walki z pandemia naukowców z Oxford, Stanford - rozumiem że dla ciebie to też nie tęgie głowy:)
tutaj masz artykuł
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,epidemiolodzy-proponuja-inna-strategie-walki-z-pandemia-koronawirusa,artykul,02218514.html?utm_source=t.co_viasg_medonet&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
tu inny film
https://mail.google.com/mail/u/0/#search/koronawi/KtbxLwHDkCxbLDCxwFMFvcNcpfQjkCLljq?projector=1
zresztą dr Basiukiewicz jest na pierwszej linii i otwarcie mówi że większość zgonów jest spowodowane przez inne choroby ale skoro mieli wynik pozytywny dopisywany jest covid
prof. Bhakdi - kolejny - wywiad z nim jakimś trafem zniknął już nawet z YT- całkiem przypadkowo
ale na czym zależy przywództwom państw- czy to ich pieniadze? otóż nie oni mają to w nosie, a na pandemii mają zarobić kasę i tyle
wynik testu na covid masz obecnie już w 15 minut:)
gubisz się w zeznaniach:) to jak to jest jest jest to groźne czy nie jest groźne i zaraźliwe:-p
bo skoro już dawno to było i jakoś każdy to pomijał to raczej można z tym normalnie było żyć do marca 2020, a potem nagle panika - pytanie tylko po co - jak zwykle chodzi o kasę, przecież nie o nasze dobro
czytam obie strony ale analizuje dane, rzeczywistość i dzięki temu się nie przejmuję tym
tobie też radzę pomyśleć bo widzę jesteś z ludzi co myślą że oficjalnie w Polsce zakaziło się lekko ponad 1 mln ludzi a pierwszy przypadku był w marcu 2020:)
bez odbioru bo szkoda czasu
0
@SiSenior
a guardiola nie mial przypadkiem 25 - pamietam ze chyba pierwszy mecz przegrał a drugi zremisował - santander i numancia bodajże
0
@sendesara
ale on nic złego nie powiedział, nie wytknął konkretengo błedu jakiemuś piłkarzowi, chyba każdy slepy widzi ze nie możemy tracic takich bramek
kur.. to wyglada jakby sie oglądało głupi i głupszy czasami, konkurs kto spierdz. bardziej nam bramkę- ter stegen, neto czy lenglet? albo minguez?
sam nie wytrzumuje bo to nie 1 taka bramka ale słownie CZTERY bramki na 10 meczów w lidze, prawie średnio co drugi mecz
no ileż można na to patrzeć
0
@sendesara
no tak bo piłkarze to primadonny i swoimi występami tylko budzą sympatie kibiców, każdy winny tylko nie oni
też bym się wkurzył jakby mój zespół tracił takie bramki, i to nie jedną a ostatnio już 4 takie bramki
0
@victor
taa jakby mieli wpływ na biznes:) marzenia scietej głowy:-p
0
@abram3k
bez przesady już nie hieprbolizujmy- pierwszy mecz w Turynie był poważny i ważniejszy i wygraliśmy pewnie 0-2:) dziś tak naprawdę mecz bez wielkiej wagi
1
@Rewolucja123
a kto ci tak powiedział?
przecież był chyba nawet wywiad i mówił że to nie jego decyzja tylko klubu była
a teraz wyobraz sobie skład na dzisjszy mecz
ter stegen
dest-garcia-araujo-alba
de jong-wijnaldum
messi-griezmann-depay
suarez
inaczej by to wygladało? nawet w obec kontuzji dembele, fati
w obwodzie pedri, trincao, baithwaite, coutinho
1
@Coutinho007
z czego z tych 3 tylko de jong jest wybiegany, no może troche pijanic, wijnaldum byłby tu idealny
jedyne co można koemanowi zarzucic to stawianie na busiego
0
@Azi
no nei do końca- zabrano mu raktic, suarez - w zamian dostał wielkie nic
suarez który był jaki był ale 30+ goli ładował co sezon
a koeman chciał piłkarzy za +/- 10-20 mln EUR
i wyglada to jak wyglada bo w srodku nie ma walczaków
5
@Azi
ale koeman nie odpowiada za wylew piłkarz yw obronie - vide atletico, alves czy cadiz ostatnio
czy nieskutecznosc pod bramką rywala
nawet wielbiony tu tak guardiola mówił że trener odpowiada tylko za to jak dostarczyc pilke do 20-30 metra od bramki
koeman wreszcie nie dostal prawie nikogo kogo chciał- vide depay, wijnadum, garcia - wg mnie z nimi wyniki były zgoła inne, bo sama gra nie wygląda źle
0
któa wg was fajniejsza bluza sportowa naszego klubu:)
1) https://www.podstadionem.pl/bluza-fc-barcelona-nike-ao5445-475.html
2) https://www.nike.com/pl/t/meska-dresowa-bluza-pilkarska-fc-barcelona-3T5N8G/CI9248-012
1
@Janiama
pytanie czy cokolwiek w tym źródle to prawda
rzygać sie chce ale na postawę piłkarzy, wygrali kiedyś coś ale co z tego liczy sie tu i teraz i powinni zapierdzielać dla kibiców
a co miał powiedzieć Koeman? ty byś się nie wkurw.. po takich bramkach jak tracimy - atletico, alves, 2x cadiz - przeciez to wyglada jak czysty sabotaż albo sceny z benny hilla
masz rację to jest kabaret w tym klubie obecnie
10
@Vebrol
i cały misterny plan TVP do sensu transmisji poszedł się jeb...:)
0
@BarcaInfo
ciekawe wiec jakie ustawienie proponują? 4-3-3, w tym meczu gdzie nie ma Fati i Dembele może tak być, ale na dłuższą metę wydaje mi sie ze 4--2-3-1 pod tą kadre jest dobre