0

@Pawel1980
wiesz co wysłałem ci to co mówią lekarze, wiec wychodzi na to ze to ty nie masz wiedzy

już nie mówię że nie potrafisz sie odnieść do merytorycznych wypowiedzi tylko próbujesz obrażać, a to domena takich małych ludzi jak ty o słabej psychice

pamiętaj tylko weź melisę i nie płacz

narka

0

@Pawel1980
jakby tak było jak mówisz w poniedziałek byłby gwałtowny wzrost liczby zgonów bo kiedyś trzeba byłoby ich wpisać, ale statystycznie tak nie wygląda to wiec ktoś tu po raz kolejny kłamie

nie starsz ludzi, niedługo skończy się to 200% pensji choćbyś nie wiem co robił

żegam

0

@Pawel1980
nie ma kto wypisywać? większych herezji nie słyszałem

nara

0

@Rewolucja123
nie bede sie kłócił bo nie mam danych statsystycznych

wiem natomiast że w Ajaxie grał w takim samym ustawieniu -4-2-3-1 i to funkcjonowało dobrze ponieważ miał tam partnera wybieganego, dobrze broniacego, u nas jest zółw busi

już lepiej wyglaałby w parze z alena

ale w ajaxie jego gra też tak wygladała i bornił tam dobrze + do tego czesto wychodził z głębi z piłką i robił przewagę, był swego rodzaju łącznikiem miedzy linia oborny a atakiem

mecz z levante wreszcie dobry w jego wykonaniu:) oby tak dalej

0

@Rewolucja123
a prawda jest taka ze obok de jonga musi grac jakis wybiegany pivot jak to było w ajaxie - wide schone i wtedy wszystko hula a nie słaby już busi

0

@Pawel1980
sam sobie odejdź:) i najlepiej schowaj się w tej jaskini

ale ty jetes tak mało błyskotliwy czy nie kumasz że tutaj w pewnym momencie jest sufit jesli chodzi o zachorowania ludzi:)

tak nie widzę - żyję normalnie i nie ogłupiam się telewizja na co dzień:)

jak tylko zagladam raz na pewien czas na ich dane to smieszy mnie ze w weekend zawsze jest 5 razy mniej smierci:) już samo to daje do myslenia


2

@Rewolucja123
czyli wszyscy skopali ale wina de jonga:)

0

@Pawel1980
HAHA

ale zdajesz sobie sprawę że nie będzie ciągłych wzrostów bo populacja ma ograniczoną liczbę:)

podałem ci czyste dane statystyczne ty ciągle nie potrafisz sie do tego odnieść

ty masz chyba jakiś problem z głową bo nikt nikogo tu nie obrażał

żegnam

ps. płacę na system to się leczę proste

9

@RomanHoffer
co poprosiłeś:) cholesterol, cukrzycę czy nadciśnienie:) tak w nawiązaniu do kampanii społecznej w tv:)

0

@Pawel1980
koleś ciągle piszesz ze nie będziesz już do mnie pisał:)

badź honorowy i zrób tak jak mówisz:)

a dla dobra strony nie pisz może więcej tu farmazonów:)

tak wg ciebei wszystko jest powikłaniem albo przyczyna covid już to wiemy.
próbuj starszyc ludzi gdzie indziej, bo ludzie już zaczynają mądrzeć i żyć normalnie:)

a do argumentów widze w żaden sposób nie potrafisz sie odnieść wiec dyskusja nie ma sensu

nara

0

@Pawel1980

a ile było osób z pozytywnym w listopadzie 300 -400 tys. osób:) jeśli to 10% społeczeństwa objawowych to masz 0,5%-0,7% osób zakażonych co potrzebuja hospitalizacji:)

rzeczywiście dużo a i tak wydaje mi sie ze przeszacowałem:)
30 tys. zmarło więcej a tylko niecałe 10 tys. niby na covid (bo w tym również z chorobami współistniejącymi) o czym to świadczy że niepotrzebnie dezorganizujemy służbę zdrowia i straszymy ludzi

genialne tylko udowadniasz ze kosz alternatywny przewyższa rzeczywisty koszt choroby

fakty?- popatrz na dane ile osób straciło pracę w hotelach, ile restauracji upadło to pogadamy o faktach

denny jesteś, ja już kończę

ale fajnie znów było cię wyjaśnić:)

0

@Rust_Cohle
serio az tyle?

0

@Pawel1980
Kolejny raz kłamiesz. Podobno 90 % przechodzi bezobjawowo. I to może jedyna prawda co napisałeś.
Ale z logicznym myśleniem masz problem.
10% ma objawy ale to nie znaczy ze jest konieczna ich hospitalizacja. Te objawy to mogą być utrata węchu i smaku, gorączka prze kilka dni. Żadne z nich nie wymagają hospitalizacji. Z tych szacunkowych 10% tylko czesc ma ciezki przebieg. I powiedziałbym ze to niewielka część patrzsc na to ile dziennych testów- a testowani głownie objawowo trafia do szpitali.
Nie będę szacował tego bo nie ma szeregu statystycznego ale patrząc na dzienne raporty to maly ułamek.
Niemcy tez gazowali ludzi- mamy brać z tego też przykład?
A czemu nie brać ze Szwecji.
Koles ewidentnie zależy Ci na podtrzymaniu pandemii strachu bo żona dostaje 200% pensji.
Nie ma cie co nawet czytać.
Nara

0

@Zoker
pytam tak z ciekawości bardziej:) taka ankieta statystyczna:)

0

@Ghotti
nic nie kupujesz tylko dostajesz:)

0

jaki procent pensji wydajecie na prezenty świąteczne?

0

@Pawel1980
to jest fakt posłuchaj sobie wywiad z nim:) juz ci kiedyś wysłałem, ale wiem twój lekarz jest lepszy

czemu z uporem maniaka zaśmiecasz la ramble idź lepiej siać propagandę gdzie indziej bo już każdy myślący ma dość takich ludzi jak ty tutaj

0

@Pawel1980
Prorok się znalazł. Nawet dr basiukiewicz mówił że osoby z chorobami współistniejącymi umarly by normalnie ale wyszedl im wynik pozytywny to wpisuja covid.
Naczelny pseudo lekarz ks rambli widze znów jesteś aktywny.
Rada - schowaj się do swojej jaskini inie siej fake newsów

3

@TheGoldenEleven
Dzięki za oznaczenie fajnie ze wróciłeś z seria:)
Ciekawy jestem na którym miejscu będziemy w serii ale wg mnie mamy zdolna młodzież. Tylko ta obrona. Garcia jak przyjdzie podwyższy trochę wartość. Ale fati, de jong, dembrle i pedri miazga:)) wg mnie za rok ich wartość będzie jeszcze wyższa. Fo tego w obwodzie ilaix moriba:) gdyby rok mlodszy byl firmowe on by podwyższył wartosc tej jedenastki:)
Czego chcieć więcej tylko lepszego stopera i oby balde i pena, moroba przebili się do pierwszego zespołu a reszta zaczęła grac:)
Jestem ciekaw porównania z Realem, wyceny młodzieży Bayernu i Juventusu, city, United, PSG, bvb, Salzburga i mojego drugiego klubu Ajaxu:) a z Polski tez fajnie jakby się pojawiły Lech i legia.
Pozdro:)

1

@MarioVeB!
pierwsza praca, doświadczenie do cv, a z zycia wiadomo że wynagrodzenie potem rośnie
jeśli to jego branża i to chce robić to nad czym się zastanawia, na dużo więcej liczył?

kasa większa zawsze przychodzi z doświadczeniem

4

@TheGoldenEleven, za najfajniejszy cykl jaki widziałem tu na stronie

swoja drogą czekam na kolejną edycje i sprawdzenie wartości piłkarzy za rok

0

@Pilka_jest_okragla
nowy trener to raczej chyba nie, ale nowi piłkarze może tak + może do tego momentu zbudujemy zespół

0

@LuisSalvano
dokładnie na dzień dzisiejszy to praktycznie w każdej parze można napisać 50/50

nie rozumiem też tego umniejszania lazio, które może grać niewygodna pilke dla bayernu, czy wywyższanei PSG

nie gramy super ale mamy 2 miesiace na zbudowanei zespołu, dojdzie dembele, dojdzie s.roberto, może garcia aldbo depay, fati na ostatniej prostej po kontuzji

1

@Moriarty
tak jak ajax sie obsrał 2 lata temu przed nimi:) wg mnie bedzie podobnie

0

@IronSanHybrid
na ich miejscu też bym tak zrobił:)

trzymam za nich kciuki

1

0

@eltores
na papierze właśnie mamy szanse:) a w rzeczywistości musimy zbudować drużynę do tego czasu bo tego nie ma

0

@Katalonbar
spoko tylko jaki jest sens dziś to robić skoro za 2 miesiaće wszystko sie powywraca?

ja bym lazio dał więcej szans bo to niewygodny zespół

tak samo jak PSG nie jest takie mocne i na dziś bardziej 50/50

1

@Recha_0684
Gosiu pisze o firmie założonej w latach 90 tych gdzie sam jest z 80 rocznika. Nawet jakąś małą firemka co najwyżej jest jego rodziców. Koles probuje zdobyć atencje bo mysli ze ktoś na etacie może zarabiać mniej niż on:) a sam mam i znam etaty co mają mnóstwo kasy:) zenada z nim:) jakby to co kto robi miało wplyw wpływ na to co kto wie o covid:)
Pozdto

1

@Pawel1980
Nie mam czego zazdrościc:)
Zbijam się tylko z ciebie bo jesteś mega małym i śmiesznym człowiekiem.
Ale nawet tego nie wyłapałeś tak masz maly mózg:)
W ogóle czytaj info na stronie minuta wystarczyła aby zauważyć ze firmę to założyli ci ale chyba rodzice patrząc na to ze jesteś rocznik 80.
Widzę że szukasz atencji bo dyskusje ni stad ni zowąd piszesz o tym ze jesteś prezesem, potem ze masz firmę, ze żona jest lekarzem, że pomagasz jakimś dzieciom czy ze byłeś w alzacji:-p
Polewka niezła myślisz że to komuś imponuje?:) serio gdzie co druga osoba tu ma jakąś firmę, albo pracuje na etacie gdzie ma więcej kasy niż z niejednej firmy? Juz nie mówię o tym ze teraz nawet studenci podróżują?
Także koles odpuść bo jesteś śmieszny:) bo wpisujesz takie rzeczy co w dyskusji o covid nie maja żadnego znaczenia.
Tez mogę Ci napisać gdzie brałem slub, gdzie byłem, dla kogo pracuje:) ile zarabiam:) czy ile mam nieruchomości ale do dyskusji o covid nie ma to znaczenia.
Czy to czy pomagam dzieciom:) koleś serio? Będziesz jeszcze wypisywał ile razy staruszkom przenosiłeś zakupy do domu?
Jak cie czytam to brzmisz jak zakompleksiony małolat i do tego niezbyt bystry.
Nara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?