lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel1980
to ty nie kłam
Szwajcaria ma małe, szwecja ma małe, usa w wiekszosci małe:)
wiec kto tu kłamie
Ty potrafisz tylko pisać domysły - w stylu zobaczymy - zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy co nie ma argumentu i mówi powiem mamie zobaczymy - polewka z Ciebie na maksa:-p
juz ci pisałem lepiej naśladować innych nawet jak to głupie:) może oznaczajmy jeszcze tych co sie nie szczepią naszywkami na ramię jak Żydów - pewnie tacy jak ty by tego chcieli
bezrobocie nie wzrosło? to zobaczysz za chwilę na razie wąłscicielom restauracji, hoteli nie opałcało sie zwalniac bo liczyli na szybkie otwarcie plus kase
nie ma adni jednego ani drugiego wiec to sie wkrótce posypie
i co że nie pamietali w wakacje:) i zyją:) jak ktoś jest schorowany i o słabym zdrowiu to umrze:) trudno zycie, ale żeby niszczyc komus zycia dla kogos innego to debilizm
1
@TheGoldenEleven
super:)
0
@Pawel1980
pytanie było czy dostali? ale widzę nie umiesz odpowiadać na pytania
jak tragedia - obudziles sie nagle ze ludzie umieraja? jaby to bylo 250 to nawet szybciej uzyskalibysmy odpornosc jak ospoleczenstwo
jedyna madra strategia to izolacja starszych, reszta powinna normalnie funkcjonować:) koniec kropka
żegnam
0
@Pawel1980
trzeba być myślącym aby widzieć do czego prowadza restrykcje:)
szwecja ,szwajacaria, usa jakoś zyją bez:)
4
cieszy dobra forma młodzieży Pedri, Araujo, Dest, de jong, Fati, Dembele
mamy już trzon zespołu na przyszłe lata:) jakby nie patrzec to 6/10 pozycji + ter stegen, oby tak dalej:)
@TheGoldenEleven kiedy kolejny klub w Twoim cyklu:)?
0
@Bobo25
ale sąd musi sie opierać na prawie:)
nie chcesz słuchać mnie to posłuchaj prawników:)
żegam bo widzę nie masz racji ale kłócisz sie dla samego kłocenia się
0
@Pawel1980
a ile scherlocku jest zakzen dziennie:)
tyle co ci oficjalnie poda rząd? - chyba kazdy nawet ich uczony mówi że jest 4 moze nawet 10 razy wiecej dziennie
a to oznacza ze mimo wszystko wszyscy jakoś zyja i funkcjonują normalnie:)
wiesz co ale mamy troche wiecej biznesów i dużo dużo większych i jakoś to idzie, oprócz restauracji - ale tam to wina rządu
a ja sie pytam ile dostali jesienią - ciagle nie portafisz czytać i odpowiadać na pytanie - ZERO - napisze słownie abyś zrozumiał
1
@Pertezm
10 osób + wcześniej na drugiej 9:)
0
@Bobo25
nie kwestia interpretacji tylko takie jest prawo:) nie można ograniczac przemieszczania się bo jest to zabronione w konstytucji art 290. i 293
są wyjatki ale tylko pod pewnymi warunkami - które uwaga nie są spełnione
WNIOSEK - działania bezprawne
0
@Pawel1980
kto potrafi
a widziales strajki w niemczech, wlk Brytanii itp. krajach?
czy tylko słuchasz TVP i widzisz jak w Niemczech np. mówi o restrykcjach osoba starsza - de facto takiej osoby to nei dotyczy bo ma stala emeryture wiec dla takiej osoby to git
daj spokój
0
@chosenone
1) kto ci powiedział że skrytykował? z tego co wiem twierdzi ze ta staretegia nie zawiodła
NIE POWTARZAJ PROSZE FAKE NEWSÓW
https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8047038,koronawirus-szwedzka-strategia-przyniosla-kleske-rekordowy-spadek-zaufania-do-wladz-glos-zabral-sam-monarcha.html
2) ale ta śmiertelnosc w Szwecji była duża na poczatku jak nie zadbali o osoby starsze, teraz niczym sie to nei rózni od innych, a gospodarka działa dobrze
3) a w Szwecji to nie ma dużej aglomeracji w duzych maistach - sprawdz prosze współczynnik urbanizaji
4) każdego dotyczy w jakimś stopniu, ale jakoś ludzie dotychczas żyli mimo że wieksze prawdopodobieństwo masz ze zginiesz w wypadku na drodze - ale nie zakazali jazdy samochodem
jak ktoś jest chory to ma problem i powinien uważać i się sam izolować - i tyle proste
5) we Francji pierwszy przypadek był w grudniu 2019 - do marca 2020 rozumiem że w Europie był spokój:) jakoś ludzie mogli wtedy z tym zyc
0
@Pawel1980
a teraz ile dostali - okrałge O
A ty nie rozumiesz czym jest ekonomia
za chwile nie bedziesz miał już kasy na te szpitale
0
@chosenone
ale co ty chcesz od ludzi? ja widzę że ludzie generalnie noszą maseczki
a to że się spotykają to bez przesady to jest ich decyzja, każdy jest kowalem swojego losu
dlaczego mieliby się nie spotykać skoro chcą? ja do rodziny jeżdżę regularnie spotykam się z rodzina i nie widzę w tym problemu
mam starszą ciocię do której jedynie nie jeżdżę na wszelki wypadek i tyle
jak ktoś się boi to powinien się odizolować i tyle
a nie zamykamy restauracje, galerie w imię czego aby ktoś czuł się bezpiecznie?
galerie serio? a sklepy spożywcze to już oki tutaj ludzi nie ma? już abstrahując do tego że byłoby to niemożliwe
zauważ ze na ten moment to rząd zachowuje się nieodpowiedzialnie - otwiera zamyka, cmentarze w ostatniej chwili zamyka, kupuje respiratory od handlarza bronią, mówi że jak będzie spadek to czerwone i żółte strefy a wprowadza kwarantanne, obiecuje pomoc - a na ten moment nie dostali jesienią ani złotówki
kościoły otwarte - gdzie głównie ludzie zagrożeni, ale stoki gdzie każdy w kasku i sie mijają ludzie zamknięte
jak chcesz żeby ludzie jeszcze bardziej słuchali jak rządzą nimi IDIOCI, KŁAMCY, I PRZESTĘPCY
0
@Hrzan
taa:) spoko jakby jedna dawka coś zmieniła w kolejce:) jakby chciał ludzi przekonać to powinien nawet sam to pierwszy zrobić
0
@chosenone
odwrócę pytanie skoro dają to czemu w Szwecji nie ma odmiennej sytuacji niż w krajach tych co noszą maseczki?
0
@Bykunn
a co jest złego w jeżdżeniu sobie na wczasy? co jest złego w tym ze hotelarze próbują przetrwać
z tego co mi wiadomo nie dostali na razie pomocy wiec próbują przetrwać
a co daje noszenie maseczki na wolnym powietrzu jak jestes sam? w pobliżu nikogo
jakoś w sklepach ludzie widze nosza maski
0
@Pawel1980
kiedy dostaną tą kasę? kto ci takich głupot naopowiadał? TVP?
na razie nie ma nawet ustawy podpisanej a jest koniec grudnia
ile dostaną 100% zysku
zenada takei teksty
0
@against_modern_football
dokładnie jestem tego samego zdania
tylko ludzie bez wyobraźni lub empatii - przepraszam z wybiórczą empatią:) sa za obostrzeniami
też uważam zę wszyscy powinii wypowiedziec posłuszeństwo i się otworzyc:)
byłby to piekny pokaz że jak ktoś kłamie to mamy go w pompie
0
@Pawel1980
prasa zagraniczna:) co to jakiś odgórny plan:-p haha
dla handlu średnio, to samo hotelarzy
miałeś bezpośrednie pytanie to widzę bałeś się mu powiedzieć nawet w necie co o tym sądzisz - żenujące
zresztą jak cała twoja żenująca postać
a w Sylwestra ludzie i tak będą się bawić:) więc takie ograniczenia to tylko woda na młyn
0
@Bobo25
ale zdajesz sobie sprawę ze ograniczenie liczby osób czy nawet przemieszczania sie nie ma żadnych podstaw prawnych?
zupełnie inna sytauacja niż przepisy kodeksu drogowego
0
@Nieznajomy
na tym że nazywa cwaniactwem to że ludzie pozbawieni możliwości zarobkowania walczą o przetrwanie
bo na razie pomocy ze strony państwa nie ma, chyba że ktoś ogląda TVP to może myśli że jest ale obecnie jej nie ma
2
@chosenone
jest to odwracanie kota ogonem
ci ludzie muszą zarabiać aby żyć, fajnie się mówi o pomocy państwa
ale wiesz ze restauratorzy np. nie dostali jeszcze nic kasy - a jest końcówka grudnia, uwaga nie ma nawet ustawy podpisanej pod to
hotelarze, restauratorzy walczą o przetrwanie teraz, nic więcej - to nie jest cwaniakowanie
ciekawe jestem czy jakby profesorowi zabrali źródło dochodu i kończyły mu się oszczędności czy tak by gadał
sądzę że nie
to samo obietnice rządu - miałby być spadki zakażeń - są teoretycznie wg nich powinna większość kraju być już w bodajże żółtej strefie a wprowadzili kwarantannę narodową
3
@Pawel1980
żenujący komentarz profesora, ale widzę popierasz pewnie
widzę już koledze z portalu co ma problemy przez takie decyzje nie wiedziałeś co powiedzieć
0
@fortunate_son
licz jak chcesz:) kto ci zabroni zapraszać ludzi
0
@Xwowrak
noto niezła wiara służby zdrowia w szczepionkę:)
0
@Bobrowik
a jaki masz dowód ze sie nie badają? o co ci chodzi
spadaj na stronę fanatyków rządu
0
@maroon
spoko:) już myślałem że po tym wszystkim bronisz tych debili
sądzę ze genaralnei społeczeństwo jak widzi że ktoś działa- dobrze, mądrze to również sie tak zachowuje
a ci debile od początku sami nie wiedzą co mają robić - proponuja coś, potem tego nie przestrzegają paranoja
co takie centra handlowe winne są?:) sufity są za nisko?:)
w kościele są wyżej?:) - pytania retoryczne:)
1
@Bobrowik
PRZECIEŻ LUDZIE NOSZA MASECZKI ITP
NIE PRZENOŚ WINY NA LUDZI
0
@bixmix
konfederacja była chyba tylko np. przeciw ustawie dobry samarytanin
wierze ze z Mentzen-em z nimi byłoby inaczej
0
@bixmix
to tylko znaczyłoby że są sprzedajnymi kur..