lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomo1989
tylko nie zaczepia się głównie ludzi młodzi- wiec raczej nie spowoduje to zapchanie słuzby zdrowia
zaczepia sie pewnei głownie starsi, czesc złapie odporność i będzie gitara każdy bedzie zadowolony
0
@Tomo1989
akurat młodziezy mamy bardzo dużo w pierwszej 11, trzeba 2-3 doświadczonych kozaków aby wyrównać balans
za coutinho czyli podobny wiek - jak najbardziej tak
0
@Crema Catalunya
zbyt piekne aby było prawdziwe żeby tu przyszedł
co do dembele, jak dla mnie powinien zostac, coutinho mimo wsymaptii bym pozegnal
skrzydła - Fati, Salah, Dembele, Konrad - brzmi pieknie:) ale nie uwierze dopóki nie zobaczę
0
@Rust_Cohle
akurat przyszłościowo mamy budowany ciekawy projekt- araujo, dest, de jong, pedri, dembele, fati
jakby przyszedł on i garcia to za 3-4 byłby mega zespół jakby się zgrał
2
@clyde
Tak ja nawet nie czuje tak tego bo urodził mi się syn:) zarobiłem trochę kasy na giełdzie, kupiłem nowa bryke:) wygrałem z gmina spor o kanalizację także jestem na ostatnim kroku i mogę zacząć budowe:)
Chciałbym tylko mieć więcej czasu na odpoczynek.
Sportowo to wiadomo to słabo. Alelicze na lepsze czasy:)
Pozdro
0
@pt9
Ale opierasz to na jakiejś statystyce te 90%:)? czy tak ci się wydaje:)
1
@Comentateiro
Co ty piszesz jakie 1-1-1?
2-1-0 :) wygraliśmy 2 mecze i remis
0
@Lisek
Wyjazd czy dom bez kibiców ma to mniejsze znaczenie. Większość przeciwników jest słaba z tych co będziemy grali
0
W kolejnym meczu powinniśmy wyjść
Ter stegen
Dest-,araujo,lenglet-alba
Pijanic de jong
Pedri
Griezmann Messi Konrad
Konrad raczej gorzej od martina nie zagra.
3
Na spokojnie. Valencia zawsze spina się na mocnych. Real z nimi przegrał 4-1. Ale jeden fakt wkurza. Ciągle kombinacje Koemana. Po co on zaczął 4-1-4-1 ?
Cieszy stawianie na mlodych:) ja biorę w ciemno 3-4 mecze wygrane w lidze potem remis i znowu 3-4 wygrane w lidze.
Cieszy za araujo i de jong graja dobrze:) teraz czekać na powrót dembele i fati oraz pique. Depay to mus:) garcia tez bo minguez wg mnie jest slaby- większość ostatnich bramek tracimy przez niego. Przydałby się upamecano albo kanude
0
@Pawel1980
Nie masz racji. Można żyć normalnie:) bez kasy nie na zdrowia zamykam temat
0
@Pawel1980
No brawo premier. A co powiedział ich główny wirusolog:) ze ta strategia nie była bledna:) czyli słowo osoby co się na tym nie znam vs slowo specjalisty:)
Brawo udiwidniles ze nie masz racji:)
0
@Ghotti
Iptv to telewizja internetowa?
0
@Pawel1980
Bo jesteś dzieckiem. Widac po zachowaniu. A irytować mnie nie irytujesz- czasami mam tendencje ze jak ktoś gada głupoty jak ty to próbuje go sprostować. A irytować to mnie może skuteczność naszych piłkarzy ostatnio, rząd co nie pomaga ludziom A wręcz szkodzi, pogoda
0
@Pawel1980
A od kiedy to ludzie w rządzie sa mądrzy? Rozwaliłeś mnie tym. Posłuchaj sobie co Mentzen mówi o politykach:)
0
@Max112 zaraz się dowiesz ze wie lepiej niż twoj kolega mieszkający w Szwecji:)
Pajac z niego do kwadratu
0
@SiSenior
Haha zaraz się dowiesz ze ten bajkopisarz @Pawel1980 utrzymuje cały kraj:)
Patrzyłbym z przymrużeniem oka co pisze bo koles ma takie kompleksy ze mam wrażenie że to dziecko będące na utrzymaniu rodziców:) i pewnie tak jest bo co drugie zdanie o sobie a nie na temat:)
Zaraz się dowiemy ze matka Teresa z Kalkuty to on:-p
0
@tobiasson92
Haha niezły zart
0
@Max112
Popieram postulat:)
1
@Barca1992
Jakbym z dystansem podchodzil do tego co pisze. Bo koles lubi koloryzować i kłamać.
Mi nawet wyslal nazwę jakiejś firmy jakby to mial być dowód czegokolwiek:)
Jak przedstawiasz mu opinie lekarzy to neguje:)
Bo twoi lekarze sa be.
Jak piszesz ze kłamiesz to mówi że zobaczysz. Dla niego restrykcje w Szwecji to nie to co jest tylko to co mysli on ze bedzie:) Kurde prorok:) Tez mam wrażenie że rząd go oplaca:)
0
Dzis znow w meczu BVB można przyjrzeć się Moukoko
0
@SiSenior
Ten koleś nie rozumie bo oglada TVP.
Gdzie nie pokaza jak w TVN dzis restauratora co sprzedaje własny dom aby uratować restaurację. Ale tacy ludzie się nie liczą dla niektórych
0
@Max112
Koles pisze kłamstwa. A jak mu udowodnisz ze tak nie jest jedyny argument to. Zobaczysz:) jak dziecko w piaskownicy.
On chyba wyszedl z domu wariatów bo tworzy swoja rzeczywistość
0
@barcelona97 od dawna ściskam się z ludźmi:)
0
@chosenone
To proste pytania z logiki:) szczepisz się to nie powinieneś się niczego bać:)
Ja rozumiem ze ci głupio bo logiki w tym co mówisz nie ma:) cóż takie życie:)
0
@Pawel1980
Spoko 20 letni mercedes tez musi być czysty:)
Tylko następnym razem nie pros o drobne jak żebrak, ubralbys się chociaz
0
@Pawel1980
Haha kłamstwo ma krótkie nogi:) po co kłamiesz :)
1
@Rewolucja123
Przecież ten koles @Pawel1980 klamie
@Max112 juz go wyjasnil:)
0
@chosenone
1) ale to proste - skoro się ktoś zaczepił to chyba nie bede dla niego zagrozeniem:)
czyż nie:) ?
2) skoro jest to niby czasowa odpornosc - to kij mi przyjdzie z tego że zaszczpie się - jak gwarancja mi minie i 3 dni po sie zarażę i kogoś zarażę
3) po trzecie nie każdy ma kontkat z ludźmi - ja nie czuje takiej potrzeby - ma własny gabinet, jezdze tylko autem spotykam sie tylko ze znajmomymi, którzy maja taki sam stosunek jak ja, i uwaga mieli to wszyscy a tylko 1 osoba chorowała jak na grype
nie dzięki
0
@Barca1992
daj spokój koleś wierzy że zarażasz się przez przedmioty