lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel1980
pisze do ciebie bo piszesz głupoty notorycznie tu
były stoki zamknięte ale już nie są:) w Szwajcarii otwarte, w Słowacji bodajże tez:)
ale lubisz pisać ogólnie informacje nieprawdziwe niczym onet czy wp.pl:)
każdy jakieś restrykcje wprowadza- ograniczenie ilosći miejsc itp. i to ma sens, ale zamykanie jest bez sensu i niczemu nie służy:) to nie jest metoda walki z pandemia
zresztą tak strasznej choroby że większość uwaga musi zrobić test aby wiedzieć ze jest zarażonymi:)
2
@Bagsik88
koleś sprawdziles najlepsze mecze pod wzgledem strzałów za valverde i porównałeś do jengo meczu Valverde?:)
nawet nie wiem jak to nazwać - jesteś załosnym manipulantem:)
masz mecze za Koemana
https://www.whoscored.com/Matches/1492089/Live/Spain-LaLiga-2020-2021-Barcelona-Valencia - 25 strzałów
https://www.whoscored.com/Matches/1492024/Live/Spain-LaLiga-2020-2021-Barcelona-Osasuna - 20 strzałów
https://www.whoscored.com/Matches/1508910/Live/Europe-Champions-League-2020-2021-Barcelona-Ferencvaros - 22 strzały
i w każdym z tyhc meczów wiecej goli niż rywal
masz za Valverde
https://www.whoscored.com/Matches/1370008/Live/Europe-Champions-League-2018-2019-Liverpool-Barcelona - 8 strzałów
https://www.whoscored.com/Matches/1370007/Live/Europe-Champions-League-2018-2019-Barcelona-Liverpool - 12 strzałów- gdzie uwaga wygralismy a rywal miał15 strzałów
https://www.whoscored.com/Matches/1274958/Live/Europe-Champions-League-2017-2018-Roma-Barcelona - 9 strzłów
https://www.whoscored.com/Matches/1250821/Live/Europe-Champions-League-2017-2018-Barcelona-Chelsea - 8 strzłaów a rywal 14 strzałów !!!!
https://www.whoscored.com/Matches/1250813/Live/Europe-Champions-League-2017-2018-Chelsea-Barcelona - 7 strzałów
to tylko przykłady ale za valverde takich meczów było mnóstwo już nie chce mi sie szukac archiwlanych meczów w la lidze, ale widać ze nawet jak wygrywalismy to rywal potrafił wiecej strzelac od nas
kończe bo szkoda czasu na ciebie
1
@Avser
@Avser " ( Ostatnie 3 mecze Koemana: 3,5 strzału na połowę, 2,5 strzału, 5 strzałów)"
nadal ta wypowiedź nie trzyma się kupy:)
Bilbao: 13 strzałów, 9 celnych, 2 słupki, 3 okazje
Huesca: 20 strzałów, 7 celnych, 4 okazji
Eibar: 16 strzałów, 5 celnych, 3 okazje
okazje- setki
z czego od ciebie pokrywa sie chyba 3,5 strzał celnego na połowe - zreszta po co taka statystyka a nie 7 strzałów celnych na mecz:) chyba tylko po to aby zaniżyć dane
zreszta oprócz statsytyk suchych dobrze tez ogladac mecz bo strzałcelny to równie dobrze może być leki strzał w sam środek bramki, a np groźny strzał w słupek to strzał niecelny
dlatego też dobrze obejrzeć mecz i patrzeć na statystki jako całość i porównywać z rywalem w danym meczu, nie muszę chyba dodawać zę ilośc strzałów i groźnych okazji mieliśmy w tych meczach znacznie wiecej niż rywale:)
1
@Avser
mnie jakoś nie bolą, może jedynie od tego jak multum sytuacji marnujemy
za setiena i valverde do takiej ilości sytuacji nawet nie dochodziliśmy
dla mnie gra, wprowadzanie młodych na duży plus, wyniki mam nadzieję że przyjdą z czasem:) jak nie i tak jakieś podwaliny pod przyszłościowy zespół zrobione
0
@clyde
dzieki wielkie:) pora więc zmienic bukmachera bo na STS to aż raziło
1
@stone80
koleś jest oderwany od rzeczywistości:)
5
@Pawel1980
nie poradzi sobie gospodarka
nie wszystkie kraje zamykają stoki - przykałd Szwajcarii i Włoch:) prosze wiec o nie rozpowszechnianie fake newsów
Francja - mnie nie dziwi to zawsze był kraj tchórzów:)
ale co to ma za znaczenie czy stoki to przodujący biznes? to nie ma znaczenia - to życie jakiś ludzi, często dorobek pokoleń - nie może być tak że ktoś płaci społeczny koszt za kogoś innego i nie jest nic Bogu ducha winien, bo taka jest prawda
teraz umierają ludzie bo szpitale i służba zdrowia nastawione są na jedna chorobę - i to jest duży błąd, bo wiecej zgonów niż rok temu to głównie osoby non-covid
ale takto jest jak rządzący mają siano zamiast mózgu
a to że strategia zamykania to żadna strategia walki z pandemia każdy epidemiolog ci powie, od tego wirus nie zniknie
i myślisz się- najwyższym dobrem jest dbanie o ludzi młodych - to oni będą budować ten kraj, nie osoby starsze, którym owszem należy się szacunek, ale o przyszłości kraju to nie one będą decydowały i budowały
mamy do czynienia z pewnym paradoksem gdzie dba się o tych co się nie powinno, albo inaczej powinno sie ale nie kosztem tych o których sie powinno dbać
jakby ludzie starsi nie wychodzili to może nie byłoby problemu:)
nara, bez odbioru
0
bukmacherka
u jakiego polskiego bukmachera na jednym kupinie można postawić kilka rzeczy dotyczacych jednego meczu?
np. dryzyna A strzeli powyżej 1,5 gola + piłkarz X z drużyny A strzeli gola- tak aby kurs się mnożył na jednym kuponie?
w STS tak się nie da chyba że ja czegoś nie umiem
3
@Pawel1980
akurat śmierć wpływa pozytywnie na wydolność służby zdrowia jakkolwiek to brzmi:)
ty tylko o eksporcie, popatrz na innych hotelarstwo, gastronomia, stoki
uwaga stoki nie dostaną nic bo patrz u nich na spadek przychodów we wrześniu:)
właściciele restauracji muszą czesto sprzedawac domu aby ratowac biznes - to są ludzkie tragedie - wszystko można otworzyć z pewnymi restrykacjami
już nie mówię o głośnej historii hotlearza co popełnił samobójstwo
ludzie działają bo nie mają wyjścia pomocy z rządu nie ma. działa instynkt przetrwania
2
@Bagsik88
w 1 rundzie. teoretycznie może być łatwiejszy rywal ale nie koniecznie i tyle
fakt też wolałbym grać z porto itp. ale stało się, mieli pecha z decyzja sędziego przy 1 karnym, wylew lenglet przy drugim karnym i tyle, do tego słabszy mecz i gotowe
to sobie sprawdź - chyba potrafisz korzystac z internetu:) źródla ci podałem
0
@tobiasson92
i to jest wartościowa informacja, ale nasi mądrale w rzadzie tego nie przeanalizuja
1
@Bagsik88
no przegrali no i co? stało się coś?
na razie są w 1/8 LM i po prostu trzeba grać i awansować jak najdalej się gra
przytoczyłem ci statystki ale widzę czytać nie umiesz
1
@Bagsik88
ale pierwszy mecz z juve był ważny i wygrali:)
villarreal - czołowy klub hiszpański
sociedad - lider ligi w momencie meczu z nimi
bilbao- zawsze ciezko gra sie nam tam wyjazdy
porażka jedynei z real, atletico i juve
sevilla remis
poza tym sezon sie jeszcze nie skonczył:)
5
@Zoker
albo w branży która zyskała na tym - służba zdrowia i 2-krotnosc wypłaty
4
@Barca1992 @Yoshi94
dodatkowo stoją one puste, to po co były budowane i są opłacane? tam pownni być chorzy na covid i na budowie takich szpitali powinien sie skupic rząd aby zwykłe szpitale były wolne
6
@Barca1992
jest po prostu śmieszny jak rząd:) można wszystko otworzyć z obostrzeniami i wszyscy byliby happy:) ludzie i tak beda umierać, trudno zycie
6
@Pawel1980
ale to nie przez ludzi tylko działania rządu i ich jawne kłamstwa, miała być żółta strefa w tym momencie, jest kwarantanna; robią sobie z ludzi jaja zamykając stoki gdzie ciągle kościoły są np. otwarte, ach zapomniałem te ich słynne sufity:) na stoku są niższe niż w kościele:-p
3
@Pawel1980
głupota to działania rządu
0
@Kuubs21
oki mimo wszystko lenglet w tym sezonie formę ma średnio, na ten moment i jego i busi nie widze w pierwszym składzie; 2 najsłabsze ogniwa do wymiany, za jednego teoretycznie może być Pique, a za drugiego trzeba szuakć kogoś konkretnego
wiek tu nie ma znaczenia bo ŚO mogą być filarami spokojnie do 36-37 roku zycia- przykład - Chielinii, Thiago Silva, Ramos i wielu innych - akurat jak widać ci najbardziej doświadczeni najlepsi na świecie:) ale rzeczywiście ciekawe jak z formą po kontuzji
1
@Bagsik88
no nie wszystkie - villarreal, juve, sociedad, bilabo wygrał, nie kłam prosze wieć bo widze masz to w zwyczaju:)
posprawdzałem i teraz mamy po 10-25 strzałów na mecz, za valverde 10 to już był wyczyn:-p
kończę bo ty chyba masz coś z głową, narka
0
@AdiKingu96
dokałdnie:) i ta radość po gole gdzie obciskiwał sie z pedrim a przy drugim z griemzannem:) wierze ze w tym zespole tworzy sie wreszcie chemia:)
2
@Bagsik88
mówili w studio eleven:) oglądałeś mecz?
w ogóle widzę jesteś trochę oderwany od rzeczywistości bo kłócisz sie ze wszystkimi i chcesz od kolegi wyżej aby udowodnił pokazując rozmowę że Koeman chciał zostawić suareza:) rozumiem że kolega z tego forum miał szpiegować koemana i go nagrywać:)
poparz na ilosc strzałów i wykreowanych stuacji na różnych portalach co mecz- sofascore, whoscored - jak byk widać że dominujemy na rywalami, valverde miał wyniki, ale samych meczu nie dało sie w wiekszosci ogladać, bo te świeten były na palcach jednej ręki, a wyżej wymienione statystki były często dramatyczne
ale valverde miał dużo szczęścia - pamiętam mecz z chelsea gdzie mieli chyba 2-3 słupki w rewanzu z nami, ale wygraliśmy my:)
za 2 mistrzostwa oczywiście szacunek dla valverede, za finał pucharu króla z Sevilla również:) ale wystepy w LM to był dramat
0
@Bagsik88
ty tak na serio, już ci kolega przytoczył statysyki że mamy najwiecej wykreowanych sytuacji a ty dalej swoje
to czego oczekujesz- strzałów w światło bramki co minute?:)
0
@Simusamu10
dokładnie, przecież te wylewy w obronie spokojnie kosztowały 5-7 pkt., sytaucje niewykorzystane sie zdarza rozumiem, ale takiego wylewu obronców - kardynalen błędy na pzoiomie trampkarzy w tylu meczach nie pamietam od dawna
no cóż wydaje się że wreszcie zespół nabiera rozpędu, wróci s.roberto, pique, fati i bedzie jeszcze lepiej
0
@Avser
a co miał zrobić?
chciał też nowych piłkarzy i gówno dostał - co on może? z własnej kieszeni kupuje grajków?
0
@Avser
jak nie widać postępów w grze? czy za valverde albo setiena mielismy tyle strzałów w meczu?
koeman jest jaki jest ale ocenianie kto wygrał więcej:) w momencie gdy koeman nie dograł nawet 1 sezonu jeszcze jest żałośnie śmieszne:) kiedy miał coś wygrać?:)
ważne mecze fakt w kratkę, bo nie wszystkie przegrał - villarreal, juve, sociedad, athletic
tworyzmy mnóswto okazji, popełniamy kardynalne błędy w obronie, gdyby nie one z 5-7 pkt mielibyśmy w lidze wiecej a to zmienia obraz gry:)
ale gra momentami wyglada dobrze, dużo młodych piłkarzy gra pierwsze skrzypce co zaprocentuje w przyszłości:)
trzeba też uczciwie powiedzieć że nie dostał nikogo kogo chciał - a nie były to transfery za miliony
na minus - na pewno szukanei ciagle pozycji griezmann, coutinho
na minus- na razie brak regularnej formy, ale to może przyjdzie
na minus- błedy przy stałych fragmentach gry
na minus-nie dawanie minut puig, choć teraz przy zmianie systemu może się to zmieni
dajmy mu czas i oceńmy po końcowych efektach
0
@Kuubs21
jak już wstawiłeś Fati kontuzjowany to dobrze byłoby wstawić Pique za Lenglet
s.roberto sprawdziłbym na ŚPD, ale ogólnie to powinien być latem piorytet:)
0
@clyde
jest to z pewnością fajne ale do czasu jak jest pogoda:) nie ma nic gorszego niż być jak mokra kura:)
1
@Łuk@sz
zostało jeszcze ile 21 meczów? trzeba wygrywać i grać dobrą piłkę i sądzę że o to Albie chodziło, zwycięstwo w każdym meczu zależy od nich samych a jak będą wygrywać i tak grać to kto wie co będzie na koniec:)
1
Brawo:) oby tak dalej. Ciagle brak skuteczności i błędy w koncentracji. Spokojnie mogło być 1-4/5. Trzeba iść za ciosem:) ciągle widac ze potrzeba ŚO i defensywnego pomocnika za busqetsa ale zalążki widać zespolu:)