lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HERORICH2
wg mnie piłkarz oki ale Lyon ma lepszych:) choć wg mnie powinni sobie go zostawić na rezerwowego
czy lepszy niż diego costa? wg mnie nie ale może mnie zaskoczy pozytywnie
mimo wszystko jak nie my to kibicuje wam w la liag
0
@DanielOOL
Jest dużo meczów w tym sezonie. Cos trzeba odpuścić i sprawdzić kilku piłkarzy. A liga, LM i puchar króla wg mnie ważniejsze. Pewnie aż tak nie porotuje ale dest, de jong, pedri, Messi, alba powinni odpoczac bo graja najwięcej i prawie wszystko. Dembele i araujo tez dałbym odpocząć.
Mimo wszystko liczę ze z sociedad zagrają ci co mało graja czyli firpo, umititi, pijanic, puig, trincao.
Fajnie byłoby zobaczyc Konrad, collado, orellana, moriba.no cóż zobaczymy:)
1
dzis kolejny wazny mecz:) trzeba zagrać najmocniejszym składem i wygrać:)
Ciekaw jestem jak koeman podejdzie do superpucharu.
Mam nadzieję że go odpuści. Sa ważniejsze puchary.
Ja na superpucharu widziałbym.
Neto
Firpo-mingueza-umititi-balde
Pijanic
Moriba-puig
Trincao-braithwaite- Konrad
Plus fajnie byłoby zobaczyc kilku z Barcy b mlodych:)
0
@Rudi35
A czemu przelozony Atletico?
0
@mekston
Niestety znając życie nudnym mistrzem będzie bayern. Ale matematycznie maja szanse prowadzić w połowie sezonu:)
1
@lucas/catalan
Kendrat i annisa:)
Reszta mocno srednie
0
@lukaszbarca15
To może powinieneś zmienić klub fo kibicowania:)
0
@Yosemite
Dlatego wg mnie w tym roku beda mieli ciężej i w bundeslidze i LM. Obrona to podstawa a u nich jest fatalnie pod rym względem. Dobrze dla nich ze arak maja kreatywny. Ale jak neauer nie wybroni to moga mieć ciężko w LM.
1
Człowiek wchodzi na sifascore a tu taka miła niespodzianka:) porażka Bayernu zawsze cieszy:) brawo Borussia m. Oby RB Lipsk zdobył mistrza:) i przerwał monotonię Bundesligi.
W Villarreal grał Ethernet capoue:) milo widzieć choć raczej niesoelniony talent. Villarreal ma ogólnie fajny zespol kadrowo:)
0
@chosenone
haha
dobre, uwielbiam jak ktoś piszę że ktoś coś powiedział i wmawia wręcz mu to - taki najniższy poziom konwersacji prezentujesz
ja mówiłem zawsze że działania rządu są przesadzane, a wirus istnieje ale nie jest tak groźny jak go malują i nadal tak uważam, tak samo jak pisałem że nie wiem czy się zaszczepię bo nie widzę takiej potrzeby
ale ty chyba nie umiesz czytać, mnie wolontariat nie interesuje; nigdy nie pracowałem za darmo, nawet na studiach praktyki miałem wysoko płatne; dla mnie czas po pracy jest ceny; nie masz kasy aby płacić to twój problem
rozumiem że ty też pracujesz na wolontariacie w szpitalu:-p
a kto ci powiedział że jestem patriotą? nawet jakbym był to nie widzę takiej potrzeby pomagać za darmo, bo nie mamy sytuacji z jakimś kataklizmem
ty rozumiem pracujesz w szpitalu za darmo, na wolontariacie z pobudek patriotycznych:-p śmieszny jesteś
nara
0
@chosenone
teza była prosta płacisz wynagrodzenie przychodzę - nie to narka
ktoś ci już tu na forum też napisał w tym temacie idealnie podsumowując cię, ale nie bede przytaczał - przewiń sobie
odbijam piłeczkę, też mi zarzucałeś kłamstwo to udowodnij
a nie masz jak, bo już mi nawet zarzucałeś kłamstwo na temat przejścia covid w mojej rodzinie
z ludźmi twojego typu nie ma nawet co rozmawiać bo co się nie powie to od razu kłamstwo zarzucasz, a nic tak na prawde nie wiesz
tak jak pisałem żegnam i bez odbioru
0
@chosenone
koleś ale o czym ty piszesz? uwielbiam jak ktoś wkłada komuś jakieś słowa których nie powiedział:) ale spoko żyj sobie w swoim świecie i swojej wyobraźni
domyślam się i wiem że mniej niż ja:)
zresztą sam szukałeś kogoś do wolontariatu to ci odpisałem abyś szukał sobie frajera gdzie indziej, a to ty się oburzyłeś o stawkę więc musiało cię to zaboleć:)
zresztą ciężko tobie w cokolwiek wierzyć bo wszystko co piszesz to wyolbrzymianie tematu i małe kłamstewka mające na celu manipulację
jak zawsze coś pisałem to podawałem statystyki a matematyk nie kłamie
żegnam
2
@Nihas
już ci pisałem porównaj się do nas:) a czemu nie chcesz sie do nas porównywać? bo ci nie wygodnie? nie wiem czy wiesz ale szwecja ma wyższyw wskaźnik urbanizacji niż my
już widziałem dane że w Szwecji śmiertelność najwyższa od 2018 roku, u nas od 2 wojny światowej:) brawo my
0
@Nihas
napisałem ci na górze porówannei do Polski - tak wg mnie bardzo dobrze
2
@Nihas
no i co? jeden miesiac:) a popatrz obecnie:) co ma za znaczenie jeden miesiac w historii? skoro jak opanowali sytuacje i poprawili strategie radzą sobie dobrze
u nas w nojgorszym momencie ile było zgonów na milion mieszkańców ca. 14-15
w Szwecji ile 9; u nas gospodarka lezy, u nich zyją w mairę normalnie:)
0
@Nihas
najostrzejsze - czytaj ograniczenie liczby osób na zewnatrz w zbiorowiskach i restauracje zamkniet po której godzinie:)
poza tym czy spada? wacha się miedzy 30-80 cały czas, a i tak jest to nieporównywalnie lepiej niż w Polsce:)
0
@Nihas
pokazujesz wykres gdzie w Szwecji umiera tyle samo ludzi co w poprzednich latach i się pytasz czy wypada świetnie:) ty umiesz czytać wykresy:-p jesli nie to odpowiem ci tak wypada dobrze
2
@Nihas
głównie osoby starsze i schorowane:) sprawdź statystki jaka jest śmiertelność w wieku poniżej 60 lat - i to liczona na danych tylko zbadanych
a szacują że 80-95% osób jest bezobjawowych
o czy ty więc mówisz? na razie to gospodarka upada bo są obostrzenia bezsensowne a nie przez śmierci, głównie osób starszych
poszukaj sobie badań a właściwie szacunków naukowców o śmiertelności, ja nie mam czasu aby robić teraz za ciebie poszukiwania, skoro ja to znalazłem kiedyś to pewnie i ty znajdziesz
3
@Nihas
na raz by się zarazili? to po pierwsze
po drugie - naukowcy szacują że smietelnosc jest nizsza niż 1%
po trzecie - padła by gospodarka od tego ze umarli emeryci głównie? - słaba siła zakupowa, głównie osoby niepracujące, ZUS miałby wreszcie kasę
o czym ty mówisz
abstrahując już że każda śmierć jest przykra, ale takie życie
2
Komentarz usunięty
3
@chosenone
mój czas wolny też kosztuje:) bo jest bezcenny dla moich bliskich:)
to jak zapłacisz kilka kawałków za weekend to mogę przyjsc:) w weekend nie pracuje a tylko kosztuja 2 dni w weekend
ja tylko ci mówię co mówią niektórzy lekarze, że ktoś umarł np. na nerki a miał covid to wpisany covid
miał to i nie zrobiło na mnie wrażenia, powiem więcej teściowei 70+ - przeszli w domu jak grype po prostu, babcia 90+ również w domu jak grupe, partnerka ojca ze stwardnieniem rozsianym 60+ w domu, ja akurat wymeczyło bo miała gorączkę, a reszta bez objawów - więc pudło dotyczyło to mnie
ja wiem że są ludzie co cięzko to przechodzą, dlatego apeluje do starszych aby sie izolowali, u młodych to margines jest, no chyba że ktoś nie dba o swój układ odpornościowy i zdrowie
2
@MesQueUnClub96
rzeczywiście ostatnie mecze w gladbach widze w kratkę i chyba nigdzie tak bayern regularnie nie przegrywa
L,W,L,W,L - ostatnie 5 meczy:)
jeśli prawo się zachowa jutro wygra Bayern
1
@lucca87
i zapomniałem dodać rb lipsk - borussia:) w sobotę, bardzo fajny mecz, kluby którym kibicuje w niemczech
2
@MesQueUnClub96
mi się wydaje że coś 2-2/3 przy czym bardziej chyba 2-3 dla bayernu, bayern ma ostatnio słabiutka obronę, ale borussia też nie jest w specjalnej formie
choć liczę na wygraną borussi, bo w tym roku chciałbym aby mistrza zgarnął RB Lipsk:)
5
@chosenone
jak stać cię aby opłacić mi moją pensję chetnie przyjdę:) ale sądzę że brak ci kasy, więc sorry ale za frajer nie robię
ale to mówił sam lekarz - dr paweł basiukieiwcz - większość osób ze współistniejącymi umiera na te choroby a że dodatkowo mają pozytywny wynik testu to się im wypisuje covid
jak ktoś jest słaby, ma słaby organizm to umiera - tak było jest i będzie, natura
1
dziś borussia m.-bayern, jutro granada-barcelona, niedziela ajax-psv oraz roma-inter - szykuje sie ciekawy weekend z meczami:)
3
jutro kolejny trudny mecz, wydaje mi się że trudniejszy niż z bilbao, bo piłkarze z granady wg mnie beda bardziej się murować, ale oby po zwycięstwo i kolejne 3 pkt:)
5
@Survier
żeby tylko zarażonych było 2 razy więcej, szacują że jest 5-10 razy więcej
i najlepsze ze organizują kwarantannę, izolacje wykrytym tym, a nie wiemy o milionach innych:)
odkryli lek amantadyna to chyba jest za tani i nikt nie zarobi wiec zakazali
4
@chosenone
a nie umierają na choroby współistniejące? niektórzy lekarze sami to przyznają np. basiukiewicz
0
@Gaz
już teraz z de jong, pedri można rządzić piłka w srodku pola
wg mnie najlepiej wyglada Holender jak gra w 4-2-3-1 ale obok siebie ma wybiegaego pomocnika jak schone a nie kluche busi lub pijanic
wtedy może wybiegac z piłką i wie ze schone zostanie z tyłu i go zaasekuruje
a w 4-3-3
najlepiej widziałbym go w ustawieniu
kante? (pijanic)
pedri (puig)-de jong (pijanic)
albo ktokolwiek inny za pokroju kante albo o takich cechach
ale spoko zobaczymy jak to bedzie:)