2

@Janiama
dzięki:) sporo kojarzę jak carini, sergio leone, sokolski
conhpola lubie bardzo:) mają najczęściej fajną linię i wygodne:)
big star nawet nie wiedziałem że robią sportowe - kojarzyłem tenisówki, zimowe, japonki itp.

1

@Janiama
tak z ciekawości jakie marki i rodzaj butów masz u siebie w sklepach?
ryłko, conhpol, wojas, kazar, gino rossi?
czy bardziej obuwie sportowe - adidas, nike itp.
a może dziecięce? - geox, lasocki, mrugała?
a może masz ogólnie każdy rodzaj obuwia po trochu?

4

@AlicjaFCB
czemu:) ja np @ranger3120 nawet lubię:) może po prostu jest ciekawy jak ktoś wygląda

kryjemy się tu wszyscy za avatarami, albo jego brakiem, ale w jakichkolwiek kontaktach międzyludzkich ważna jest też aparycja, nie chodzi mi o sam wygląd, ale czasami mamy tak że kogoś lubimy lub nie bo ma pozytywną lub nie aparycję
- w sensie od niektórych osób bije ciepło i nawet jak z kimś się w jakimś temaci nei zgadzamy to i tak taką osobę lubimy ze względu na właśnie tą aparycję, a od niektórych wręcz przeciwnie bij chłód, cwaniactwo, chamstwo


16

Łukasz, 34 lata już za 2 miesiące:) CK; wspaniała żona i 2 dzieci - cudowna parka:); pracuje w funduszu inwestycyjnym PE, zajmuje się analizami i zarządzaniem płynnością/ryzykiem; 182 cm, 75 kg; Barcelonie kibicuje od czasów Ronaldinho i Rijkarda, pamiętam jak zespół zaczął fajnie grać po transferze Davidsa (pitbull); ile on dodał jakości do zespołu; nagle z połowy tabeli skończyliśmy tamten sezon chyba na 2 albo 3 miejscu - pamiętam że był to początek wielkiej Barcy po latach posuchy

uwielbiam sport -teraz oglądać, ale w piłkę chętnie bym pograł - ale brak czasu i strach - już 2 razy miałem kontuzje bo ludzie nie potrafią się opanować i dużo gra piłka przejdzie ale ty nie; podróże - te duże (np. zorganizowałem sobie ślub na plaży w RPA:)) i spontaniczne samochodem; spotkania z rodziną i znajomymi - uwielbiam organizować u siebie i wszystkich zapraszać; kiedyś książki, obecnie tylko gazety bo mało czasu na książki - tak tradycyjne gazety nie wydania elektroniczne, ekonomia i matematyka

ulubiony piłkarz - Iniesta, z obecnych nie mam jednego faworyta - lubię de jong, pedri, griezmann, fati, messi, dembele

1

@masq
wow, mega pozytywna inicjatywa:) brawo

0

@Tasde
tak mówili w radio, tv nasi uczeni, wszędzie tak mówią
ja takich osób znam mnóstwo:) nawet u mnie w pracy kilka przypadków
nic nie czuli, wielkie zaskoczenie ze pozytywny

0

@Tasde
a ty skąd wziąłeś 2%, bo jakoś wszyscy nawet nasi uczeni mówią o tych 80-90% bezobjawowych
jakoś spotykam mnóstwo osób co miały pozytywny wynik a nawet tego nie odczuły, wiedziały więc 2% to wydają się bajki

1

@macio_944
de jong, griezmann i dembele wg mnie moga sie okazac bardzo trafionymi transferami
de jong - zaczyna grac
dembele - sie nie łamie
griezmann - tu najwieksza zagadka

0

@Tasde
2% ska ty wziąłeś tą liczbę, jak szacują że 80-90% osób jest bezobjawowych?

0

@Janas11224
to nie ma jakiś terminów na wykonaniu usługi/ naprawki po rozpoczęciu usługi; bo rozumiem że to może być traktowane jako reklamacja; jeśli nie to rzeczywiście słabo i mało warty jest ten rzecznik

0

@AlicjaFCB
to że pojedyncze osoby miały powtórce zakażenie nie dowodzi że odporność nie jest dłuższa zasadniczo; przykład nie jest dowodem

0

@kamson24
niekoniecznie, naukowcy już twierdza że odporność jest prawdopodbnie na lata, maja już badania na 8 miesięcy, kolejne bede na 18

0

@Janas11224
ja kojarzę coś, to chyba nie pierwsza ich pomyłka:_p ile już ostatecznie czekasz od początku?

0

@szymonbarca10
na razie trincao jest fatalny, ale dajmy mu czas, bo na razie chyba głowa paraliżuje nogi
na treningach wyglada to (jego gra) podobno dobrze, oby tylko głowa wytrzymała i nie był to przypadek a.gomes

2

jaki skład widzilibyscie na cornella?
ja z checia 4-3-3 i dac odpoczac najbardziej zapracowanym zawodnikom

pena
mingueza- araujo, umititi-j.firpo

moriba-pijanic-puig

trincao-braithwaite-griezmann

z ławki z checia zoabczyłbym de la fuenta, balde, collado

w ogóle nie powołałbym aby odpoczęli: ter stegen, alba, dest, de jong, pedri, dembele, busi, i messi wiadomo za kartki zawieszony wiec tez odpocznie

2

@MSN30
zaraz bielecki wymyśli że nosił skarpetki:-p

1

@buddy
potwierdzam:) dla zachowania przyzwoitości i powagi chociaż jakiejkolwiek

13

przy 2 golach messi miałby z miejsca 9



bardzo słabe oceny redakcji, rozumiem że Griezmanna trzeba winic za indolencej kolegów w obronie i strzał życia williamsa



i jeszcze ten tekst na kogoś musiało paść wiec graczem meczu będzie on



masakra jakby ten tekst pisały jakieś dzieci sfrustrowane z podstawówki

droga redakcjo to tylko puchar pocieszenia

Liga, Puchar Króla i LM są ważniejsze i takie są fakty nie ma co rozpaczać



wg mnie przy 2 bramkach powinno się ocena zaczynać od 8 a potem korygować ale w góre i dół o inne detale ale nie do 6? przecież on nie strzelił samobója



nie strzela źle, strzela też niedobrze oj ciężkie ma życie Francuz
jak gra słabo krytyka jest wskazana a w niedzielnym meczu oprócz walki dodał również jedyne gole które strzeliliśmy, wiec ocena poniżej 7,5-8 jest śmiesznym żartem

45

Jak wy oceniacie? Griezmann strzeka 2 gole i dostaje 6? Serio za obróbce mial tez robić. Żenujące sa takie oceny

3

@Chaoss
a koles z atheltic na zółto, zresztą nie pierwsza w tym meczu i nie pierwszy raz sedzia nie zreagowal
bilbao mialo przywolenie na brutalna gre

0

@El dominatore
ter stegen
dest(s.roberto) - pique (garcia), araujo (lenglet) - alba (balde)

wijnaldum (busi)
de jong (pijanic)- pedri (puig)

messi (trincao) - depay/griezmann- fati/dembele)

no powiedz mi że jest to słaby skład?

dodałem 3 zawodników co mogą przyjsc laetm za darmo- garica, depay, wijnaldum

wiec chyba aż tak bardzo skałdu nie trzeba odmieniać

ja bym tylko pijanic wymienił na kogoś innego, ale uwazam ze taki skład bedzie ciekawy i wreszcie konkurencyjny

mamy 3 kluczowych piłkarzy kontuzjowanych + 3 dopiero przyjdzie (prawdopodobnie)

czy całej reszty można się pozbyć? są szanse

dla mnie wąłśnei najbardziej obecnie brakuje takiego wijnaldum, zwłaszcza jak gramy z chamsko grającymi zespołami jak Baskowie
wtedy potrzeba wiecej fizycznosci w pomocy

0

@El dominatore
messi ostatnio widać że mu sięchce i walczy, może wczoraj jeszcze miał problemy mięsniowe i takto wyglądało

wg mnie są już właśnie solidne podstawy do budowy dobrego zespołu

0

@El dominatore
nie przesadzajmy
ter stegen, dest, pique, araujo, pedri, de jong, fati, griezmann, dembele, messi to chyba dobre podstawy do stworzenia ciekawego zespołu?

0

czy wijnaldum na ten moment to byłoby zbawienie naszej gry i brakujące ogniwo?
wg mnie tak przy nim de jong i pedri mogliby jeszcze bardziej się rozwinąć bo czuli by się bezpieczniej

0

@inViNcibl3
to też parodia, koleś wszedł bardzo niebezpiecznie, piłkę już dawno wybił de jong, ciężko wiec to nazwać walką o piłkę, piłkarz Bilbao w ogóle nie powinien do tej piłki walczyć bo od początku było widać że nie ma szans jej dotknąć - wg mnie bezwzględnie nadmierna ostrość w grze i to powinno być czerwo

0

posłuchałem przez chwilę Morawieckiego na onet i co to jest za dzban mała bania
konsekwencje wobec otwierających się bede zgodnie z przepisami prawa - koleś chyba się nie nauczył że gówno to da, bo zamykanie biznesów rozporządzeniem jest bezprawne:)
wystawią karę, sąd potem uchyli i jeszcze będziemy jako społeczeństwo płacić odsetki taki osobom na które bezkarnie nałożono kary - brawo

a te buńczuczne kwoty wsparcia są śmieszne - tyle i tyle miliardów - niech powiedzą ile to jest na przedsiębiorcę i ile kasy mu się zwraca- bo 5 tys. PLN to są waciki często

żenada ciąg dalszy
wspierajmy #otwieramysię

9

messi czerwona kartka
ale jak koles który walnał de jonga w głowe nie objerzal czerwonej kartki? przecież to było zagranie zagrazajace urazem na zdrowiu powaznym

0

@Maker0
absolutnie się zgadzam i cieszy mnie wprowadzanie młodych, za rok za 2 beda oni stanowili o sile zespołu, a kilku ma szanse byc pilakrzami klasy światowej
mimo wszystko jakies oczekiwania mam na ten rok, jakiś pilakrzy w maire dobrych mamy
1-2 miejsce w lidze, puchar króla, conajmniej 1/4 LM i ładna gra tam to takie cele minimum wg mnie

szkoda ze koeman nie dostał tych co chciał - wijnaldum, depay i garcia bo sadze ze zuepłnie inne wyniki by były i łatwiej byloby go oceniac

0

@Janiama
wyobraź sobie teraz kadre za rok

4-3-3
ter stegen (pena)
s.roberto/dest - pique(garcia)-araujo (lenglet) - alba (j.firpo)

wijnaldum (busi)
de jong (pijanic)- pedri (puig)

messi (trincao) - depay/griezmann - fati/dembele

nie wyglądałoby to już tak źle, choc ja osobiście chciałbym jeszcze jednego pomocnika za pijanic, i halaand zamiast depay ale wolałem realnie to przedstawić

co do meritum sie zgadzam koeman ma trudno bo nie dostał nikogo kogo chciał a skład mu się zestrzał, mimo wszystko jakieś podwaliny ma i trzeba wymagać jakiegoś małego sukcesu w tym sezonie po nim

0

@Janiama
nie no zmieni się trochę, będzie wiecej odpoczynku dla niektórcyh piłkarzy
s. roebrto wraca pod koniec stycznia/pocztaek lutego
pique podobno marzec, fati luty/marzec- jest wiec jeszcze 2-3 miesiace granai dal nich
w gazie wg mnie dembele jest lepszy niż gnarby, to że zagrał wczoraj słabiej to jeszcze nic nei znaczy, choć i tak wypracował ładnie 2 bramkę

do defensywy sie zgadzam - przed wszystkim musimy sie nauczyc bronic stałe fragmenty gry - sporo bramke tak tracimy

ale ogólnie widzę po setien rozwój w tym zespole, budujemy szkielet oparty na młodych i fajnie

wczoraj brakowało nam takiego wijnaldum zamiast busiego na boisku - dla mnie transfer takiego piłkarza wybieganego agresywnego w pressingu to mus

też widze braki w kadrze, ale wierze ze nawet po darmowych transfrach - depay, garcia, wijnaldum ta kadra wygladałaby już oki

co do sezonu ciagle uwarzam że 2 miejsce w lidze zdobedziemy spokojnie i bedziemy blisko 1
puchar króla - tu liczę na zwyciestwo
LM- tu licze na to ze zaprezentujemy sie dobrze- chciałbym abyśmy co najmniej do 1/4 awansowali bo to zawsze podsbuduje zespoł w budwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?