lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pertezm
1. messi
2. pedri, de jong, dembele
3. alba, araujo, griezmann, ter stegen
ja chciałbym wyróżnić 8 graczy którzy wg mnie są filarami pierwszej 11, pozostałe 3 miejsca w zależności od formy zawodników
8 graczy podzieliłem na 3 poziomy pod względem wpływy na zespół
0
Komentarz usunięty
1
@domin682
grać wygrywać mecze seryjnie a sytuacja w tabeli i strata do lidera automatycznie bedzie sie zmniejszac
trzeba pamiętac ze atletico zagra jeszcze z nami i realem, na ten moment jakby oba mecze przegrali to my traficmy już 7 a real 4 pkt, zakładając ze zaległe mecze ataletico wygra
trzeba grać dobrze i walczyć o jak najwięcej a co bedzie zobaczymy, oby to byl tylko zalążek budowanego fajnego zespołu:)
0
@lucas/catalan
Jezabel vessir bez dwóch zdan:)
0
@Colon
co to kurde jest:) te rury najlepsze:-p
0
@JarekS
wg mnie ci darmowi Garcia, Depay, wijnaldum oczywiście mogliby dać wiele:) i też liczę na ich przyjście:)
busi - ostatni mecz zagrał świetnie, chyba że ostatni sezon zagra jak xavi kiedyś jako rezerwowy a potem odejdzie
griezmann - dla mnie to zagwozdka, momentami gra dobrze, momentami słabo, mimo wszystko lubię go, często krytykuje ale lubię i chciałbym aby został i udowodnił swoją wartość:)
atak griezmann (dembele)-messi (braithwaite)-fati( depay) - czy jak to tam ułoży koeman ale kadrowo brzmi oki:) i jeszcze trincao - tu zagdka co z nim będzie
w odejście Duńczyka bym nie liczył
0
@JarekS
dla mnie to pozycja mus do wzmocnienia
wtedy busi byłby zmiennikiem wijnaldum
pijanic- de jonga
puig-pedriego
+ ŚO i napastnik
dla mnie to 3 newralgiczne pozycje do wzmocnienia
1
@Kluivert_P
super:) rozumiem że pogięcie numeru to tylko kwestia doprasowania:)
1
@JarekS
obyś miał rację i latem zawitał w Barcelonie:) bo pomoc trzeba wzmocnić
0
@Barcza223
ja sądzę że rządzący to idioci i kłamcy, miała być zółta strefa lub czerwona jest kwarantanna
ani uczniowie ani właściciele sklepów w galerii itp. nie są bogu ducha winni a ich kosztem chroni się osoby starsze, które de facto same powinny się chronić ograniczając kontakty do minimum
mam nadziej ze w tym absurdzie zaszczepią jak najszybciej medyków, starsze osoby 60+ i nauczycieli, to może im w głowie coś zatrybi
0
@joloskyy
mam, do zarostu kilku dniowego aby stylizować oki
do samego golenia - na pewno nie tak dokładnie jak tradycyjna golarka, ale też tak nie podrażnia, i tradycyjna według mnie szybciej
jak ktoś ma gesty i twardy zarost i jeszcze włosy w kilku kierunkach rosną to ciężko się goli np. okolice jabłka Adama
1
@Dzemix111
bez dwóch zdań Wiktoria, wieniawa jest strasznie przeciętna
jak ktoś się zastanawial czemu można nie lubic wieniawy - otóż jest na nią hype podczas gdy taka wiktoria jest stokroć ładniejsza a takiego hype na nią nie ma
0
@Borneo
tylko że raczej jak ktoś się nie testuje to nie przechodzi to w sposób zagrażający jego życiu - taka jest prawda
nie wmówisz mi że ludzie umierają bo się za późno testują
ad 2 - skoro przywołujesz się na naukowców to szacuja oni że ciągle zarażonych jest kilka razy wiecej niż ofijalnie - mowa o 6-do 10 krotne wiecej - bo większość zdrowych osób nawet nie zauważa że to ma/miało - więc organizacja kwarantann itp. dla kilku których mieli kontakt lub wykrytu u nich zakażenie a czują się dobrze jest co najmniej śmieszne skoro wiadomo że niewykrytych chodzi kilka razy więcej
na szczęście może jak się ludzie zaszczepią to skończy się ta paranoja
0
@JarekS
sądzisz że moglibyśmy grać w pomocy de jong-wijnaldum-pedri? i czy wijnaldum poradziłby sobie jako najbardziej cofnięty obrońca?
9
@HERORICH2
a) depay w lato to jest wolnym graczem wiec moe sobie iść nawet do Wisły jak mu się spodoba
b) chyba masz za duże marzenia co do niego, podpowiem ci zejdź na ziemię, twój dembele przegrał rywalizacje z Ekambi i kadewere - a nie są to czołowi napastnicy w europie, tego drugiego do tego sezonu nawet nie znałem, już nie mówiąc gdzie mu do depaya
może to piłkarz dobry ale tylko tyle nic więcej
0
@Borneo
to że liczba testów się zmniejszyła ok to rozumiem
ale wątpię aby na śmiertelność wpłynęło to że ludzie nie chca się testować
umieraja w większości osoby starsze które raczej są przewrażliwione na tym punkcie
ale najlepszy tekst jestem w tym dobry bo ciężko przeszłem:-p
pozdro i bez odbioru
0
@Borneo
Oki. Dla mnie to teorie. Zero danych i faktów. Same wymyślone teorie
Narka
0
@Borneo
czyli własne teorie; zero danych, tak myślałem
narka
0
@Borneo
oj chyba trochę koloryzujesz; masz dane na poparcie tezy, że umierają bo się nie testują
0
@Kakixbarca
w zeszłym no właśnie, teraz dembele jest 4 w kolejce
depay od lipca jest wolnym zawodnikiem:)
1
@pax
ja bym z ciekawości zobaczył statystykę respiratorów i zmiany - ile przybyło nowych przypadków, ile spadło z powodu zgonów, ile spadło z powodu ozdrowienia i średni wiek tych osób
poza tym co ludzie mają za tendencję z pisaniem ciężkie objawy skoro przechodzą go w domu? serio społeczeństwo zrobiło się takie delikatne że gorączka nazywamy już ciężki stan; to powinno być tępione nawet ze względu na osoby które na prawdę ciężko chorują na co dzień i nawet bez hospitalizacji jest im często bardzo ciężko - np. chorzy na raka i nie kilka dni ale kilka miesięcy a nawet lat
a nie ktoś prze gorączkuje nawet 10 dni i piszę że bardzo ciężko zniósł
to właśnie co można napisać o tych w szpitalach pod respiratorami - to jest ciężki
2
@pax
tzn że ostatnio w mediach i u ludzi nie ma innych śmierci; nic sie nie liczy; jak kobieta parę miesięcy temu w ciąży umarłą bo ją nie chcieli przyjąć bez testu w bodajże 3 szpitalach chyba to zostało to bardzo słabo nagłośnione, w wiodących mediach prawie pominięte itp. historie a wszystko przez histerię ludzi z choroba co znakomita większość ludzi musi się przebadać aby wiedzieć nawet ze nie choruje ale ze jest zakażonym;
dlatego od pewnego czasu nie oglądam tv, ale jak widzę jak gdzieś jestem kątem oka to mnie śmieszy to wszystko w tym programu uwaga kornawirus itp. gdzie po raz n zastawiają sie nad tymi samymi rzeczami, i nowymi objawami jak świąt nóg czy co oni tam jeszcze wymyślą:) itp.
paranoja jednym słowem
3
@pax
no i to z tego że cala panika wokół covid powoduje śmierć przede wszystkim innych chorych, ale rozumiem że dla dużej liczby osób od roku śmierć niecovidowa to nie śmierć
1
@Yosemite
koleś jest świetny, chciałbym go w Barcelonie
0
@KapiFCB
ciekawe jaka to kasa?:) ja się po prostu głośno zastanawiam jak uzna zespół
0
@Encore
Ale to chyba istotne. Zespol ostatnio gra dobrze a to raczej wróży dobrze niż źle. Nawet jak ostatecznie nie wygrają to z taką gra wg mnie bardzo się zbliża do Atletico.
0
@Encore
Ostatnio akurat gra dosyć równo:) ostatnie 5 meczów to 4 zwycięstwa 1 remis
A ostotnie 8 to 6 zwycięstwa 2 remisy:) fatalny byl listopad ale jest coraz lepiej:)
2
@Jacu327
Wg mnie tez.
Wiadomo najważniejsza liga i LM
Potem puchar kraju- w Hiszpanii puchar króla
A dopiero potem superpuchar.
0
mecz z sociedad ważny czy należy superpuchar lekko odpuscić?
patrzac na napiety terminarz - dest, de jong, alba, pedri i messi którzy graja najwięcej powinni odpocząć
fajnie byłoby zobaczyć puiga, konrada, pijanica od początku
w lidze do meczu z PSG gramy z elche (w), bilbao (d), betis (w), alaves (d) dobrze byłoby się skupić na tych meczach i zgarnąć komplet
liga dopóki nie przegrana trzeba sie na niej skupić, real wg mnie spokojnie do przegonienia, atletico ciężej ale wg mnie też zbliżymy się do nich punktowo
0
@Worny
wychodzi na to że mamy najlepszych napastników w la liga:) cała 3 w czołówce:)