lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ferdas_rawa
nowy prezydent to ogarnie ale poprzednia ekipa zostawiła mega syf
0
@Rust_Cohle
oby ci sie nie spełniło:) bez urazy:)
0
@Rust_Cohle
po pierwsze inne rozgrywki, a atletico w LM w tym sezonie wyglada słabo, ledwie wyszli z grupy a mecze za około miesiąc
0
mega słabo, czyli rozumiem ci ludzie beda wykonywac swoja prace na 85%, chyba nawet piłkarze walczyli o to by tych ludzi pensji nie ruszać
0
@DejMian111
ale superpuchar hiszpanii a puchar to co innego, zupełnie inna waga turnieju
ja tam wierze
0
@kuz
Przecież w dogrywce jest dodatkowo zmiana
2
Real, Atletico odpadli. Na prawdę w tym roku musimy się postarać o Puchar Hiszpanii bo najgroźniejsi rywale odpadli
0
W napoli jakiś pentagram a nie było miejsca dla milika? Juz nie mówiąc ze dziwi mnie ze Lorente na ławce
1
@Rothan1
spoko czyli w ten sposób przy aucie jak wyjeżdżali z treningów:) po prostu mnie to zaciekawiło:) pozdro
1
@Keson
też ich lubię od jego czasów, ale też celtics lubię właśnie dzięki niemu
1
@Keson
czasy kevina garnetta?
1
@Rothan1
pochwal się zdjęciem z Messim?:) gdzie go dorwałeś?
1
@Ojciec5tkidzieci
a już myślałem że jesteś aktorem z czas serferów:_p
8
@tomek8756
nie będzie lepszym wg mnie
1
@jeyx77x
a mnie wkurza powtarzanie że młodzi też ciężko przechodzili - no fakt mogą zdarzyć się takie przypadki to czyste prawdopodobieństwo, ale fakt jest taki też że są to raczej marginalne przypadki
raczej jak ktoś dba o siebie, o swoją odporność to do 40+ a nawet 50+ przechodzi to normalnie
to starsi ludzie są w grupie ryzyka
0
@Piernik
jedynie z tego co słyszałem policjant może mieć nałożoną karę za RODO, jesli to on przekaże dane do sanepidu bo nie są do tego uprawnieni
0
@MSN30
czyli sanepid zabierze, sanepid odda za kilka miesiecy
1
@Janiama
przejebiesz kasę:-p
0
@Bykunn
jak zwykle doszukujesz się że coś nie zostało powiedziane, jakiegoś drugiego dna
pytanie po co?
wg mnie jasno jest napisane że ilość przeciwciał spada a potem rośnie i wytwarza się naturalna reakcja obrona organizmu
artykuł jasno mówi że po przebytej chorobie są i będą przeciwciała - nie rozumie więc po co szukasz na siłę drugiego dna? tu nie ma drugiego dna - tylko badania naukowe, raczej rzetelne - i zostało to przebadana na jakiejś reprezentatywnej grupie osób - w końcu artykuł w Science
wiec skoro naukowcy tak mówią - i nie jest to pierwsze źródło to sądzę że tak jest
poza tym chyba nie myślisz ze w artykule podadzą ci konkretne dane i liczby - podane jest źródło, autorzy i konkluzje, którego wg mnie są jasne i czytelne
sądzę że jak ktoś chce znać aż tak duże szczegóły musi się udać do źródła
i nie twierdzę że ktoś się nie może zarazić drugi raz- pewnie są takie przypadki ale to czysty błąd statystyczny, a to tylko potwierdza regułę
inaczej dochodzilibyśmy do absurdów mówiąc, że np. mężczyzna ma 1 jajko, zamiast 2, bo zdarzy się np. 1 koleś na 1000 mężczyzn z 1 jajkiem w mosznie,
czy możemy wtedy mówić że mężczyźni mają 1 jajko?
trzeba się cieszyć tym faktem a nie szukać na siłę ukrytych podtekstów
0
@Bykunn
w tym artykule masz wszystko, że przez pewien czas poziom przeciwciał spada a później rośniej i jest to naturalna reakcja organizmu
0
@Bykunn
2 możliwości - albo miała fałszywie dodatni wynik testu albo może to jakiś wyjątek
badania naukowe mówią co innego - wysłałem ci link
0
@Bykunn
nie jest to prawdą że nie mają przeciwciał
https://twojezdrowie.rmf24.pl/choroby/koronawirus-covid-19/news-odpornosc-po-przechorowaniu-covid-moze-trwac-nawet-lata,nId,4972090
1
@Bykunn
czemu, u mnie w otoczeniu bardzo dużo osób już miało, część dowiedziała się dopiero jak na przeciwciała zrobiła testy
w pracy mamy testy i kilka osób miało a nawet tego nie odczuwali
0
@tobiasson92
jakby nie patrzeć blisko odpornosci stadnej; tak na prawde jak się zaczępią medycy, osoby 60+ i nauczyciele to powinien byc spokój
0
@Thomas99PL
ja jestem dobrej myśli:) widzę po prostu że coraz wiecej piłkarzy lepiej gra - araujo, de jong, pedri, griezmann, dembele, messi
problemem jest trochę obrona - ale licze że dest jak wróci s.roberto to odpocznie i wróci do formy, alba - też liczę na lepsza formę
nie mówię że ich przejdziemy bez problemu ale licze ze bedzie walka
nie przyjmuje też innego wyniku niż wicemistrzostwo przy tak słabym realu, bo mistrzostwo już bedzie trudno
0
@Thomas99PL
wszystko możliwe, ale ostatnio zaczęło coś trybić, messi przed kontuzją też się wreszcie uśmiechał i strzelał a z nim wszystko możliwe
czekam na powrót wspomnianej 3 bo to dużo da:)
0
@Tomo1989
mecz meczowi nigdy nie jest równy; będzie ciężko ale wydaj mi się że są szanse, nie trafiliśmy do grupy z dania, francja, norwegia czy szwecja
0
@Thomas99PL
wobec Barcy wydaj mi się że za małe
TOP 2 w lidze spokojnie w zasięgu
puchar hiszpanii - też
LM - tu też liczę na brak kompromitacji i 1/4 finału conajmniej. powinni już do tego czasu wrócić fati, s.roberto, pique, a to dużo da
0
@jeyx77x
Ja powiem tylko tyle. Kazdy jest i powinien być odpowiedzialny za siebie. Ograniczanie wolności innych aby samemu czuc się lepiej jest slabe. Jak ktoś unika kontaktów to się nie zarazi. A juz kazanie niektórym ponosić spoleczny koszt tego-restauratorzy jest egoistyczne i niedopuszczalne.
Jeszczena koniec.
Jak ktoś o siebie dba o swoja odporność to nawet nie zauwazy ze byl zakażony jak ja.
1
@Janiama
Oj ta Messi tez wracał do Argentyny:)