lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Brusu
Dembele jest mega
4
@BarcaInfo
no i super mecze w środy mają swój urok:)
0
https://www.onet.pl/informacje/glos24/sadeczanie-z-odpornoscia-stadna-wyniki-badanych-zdumiewaja/c49xvjv,30bc1058
dziwi mnie że kogoś to jeszcze zaskakuje ze bardzo dużo osób juz to przeszło nawet nie wiedzac o tym, ciekawe ile % całego społeczeństwa tez już miało sądzę że to wynik dużo wyższy niż oficjalne dane
1
@Wossi61FCB
popieram:) choć villarreal to lepszy zespoł niz bilbao, ale przynajmniej nie kopia po nogach ciągle
1
zauważyliście że teoretycznie słabsze zespoły grają u siebie w tej rundzie pucharu króla? niezły zbieg okoliczności
0
@cules100pro
nie, płacisz od transakcji, przynajmniej tak jest w BOŚ, tylko zakładając rachunek bądź gotowy na test wiedzy, biuro maklerskei sprawdzi czy możesz założyć rachunek
2
Granada - całkiem oki bo mogło być gorzej ale szkoda ze znów wyjazd
1
@Katalończyk 99
ciesze sie ze ci umiliłem dzień:)
1
@ronni37
ja też na długi termin:) najważniejsze by nie obsrać zbroi momentami:)
no tam jest hardcore ale też najwieksze szanse na zysk
chociaż mi w tym roku NC też dało zwroty po kilka razy inwestycji:) - np. columbus energy - a wszedłem tam tylko bo zaintersowałem sie fotowoltanika do domu
pozdro
0
jak oceniacie panią?
https://rafjolka.pl/product-pol-61140-Rang-Halka-koszula-nocna-Kalimo-czarny.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&gclid=CjwKCAiAgc-ABhA7EiwAjev-j_h7LxWyH1jbUgg3XB9uh5Ot0K-lVZeOXTEc0HPuf0wHsQ4H6KBY8xoCBkAQAvD_BwE
dla mnie idealne kształty kobiece
a wam jaka figura kobieca najbardziej sie podoba?
1
@ronni37
akcje to pół biedy:) jak dla mnie jak ktokolwiek sobie poobserwuje giełdę i gra na dłuższy termin to pewniejsza inwestycja niż bukmacherka:) - gdzie jak ci nie wejdzie jeden mecz tracisz 100% kapitału
większym hardcorem są Futures'y:) gdzie masz mnożnik pozycji:)
0
super scena z Pod MOCNYM ANIOŁEM:) na miły piątek
0
@MSN30
wybierz sobie dom maklerski, podpisz umowę i graj, można kupować też spółki z giełd zagranicznych, ja gram głównie na NC bo tam są ogromne wahania, kilka spółek z GPW też miałem
0
@Boro79
szkoda tylko tych kontuzji, zeszły rok stracił cały, w tym zaczął grać i znów kontuzja
licze że znów zacznie grać
0
@deyna2018
ceny złota są obecnie za wysokie
chyba że kochasz złoto to zawsze sobie możesz kupić małe sztabki, tak żeby nawet mieć
jeżeli chcesz szybko zarobić to możesz spróbować giełdą, tylko musisz obserwacje akcje, np. akcje CD Projekt tydzień temu jeszcze kosztowały 250 PLN, dziś 330-340 PLN, kupując 8 akcji i sprzedając wczoraj zarobiłbyś jakieś 600 PLN z 2000 co wydaje mi się mega zyskiem
szukaj okazji i kupuj jak akcje będą tanie
a najlepiej pobaw się na sucho bez wkładania kasy w giełdę i zobaczysz czy ci sie spodoba
a kasę zostaw w skarpecie na czarną godzinę- uwierz mi trzeba miec taką kasę
0
@Ghotti @Stasiuburza
tak, podobno w niektórych dzielnicach co roku zimą jest awaria na 2-3 tygodnie:)
0
@deyna2018
z taką kwotą nic, lepiej sobie trzymaj na czarną godzinę
oczywiście możesz kupić akcje
1
@Rothan1
ja wiem czy konkret, nie którzy mówią że kamerka porządna kosztuje około 1000 PLN, mi tak na prawdę zależy tylko aby miała dobra jakość nagrywania i tyle, ja zabierałem się za to 4 miesiące temu, ale ten kabelek mnie zniechęcił, bo nie po to mam USB przy lusterku aby mi kable zwisały, a potem jedne świeta, były zamknięte galerie, potem drugie święta i tak zeszło
też muszę się za to zabrać, ale powiem ci że dobrze ze poszedłem i na miejscu zobaczyłem wielkość urządzenia, na zdjeciach wydaje sie spore a to naprawde drobinka
1
@Rothan1
też kiedyś pytałem na forum na ten temat, nie uzyskałem odpowiedzi, patrzyłem na testy to te dobrej jakości na przód były w granicach 400-500,
w końcu poszedłem do punktu x-kom w galerii to było jeszcze przed zamknięciami i tam polecali mi
https://www.x-kom.pl/p/389246-wideorejestrator-mio-mivue-788-connect-fullhd-27-140-wifi.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click
na razie jeszcze nie kupowałem, ale też się zabieram, muszę tylko w wolnej chwili poszukać krótkich kabli bo akurat USB mam przy lusterku wstecznym a w zestawie był jakiś długi kabel
najlepiej wybierz się gdzieś i zobacz na żywo też wielkość kamerki
2
@Rothan1
ciężko ci bezie za tą cene fajna kamerkę na tył i przód, fajne kamerki na przód to ca. 400-500 PLN
0
4 młode talenty z Ajaxu do obserwacji
Gravenberch (18 lat)
Kudus (20) - ale neisety ciagle trapią go kontuzje
Brain Brobbey (18) - kurde wygląda jak dzik, wczoraj kolejny świetny mecz, wg mnie większy potencjał niż Lassina Traore
Antony (20) - pierwszy sezon w Europie młodego Brazylijczyka, ale widać w nim potencjał na fajnego skrzydłowego
@TheGoldenEleven - kiedy kolejne klubu z cyklu u23?
2
trzeba wygrać 2 najbliższe mecze, 12-4-4 w lidze i conajmniej półfinał Pucharu Króla to może być dobry początek na udany rok:)
swoją drogą myślicie że możemy wgrać 5 najbliższych meczy w lidze byłoby wtedy 16-4-4 - a te mecze bilbao (h), betis (a), alaves (h), cadiz (h), elche (h)
ja sądzę że jest to możliwy scenariusz
0
@Zoker
działki, fotowoltanika, robotyka, elektryka
6
@DonMatteo901
bo jest głupi:)
0
@tobiasson92
ale zaorał ministra- brawo:)
0
@chosenone
ale jednak sporo takich osób w skali kraju jest, to że tobie sie tak wydaje że nie ma nie oznacza że ich nie ma
już przy 15 nie jest to 400 PLN na ZUS:-p, bawet nawet 7,5 to nie jest 400 stów jak to określiłeś
no cóż nie masz racji, masz dowody co sobie z tym zrobisz twoja sprawa
0
@chosenone
co ty pierdzielisz za głupoty to az szkoda gadać - nastpenym razem sprawdź może ile wynoszą składki zdrowotne na dowolnym kalkulatorze wynagrodzeń
-dla przykładu wynagrodzenie 25 tys. brutto - składka miesięczna na zdrowotne ca. 2 tys./mies.
-15 tys. brutto - składka zdrowotna ponad 1,1 tys./mies
-35 tys. brutto -składka zdrowotna co miesiąc ca. 3 tys. PLN/mies.
-7,5 tys. brutto -składka zdrowotna co miesiąc ca. 600 PLN/mies.
400 stówy co miesiąc to nawet od średniej krajowej nie płacą - bo już blizej 500 PLN/co miesiac to jest
widzę już zaczynasz nawet papugować teksty ode mnie bo nie masz nic o powiedzenia - żenujące
0
@Keson
i męczarnie Danii z Egiptem
Hiszpanie jakby się rozkręcali z meczu na mecz - pewne wygrane z Norwegią, Niemcami, Węgrami
1
@elplacek44
poopieram ja już od dłuższego czasu żyje normalnie:) jedynie w sklepie czuje sie nieswojo jak musze ta maskę nałożyć
a w sobotę kolejna rodzinna impreza:)
0
to jaki finał w reczną obstawiacie?
czy słąbszy mecz Duńczyków z Egiptem to najsłabszy ich mecz na turnieju czy zwiastun spadku formy?