lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq
mam pytanie czy gracz sevilli ciągnie go za bark?
to jest kluczowe pytanie - odpowiedź brzmi tak widac to na filmiku
karny ewidenntny
nie ma znaczenia czy alba szukał kontaktu, czy jakie miał intencje, było sciagniecie za koszulke/bark w polu karnym był wiec karny
co t oma za znaczenie czy był bokiem czy tyłem bramki? walczyli o pozycję ciałem, nie jest to zabronione
jakby gracz sevilli nie położył ręki na ramieniu alby, nie pociągnął go za ramię o karnym nie byłoby mowy
tutaj mamy jednak inny obrazek
wiec albo jesteś ślepy albo wypierasz rzeczywistość
0
@Nikarams
to obejrz sobie stop klatkę - podnosi rece mając nogę na linii pola karnego, a zawodnik sevilli pociągnął go za ramię już w polu karnym
1
@barteq
popatrz na reke jak ciagnie za bark albe
jak tego nie widzisz to nie mamy o czym rozmawiać
0
@Tazol @Azi
dokładnie, łapie go za bark i ściąga do parteru, Alba na to czekał, ale nie widzę w tym problemu, wykorzystał błąd rywala
uwaga sędzia odgwizdał wolny wiec widział faul - a powinien być karny
1
@barteq
ale co ty pierdzielisz jak odgwizdał wolny, czyli faul zauważył ale on był w karnym wiec powinien być karny
0
@LuisSalvano
szczególnie że wczoraj zagraliśmy bez 3 z 4 podstawowych obronców
mecz był na remis zdecydowały wylewy w obronie tych którzy już tu nie powinni być
wiara w zespół:)
14
trochę tendencyjnie stwierdzenie pecha miał Morata
co to znaczy miał pecha być na spalonym?
to był na spalonym czy nie? tu jest stwierdzenie 0,1 a nie pech nie pech
skoro 3 razy go złapali to znaczy że się źle ustawiał
oczywiście że był więc to jego błąd, akurat w tym meczu ustawialiśmy się dobrze w obronie
i to pisanie jeszcze że w tamtym meczu nie zagrał CR7
a wczoraj u nas nie zagrało 3 z 4 podstawowych obronców
zabrakło tez Fati
widzę że teskt pisany dla samego pisania i wyolbrzymienia tematy
mam nadziej ze wygramy rewanż i w lidze z ateltico i real to sie skoncza takie teskty
0
@Comentateiro
a ile ostatnio przegrali meczów? dosłownie ten jeden
koeman co by nie mówić nie ma kadry - braki w obronie
ja go ocenię po sezonie a nie w trakcie
na razie w półfinale pucharu króla mamy pierwszą połowę - oceńmy może więc jego pracę po całym meczu
nie problemem jest że mówisz że nie mamy pomysłu w ataku a w tym meczu sevilla też jej nie miała, miała tylko lepszą obronę i to ta różnica, a nawet nie chodzi że lepsza tylko stabilną - my w tym momencie przez kontuzje mamy parodystów w obronie i stad ta różnica i stad ten mecz był na 0:0 - ale 2 wylewy w obronie i 2 bramki
sądze jednak że w rewanżu możemy wygrać i awansować
a koeman co by nie mówić - postawił na młodych - co zaprocentuje w przyszłości i po drugie nie dostał tych piłakrzy co chciał- jakby inaczej zespół wygladał z depay, wijnaldum i garcia na dziś
0
@Comentateiro
a jakie schematy miała sevilla? strzeliła 2 bramki po błędach obrony
uwaga zagraliśmy bez 3 z 4 podstawowych obrońców
a gdyby sevilla nie strzeliła to byłoby pewnie 0:0 bo ich nie interesował atak tylko obrona
w rewanżu nadal obstawiam że awansujemy, nie takei wyniki z sevilla sie nadrabiało, która przypominam w tym seoznie już raz nawet 4:0 przegrała gdzie sam giroud ja rozstrzelał
3
zwyczajnie szkoda, bo to był wczoraj mecz na remis, wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, szkoda tej setki messiego z początku spotkania
gdzie sa ci co mówili że nie potrzeba Garcia już?
tak naprawde zdecydowały 2 wylewy umititi - najepierw siatka jak dziecko, później złamał spalonego i sie jeszcze przewrócił
prawda jest taka że na ten moment poziom obrony na Barcelonę prezentuje Pique, Araujo - ale pechowo obaj kontuzje, ale na rewanż będą
umititi, mingueza i lenglet to niestety nie poziom barcelony
nam brakowało w tym meczy 3 z 4 podstawowych obronców - araujo, pique, dest, s roberto
sądze ze przynajmniej 3 zagra w rewanżu
druga sprawa to brak zmienników na pomoc de jong i pedri musza odpocząć
mimo wszystko wierzę w 4:1 w rewanżu dla nas:) po dogrywce jak to mamy w zwyczaju
1
Kolejne przekonujace zwycięstwo Barcelony w reczna;) tym razem 37-30 z Veszprem. Veszprem przypominam to 4 zespol ostatniej Ligi Mistrzów.
Chociaż do połowy było 15-15. Czyżby tendencja od naszych piłkarzy.
Świetny mecz Abello i Palmerssona:)
Po 10 tytul Ligi Mistrzów:)
0
@tomek8756
których Polaków?
a o zmniejszeniu kwoty wolnej od podatku już nic nie powiedzą?
niezmiennym od lat 2 progu podatkowym
2
@Yosemite
ale też nie strzelają dużo, mniej niż my:) oni średnio 1,55 bramki na mecz, my 2,25
ale w obronie rzeczywiście solidny zespół
zabraknie u nich na pewno ocamposa co jakimś osłabieniem jest
ale mają papu gomez - który jest solidnym grajkiem
coś czuję jakieś 1:1, ale serce chciałby 1:2 dla nas:)
2
@clyde
każdy inaczej się regeneruje, poza tym nie wiadomo jaki to był stopień niego a jaki u ciebie
on pewnie też ma lepszych lekarzy i zabiegi
0
@SelloutCrowd
nie wiem czy takie niższe- drugi próg dochodowy jest masakryczny, do tego trzeba brać pod uwagę nie tylko sam procent ale i kwotę wolną od podatku i dochód od którego liczy się 2 próg podatkowy - w Poslce od podstawy opodatkowania ca. 86 tys. PLN, czyli w praktyce chyba od około 8700 brutto, czyli od 6 tys. na reke (wg kalkulatora na bankier.pl)
serio to jest synonim bogactwa?
przynajmniej tak mi wychodzi z kalkulatora
https://www.bankier.pl/narzedzia/kalkulator-placowy
a np. osoba zarabiająca 15 tys. brutto od połowy roku zamiast 10,6 na reke dostaje momentami 8,7 na rekę? przeciez to jest niedorzeczne kur..
a pracodawca płaci za taka osobę 18 tys. brutto- czyli prawie 10 koła idzie do Państwa
także nie tylko % PIT, ale również wysokosć progów, kwota wolna od podatku
0
@Zoker
dest ma wrócić na PSG, dlatego teraz nie gra
0
@Janiama
spokojnie on przyzwyczajony do takiego grania
https://www.whoscored.com/Players/80241/History/Antoine-Griezmann
bardziej w weekend byl oszczędził albę i de jonga
0
@SelloutCrowd
popatrz jak rozwinęła się Irlandia gdzie zmniejszyli podatki CIT i PIT
1
@BarcaInfo
mamy pecha ale z drugiej strony może Moriba i collado dostana szansę
0
@Peciak
to pracodawca nie dał ci laptopa do pracy zdalnej?
0
@LuisSalvano
mówiłem ci, niedługo beda mecze to potraca jeszcze trochę punktów,
to nie jest zespół na 100 pkt w lidze aczkolwiek wg mnie walka bedzie do końca
0
@Pawlusek
na razie to mają 8 pkt przewagi, wiec 4 remisy, nigdy nie wiadomo jak zaległy mecz im sie ułoży, mają jeszcze mecze z nami i Realem wiec jakby oba przegrali a my wygrali inne mecze to zostaje 2 pkt
trzeba grać do końca i tyle, co będzie to będzie
1
@VamosRakieta
a jakbyśmy tak do końca sezonu wszystko wygrali tylko 2 remisy po drodze:) możliwe czemu nie:)
0
@LuisSalvano
W pierwszej części sezonu zdobyli 50 punktów myślisz że jest to zespół na 100 pkt w lidze? Watpie, zobaczysz ze pomiędzy meczami z Chelsea zaczną gubić hurtowo punkty
1
@LuisSalvano
Kto ci to kupi Luis zejdz na ziemie:)
0
@LeoMessi1994
dobry jak każdy:) każdy sprzedawca bielizny powie ci że nie należy kupować biustonosza online - bo dla wygody najlepiej aby pani przymierzyła osobiście
0
@Tomo1989
przy starych blokach nawet nie ma
tylko nowe mają
ale tak jak mówisz wszystko ma swoje plusy i minusy:)
1
@Yosemite
bardzo mało jest takich starych filmów niestety, a o widoku z kamery za bramką zapomnij:) aż szkoda
0
@Ghotti
bo aż tak dziwna kwota że brakuje tylko na końcu i 48 gr:)
0
@Tomo1989
obecnie przeciez dosyc czesto są garaze podziemne, to raczej nawet standard
ale tak wszystko ma swoje plusy i minusy:)