lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti
dziwna kwota, ciekawe ja kto wyliczyli
0
@Kamiloza91
na pewno lepsza para:)
ale fakt jedyni któzy w tym sezonie daja radę czyli pqiue i araujo kontuzjowani
mimo wszystko trzymam kciuki za umititi i lenglet aby się ogranęli i zagrali dobrze
2
@Kamiloza91
przecież jest jeszzce umititi i lenglet i to pewnie oni zagrają w środku obrony
4
@LuisSalvano
serio? griezmann - drugi najlepszy zawdonik w zespole pod względem statystyk, dembele - świetny skrzydłowy? ich chcesz się pozbywać
oj nie
0
@draxidox
nie jest to dobra pogoda, co chwilę ślisko i utrudnienia w komunikacji
1
@busquets5
oby się udało, bo wydaje się spoko, chciałbym aby to był gracz na lata u nas:)
1
@Janiama
od kilku meczów w końcu gra fajnie, ale sadzisz ż zrobi u nas wieksza kareire jakąś?
1
@Janiama
w 100% racja, ale mam nadzieję że jak to w życiu bywa szczęście się do nas odwróci w najważniejszym okresie sezonu:)
teraz jeszcze araujo (oby krótka przerwa) i drobne problemy desta
1
@Janiama
niestety są i to największy problem tego zespołu, sądzę że pkt w lidze i nastroje byłyby lepsze gdyby koeman otrzymał laetm tych co chciał - garcia, wijnaldum, depay
nie są to wirtuozi, ale łąwka wreszcie byłaby mocna, taki wijnadlum miałby nawet na pewno pierwszy skład:)
0
@maroon
podpinam się pod pytanie?
0
@Thomas99PL
czyli taki jak u nas kółeczko i do boku
w tym sezonie 1 gol 0 asyst w ca. 840 minutach w lidze, stworzone okazje 1; kluczowe podania na mecz 0,9 - średnio w tym sezonie;
juve na wysokim poziomie - 3 strzały w meczu?
no sorry
0
@Thomas99PL
rozumiem że za ostatni mecz tez zakłamana ocena? https://www.whoscored.com/Matches/1495390/Live/Italy-Serie-A-2020-2021-Juventus-Roma
Arthur jest strasznie miałki i nijaki
0
@Thomas99PL
Przecież Arthur wszędzie ma najmniejszego oceniamy z pomocników.
Jakiego leku zapomniałeś wziąść
0
@Zieliniak
3 strzały serio? Tym razem się udało ale tak grając się nic nie wygra
2
@Ojciec5tkidzieci
Ulubiony film dzieciństwa:)
0
@Rust_Cohle
W tym meczu się udalo ale 3 strzały wygladao to zenujaco.
0
Serio Juventus byl tak slaby ze oddal u siebie w meczu 3 strzały ba bramkę z Roma? Gdzie roma oddala 14 strzałów?
0
@wajcha
Koles to się nazywa omijanie a nie wyprzedzanie.
Zanim będziesz pouczał proszę doczytaj przepisy
0
@tmarek
wg mnie nie zauważył, w sensie zobaczył dopiero jak przechodzień był prawie na połowie pasów, bo dopiero wtedy dał po hamulcach
1
@Janiama
aż tak chyba nie zarotuje, liga ciągle jest ważna, sądzę że odpocznie griezmann, de jong i alba a reszta zagra
1
dużo osób piszę poczekajmy z weryfikacją na mocniejszy zespół:) oki zgadza się:) też chciałbym w końcu jakieś zwycięstwo z mocnym zespołem, bo ostatnio to było tylko bilbao x2, ale ważne np. w lidze jest ogrywanie każdego, bo każde zwycięstwo to 3 pkt:)
już nie mogę się doczekać kolejnego meczu:)
0
@KacperVEB
klub z mojego miasta:) w sensie Vive
ale mimo wszystko tak jak w piłce serce wybrało inna miłość FC Barcelonę:) Vive na drugim miejscu, a właściwie Łomża teraz:)
1
@Janiama
nie krakaj:) proszę, ale też miałem kurde wczoraj takie głupie myśli
1
@Matheo1899
przeszedłeś się pochwalić ale nie wyszło patrząc na komentarze, ale przede wszystkim ważne że ty jesteś zadowolony i się cieszysz:)
6
jak Barcelona w ręczną nie wygra w tym roku LM, to na prawdę uwierzę w jakieś fatum 10 pucharu LM, wczoraj bez dika mem i tego drugiego francuza wygrali na wyjeździe z veszprem 34-37:)
mają wszystko by bez problemu wygrać LM
2
chciałbym Levante, potem Bilbao (choć wolałbym ich uniknąć bo boję się o zdrowie w meczu z nimi, dla mnie to zespół hamów i prostaków) a na końcu Sevilla (z nimi ewentualny finał byłby ekscytujący), bo to jednak większa marka i lepszy zespół niz 2 pozostałe
1
@MontelQ
ale powiedz mi co to zmieni, jak ktoś jest bezmyślny to jest
z jednej strony będzie kierowca co za szybko będzie jechał przed pasami i się nie zatrzyma a z drugiej pieszy co mimo wszystko wyjdzie na pasy
tak ma racje i pierwszeństwo tylko co z tego jak umrze albo straci zdrowie
ludzie powinni myśleć - uważaj na pieszego, uważaj na kierowcę bo mimo ze masz rację i pierwszeństwo to on jest silniejszy
0
@Pawel1980
to jest omijanie:) tak się to nazywa
jasne że nie można nie twierdzę nigdzie inaczej, a mi się wydaje bardziej że koleś się zagapił, nie zwrócił uwagi że na pasie obok ktoś stoi
ale zgadzam się za późna reakcja i duży błąd
0
@KapiFCB
Bo PSG nie gra słabych meczów?:) vide porażka z Lorient ostatnio
1
@Rust_Cohle
Slabe, ale to chyba tobie się maja podobać a nie komuś