1

@pax
był liderem sociedad jak z nimi graliśmy na jesieni, zresztą oni kilka kolejkę byli liderem chyba, dobrze to akurat pamiętam

ale jakie znaczenie ma SPH? sorry ale wolę wygrać 2 mecze w lidze niż zdobyć SPH

no były te porażki, ale od nowego roku zespół ma serię zwycięstw w lidze, w pozostałych rozgrywkach nadal jest w grze

rozliczajmy go na koniec, a nie narzekajmy teraz gdy akurat zespół gra całkiem oki, pomimo panujących warunków - bez transferów, kontuzje, perturbacje w klubie

2

@Comentateiro
no sorry ale zdobywanie SPH nie prowadz ido chwały jaką daję liga czy LM
czy nawet puchar króla
bo to są turnieje gdzie aby coś zdobyć musisz grać x meczów dobrze, a tutaj to tylko mecz lub 2 jako nagroda za poprzedni sezon, wcześniej było rozgrywane w lato co jeszcze bardziej podkreślało wakacyjny charakter

no sorki ale nikt poza Hiszpanami nie kojarzy zdobywcy superpucharu i taka jest prawda

ale czego mam oczekiwać jak nie może grać pique, fati, s roberto od kilku miesiecy
araujo też miewa kontuzje podobnie jak dest, to jest cała linia obronna + kluczowy piłkarz w ataku

i tak ciesze sie bo w lidze wygrywamy seryjnie po słabym początku, bilans to 14-4-4, licze na walke o mistrza
PK już półfinał, LM już 1/8, zobaczymy co dalej

czy real albo ateltico prezentuja sie lepiej? ateltico tylko w lidze a w pucharze już dawno odpadli, w LM ledwo wyszli grupy dostajac baty od bayernu

ale przede wszystkim widzę fajnych piłkarzy de jong ,pedri, dembele, moze trincao zaskoczy na dobre, greizmann chyba odzyskany

czy za setiene widziałem takie podstawy do optymizmu? czy nawet za valverde, gdzie bałem sie o każdy mecz prawie

sądze ze wyniki u koemana przyjdą dlatego daję mu czas, mimo wszystko ma pod górkę i trzeba być zapatrzonym aby tego nie widzieć

0

@Borneo
był lek to go zakazali, owszem szczepienie pomoże ale też to że duża ilość osób go przechorowała, miała już
ludność to nie jest studnia bez dnia, pandemia w sposób naturalny + szczepienia będzie wygasać

no ja nie wiem czy biznesy tak słabo idą, mimo wszystko ludzie wydają kasę bo mają już dość

0

@Borneo
tylko mijajac starsze osoby ich nie zarazisz, musisz miec z nimi dłuższy kontakt
narka

2

@Comentateiro
czy mistrzostwo jest już przesądzone? nie
to straszne że muszę to pisać ale liczy się liga ,PK, LM
nikt nie pamięta zwycięzcy superpucharu już rok po, bo to są puchary wakacyjne, bez znaczenia
jeśli atletico przegra jutro zaległy mecz to bedzie 8 pkt przewagi i ma mecze z nami i realem, w praktyce wiele może sie jeszcze zdarzyć

poza tym ciężko sie gra tylko 1 z 4 podstawowych obronców a koeman np. z sevilla z tym musiał się mierzyć

0

@Borneo
przed chwila podali liczbe zakażonych ca. 2500
to niech nie odwiedzają rodziców, każdy decyduje za siebie, ja jak sie o kogoś boje to go nie odwiedzam proste
jak ktoś się boi to unika kontaktu z innymi i sam o siebie dba chroniąc się

1

@pax
a mecze ligowe z bilbao to już nie były ważne, czy sociedad jak był liderem?
patrzymy trochę szerzej

2

@Janiama
przede wszystkim musimy też strzelać za pol karnego a i messi i dembele to umieją, to też jakiś sposób na zwartą defensywę

oby messi miał pod tym względem taki dzień jak w sobotę:)

1

@VamosRakieta
mam takie same marzenie:) oby tak było, dodałbym atletico traci jutro punkty w lidze:)

8

@Yosemite
szczeóglnie że procent wygranych meczów od poczatku prowadzenia Barcelony Koeman ma całkiem oki ca. 68% 23 na 34 mecze, bilans 23-4-7 jeśli wierzyć sofascore

też nie chce mi się wierzyć ile tu jadu na niego, owszem mi też brakuje zwycięstwa z wielkim zespołem ostatnio, chociaż i takie były jak mecz z juve czy 2 ligowe mecze z bilbao
śmieszne jest że zarzuca sie mu sie przegrali SPH z bilbao, ale mecze ligowe z bilbao - gdzie odnieśliśmy 2 zwycięstwa patrzą te osoby zupełnie inaczej
no sorry ale liga o wiele ważniejsza, a póki jest szansa trzeba wlaczyć
PK- zespół zagral całkiem dobrze, znów zdecydowały błedy obroncy, ale szanse na awans wg mnie ciągle są bo już nie raz wygrywaliśmy z nimi 2 bramkami

zupełnie inaczej wyglądałby pewnie sezon gdyby nie kontuzje - pique, s.roberto, często araujo, fati, coutinho
i gdyby dostał Koeman tych co chciał - depay, wijnaldum, garcia

podsumowując - gra wygląda dużo lepiej, ciągle walczymy na wszystkich frontach, zespół się wreszcie nie obsyrywa w gacie, budujemy zespół na przyszłe sezony, ale ja też czekam na zwyciestwo z kims pokroju - ateltico, real, PSG
puchar albo mistrzostwo to bedzie miły dodatek, LM - trzeb zagrać dobrze co bedzie to będzie

ocenię Koemana po następnym seoznie jak mam nadziej nie bedzie tyle kontuzji i dostanie zmienników, bo to też widać że de jong, pedri, griezmann potrzebują odpoczynku

uważam też że dopiero przyszły sezon będzie nasz jak będą zdrowi gracze, koeman dostanie wzmocnienia o których się pisze i zespół będzie miał prezydenta, ten sezon to oby był miły prolog:)

0

@Mroziu
LM nie ma w canal plus, ewentualnie ligowe barcelony

0

@Borneo
no i co z tego że bawili się nowożeńcy z wirusem?
umrą od tego? daj spokój, media i rzad wyolbrzymiły sytuację
ale nie zauwaażyłeś ze spro restauracji i hoteli była już otwarta

rząd bał się że jest śmieszny i dlatego otworzył, bo wiedział że ludzie go słusznie nie słuchają, a teraz specjalnie nakręcają sytuację

żeby nie było liczę że szybko zaczeszepią medyków, nauczycieli i osoby starsze i skończy się ta cała farsa

10

@Bobo25
ale mężczyzną poznaję się po tym jak kończy a nie zaczyna, miał słaby poczatek, ale ostatnio wyniki ma dobre

2

@Comentateiro
ale przeciez bilbao ograł 2 razy w lidze

0

@Bobo25

a rządzący co robią? słynne narty czy ostatnio pobyt w spa w Busku Zdrój, weź mnie nie rozśmieszaj
niech się lepiej rządzący zajmą szczepieniami a odwalą się od ludzi

nie wiem jak ty żyjesz, mi się żyje dobrze wiec nie wegetuje - spotykam się z ludźmi, chodzę na imprezy domowe, dzieci jeżdżą na sankach, a urlopu w tej części roku i tak nie biorę ale już szukam coś na lato
sporo miejsc już same się pootwierała wiec rząd otwiera bojąc się śmieszności


2

@Borneo
no tak bo inaczej by nie umarły, tylko umrą przez ludzi z zakopca
idź oglądaj dalej jedynkę

to wszystko wina ludzi młodych co się bawią, zamknąć ich, ciekawe kto wtedy będzie na staruchów robił

1

@Bobo25
ale to nie od zachowania ludzi zależy jak szybko się to skończy, bo to po prostu będzie z nami i tyle,
zresztą zobaczymy czy jak wyszczypią medyków i osoby starsze to to zakończą, bo generalnie powinni, wtedy już większego zagrożenia nie będzie
poza tym, co to znaczy skończy, ja od dłuższego czasu żyję normalnie jak większość osób wokół

0

@fcb710 @Denver
Zaraz to wy z Kielc tez jesteście?
Ale na solnej jest całkiem smacznie:) choc sa lepsze miejsca do jedzenia w CK.
Gdyby nie obostrzenia powiedziałbym John Burg w Echo.
Jak pootwierają a mi dzieci zana można kiedyś się ugadać na mecz LM:)

2

@Zoker
no to grubo nie wiedziałem że takie coś miało miejsce

2

@Zoker
z tej listy neymar i thiago, reszta nie zrobiła aż tak wielkich karier, a sakho chyba w ogóle przepadł

2

@Yosemite
na pierwszy rzut oka przyszło mi do głowy właśnie xavi i iniesta:)
ale rzeczywiście ten puchar konfederacji - pytanie tylko czy to zaliczać bo to puchar trochę taki wakacyjny:)?

0

@Mns21
oby nie. nowy trener, nowa drużyna, oby nowa mentalność

1

@KacperVEB
tutaj gdzieś były artykułu że jest wiara ze zagrają w pierwszym meczu, w co akurat nie chce mi się wierzyć

no dużo mamy tych kontuzji, ale oby w ciagu 2-3 tygodni powrócili araujo, pique, s.roberto a potem jeszcze coutinho i fati i bedzie oki, oby:)
trzeba wierzyć:) pozdro

2

@KacperVEB
z Araujo i Pique byłbym w stanie uwierzyć że w LM powalczymy,ale bez nich będzie ciężko
kontuzje ŚO i brak zmienników w pomocy to nasza bolączka tego sezonu, mimo to liczę na walkę i zaangażowanie, fajnie byłoby przejść PSG i kilka rund, bo dałoby to nadzieje na udane kolejne sezony
Visca el Barca:)

0

@barteq
Większość to co liczyłeś tych sędziów, bo ja czytałem głosy sędziów ze byl karny.
I bardzo dobrze ze opublikowali bo takie rzeczy jak brak karnego powinno się tępić.
Aco ma za znaczenie ze sekundę trzymał czy 2? Zadne. Jakbyś czytal to co pisze to popatrzylbys na nienayralna prace nog suso. Rzucił die złapał za ramie. Karny ewidentny

2

@LeoMessi1994
oja pamiętam ile on nam dał, przyszedł do nas za czasów rijkarda - pierwszy sezon
do momentu aż przyszedł mieliśmy chyba 6-7 miejsce w lidze, ostatecznie skończylismy na 2 miejscu
to było brakujące ogniwo wtedy w tym zespole
pół roku a tyle dla nas zrobił
a w kolejny sezonie już się zaczęło powrót na szczyt w Europie

0

@DonMatteo901
Australia to w ogóle stał się kraj nie do życia

0

@FC1899Barca
ale paka to była:)

0

@Janas11224
szczególnie DPF jest uciążliwy jeśli nie jeździ się w trasy

0

@Janiama
też tak to widzę de jong, pedri, alba, griezmann i dembele potrzebują odpoczynku,
z takim składem też damy radę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?