0

@pax

masakra z tobą, jesteś gorszy niż dziecko

Pytania:
1) czy po zejściu Busiego zmienił się status meczu z wygranej na porażkę w tych 2 przykładach co podałeś? czy to jest po prostu z porażki na porażkę?
2) czy po wejściu Martina pogorszył się wynik meczów które podałem?
3) mecz z bayernem był 2 lata temu? spoko to gdzieś zgubiłem dobre ponad rok i 3 miesiace

abstrahując już z tym ze ten argument o tym pogorszeniu wyniku jest tak śmieszny że specjalnie podałem ci argument o Martinie żebyś zauważył jaki groteskowy jesteś? jeśli nadal nie widzisz to masz problem

no tak w 2 meczach nie grał a grał za niego równie słaby pijanic
nam tak na prawdę brakuje teraz porządnego DPŚ i to jest problem
bo busi tak jak pisze od kilku lat nie wyrabia i przy lepszym zespole, grajacym z kontry wybieganym po prostu wyglada jak kurczak bez głowy - tu nie nadąży się ustawić, tam go ktoś z łatwością przedrybluje, wyprzedzi, a co gorsza całą formacja przez to jest zachwiana

ja uciekam, ale tak po ludzku jest mi ciebie żal

narka


0

@Yosemite
też go kiedyś nie doceniałem i nie lubiłem, kiedyś wydawał mi się przereklamowany i w Arsenalu chyba jakas wypowiedz jego mi sie nie spodobała, ale zmieniłem o nim zdanie

generalnie bardzo dobry napastnik, i mówie to z pełnym przekonaniem, świetny w powietrzu, ma też mimo gabarytów jakąś technikę nienajgorszą - wczoraj zaprezentował:)
w Arsenalu zawsze był gwarancja tych 20 kilku bramek na sezon
świetnie pracuje dla zespołu, bardzo dobrze potrafi grać tyłem do bramki, bardzo dobry przy stałych fragmentach gry i ogólnie przy wrzutkach, ale z nogi też potrafi wykończyć

mimo wszystko sukcesy ma- do których przyczynił się w dużym stopniu

i weź go teraz przyrównaj to naszego sympatycznego Martina:-p

@Yosemite @Janiama
zadam inne pytanie? nie chodzi o to czy bym go chciał czy nie, ale gdyby trafił do nas za Martina czy myślicie że poradził by sobie w Barcelonie? myślicie że byłby podstawowym zawodnikiem?

0

@Janiama
bez przesady, nieoficjalnie mówią w radiu, a to zazwyczaj im sie sprawdza że nie bedzie wiekszej zmiany

0

@pax
oj żałosny jesteś do potęgi
czy z busim w składzie barca przegrywała z realem 1:2 i z PSG 1:3?
Przegrywali a stracili bramki bo się odsłonili pod koniec, a nie zmieniło jego zejście nic - przed zejściem porażka i po porażka

z bayernem rok temu nie grał? z liverpoolem nie grał?

od lat jest on jedną z twarzy kompromitacji naszego zespołu
on nie przytaje do dzisiejszego futbolu

nie dziwi mnie że nie zrozumiałeś wywodu o Martinie - podałem ci argument na twoją mogiłę z tym zejściem Busiego i wyniku przed i po, tak samo można wpisać o kazdym piłkarzu prawie - tu trafiło na Martina:) po jego wjeściu też się wyniki pogorszyły, ale czy to że zagrał te kilka minut wpłynęło na obraz meczu nie, tak samo jak zejscie busiego na kilka minut przed końcem


3

@Gaz
nie nie jak bedzie zdrowy to w obronie zagra Araujo
nie wyobrażam sobie innej sytuacji

jeśli się mylę to zwątpię w ten projekt

0

@Yosemite
może nie to że się nie sprawdził, ale oczekiwania były chyba wieksze, tak mi się wydaje

ale liczby miał dobre:) pamietam jego bramki to chyba było w 1/4 z Arsenalem - świetny mecz 2 bramki w pierwszym meczu zakończonym 2:2
potem ten nieszczesny półfinał z Interem - do dziś nie rozumiem czemu nie mówi się o błędach na nasza niekorzysc w pierwszym meczu

pod koniec sezonu chyba miał słabszą formę do pamietam że Bojan wtedy grał

0

@pax
myślałeś że zabłyśniesz tym wpisem ale jak zwykle nie wyszło
to co miałem ci pisać że genialne spostrzeżenie, no sorki napisałem ci prawdę bolesną

pisałem że de jong gra dobrze teraz, ale pisałem też że może grać swietnie jak w Ajaxie (tak historia) ale rownież Holandii (terażniejszosc, przecież ciagle gra w reprezentacji) jakby obok siebie miał DM z prawdziwego zdarzenia, jakim Busi nie jest
a ja nie lubię jak ktoś tak jak ty pisze coś czego nie napisałem, ale masz ciągle taką tendencję

a tak juz na koniec oceniam gracza ogólnie po sezonie a nie po konkretnym meczu, bo liczy sie całokształt obecnej formy, a de jong tym sezonem się broni, a busi już od 2 sezonów nie dojeżdza do współczesnej piłki, również w tym

0

@Rewolucja123
nie brak czasu na czytanie takich wypocin, bez argumentów, na podstawie własnego widzimisię
nie przyjmowanie do wiadomości że prawie cały świat myśli inaczej
podawałem nie tylko statystyki ale obraz gry - to tez nie trafiało
szkoda czasu - nie dogadamy się

może cię to zaskoczy ale niektórzy pracują:)

0

@Rewolucja123
pożal się boże te twoje smieszne analizy:) gdzie za utartę bramki przy 2:3 w SPH winisz de jonga

sorki nie obraź się, ale merytoryki w tym żadnej
zresztą lece stąd bo szkoda czasu, miałem już ni odpisywać na komentarze które nie mają treści merytorycznej, ale znów nie wytrzymałem
moja słabość
narka

0

@Rewolucja123
tyle samo jak idiotyczne pisanie że zespół stracił bramkę w przegranym już wcześniej meczu bo ktoś zszedł

0

@Rewolucja123
pijanić dużo biega:)? haha dobre

generalnie może jak portale piłkarskie, gazety fachowcy, czy nawet czyste staystysyki stawiają wyżej de jonga niż busi to może coś w tym jest

no właśnie gdzie on gra teraz w Barcelonie gdzie ma do pary busiego który nie nadaje się już na taki poziom, w Ajaxie i Holandii ma współczesnych pomocników to mu się dobrze gra i nie musi biegać za 2

0

@pax
ale ty masz płaskie myślenie to szok

idąc twoim tokiem rozumowania
to rozumiem że to wszystko wina Martina
z Realem wchodzi w 87 w 90 gol na 1-3
z Juve wchodzi w 45 w 5 gol na 0-3
z Bilabao o SPH (dla wielu wazny mecz) - wchodzi w 87 przy 2:1, kończy sie 2:3
PSG wchodzi 85 gol na 1:4

0

@Rewolucja123
koleś nie rozumiesz top chyba ty

koeman, eric den haag - oni wszyscy się nie znają stawiając na de jonga:) we wszystkich ocenach sofacore, whoscored itp. wyżej oceniany jest de jong niż busi, ale oni się nie znają tylko zna się @Rewolucja123

bramka na 1-0 to wina de jonga? ty tak serio

masakra radzę się przyjrzeć blizej grze busiego to zobaczysz ile on w każdym meczu zawala sytuacji
nie wszystkie kończą się golem, ale to już nie jego zasługa

a mecz z PSG pokazał że busi nie nadaje sie na taki futbol
to samo mecz z Bayernem, liverpoolem

on wugladało jako tako jak był modszy i miał obok siebie xaviego który przytrzymał piłkę, regulował tempo gry, ale dzisiaj gdzie piłka jest szybsza, bardziej fizyczna busi nie ma prawa bytu bo on sie gubi

pisałeś o ustawianiu się - tylko dziś to ustawiania się niewiel mu daje bo piłka go szybko mija zanim się ustawi

cały czas czepiasz sie de jonga - spójrz na jego mecz z wielkimi z ajaxu - real, juve, czy holandi mecze z anglia, francja - jak myslisz czemu tam lepeij to wyglądało bo miał obok siebie równie wybieganych pomocników czy to schone, czy de roon, czy wijnaldum

jakbyśmy mieli pomoc de jong-wijnadlum-pedri to pewnie inaczej byśmy dzis rozmawiali bo bylibyśmy w innym punkcie w lidze i pucharach

0

@Rewolucja123
jak ty twierdzisz ze de jong jest gorszy niż Busi to nie mamy o czym rozmawiać

leo czy dembele biega wolniej od sędziego? lol chyba sam nie wierzysz w to co piszesz

serio bramką na 3-2 w SPH obarczasz De Jonga? czy ty jesteś normalny? reszty nawet nie sprawdzałem ale to rzuciło mi się kontem oka

ty masz jakiś problem z de jongiem czy co bo nie rozumiem
w ajaxie obok schone i den beek grał świetnie
w holandii obok wijnaldum i de roon gra świetnie

u nas też w tym sezonie gra dobrze, ale pomoc nie funkcjonuje idealnie u nas, nie we wszystkich meczach

wiesz czemu?

bo zamiast wybieganych DM;ów, i środkowych pomocników ma obok siebie busiego za którego musi biegać

jest pedri, jest de jong, ale co z tego jak muszą pokrywać we 2 większy obszar boiska bo busi nie nadąża za współczesnym futbolem i ani nie moga się skupić na rozgrywaniu
z cadiz, elche itp. ekipmai to przejdzie, ale silne fizycznie PSG pokazało że póki bedzie busi w pierwszym składzie to bedzie nam ciezko

to on jest twarzą tych porażek ostatnich, za wolny, nie zwrotny a nie daje tego co dawał xavi np. regulowania tempa gry

w takich meczach w dzisiejszym futbolu busi jest zbedny bo gramy z nim jakbyśmy grali w 10
nie z przypadku sa te memy wszystkie jak busi na motorze gnoi mbappe

ale jakoś wszyscy to rozumieja ale tobie cięzko przyajac do wiadomosci ze busi nie nadaje sie na dzisjszy futbol

0

@Fawrf
dokładnie to jest może piłkarz na cadiz, czy mecz z elche, ale on już nie nadaje się nawet na mecze z villareal, sociedad czy sevilla

im szybciej ogarniemy dobrego DM, tym lepiej dla nas i naszej pomocy

1

@Rewolucja123
busi to jeden wielki minus

nie ma ani statystyk w ataku ani obronnych, od najlepszych DM jest lata świetlne za nimi

o czym my mówimy jak on biega wolniej niż sędzia- SERIO kogoś takiego chcesz bronić, sportowiec co nie umie biegać?

szkoda że nia ma statystyki ile bramek zawalił bo tu by królował

serio busi na plus gra do przodu? serio?

kiedyś to był TOP światowy ale teraz to jest karykatura samego siebie, niestety pownien jak najszybciej odejsc

1

@Fawrf
ale ze statystyk nie wynika ze busi to kozak:)

0

@AmigoBlancos
na ten moment haaland w LM ma już 18 bramek a to ledwie 2 sezony, wg mnie spokojnie przescignie raula i lewandowskiego, i przebije też granice 100 goli

możemy sprawdzić ten post za 5-6 lat i zoabczymy w jakim miejscu będzie on wtedy:)

1

@Ksavix
wiesz szkoda generalnie czasu na niego
wystarczyłoby żeby napisał chodziło mi o to i oto i tyle
a nie z kilku danych od początku sezonu wybierać tylko jedne rozgrywki i upierać się że o to mu chodziło a napisał oczywiście co innego:)

już nie wspominając o wpadce z tych 0,3 na pozycji defensywnego pomocnika:)

a najśmieszniejsze w tym jest że we wszystkich tych statystykach busi w żaden sposób nie przewyższa de jonga, nawet tych defensywnych

a najbardziej widocznych czyli gole i asysty de jong deklasuje busiego
zresztą chyba każdy portal wyżej ocenia de jonga niż busiego w tym sezonie

bo pewnych rzeczy nie da się opisać statystykami a busi niestety w przeciwieństwie do de jonga nic nie daje nam w tym sezonie

a już jego mówienie że busi jest naszym najlepszym pomocnikiem przemilczę:-p


0

@BarcaInfo
tylko że ani Isaak ani Nunez nie wydają się tańczymi opcjami, jesli rzeczywiście jest klauzula
zresztą sledzic to oni sobie mogą, bedzie nowy prezydent to on będzie decydował
oby Laporta przyniósł Haalanda

a o kasę się nie martw, będzie nowy prezydent to beda podejmowane decyzje - nowi sponsorzy, rolowanie kredytu z ewenytalnym zwiekszeniem limitu
lepsza sprzedaż niepotrzebnych pilłakrzy
jest sporo opcji

1

@pax
podsumowując sformułowałeś teze ze od początku sezonu per 90 minut busi ma statystyki 1,3

okazało się że Busi ma 1,2
de jong - 1,1

no rzeczywiście różnica:)

brniesz i zasłaniasz się dalej są wyimaginowanym ze się nie domyśliłem
w pozostałych statystykach również @Ksavix cię wyjaśnił że nie podałeś prawdy za pomocą whoscored

dobrze ze się przyanałes do jednego kłamstwa - gratuluje robisz postępy terapia chyba pomaga


2

@pax
czlowieku ośmieszasz to ty się na każdym kroku
z @Ksavix cię wyjaśniliśmy
gdzie była mowa o samej lidze? - stary nie pogrążaj się bo sam formułowałeś tezę inną,

zresztą już zliczanie kluczowych podań gdzie de jong był ŚO nawet wydaje się śmieszne

zresztą w kolejnym zdaniu "Mógłbym oczywiście pokazywać 0,3 kluczowego podania na defensywnym de Jonga, ale poszedłem jak najbardziej obiektywnie pokazując wszystkie statystyki przez cały sezon." @Ksavix ci udowodnił że znów albo kłamiesz (gdzie to jest 1,2), albo już nie wiem właściwie co robisz

mniej honor lepiej i zamilcz


z villarreal się pomyliłem, ale nie zmienia to mojej tezy ze ostatnie lata to jest TOP zespołów, i miejsca w lidze to pokazują - nie odznaczają się wyraźnie grzej niż sevilla

1

@Ksavix
cytując klasyka - ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział
najlepsze jest doliczanie do statystyk wszystkich pozycji de jonga, gdzie grał on m.in. też jako ŚO, czy gdzie go tam jeszcze koeman rzucał

no z tym defensywnym nieźle pojechał 0,3 na mecz - LOL
gdzie w CL - 0,9, LA Liga -1,2, total - 1,2

ale wiesz zaraz ci powie że źle patrzysz:-p

6

@pax
zaorać to ty siebie zaorałeś znowu, to jak w końcu jest od początku sezonu czy tylko w la lidze:-p bo widzę dobierasz sobie jak chcesz

więc albo nie umiesz pisać albo sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem
poniżej masz dane od początku sezonu, dla 2 zawodników, per 90 minut, na wszystkich pozycjach
https://www.whoscored.com/Players/279423/Show/Frenkie-de-Jong
FDJ - 1,1
https://www.whoscored.com/Players/44721/Show/Sergio-Busquets
Busi -1,2

wiec albo nie umiesz formułować wniosków albo lubisz kłamać i się ni przyznawać

to raz

po drugie
serio wszystkie pozycje - nawet jak de jong grał jako środkowy obrońca? czy z boku gdzie go tam jeszcze Koeman umieścił?

kolejny raz sam się zaorałeś:) - brawo


@Ksavix
wg mnie najlepsze porównanie bo konkretne 2 pozycje- tyle samo meczów:) wiadomo jest jeszcze ranga tych meczów
co do samego porównania
w statsytykach typu kluczowe podania na mecz czy nawet defensywnych są porównywalni

przy czym jeden ma 6 goli i 4 asysty, a drugi 1 asystę
no sorry ale o czym my mówimy, a dodatkowo busi w statystykach defensywnych nie jest lepszy, już nie mówiac ze do najlepszych na tej pozycji jest mu daleko

0

@Rewolucja123
ale już na tych danych i podobnej liczbie meczów widać że w tej statsystyce od siebie nie odbiegają, zresztą w defensywnych też
ale mimo wszystko de jong ma drybling i jest zdecydowanie lepszy w najważniejszych statystykach gole i asysty

3

@Ksavix
najbardziej śmieszy mnie w nim wybiórcze patrzenie na statystki
tylko tak jak on chce
podajesz jakaś inna statystykę to nie bo on jej nie chce, ciężko się rozmawia z takimi ludźmi bo to ta jakbyś mówił do ściany, zero dialogu

a jak mu jakaś statystyka nie pasuje to wymyśla x powodów aby tak nie było, no sorry śmieszą mnie tacy ludzie

ogólnie ostatnio próbowałem z nim rozmawiać o meczach z trudnymi rywalami to przyczepił się o sociedad, co jeszcze zorzumiem, ale mówił o miejscach w tabeli w ostatnich latach i regualrnosci i sevilla już była rywalem z TOPu gdzie ostatnie 5 lat to odpowiednio miejsce w lidze (7,4,7,6,4) a villarreal już nie mimo ze nie wygladaj gorzej w lidze (4,5,5,14,5) z wtjatkiem jednego roku gdzie byli 14

ale wiesz nie pasowało do jego teorii bo ograliśmy ich 4:0:)

2

@Ksavix
wiesz co on nawet do błędu nie potrafi się przyznać:)
koleś nie ma za grosz honoru i wiedzy, ale ja się już przyzwyczaiłem
już nudzi mnie punktowanie go:)

zgadzam się w 100% busi może kiedyś był świetny, teraz to niestety cień piłkarza i jego czas dobiegł końca, współczesny futbol nie jest na jego nogi

4

@pax
no i nadal jesteś w błędzie
widzę honoru to ty za grosz nie masz bo przyznać się ciężko

2

@pax
busi 1,3 kluczowe podanai wg whoscored od poczatku sezonu?
niby gdzie
https://www.whoscored.com/Players/44721/Show/Sergio-Busquets
chyba że dodajesz 0,6+0,7:) z 2 róznych rozgrywek
ale to czemu de jongowi nie dodałeś:)

3

@Ksavix
widać że busi nawet w tych defensywnych nie góruje
a nazywanie go naszym najlepszym pomocnikiem uznam za niesmaczny żart albo brak wiedzy piłkarskiej - patrząc na to kto to pisał jestem w stanie uwierzyć w to drugie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?