lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mat32
po ludzku go szkoda, bo widać że mu zależy, ale na miłość boską niech się uda do specjalisty aby mu pomógł, przecież to piłka nożna popełnia się błędy ale trzeba się podnieść bo w przeciwnym wypadku będzie coraz gorzej
0
@BarcaInfo
ja pierdziele to nie mają terapeuty tam w klubie, serio?
jesli rzeczywiście tak jest to mu współczuję ale sprzedać i zapomnieć
jak się upada to trzeba wstać z kolan i się podnieść a nie rozpamiętywać upadek
0
@Xxxbarca4ever
koleś ochłoń albo przestań brać to co bierzesz:)
gdzie tu bronię busiego:-p ?
0
@Xxxbarca4ever
ale jak ma 95% skutecznosci podań to chyba dobra statystyka:)
ale z czego mam rozliczac takiego pomocnika jak de jong
z bramek, asyst miedzy innymi jako jedna ze składowych
z udanych dryblingów, odbiorów, ilości podań kluczowych + z wizualnych aspektów takich jak to jak wyprowadza piłkę itp.
wg mnie w tym sezonie wywiązuje sie z tego dobrze, zresztą równie wysoko jest oceniany przez różne portale
busi to natomiast porażka - przecież on biega wolniej niż sędzia piłakrski - w dzisiejszych czasach? gdzie pomoc musi być fizyczna również
ustaw za de jongiem i pedrim takiego piłkarza jak casameiro, konte, ndidi itp. to zobaczysz jak bedzie wygladała fajnie nasza pomoc
0
@TheNekro94
vistula, vistula red, lantier, versace, wólczanka
0
@tbas
a dest, dembele, de jong to strzy są? pewnie araujo i fati jakby byli zdrowi to tez by grali
a zobacz z kim traciliśmy te punkty w pierwszych 8 kolejkach- cadiz, alaves, getafe
są duże braki to fakt - przede wszystkie stałe fragmenty gry - zarówno w ataku jak i defensywie ale styl na pewno jest lepszy niz za setiena
ja wole poczekać do końca sezonu z oceną ale widzę na pewno poprawę
2
@Xxxbarca4ever
a co ma ilość odbiorów do bycia skrzydłowym?
co ty w ogóle z absurdalnym porównaniem wyskakujesz
de jong akurat w tym roku gra i statystki bronią
fakt jest taki też ze powinien odpoczac bo gra od deski do deski, ale brakuje rezerwy
m
0
@tbas
serio się wg ciebie nic nie zmienia?
ostatnie 15 meczów w la lidze 11-3-1, czyli 36 punktów - najlepszy wynik
pierwsze 8 meczów w lidze 11 punktów 3-2-3 - to gdzie bylismy po 8 kolejkach możesz sobie sprawdzić
nie da się wygrywać wszystkiego ale po początkowych problemach widać że zespół się ogarnia, sa braki jeszcze ale jest coraz lepiej
1
@Xxxbarca4ever
poza tym fajnie się patrzy na statystyki z tych meczów gdzie komuś nie idzie:)
busi - la liga- 1 asystya
de jong - 3 gole, 3 asysty
gdzie statystyki defensywne są porównywalne:)
0
@Kengo
dla potwierdzenia twoich słów rzeczywiście, choć trzeba przyanć że są 4 wyrówanne zespoły:) ale ten bilans jest oki choć 2-4 punkty mogłoby być wiecej do ideału
https://www.whoscored.com/Regions/206/Tournaments/4/Spain-LaLiga
1
@VamosRakieta
dokładnie;)
ale mam nadzieje ze do nich dojdzie w lato:)
garcia i wijnadum - wg mnie na pewno
haaland - wierze w to ( z laporta na pewno), laporta chce chyab tez alabę
to załatwiłoby nasze problemy
mamy wymianę pokoleniową, a i tak ciagle jestesmy w walce o wszystkie tytułu (no może poza LM, tak tylko oczekuje godnego pozegnania się, skoro Monaco potrafiło to powinno to wskazać drogę)
rozwijać się, walczyć a za rok coś już wygrać a za 2-3 lata stać się znów jednym z mocniejszych zespołów w Europie
wszystkie drużyny tak mają te wielkie- żyją falami, złote pokolenie, potem zmierzch, i powstawanie na nowo po odmłodzeniu kadry
ważne aby tylko weszła faza powstawania (odmłodzenia trzonu) bo jak się przedłuży to na kilka lat sie znika jak Milan
wierze jednak że nie przespaliśmy tego momentu
bo liczac garcie
mamy już dest,araujo, garcia, de jong, pedri, puig, demeble, fati - czyli już podwaliny pod zespoł za 2-3 lata, haaland idelanie by uzupełniał ten zespół + moriba z barcy b
0
@tbas
gdzie jestesmy to bedziemy wiedziec na koniec sezonu i taka prawda
ale te 5 najblizszych meczów bedzie kuczowe dla morali, tak mi sie przynajmniej wydaje
1
@VamosRakieta
zgadzam się, w sensie kadrę odmłodziliśmy i fajnie, jest tworzony trzon, ale są tam ciągle elementy w układance które nie pasują
busi nie nadaje się już na dzisiejszy futbol, tak samo brakuje typowej 9
3 transfery potrzebne na już- ŚO, ŚPD, 9
poza tym gra opiera się na dest, araujo, de jong, pedri, fati - jak zdrowy - a oni jeszcze nie są w najlepszym wieku piłkarskim, dajmy im czas, zobaczą wszysycy ze za 2-3 lata beda już pomału wymaitać, ale trzeba otoczyc ich lepszymi piłakrzami niż busi, lenglet, pijanic, dunczyk - bo mówie tu o serokiej kadrze a nie 11 bo aby cs wygrać trzeba miec tych 15-16 równorzędnych piłkarzy
garcia, wijnaldum? - oni pewnie przyjdą, na 9 czekam na haaland
0
no cóż najbliższe 5 meczów zdecyduje jak ten sezon i Koemana można zdefiniować
elche(h)-sevilla(a)-sevilla(h, cdr)-osasuna (a) -PSG (A)
wszystkie mecze trzeba wygrać, szczególnie te ligowe, pucharowe po prostu trzeba wygrać, co będzie to będzie ale przynajmniej pozostawi się po sobie dobre wrażenie, w LM już odpadliśmy ale CDR ciągle są szanse, a ligi nie można odpuszczać, szczególnie ze za chwilę ciężkie mecze maja atletico i real
0
@VamosRakieta
problem jest że w obronie po tym sezonie powinni zostać tylko pique i araujo
ewentualnie mingueza jako głęboka rezerwa
ma przyjść garcia i oki
lenglet - ja nie wiem co sie z nim stało, ale ten sezon to już miał mnóstwo wylewów, umititi tez sie nie nadaje niestety
a dembele - gdzie zniknęła jego skuteczność, on już w lidze powinien mieć z 6-7 goli, bo troche tych okazji miał niewykorzystanych nie tylko w tym meczu
0
@Derean
dembele miał co najmniej 2 setki, messi setka, drugi raz messi niepotrzebnie do griezmann podawał, czy nawet ten drugi anulowany gol gdzie dla mnie wątpliwy spalony
0
@DonMatteo901
akurat pomalować to sobie można zawsze samemu to ile malarze chcą? 2700, 3000 czy 4000? co to za różnica pewnie coś w przedziale 3-4 tys. jak ktoś chce więcej to znaczy ze raczej jest naciągaczem
0
@LuisSalvano
A Sevilla mniej niż my:) czyli tez blizej:-p
0
@DonMatteo901
To ile malarz ma zarabiać, najprostsza rzecz do zrobienia pomalowac
0
Mam nadzieje ze te niby głosy piłkarzy ze juz nie ma o co grac to żart. Moeilem ze liga będzie ciagle zywa:)
1
@capm
wyślij ankietę uwielbiam kawę:) a będziesz miał sklep internetowy? ja się zaopatruje w tommy cafe, ale może przejde do ciebie jak bedziesz miał la ramblowe upusty:)
0
@Matheo1899
współczuję i masakra, trzeba było powiedzieć że jest nienormalny i niech sam się zbada
0
@negreanu
daj spokój z tym kolesiem, teraz wychodzi jakich ludzi chwali
0
@barteq
nie wiem czy się ustawią po coutinho kolejki ale to nadal dobry piłkarz i spokojnie może odejść do Anglii a tam mają kasę
a odrealniony to chyba ty jesteś
semedo sprzedaliśmy za 30 mln + zmienne do Anglii
no sprzedaliśmy, a sądze ze coutinho jest wiecej wart
a skad wiesz ze messi odejdzie? na razie to nic nie wiadomo
ale na garcia już była kasa w styczniu
przyjdzie nowy prezydent to pogadamy, taka marka jak Barcelona zawsze znajdzie kasę o to się nie martwię
a czemu miałby chciecieć do nas przyjść - a czemu nie? to ciagle FC Barcelona, gramy o najwyższe cele w lidze, w LM też zawsze w najlepszej 8, ten sezon może być pierwszym od kilku kiedy odpadliśmy w 1/8
bo jest tu dużo młodych piłkarzy na których można opierać przyszłość - dest, araujo, de jong, pedri, puig, fati, dembele + doszedłby on, garcia, jest moriba
liga jest ciekawa, ciepły ładny kraj
jest wiele powodów dla których chciałby tu przyjsć
1
@Yosemite
wg mnie faworyci
1. City
2. PSG
3. Bayern - mają bardzo słabą obronę, wg mnie z taką obroną nie da się wygrać i dlatego city i PSG stawiam wyżj
chciałbym aby wygrał ( poza Barcelona, bo niestety już nie realne):
1) BVB
2) City
3) Sevilla/Atalanta
dużo mocnych zespołów ma teraz kryzys mniejszy badz wiekszy - real, my, liverpool, juve
pewnie 2/3 lata i znów będzie przetasowanie sił - obyśmy nie przegapili tego momentu a szansa jest bo sporo zdolnej młodzieży mamy co w tym okresie może być w swoim najlepszym wieku piłkarskim
0
@BarcaInfo
piękny gest:) on będzie blaugrana mówię to wam:)
1
@Janiama
wiedziałem że dasz coś retro:-p
dobry mundial to był?
0
@Nano22
kogo ty masz na avatarze?
0
@Nano22
momentami jak oglądam teledysk to mam ciarki:)
2
najlepsze piosenki i teledyski na EURO lub MŚ w historii
my na myśl przychodzą 3 piosenki:
1) faworyt MŚ 2010 -
2) również świetna MŚ2018 -
3) euro 2004 - sentyment -
a wasze jakie typy:) zachęcam wszystkich do typowania:)
@Yosemite @Ghotti @Janiama @messi564 @Colon