2

@clyde
w wakacje poprzednie w sierpniu 30 stopni na dworze a ja w weekend 38-39 stopni plus ból gardła

z pracy + pierwszy lekarz telefonicznie abym sobie testy zrobił:-p ja polewka z nich i co zadzwoniłem do drugiego lekarza, kazał przyjść do przychodni

co się okazało angina i antybiotyk

także wiesz nie ma co wyrokować jest tyle chorób

0

@Yosemite
fajnie będzie za 5 lat spojrzeć na to młode pokolenie skrzydłowych - saka, sancho, fati:)
ciekaw jestem który z nich zrobi najwiekszą karierę

1

@DaPi
z chęcią bym wziął udział ale z powodu obowiązków domowych będzie mi ciężko wybrać się tak daleko - ca. 180 KM w jedna stronę:) już widzę jak żona mówi spoko jedź, gdzie mnie prawie nie ma w domu przy małych dzieciach:-p

sam myślałem aby tu kiedyś zaproponować mecz bo tak dawno nie grałem w piłkę - jakieś 2 lata po ostaniem meczu jak mi złamali palca u nogi:-p

jakbyście chcieli zagrać bliżej Kielc to się piszę, w godzinach późno wieczornych

a jak będziecie mieli już cel i kasę to się z checia dorzucę 50-100 zl do jakiejś równej kwoty zeby wam wyszło

z szczególnie z chęcią zagrałbym z @Janiama bo jednak fajnie pograć co by nie było z byłym ligowcem:)

1

@JimMorrisonFCB
też jestem ciekaw tego wzoru Hajty:)

1

@STALU
tak jak koledzy wyżej napisali jak masz rodzinę to raczej celuj w większy samochód niż mniejszy, bo prędzej czy później się przyda większy bagażnik

a samochodów masz sporo w tym przedziale i odpowiednim wieku oczywiście - Corolla, Focus, Octavia, Jetta, Insignia coś pewnie z tej klasy 10-11 letnie spełni twoje wymagania

1

@BarcaInfo
widziałem to już. żenada to był z tego co kojarzę jakiś finał PEMK
jak to możliwe że wtedy to uszło, kurde przecież to kryminał jest i wałek na kilometr

0

@jeyx77x
tak z ciekawości

miałeś jakieś nieprzyjemności przez tego kolesia co miał niezapięta pasy?
bo s sumie powinien mieć zapięte

1

@Yosemite
TRAFNE SPOSTRZEŻENIE

zawuażyełm też że liga angielska też miała okres gdzie niby byli dobrzy piłkarze ale w LM jak na swój potencjał się kompromitowali

co się wtedy stało w anglii - zatrudnili trenerów z kontynentu znanych - Guardiola, Klopp, Mourinho i jeszcze kilku innych i co prawda dało to od tamtego czasu 1X LM, ale zespoły angielskie już nie kompromitowały się odpadając w 1/8 LM prawie w komplecie

1

@Rewolucja123
wczoraj widziałem jeszcze 4 po meczu, widocznie zmienili
no to są 3 - najwięcej w zespole:)

0

@Rewolucja123
koleś ty żyjesz w jakiejs innej rzeczywistości

popatrz na innych portalach ile podaja mu kluczowych podań z tego meczu

ale wiem liczy sie tylko to co ty za tu uznasz

brak słów, po prostu rece mi opadaja jak cie słucham

1

@dymator
pierwsza jedenastka to dest, araujo, de jong, pedri, i dembele/fati - czyli połowa zawodników z pola ma 18-23 lata
i słychać głosy jeszcze właśnie że nie daje szans młodym:)

nie wiem czy ludzie zdaja sobie sprawe ze jedenastka z samych młodych do 24 roku byłoby jeszcze gorzej
potrzebny jest balans - młodość i doświadczenie

swego czasu przerabiał to Ajax z marnym skutkiem, od kilku lat w pierwszej 11 jest balans i od razu wrócili do europejskiej czołówki

0

@Yosemite
wreszcie:) oby tak dalej:) niestety griezmann znów ostatnio słąbiej aby wrócił do formy ze stycznia bo griezmann w takiej formei ze stycznia to szansa na trofea

2

@Rewolucja123
a czy podałem ci oceny de jonga:)? czy podałem ci ilość kluczowych podań w meczu, tutaj nie ma skomplikowanych algorytmów tylko prosta matematyka

kolesie ziejesz antyfanatyzmem do de jonga aż głowa boli

mówiłem ci już idź na boisko i zagraj dla barcelony mecz gdzie nie podejmujesz same dobre decyzje

1

@Bykunn
wiesz ale jak ktoś się skupia na jednym zawodniku to coś w tym jest:-p
jeśli wygramy 1:0 w tym meczu to powiem dobry występ
zaskocze cie ale messi też nie podejmuje tylko samych dobyrch dezycji i czesto ma ponad 10 piłek straconych na mecz

2

@Bykunn
jak taka analiza dotyczy tylko i jedynie jednego piłkarza głównie to cięzko to nazwać analizą

2

@trolownik
ale nie widzisz w tym już pewnego rodzaju pasji do negatywnego oceniania gracza? czy na siłę szukamy też złych decyzji messiego? czy jest piłkarz na świecie co podejmuje tylko 100% dobrych decyzji? jeśli tak to wskaż

szukanie na siłę dziury w całym to już pewien rodzaj obsesji, negatywnej obsesji

1

@joloskyy
można mu napisać jedynie: zostaw w spokoju naszego De Jonga:)

1

@BarcaInfo
w 100% sie zgadzam i nagle okazuje się że messi też nie podejmuje 100% najlepszych decyzji:)

zapraszam cwaniaczka na boisko niech pokaże że on sam podejmuje 100% dobre decyzje:)

9

@Janiama
to nie widziałeś wpisów @Rewolucja123, jeden jest na głównej z zastanawianiem się do kogo powinno się podać w danym momencie:) i wiele wiele innych jak plusy i minusy:) normalnie jak jakiś psuedo antyfan De Jonga

0

@Yosemite
w tym momencie walec i główny faworyt LM, mają to czego brakowało im w poprzednich sezonach - obronę i dlatego to oni wygraja LM a nie żadne Bayerny

15


DE JONG

jak trzeba być zaślepionym by po wygranym meczu gdzie koleś ma asystę analizować każde jego zagranie z meczu?

tak mówię o osobach co analizują grę De Jonga, jak dla mnie to się już nazywa stalking

kolejny dobry mecz - asysta, 4 kluczowe podania wg sofacore, 3 wg whoscored - uwaga najwięcej w zespole a są tu osoby co analizują że w którejś tam minucie i sekundzie zagrał źle

no ja pierdziele

oświecę was nawet messi - najlepszy piłkarz świata nie podejmuje tylko dobrych decyzji

ale są mądrale co podważają nawet dobry występ kogoś, to czekam aż wejdą na boisku i zagrają w barwach naszego klubu i bede podejmowali tylko same dobre dycyzje

masakraz niktórymi tutaj

0

@Pawelsky
a ile lat temu było meczy w PEMK? zastanawia cię czemu takich piłakrzy jak Di Stefano czy Puskas, Eusebio nie ma w czołówce, ano dlatego że tych meczy było mniej, czy to jest uczciwe wobec nich?
czy przez to że Lewy jest wyżej to dla ciebie jest lepszym piłkarzem niż oni?

2

@Yosemite
ten zwód Romario w 25 sekundzie, ale to wyglada zarąbiście, proste a odjechał na tak małej przestrzeni obrońcy ze szok:)

18

@Ghazul3293
no chyba troche cie poniosło

0

@Kleps0n
w każdym państwie:)? serio? spróbuj może sztucznie wywołać jeszcze większą dramaturgię może ci się uda

0

@pax
ale może ci się nie podobać to jak to formułuje ale sedno jest takie same

Busi nie nadaje się na DPŚ w naszym zespole na najlepszych rywali, problem jest że nikogo na tę pozycję innego nie mamy, pijanić zawiódł mnie po całości - nie kojarzę żadnego dobrego występu jego w tym sezonie, takiego ponad przeciętnego, po którym mógłbym usiasć sobie powiedzieć pijanić zawodzi ale miał fajny mecz z x czy y, problem jest że on takich meczy nie ma wszystkie te mecze takie nijakie

a piszę że Busi jest twarzą tych porażek (naszego problemu) bo on jest DPŚ, niby podstawowym a wygada dobrze tylko jak rywal nas nie atakuje, nie ma szybkich piłkarzy, w przeciwnym wypadku wyglada to jak wygląda

DPŚ, ŚO i 9 to dla mnie mus na lato jeśli chcemy coś znacząco poprawić w naszej grze

1

@pele1282
co to za gó..., kto ma w to uwierzyć:)

1

dziś odpocząc powinni de jong (kartki + zmeczenie) i griezmann (zmeczenie)

stegen
dest-pique-lenglet-alba
pijanic
puig-pedri
trincao-messi-dembele

tak obstawiam

0

@sintesox
jakieś szanse są ale sądze ze coś koło 90 się zatrzyma

17

nie wyobrażam sobie aby zagrał de jong który jest kartkę od zawieszenia
griezmann tez powinien odpoczac

to dobry mecz dla trincao i puig

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?