5

te media i rząd jest śmieszny
starszą 3 falą - bo niby jesteśmy serferami:)
straszą sytuacją na świecie

a tak na prawdę patrząc na dane ze świata to szczyt już był w grudniu/styczniu
teraz ze względu na kilka faktów nawet jak beda te wzrostu powinny być mniejsze


0

@cat_r37
a my musimy po prostu grać swoje i strzelić ile się da 2,3,4:) oby awansować dalej:)

0

Komentarz usunięty

5

@Yosemite
dobrze ze przyszedł do nas i wygrał LM:)

0

@MesQueUnClub_87
mi tam potrzebne to bardziej do innych rzeczy:) trzym się

0

@MesQueUnClub_87
recenzja z 2019 roku ale komenatrze były też z 2020 roku, ale chyba po to jest android auto aby łączyć sie z telefonem:) - czytać maila, puszczac smsy, oglądać YT

w aucie mam android auto, dobra poszukam dalej:)

0

@MesQueUnClub_87
problem jest inny z YT i teledyski
"A tak na poważnie, uruchomienie YT w AndroidAuto to dość skomplikowana sprawa, która wiąże się z rutowaniem telefonu - ja odpuściłem. Co więcej, Google ciągle coś zmienia i nawet jak dziś ktoś znajdzie jakiś sposób to za jakiś czas, sposób już nie działa bo Google to blokuje. W imię bezpieczeństwa na drodze. Oczywiście zawsze można jeszcze pomyśleć o MirorLink , czyli funkcji udostępniania ekranu z telefonu na ekranie stacji multimedialnej, lub podłączenie czegoś w stylu MiBOX-a "

0

@MesQueUnClub_87
no właśnie youtube przez android auto to nie jest tak oczywiste
podobno google blokuje możliwość ogladania youtube na ekranie w samochodzie ze względów bezpieczeństwa, jest tylko dzwiek i trzeba podobno rootować telefon
albo zrobić to za pomoca jakiejs aplikacji mirror - przynajmniej tak wyczytałem teraz sie zagłedbiajac


0

@MesQueUnClub_87
fabrycznie nowe radio i ma android auto i mirror link, oki już chyba wiem musze sciaganc aplikacja aa mirror

0

pytanie do znawców telefonów
czy włączając Android Auto bez problemu powinny mi się pojawiać filmy z you tube na ekranie w samochodzie, czy potrzebny jest jakiś program do pełnego mirroringu?

0

@cules100pro
atletico ma potem bilbao x2 sevilla, betis, my oni jeszcze pogubią punkty:)

0

@PatrychoO
sczerze mi sie podoba:)

0

@pak
a czemu dla klubu, zarzuty są wobec konkretnych osób

0

@Rudi35
no wg mnie powinienieś mieć 12 miesiecy odliczone, i z tego co kojarzę to nawet jak kwota ulgi przekroczy podatek do zapłaty to US powinien ci zwrócić
https://www.pit.pl/ulga-prorodzinna/

limit wynagrodzenia jest jak ktos ma tylko jedno dziecko
rozlicz sobie najlepiej w programie Pitax:) tam dobrze rozliczaja

0

@Rudi35
ulga na 1 i 2 dziecko wynosi ca. 93 PLN /mies. i nie ma tu znaczenia wynagrodzenie bo to się odejmuje od podatku

1

no i kolejny artykuł nie pomyśli narzekaczy i pseudo ekspertów
ma kluczowe podania i dryblingi i wygrane pojedynki to nie ma wślizgów, przejęć itp.

ogólnie De jong musi być alfą i omegą i od ataku i obrony
chyba jak strzeli hat-tricka, doda 2 asysty i będzie miał 12 przechwytów, 50 wślizgów i 2 razy wybije piłkę z bramki to hejterzy zamilkną:)

1

@MesQueUnClub_87 @Ghotti
dzięki:) wiem że proste pytanie ale wolałem się upewnić

0

mam może banalne pytanie, chce kupić u tesciów nowy monitor do kompa, aby dzieci w słabą pogode czasami coś obejrzały z bajek
z drugiej strony czy jest możliwość podłaczenia dekodera Polsary sportowego pod taki monitor komputerowy czy taki monitor musi miec jakas specjalna funkcję czy nie ma z tym problemu?

0

Aurelien Tchouameni - co o nim sądzicie czy to bardzie DMC czy MC? nadał by się do nas?

0

@tommyVERceti
A co w tym dziwnego? Za dużo ci się wydaje czy za mało?

2

@Krzychu1010
Jeśli korona to o tak ci nie pomogą bo amantadyny ci nie przepiszą
Wzmocniaj odporność przede wszystkim

3

@DaPi
Fajnie jakby się to kiedyś przerodziło w regularne granie:)
Albo weekendowy turniej nad jakimś jeziorem:) w sobotę mecze wieczorem ognisko i nocleg a niedziele rozjazd do domów:) można by wtedy z rodzinami przyjechać. Rodzina by sobie poodpoczywala i pokibicowala a my pokopali:) wieczorem przy piwku i ognisko na pewno atmosfera by się rozluźniła ze ludzie znajacy się tylko z la rambli mogli by sobie pogadać o pilce:)

No cóż zazdroszczę wam bo z chęcią bym zagrał. Szkoda zenie w Kielcach albo chociaż z pol godziny jazdy autem. To nawet usypiajac maluchy o 21 o 21:30 mógłby grac. A takto lipa.

0

@tobiasson92
czyli co przed wyjazdem gdzies zrobi sie test negatywny który bedzie wpisany do paszportu i mozna przekroczyc granice?

0

taka sytaucja w meczu cruz azul i arbitrem - no nieźle wybronił

#dziejesiewsporcie: Sędzia zatrzymał strzał do niemal pustej bramki
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/925993/losowanie-ligi-europy-gdzie-ogladac-w-telewizji-i-internecie-transmisja

1

Abdallah Sima (19 lat) - kolejny mlody piłakrz do obserwacji
w tym sezonie 11 goli w 14 meczach ligi czeskiej
w LE 4 gole w 8 meczach

https://www.transfermarkt.pl/abdallah-sima/profil/spieler/776798

1

@Kvothe07
jak finał LM z 95:)

0

@NaFazieHitman
akurat zanzibar teraz tani obecnie:) jak egipt itp kiedys

0

@ronni37
super dzieki:) na razie odpala mi sie długo strona ale na pierwszy rzut oka wydaje sie oki:) lepsze to niż kartka i długopis i ciągłe mazenie

0

kojarzy ktoś czy jest jakaś strona do projektowania domów i liczenai powierzchni pomieszczeń dla amatorów?

chodzi mi o prosty szkic ala paint ale podaje długość ścian i wylicza mi powierzchnię pomieszczeń?

taka aby można było to liczyć automatycznie a nie kartce z kalkulatorem w ręku

0

@Yosemite
teoretycznie jakby sie udało i na siebie nie trafili i w cwiercfinale byli
ajax, united, arsenal, milan, roma, villarreal, tottenham i szachtar to byłaby dosyc mocna obsada 1/4 potem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?