4

@Yosemite
obecnie wracaja wspomnienia sprzed lat, ale aż takich nazwisk wielkich nie ma ale równie ciekawy zespół i akcent ofensywny rozłożony na wielu graczy, widać tu zespół i pracę wszystkich dla zespołu
młodzi napastnicy
Jonahtan david - 9g 1 a
bamba - 6g 8a
ikone - 4g 4a
yazici - 7g 4a
+ doświadczony yilmaz 9g 4a

+araujo, sanchez
w obronie solidni fonte i botman

Lille albo Lyon - oby ktoś z tej pary zdobył mistrza

0

@Kamiloza91
sądzę że byłby to zupełnie inny mecz, ale też fakt że nie mieliśmy wtedy obrony- dest i pique po kontuzjach zaraz

0

@tobiasson92
wiesz ale pelikany przeczytają nagłówek, łykną i będą powielać kłamstwo aż dla nich stanie się prawdą

0

@zibiku
patrząc na formę zespołów obstawiam że my stracimy mniej punktów niż oni, czy to wystarczy nie wiem, a valencie nie zaliczyłbym do ciezkich wyjazdów bo to zespoł słaby obecnie, to inaczej musiałbym atletico dodac jeszcze wyajzd do getafe
a wszystko i tak zweryfikuje boisko

0

@lucca87 @nadciongajoncy

dzięki jeszcze raz dopiero teraz zauważyłem że my 39 pkt:)

0

@nadciongajoncy
widzisz mój bład bo kilka rzeczy na raz robie:) dzięki:)

5

forma zespołów z czołówki La Liga w ostatnich 15 meczów
1. Barcelona - 12-3-0 - 38 pkt
2. Real - 10-4-1 - 34 pkt
3. Atletico - 10-3-2 - 33 pkt

sevilli nie wliczam bo już wg mnie wypadła z walki o mistrza

13

Komentarz usunięty

0

@zibiku
zobacz ile atletico ma tych ciezkich meczów - conajmniej 5, a przypominam ze stracili ostatnio nawet z levante 2 razy i z vigo

psychologicznie też pomału się robi u nich nie ciekawie bo przewaga ucieka

1

@zibiku
nie do końca wszystkie, przegra z nami i ma tylko mecz marginesy a gra jeszcze z bilbaox2, z sevilla, betis

0

@Ojciec5tkidzieci
No to trochę nieuczciwe. Trzym sie

0

@Thomas99PL
Tylko żaden z tych młodych nie zapowiada się na top. Jedynie de ligt

0

@Thomas99PL
Barcelona wtedy to i przegrywała z skateshop czy remisowała z cadiz.
Jestem pewien ze teraz byśmy was pokonali;)
Juve jest po prostu przecietne kokes przyjmij to do wiadomości

0

@MesQueUnClub96
Barcelona, Atletico, Real, Inter

0

@Thomas99PL
Wiesz co nie przekonamy się bo Juve odpadnie z Porto.
Nie ten poziom. Zapraszamy za rok.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Quavosk
@Ojciec5tkidzieci ty tez dostałeś samochód z budżetu państwa?:)

0

@Kubix93
Koleś jak ty chcesz wozić wózek to zapomniej o małym samochodzie. Jeśli to jeszcze wózek z gondola to juz w ogóle. Chyba ze chcesz jeździć jak rumun z bagażem na tanich siedzeniach.
Jak masz kasę zainwestuj trochę więcej w młodsze auta. Im młodsze tym lepsze.
A jak głównie miasto i małe przejazdy to benzyna lepsze rozwiązanie.

3

@Barca1992
na tydzień:) to są debile po prostu - trzeba to mówić otwarcie

0

@mkord
obecnie tak, właśnie przez te restrykcje

0

@PatrykBarca
no właśnie nie musi wg mnie

spójrz na złote pokolenie Arsenalu - LM nie udało im sie nigdy zdobyc

0

@Kapitan_SW
czemu od razu 2 francuzami, araujo pewnie zagra

0

@mkord
no i obecnie to najgorsze miejsca do życia
dla mnie totalny debilizm

3

@Yosemite
nie wiem czemu tylko r, de boer na ataku:) mieli wtedy kluiverta i Kanu

choć w finale z 95 de boer rzeczywiscie zagrał w pierwszym skąłdzie ale wg mnie to nie on byl na 9 a bardziej litmanen:)
2 finały LM z rzędu 95-96:)

mój drugi ukochany klub razem z Barceloną:)

0

@wroclawianin89
wg mnie Włochy zrobiły duzy postęp i maja fajna kadre na prawde, dla mnie są większym faworytem niż Niemcy i Anglia
Holandia - tutaj martwi tylko kto jest trenerem, takto byliby jednym z faworytów również

0

@Thomas99PL
tylko że juve właśnei ma mało tych młodych piłakrzy w kadrze wartściowych - de light, chiesa, bentacour i od biedy można dodać weston i kulusevski, demiral

dla mnie problem juve to właśnie stary skład

0

@ViscaBarca123
a tacy zawodnicy jak pedri, dest, araujo, fati to pewnie bedzie nasza podstawa w przyszłosci a juzwidac u nich duża jakość + do tego rincao i moriba oraz nie wiele starsi dembele i de jong - na naszych oczach buduje sie zespół na przyszłość

0

@mientusek1407
też to zauważyłem, szkoda, nie sadze aby miał tak słaby strzał, a jak rywal sie muruje w bramce to trzeba włąśnie jak sie ma taka piłke jak on wczoraj na 16 strzelac
czy trafi czy nie to była bardzo dobra sytuacja a w takim tłoku nawet o reke rywala czy rykoszet i gol nie trudno
jak to poprawi to wg mnie będzie już mega wymiataczem a już jak na swój wiek jest mega wymiataczem:) mnie miło zaskoczył bo nie obstawaiłem go ze bedzie podstawowym zawodnikiem przed sezonem

0

@Reiv111
anglicy, niemcy? - ćwiercfinał max wg mnie
chorwacja - też wg mnie już po swoim szczycie

już prędzej Hiszpania i Holandia i Belgia

nie skreślałbym też Włochów

1

@Rust_Cohle
a w jaki stopniu przyczynił sie do pucharu króla z zeszłego roku? w żaden, co najwyżej może go przegrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?