0

@KacperVEB
można zapomnieć tyle już nie gra, a szkoda bo to kot i już pewnie miałby z +10-15 goli w lidze

0

@Borneo
haha jesteś tak śmieszny że aż nie wiem jak to skomentować

pisałem ci propozcyje - ci co się chcą zaszczepić niech sie zaszczepią, reszta przechorujea albo już dawno przechorowała i też złapała odporność
nawjazniejsi są starsi ludzie

koleś to chroń swoja rodzinę klientów pracowników

jak dla mnie możesz chodzić na codzień nawet w skafandrze antycovidowym
choć by mnie nie zdziwiło jakbyś nie chodził

ludzie już normalnie funkcjonują - otwarte są restauracje, ludzie chodzą na siłownie czy to ci się podoba czy nie

a już pisanie o ludziach co się nie chcą zaszczepić - druga kategoria świadczy tylko jakim jesteś człowiekiem, widać że pewnie podczas WWII byłbyś pierwszym gestapo

żegnam ja z takimi ludźmi nie chce mieć nic do czynienia, nawet szkoda słów na Ciebie

0

@Borneo
spoko, myśl sobie jak chcesz i żyj w swojej utopii:)

zgadza się i tu też się coś robi - szczepi się ludzi, ale jak chyba zauważyłeś tych najbardziej narażonych bo z nimi jest problem

ale nie zabronili ludziom jeszcze jeździć samochodami mimo że może być to potencjalnie również broń

jak będą sobie chciał to pojadę = pokazuje ci tylko przykład tak jak ty podałeś że ograniczeń nie będzie, albo inaczej jak ktoś będzie chciał zrobić (jakaś firma) to zrobi ale mniej zarobi, bo ludzie będą takich firm unikać

już widzę że nawet w przychodniach itp. mają na to wyrąbane - nie pilnują już temperatur ilości osób itp.

już nie mówiać o tym co robi Turcja:)

ale ty dalej będziesz głosił straszną apokalipsę:-p

a ograniczeń nie będzie:)

narka

2

@KacperVEB
a fati?

1

@BarcaInfo
a jaka to właściwie pozycja
tyle osób się tu nim zachwyca

pytanie tylko czy nie bedzie jak z alena, deulafou, puig, peraz itd.

1

@Kgorecki2500
a później sevilla została wyjaśniona:) dla mnie słabe zachowanie cadiz

0

@Pawel13sz
rzeczywiście

0

@Borneo
haha śmieszny jesteś koleś:)

a jeżdżąc samochodem nie stanowi się potencjalnie zagrożenia dla innych osób?
daj spokój jak ktoś się boi może sobie żyć w domu, nikt nikomu tego nie borni

nie koniecznie zaszczepionych ale tego widzę pojąc nie możesz:) bo przechorowanie też daje odporność

no nikt nie patrzy bo biznesy już się same otwierają:) a i pozwy zbiorowe o odszkodowania są kierowane i bardzo dobrze:) państwo polskie zapłaci za swoją głupotę, szkoda ze tylko nie z kieszeni posłów

jakoś w Holandii organizują już koncerty a wystarczy tylko negatywny test na covid:) nie siej wieć propagandy

może ktoś będzie coś chciał z zaświadczeniem o szczepieniu, które uwaga nie daje 100% pewności niezachorowania i nie wiadomo na jak długo, ale wg mnie życie zweryfikuje czy będzie mu się to opłacało - wg mnie nie będzie bo popyt szybko to zweryfikuje

jak się chłopie boisz to schowaj się do jaskini

obywatel drugiej kategorii:) haha dawno się tak nie uśmiałem:) stary mam kasę i robię sobie co chcę:)

żegnam bo szkoda mi czasu na takich jak ty

2

Jordi Mboula i Perez

było tu tyle płaczu o tych piłkarzy jak odchodzili a jak widać w dużo słabszych zespołach kariery nie robią, nie wszyscy z la masii bedą wymiatać w przyszłosci

a pamiętacie Deulofeu - kurde ale był hype na niego, też już widać że kariery o jakiej się mówiło nie zrobi, zresztą podobnie Alena

i tak się zastanawiam czy te zachwyty były przesadzone, czy kontakt z dorosłym futbolem ich przerósł

0

@Pawel13sz @Yosemite
16 goli w samej lidze w 2020/21, ale tylko niecałe 1500 minut:)

0

@Yosemite
i to nawet wg mnie w samej lidze:) plus dużo strzela w LM

ale właśnie te kontuzje

mimo wszystko powinniśmy isc po haaland:) a jak nie wyjdzie to depay/aguero:)

0

@Borneo
jak nie gestapo:) koleś to niczym się nie różni niż rekaw z gwiazdą u żydów

paszportu nie wprowadzi UE z jednego prostego powodu - to byłoby ograniczanie praw ludzi ze wzgeldu na coś a to jest już niezgodne z prawem:)

no nie jest zgodne:) poczytaj naukowców z Science o odporności po przebyciu choroby:)
wiesz co pierdzielisz jak potłuczony i śmieszą mnie takie wywody pseudo znawców z neta:) wolę czytać fakty naukowe:)

a te teksty że się spotkam z kimś i umrze rodem jak z TVP - pracujesz tam?

a wg mnie idzie to w dobra stronę:)
UK już otwiera szkoły i restauracje:) a u nas ludzie już zamawiają majówki, ja zresztą wakacje też:)

chcesz żyć w paranoi to żyj dalej;)

0

@tobiasson92
który bank?

0

@Borneo
wiesz co wierze raczej naukowca co mieli artykuł w Science niż no name z neta co pisze zę ma kogoś co ktoś tam:) bez urazy

ale już Francja i inne kraje zapowiedziały że nie wprowadzą:)

to chyba ty się łudzisz że wprowadzą:) sam szczepionka która nie wiadomo na jak długo daje odporność

koleś przestań bo brzmisz jak z gestapo, niech się szczepią starzy i chorzy i za tym jestem reszta dobrowolnie, bo ten wirus zasadniczo jest dla nich nie groźny

narka szkoda z tobą gadać

0

@sendesara
ale jest manipulowanie w porównaniu ilosci pucharów:)

no proszę cię podajesz PSG z superpucharami a w pozostałych to pomijasz

najlepiej sprawdzić na Wikipedii:)

nic nie zmienia faktu ze przed szejkiem PSG nie było w top5 najbardziej utytułowanych klubów we Francji,

a teraz dzięki jego kasie zdobywaja puchar za pucharem we francji

0

@sendesara
ASSE policzyłeś źle
10 x mistrzostwo
6 x puchar
1 x puchar ligi
5 x superpuchar kraju

czyli 22 puchary:)
reszty nie sprawdzam bo widzę pisałeś pod publiczkę aby wyszło że PSG jest super:)

Lyon zresztą też
7x mistrzostwo
5 x puchar
1xpuchar ligi
8 x superpuchar francji

czyli 21 pucharów

Marsylia

10 x mistrzostwo
10x puchar
3x puchar ligi
3 x superpuchar
1x LM
1X INTERTOTO cup

CZYLI 28 pucharów

i po co kłamać koleś:)

Bordeaux - 17 pucharów:)

kurde manipulujesz strasznie PSG liczysz wszystkie puchary ale już reszcie wybiórczo:)

żegnam manipulancie

0

@Mamrotek22
ja nie słucham:) ale ceisze sie ze jest możliwośc onejrzenia 8 meczów dziennie i wybieram np,. ajax, bvb, zenit albo inny zespół który chce objerzeć bo lubie ale nie koniecznie gra w jakimś niby hicie który tak naprawdę mnie nie interesuje bo średnio lubię te drużyny, a ja oglądam piłkę dla przyjemności

0

@sendesara
słucham - jak policzyles te pucharu PSG- oni przed szejkiem mieli 9 pucharów (2xliga, 7 x puchar) , proszę cię nie kłam albo wrzucasz jakieś puchary ligi czy inne tymbarki

jeśli mówimy o pucharach krajowych to liczy sie Liga i Puchar kraju

a co europejskich pucharów, to sie zgadza tylko OM wygrało LM:) a to różnica:) i raz było w finale, tak samo saint etienne i reims a PSG do czasu szjeka nawet w finale nie było

co więcej syn Shakiry wiecej razy dotykła puchar LM niż PSG w swojej historii:)

0

@Sulimo
a co to system szwajcarski?
ale jaki to ma sens ten zakaz miedzy uczestnikami, to jak ktos chce odjesc z kulubu A to musi czekac na koniec kontraktu albo odejsc do klubu C (poza LM) a potem po kilku dniach trafić do klubu B (LM) to sie da zrobic kwestia dohgadanai sie miedzy klubami B i C (jako posrednikiem)

0

LM - transmisja

czy tylko mnie cieszy że LM zostałaby w Polsat? ludzie o co wam chodzi, mają słaby komentarz i studio ale każdego dnia LM można obejrzeć 8 meczów, co jest super możliwością bo sam wybierasz to co oglądasz a nie wybór z 1,2 meczy

jak dla mnie super:)

0

@Bobo25
czemu bardzo dobrze jakby zostało:) mozna ogladac mecze 8 meczy każdego dnia LM- wybierasz tylko kanał

0

@Borneo
guzik, bo miałeś chrobę/zakażenie też jesteś odporny, wiec nie musi być 70% zaszczepionych, ale bardziej zaszczepieni + ci co mieli + ci co przechorowali
najnowsze badania mówią o długiej odporności po przechorowaniu - był artykuł w Science

nie wprowadzą paszportów i bardzo dobrze bo to oznaczałoby znakowanie ludzi jak żydów podczas WWII

0

@Klimach fan
no rzeczywiście jeden z najbardziej utytułowanych?:) ty tak serio czy smieszny jesteś
ASSE - 10 tytułów +6 PF
OM - 9 tytułów mistrza + LM + 1 finał + 10 PF
Monaco - 7 tytułów (obecnie 8) +5 PF
Nantes -8 tytułów +3 PF
Lyon - 7 tytułów +5 PF
Bordeaux - 6 tytułów + 4 PF
...
PSG - 2 tytuły mistrz kraju (obecnie 9) + 7 razy PF (obecnie 13)

tak to wyglądało przed przyjściem szejka

0

@Ghotti
tylko dane na milion mieszkańców są podane

0

@Borneo
wydaje mi się że Moriba będzie grywał raczej na zmiane z de jongiem a wijnaldum był szykowany na DPŚ, ale co ma głowie Koeman nie mam pojecia:)
a moriba jak dla mnie jak najbardziej piłakrz pierwszego zespołu to juz jest:)

1

@Yosemite
oby nie i wybrał Barcelonę:)

1

@ksobi
wyskok pewnie masz nieziemski dzięki nim:)

4

@Yosemite
dokładnie, szkoda tylko że zdobył 1 LM, 2 więcej i wygladałoby to inaczej
dla mnie mój ulubiony napastnik i jeden z najbardziej lubianych piłkarzy Barcelony

pewnie nie wielu pamięta jak gdy nie było Messiego ciągnął grę Barcelony - choćby słynne 5-1 z Realem, ale tego było więcej

2-3 sezony w LM miał słabe (ostatni 5 goli w 7 meczach już - jako jedyny nie zawiódł z Byaernem) i od tego dostał łątkę

mimo wszystko szkoda mi że nie dobił do 200 goli dla nas (zatrzyma się na 198) i 150 goli w samej lidze dla nas (zatrzymał się na 147)


0

pojawiła mi się reklama z cookies i od razu rzucił mi się model w oczy- po prostu nie wierze ze takie coś można wymyśleć:)

ktoś kupuje

https://www.vitkac.com/pl/p/buty-sportowe-ze-skarpeta-balenciaga-buty-1109521?utm_source=criteo&utm_medium=display&utm_campaign=prospecting

0

@PolskiBarcelonista10
pozytywne tak, optymistyczne juz umiarkowanie

większość chce tego na co nas absolutnie stać czyli wyrównany mecz, zwycięstwo jedną bramką byłoby dla mnie już super:) nic więcej chyba większosc tu nie oczekuje tylko tego co bylo z sevilla czyli walki, walki i jeszcze raz walki na całego bez spuszczania głów

skoro klubu w lidze franuskiej potrafia z nimi walczyc to i my powinniśmy poakzac charakter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?