2

@Maciek98
a i jeszcze jedno idź wylewać łzy na swojej stronie po zapowiada się u was sezon bez pucharów:)
a w tv możesz obejrzeć jak Barcelona wygrywa Puchar Króla i albo my albo Atletico Mistrzostwo Hiszpanii:)

nara

10

@Maciek98
gdyby nie kontuzje to graliby araujo i fati dodatkowo
dest, araujo, pedri, fati - 4 graczy ponizej 20 roku zycia w 11 wyjściowej
do tego
de jong, dembele - 23 lata

moriba - już puka do drzwi pierwszego zespołu
do tego rezerwowi mingueza, trincao

trzeba być ślepym albo głupim aby nie widzieć zmiany:)
wybierz które do ciebie pasuje

0

@Maciek98
koleś nie wiesz nic o finansach a się odzywasz

pop pierwsze - są podobno nowi sponsorzy zainteresowni barca corporate którzy maja wyłożyć 200-250 mln eur
po drugie fajnie sie czyta o długach ale nie widziałeś bilansu ani prognoz CF barcelony wiec nie wiem na jakiej podstawie tak sie wypowiadasz
a spałat kredytów to umowna kwestia, wilkie korporacje często refinansują swoje kredytu i wydłużają bo wszystkim jest to na reke - banki wtedy tez wiecej zarobia

1

@KacperVEB
semedo za 30 a cou za 10:) przeciez logiczne
klauzuli tez nikt do końca nie zna:)
pozyjemy zobaczymy ale takiego trolla dawno tu nie było jak ten koleś

0

@Maciek98
widzę mało inteligentny jesteś, nowy prezydent, nowi sponsorzy, nowe kredytowanie itp. itd. wybierz dowolne jest mnóstwo możliwości aby haaland przyszedł, czy przyjdzie nie wiadomo

spoko jak cou przjdzie za więcej niż 30 baniek to nagraj filmik jak cmokasz się sam w tyłek cwaniaku

12

@Maciek98
haha
brahim??? kubo?? rezerowoy w x klubie, vinicius - przcietny grajek, odegard niepotrafiacy sie odnalzesc w arsenalu i rorygo

śmieszny jesteś

47

@Maciek98
haha dzieciaku idź lepiej na wasza stronę i pogadaj o złotej piłce Asensio czy viniciusa:)

0

@Maciek98

a po Mbappe ma iśc do Realu?

za kasę;) to proste:)
bo zaczyna się nam tworzyc fajny zespół z szansami na La Ligę i Puchar Króla w tym sezonie i perspektywami na przyszłość:)
bo jest Messi:)
bo mamy zdolną mlodzież - fati, pedri, aruajo, de jong, dembele, dest, moriba


1

@Lionello
mimo wszystko wiecej niż oni w ostatnich latach:)

2

@Yosemite
a najlepsze wyniki osiaga Atalanta które trener mimo że Włoch każe grać swoim nowoczesny fizyczny ale i ofensywny futbol

nie przez przypadek Atalanta nie gra jak Włosi a jej wyniki w LM ostatnie przyćmiewają resztę zespołów z Włoch:)
oby wygrali Puchar Włoch:)

a co do Interu zgadzam się i pisałem że jak dla mnie to mają lepszą kadrę niż Juve teraz

1

@Yosemite
mój drugi ulubiony napastnik po Suarezie:)

wspaniała historia napisana u nas i jeszcze ta dogryzka w stronę Realu
co ciekawe w obu finałach LM u nas strzelał bramki i obie były kluczowe dla nas:)

a bramka chyba najbardziej charakterystyczna:)
szkoda ze od nas odszedł po wygranej LM

1

@Yosemite

też mam wrażenie że z tak zwanego "TOP-u" juve jest obecnie najsłabszym zespołem
wygrali z nami w grudniu u nas, ale po pierwsze my bylismy wtedy w formei jakiej byliśmy i karnego na Ronaldo nie powinno być

obecnie sądzę że byśmy ich przeszli w dwumeczu

wiele się mówi o tym że Juve wymieniło pomoc, ale oni tak nie mają wartościowych graczy
Rabiot, bentacour - to zawsze beda dobrzy zawodnicy, ale nic więcej, nikt za kilka lat nie będzie ich wspominał jako najlepszych na swojej pozycji
arhur kółeczko - prawie xavi:), koleś nawet w 1/10 nie jest xavim
ramsey - wieczny talent ala Brożek, może odpali:)
weston - chyba najaśniejsza postać ale to ciagle tylko w wielkim klubie powinien byc rezerwowy

rzeczywiscie atak morata i cheiesa chyba najasniesze punkty ale to nawet nie jest najlepszy atak we włoszech - vide atak Interu

co wiecej nie dziwi ich pozycja w tabeli jak się patrzy bo jak dla mnie Inter ma lepszy skald teraz - i juventusowi brakuje takich piłkarzy jak Barela, Lukaku czy Martinez w kadrze

obrona się strasznie zestarzała - de ligt oki ale reszta, maja szczęscie że mają romero w atalancie bo on bedzie robił im robote w obronie

skład im się zestarzał bardzo i jak nie kupią topowych piłkarzy w to lato to taki stan rzeczy się utrzyma

0

@JohnnyBarca
a LM wygra City:)

0

@Thomas99PL
mówiłem ci że to Juve jest słabe na ten moment, potrzeba tam dużych zmian

2

@Yosemite
ja nie widzę innego wyjścia tylko rzucić się na niego, tu nie ma co kalkulować że depay, ze aguero, że poczekajmy, nie jak dla mnie nie ma na co czekać i to pierwszy transfery ajki powinni ogarnac a wałsciwie już na nim pracować

messi-haaland-fati

w obwodzie dembele, trincao, duńczyk

w takim wypadku chyba griezmann out

0

@Bobo25
też niezłe:)

0

@Yosemite
dobre:)

1

@lukasbarca86
gratulacje

0

@Thomas99PL
city, bayern, psg, chelsea nawet z ataletico bym ich nie stawiał w roli faworyta

nie ma szans

0

@Thomas99PL
ty ale w którym roku to Juve jest faworytem w LM?

0

@obcy
widzę nie masz żadnych argumentów to tylko wyzywasz - prezentujesz tak niski poziom ze szok

0

@obcy

na giełdzie gram i się obłowiłem w tamtym roku wiec pudło:)
a ty ciągle jesteś naganiaczem i do tego człowiekiem z bardzo niską kulturą osobistą

0

@obcy

haha tacy cwaniacy jak ty co nie potrafią liczyć:) spoko

koleś jak w rok zarabiam tyle co ty w kilka lat pracy pewnie

nie wzywam cię od naganiaczy tylko nazywam rzeczy po imieniu:)

0

@obcy
widzę nie dość że mały rozum to jeszcze kultury nie masz za grosz:)

nie twój interes jak zarabiam bo dla mnie jesteś leszczem małym

ale śmieszą mnie tacy naganiacze na forach:)

narka

0

@obcy
tak działają naganiacze
mam pojęcie bo to shit
narka

0

@obcy
widzę kolejny naganiacz bo nie ma co zrobić z wirtualnym pieniądzem za którego nic nie kupi

pełno takich na portalach z akcjami

moja rada jak ktoś chce inwestować to polecam ziemię, akcje, coś co ma wartość i łatwo sprzedać:)

0

@Borneo
no skoro jest dobrze to otwieraj branże ? nie kumam o co ci chodzi
koleś już ci pisałem kilka razy ale nie dociera zaszczepienie najbardziej zagrożonych wystarczy, reszta się uodporni, a ty z historii nie nauczyłeś się że każda pandemia z czasem wygasa

nie przymusza ale chcesz segregować ludzi - żałosny jesteś koleś, żeby ciebie nie segregowali bo możesz się zdziwić
oby na świecie jak najmniej takich ludzi jak ty bo wróciłby czasy WWII

to był już mój ostatni wpis do ciebie

0

@culesjasiules
dodaj tylko pedri bo go zgubiłeś i jestem za:)

0

@KacperVEB
dla mnie też, z dembele mogli by się czesto zmienaic albo nawet grac razem

0

@Nano22
wchodzę ale jak nie awansujemy ale wygramy ten mecz:) tak żeby przy dobrym humorze jeszcze zrobić coś dobrego
to ma być akcja na jakieś chore dziecko - ja często współpracuje z Fundacją miej Serce w tym zakresie wiec coś znajdziemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?