- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
2
Ja bym spodziewal sie kadry z Haalandem w przyszłym sezonie, Laporta bedzie chcial pokazac swoją moc ;) obstawiam, ze w 80 % jest szansa na sklad :
Stegen, Pena
Dest, Emerson, Araujo, Garcia, Pique, Lenglet, Alba, Balde
FDJ, Alaba, Moriba, Busi, Roberto, Pedri
Dembele, Messi, Fati, Haaland, Trincao, Collado
Puig pewnie zostanie wypożyczony.
Laporta wspominał ze trzeba rozważyć odejscie zawodników malo wnoszących do klubu, czyli wg mnie. - Coutinho, Griezmann, Firpo, Umtiti, BRW, Neto, Pjanic
Ze sprzedaży tych graczy możemy spokojnie kupić Haalanda i pokryc koszty kontraktow Alaby, Garcii i Erlinga :) - reszta wejdzie z Barcy B - nie trzeba kupować wszystkich.
1
@culesjasiules Dobra,dobra ale gdzie jest Braithwaite?
0
@culesjasiules Black Red White odejdzie? :D Po odjęciu kontraktów zawodników których wymieniłeś i tak nie mieścimy się w budżecie płacowym, a co dopiero licząc nowych graczy :D
0
@culesjasiules obyś miał racje
0
@culesjasiules I Pjanić
0
@culesjasiules taki sklad to marzenie.. Znów byśmy mogli walczyć o LM
0
@culesjasiules
dodaj tylko pedri bo go zgubiłeś i jestem za:)
1
@lucca87 fakt ! On koniecznie !
0
@culesjasiules Wszystko spoko, ale jak Dortmund nie będzie chciał sprzedać Haalanda w tym okienku, to i moc Laporty na nic się zda.
1
@Coutinho007 jasne ! :) tak bardzo dużo wnosi, ze nawet o Nim zapomnialem. :p
0
@Khajio mysle, ze nie dadza jakiejs ceny zaporowej :) mozna w to wlaczyc min. Wypożyczenie Puiga do BVB z opcja wykupu.
0
@culesjasiules Ja niestety pamiętam jak toczył się po boisku niczym stara Wołga :D
0
@culesjasiules Dlaczego mieliby nie dać ceny zaporowej, skoro w przyszłym roku ma klauzulę na poziomie 75 milionów (według innych źródeł 100 milionów)? Oni nawet nie spojrzą na ofertę poniżej 100 milionów, skoro duży zarobek mają pewien, a poziom sportowy po odejściu Sancho będzie już i tak podupadły, przez co kwalifikacje do Ligi Mistrzów mogą być już wtedy zagrożone. A z włączeniem zawodników jest taki problem, że Dortmund będzie chciał wyłącznie tych zawodników, których Barcelona nie będzie chciała oddać za żadne skarby, jak Fati, Dest czy Ilax.