0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88
jasne że lepiej trafić na lipsk niż PSG

ale co to za różnica jak w 1/4 albo 1/2 i tak zagrasz z takim PSG, Bayernem itp.

aby wygrać LM zasadniczo kogoś z TOPu trzeba pokonać

0

@Azi
tak PSG specjalnie zagrało słabo:)

nieźle się czyta taki pseudo ekspertów jak ty

polewka z Ciebie niezła

0

@Azi
czego nie rozumiem?, ty koleś jakiś dziwny jesteś
piszesz ze koeman nie zjadł taktycznie pochetino bo nie wygrał żadnego spotkania

wg mnie zjadł go taktycznie w drugim meczu
w pierwszym wygrał pochetino

0

@Bagsik88
dla mnie tak, jak chcesz wygrać w LM, to musisz pokonać każdego, czy to w 1/8 czy 1/4 czy 1/2

0

@Azi
takie są fakty, wystarczyło oglądać mecz a nie śledzić wynik tylko

rozumiem że jakbyś wygrali 1-0 ale zagrali mega chu... a PSG miało 15 setek 3 słupki to byś mówił że Koeman wygrał taktycznie mecz:) bo wygrał

tu chodzi o obraz gry bo on mówi czy ktoś wygrał taktycznie batalię z trenerów, a że wykonawcy nie podołali ze skutecznością to nie wina trenera, a ten wczoraj był bardzo dobry

0

@Azi
słowo klucz zjadł taktycznie "wczoraj"
w pierwszym meczu zagraliśmy kichę

i tak wczoraj stłamsiliśmy PSG, więcej szczęścia i byśmy spokojnie wygrali
wchodzą tu nawet kibice Realu i gratulują nam meczu, piszą ż też chcieliby oglądać taki Real, ale na tej stronie jak zwykle malkontenci się znajdą

1

@Pietraszko
ani jednego

0

@Encore
no i co z tego? ja mówię tylko o wczorajszym spotkaniu
pierwszy mecz zagraliśmy kicha to fakt

wczoraj zagraliśmy mega dobrze i stłamsiliśmy PSG, które było bezradne i to też fakt, o którym mówią wszyscy kibice nawet Realu

0

@Encore
nie masz kompletnie racji, gdyby mieli mniej szczęścia to by znów była remontada
stłamsiliśmy ich w tym meczu, a najlepszy dowód że nawet kibice realu tu wchodzili i to mówili

0

@Mns21
w tym roku grają dobrze w obronie, a to klucz do sukcesu
bayern właśnie przez dziurawa oborne nie wygra

faworyci wg mnie
1. City
2. PSG
3 Bayern

niespodzianka - może Chelsea namieszać

0

@Worny
to ten dzieciak co teraz tu przesiaduje:)

0

@Pietraszko
odradzający się?
nie żartuj proszę

stawiam że arsenal odpadnie z olympiakosem

1

@xBoMBoWiECx
jest jeszcze bezpośredni mecz, wiec wtedy wydaje się że już możliwe
a oni akurat osttanio trac punkty kiedy człowiek sie nie spodziewa - celta, 2 x levante:)

1

@TheGoldenEleven
messi (4X LM), c.ronaldo (5x LM), xavi (4x LM), iniesta (4xLM), seedorf (4x LM)

i to nawet nie podlega dyskusji
dorzucilibym jeszcze ramos na 6

0

@DarekFCBnaZawsze
co więcej niektórzy będą ci wmawiać że PSG zakładało że będziemy pudłować:)
daj spokój niektórzy mają inny świat

0

@tobiasson92
czyli zrobisz sobie test i lecisz

1

@kamiVeB
dokładnie niech się cieszy walką o 8 miejsce w Anglii ze swoim Arsenalem:)

1

@patataj
no ja nie wiem gdzie widziałeś niezagrożony wynik, niby zabrakło 3 goli ale patrzac na wczorjszy mecz miało się wrażenie że jak beda skuteczni to i 4 strzelą
PSG miało wielkiego farta i Navasa w bramce

tutaj nawet kibice Realu co wchodza chwala nas za wczorajszy mecz i pisza ze niewiele brakowało, ale u nas jak zwykle maruderzy

0

@eltores
ten zespół jest w budowie, koeman cały czas pracuje nad mentalem zespołu, w pierwszym meczu obudziły się demony ostatnich występów w LM

0

@Yosemite
rozwiązanie to fati i haaland:)

0

@JarekS
ja nie wiem co pisze? haha
wiesz co to są bankowe kowenanty?
wiesz co to jest EBITDA?

widziałem artykuł o finansach klubu - i jako finansista mogę ci powiedzieć że jest gów..warty

ale żeby kupić zawodnika nie musisz mieć zysku ze sprzedaży starych piłkarzy

dobra nie będe juz pisał bo cięzko sie pisze z niefinansista o finansach klubu

mimo wszystko pozdro

0

@tItOveN_Juventus
w tym sezonie widzę dużą poprawę w grze, wreszcie oglada się ta drużynę z radością

oglądałeś nasz wczorajszy mecz?:) widziałeś jak PSG zdominowalismy

wreszcie nie grają dziadki tylko, młodzi mega zdolni
czy sezon temu araujo, fati, pedri czy dest byli podstawowa 11?
no nie
są braki i nie jestem ślepy aby tego nie widzieć i jeszcze nie jest to zespół na wygranie LM czy bycie faworytem, ale sądzę że spokojnie w top8 zespołów w Europie jest i jakbyśmy nie grali z PSG tylko z porto albo juve to byśmy byli w 8
(oczywiście to gdybanie ale tak uważam), za rok będzie lepiej

poza tym chyba o jednej kluczowej rzeczy zapomniałeś, my mamy nowy zarząd, wreszcie ten klub od góry zaczyna się układać a to również ma znaczenie

u nas jest już duża część nowego kręgosłupa, potrzeba tak jak mówiłem 2-3 mądrych trasnferów

u was widzę większe braki

1

@tItOveN_Juventus
nie powiedziałbym, u nas widać potencjał w drużynie, 2-3 transfery i będziemy mocni, a u was jest zdecydowanie więcej braków jest

przecież kadrowo wyglądacie gorzej niż Inter i taka jest prawda

jakbyśmy wczoraj grali z wami to sądzę że byśmy awansowali

0

@JarekS
koleś ale o czym ty mówisz? wiesz co to amortyzacja?
do bankowych kowenantów nawet nie wchodzi bo liczy się na EBITDA
jeśli klub chce generować zyski w kolejnych latach to zarządu pewnie nie będzie interesować KUP zawodników i wynik w danym okresie jeśli w perspektywie kilku lat sukcesy przyniosą większe pieniądze i przychody

zaciskanie pasa to nie sposób na polepszenie finansów i wyników klubu w dłuższej perspektywie ale madre inwestycje

1

@AmigoBlancos
większość cieszy się bo widzą duży promyk ku powrotowi na szczyt, w tym sezonie jest szansa na PK i mistrzostwo
a to sezon wielkich zmian, jest wreszcie nowy prezydent

a cieszymy się bo zgraliśmy bardzo dobyr mecz, gdyby lepsza skutecznosc i wygralibyśmy 1-2/3 można by napisać kapitalny z 1 z 3 faworytów do LM w tym sezonie - city, bayern, PSG

bo nie oszukujmy sie nikt inny nie wygra, może chelsea jest dzikim koniem tutaj jeszcze

widać ze jeśli ten zespół odpowiednio wzmocnimy to za rok realnie możemy powalczyć o LM

0

@paweldunajecfcb
też mi sie tak wydaje, wczoraj zagralismy mega i bylismy lepsi niz jeden z 3 faworytów do LM, wiadomo że jeszcze mami braki i nie ma się co oszukiwać i LM w tym sezonie i tak bysmy nie zdobyli, za waska kadra, brak ŚO i 9, ale wreszcie sezon w LM po 3 latach gdzie kończymy godnie:)
nastepny sezon bedzie lepszy:)

0

@DonMatteo901
a kogo obchodzą ich kibice:) niech żyją w swoim świecie

2

@Yosemite
O KURDE NAWET NIE PAMIETAŁEM KIEDY TAM GRAŁ:)
bo jakoś to nie jest mój ulubieniec

ale bramka przednia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?