- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1518 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1518 Culés
9
Wczorajszy mecz pokazał jaka robotę zrobił Koeman z ta druzyna w ostatnim okresie.
Według mnie Koeman zjadł wczoraj taktycznie Pochettino.
Mam nadzieje, ze nowy prezydent obdarzy go zaufaniem, bonwidac ze druzyna robi choć małe, ale są to kroki w przód.
Reasumując wprowadzanie młodych piłkarzy rewelacja!, otwarcie po długim czasie na nowe systemy taktyczne również super, wyciąganie wniosków po porażkach działa, aczkolwiek niestety brakuje szybszych zmian w trakcie meczu.
2
@barcowy1899 Jeżeli Koeman zjadł rywala to czemu nie wygraliśmy żadnego z tych spotkań a awansowało PSG?
1
@Azi bo jeszcze mamy trochę szrotu w składzie, który nie potrafi strzelić gola z patelni. Na to żaden trener nie ma wpływu.
0
@Azi
słowo klucz zjadł taktycznie "wczoraj"
w pierwszym meczu zagraliśmy kichę
i tak wczoraj stłamsiliśmy PSG, więcej szczęścia i byśmy spokojnie wygrali
wchodzą tu nawet kibice Realu i gratulują nam meczu, piszą ż też chcieliby oglądać taki Real, ale na tej stronie jak zwykle malkontenci się znajdą
0
@Azi Bo Koeman nie jest Bogiem i nie sprawi, że sabotażysta Lenglet będzie tak tragiczny w obronie (1 mecz u siebie i wczorajszy karny), że Dembele w końcu zacznie trafiać do bramki, że Messi strzeli karnego na 2-1, że Dest trafi do bramki a nie w poprzeczkę. Mógłbym tak jeszcze wymieniać i wymieniać. Koeman jako trener zrobił wszystko co mógł a piłkarze nie potrafili wykorzystać jego pomysłu poprzez własne słabości. Postaw na miejsce Griezza Suareza, na miejsce Dembele Neymara i na miejsce Lengle Araujo i pomysł czy wynik byłby taki sam.
2
@kuz Nie wiedziałem że większość drużyn ma skuteczność bliską 100%
@lucca87 za dużo sobie dopowiadasz
0
@lucca87 A jak tam dalej twierdzisz, że miejsce w grupie LM jest bez większego znaczenia?
0
@Azi
takie są fakty, wystarczyło oglądać mecz a nie śledzić wynik tylko
rozumiem że jakbyś wygrali 1-0 ale zagrali mega chu... a PSG miało 15 setek 3 słupki to byś mówił że Koeman wygrał taktycznie mecz:) bo wygrał
tu chodzi o obraz gry bo on mówi czy ktoś wygrał taktycznie batalię z trenerów, a że wykonawcy nie podołali ze skutecznością to nie wina trenera, a ten wczoraj był bardzo dobry
0
@Bagsik88
dla mnie tak, jak chcesz wygrać w LM, to musisz pokonać każdego, czy to w 1/8 czy 1/4 czy 1/2
1
@konrad1661 Zagraliśmy bardzo fajny mecz. Przyjemnie się to oglądało, drużyna nie przeżyła źle odpadnięcia. Ale nie mydlmy sobie oczu. Nikt rywala nie zjadł. PSG zagrało na minimum i zrobili co chcieli. W zasadzie najgroźniejszą sytuację mieli przy karnym Leo ale karny to nie bramka co było widać wczoraj. PSG w tym dwumeczu było drużyną o poziom lepszą. A to że zagraliśmy przyzwoity rewanż to tylko małe pocieszenie. Ale określenie "zjadł rywala" w sytuacji gdzie nie wygrało się żadnego z tych dwóch spotkań i się odpadło jest tak naiwne, że to głowa mała.
1
@lucca87 "rozumiem że jakbyś wygrali 1-0 ale zagrali mega chu... a PSG miało 15 setek 3 słupki to byś mówił że Koeman wygrał taktycznie mecz:) bo wygrał"
Twoje wypowiedzi świadczą o tym, że nie rozumiesz. Więc przestań może próbować bo słabo Ci idzie.
0
@Azi
czego nie rozumiem?, ty koleś jakiś dziwny jesteś
piszesz ze koeman nie zjadł taktycznie pochetino bo nie wygrał żadnego spotkania
wg mnie zjadł go taktycznie w drugim meczu
w pierwszym wygrał pochetino
0
@Azi
tak PSG specjalnie zagrało słabo:)
nieźle się czyta taki pseudo ekspertów jak ty
polewka z Ciebie niezła
0
@lucca87 Ty chyba w jakiejś chorej rzeczywistości żyjesz. Chyba to różnica trafić w 1/8 np. Lipsk, a PSG. Jak Real wygrywał 3 razy LM to liczy się tylko ta co miał trudnych rywali i dobrze grał? Nie, liczy się to, że wygrali 3 razy z rzędu.
0
@lucca87 "tak PSG specjalnie zagrało słabo:)"
A gdzie ja tak napisałem? Kolego poszukaj kursu czytania ze zrozumieniem.
0
@Bagsik88
jasne że lepiej trafić na lipsk niż PSG
ale co to za różnica jak w 1/4 albo 1/2 i tak zagrasz z takim PSG, Bayernem itp.
aby wygrać LM zasadniczo kogoś z TOPu trzeba pokonać
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
0
@lucca87 Aby trafić na kogoś z topu w 1/4 czy 1/2 to najpierw trzeba tam trafić i czy pokonasz po drodze Lipsk czy PSG to nie ma żadnego znaczenia.
Komentarz usunięty
0
@lucca87 Chłopie czytaj ze zrozumieniem to nie będziesz miał takich problemów. Jeżeli masz problem z czytaniem a na siłę się wypowiadasz i sam się przez to ośmieszasz to czego Ty oczekujesz? Że Cię będą klepali po plecach i mówili że jesteś mądry? Bez jaj...
Komentarz usunięty
0
@lucca87 "ja się ośmieszam?"
Tak. Ty się ośmieszasz. Do tego strasznie powoli łapiesz informację i trzeba Ci po kilka razy pisać to samo jak widać.
"koleś ty każdą swoją wypowiedzią i obrażaniem innych pokazujesz tylko że jesteś jakąś patologią społeczną"
Nieźle się uśmiałem. Typ który w jednym zdaniu oskaraża kogoś o obrażanie i jednocześnie nazywa "patologią społeczną" :D