0

@Pawel1980
to autem uderzasz na lazaurowe? gdzie robisz przystanki i ile ci zajmuje czasu?
tatralandia - dzięki jest to opcja:)

1

@lucca87
od siebie dodam jakby ktoś chciał na Mazurach dla dzieci polecam Mikołajki Resort Spa w Jora Wielka- 2 bawialnie z kulkami, basen, na zewnątrz hotelowa plaża przy jeziorku, plac zabaw, boisko do siatkówki

w pobliżu
1) Rezerwat Dzikich Zwierzat Kadzidłowo
2) Rezerwat Zwierzat Okrągłe
3) Mazurolandia (IV strefa Wilczego Szańca) + Wilczy Szaniec dla dorosłych
4) same Mikołajki:)

0

@Pawel1980
ja nawet szukam czegoś 2-3 godzinny jazdy autem a gdzie lazurowe wybrzeże:-p

0

@STALU
super: dzięki wielkie odnotowałem i obczaiłem na booking:) rzeczywiście coś czego szukam pod dzieci:) w tym roku pojadę gdzieś bliżej ale może za rok właśnie tam się udam:) dzięki jeszcze raz:)

1

@Bobo25 @Ghotti
potwierdzam Karpacz spoko:) choć ja akurat byłem tam w czasie studiów:)
+ szansa na zdobycie Śnieżki:)

0

@Ghotti
to kwestia żony i dzieci:) na Mazury rok temu było narzekanie w drodze powrotnej że daleko:) ale już za rok jak młody (5 miesięcy obecnie) będzie starszy to na morze nocą spokojnie mogę pojechać:) dla mnie to nie problem lubię jeździć:) a oni spokojnie prześpią:)

0

@Ghotti
ale o to chodzi mi aby ludzie tu wymieniali poglądy i pomysły:) nawet jak w tym roku nie wykorzystam (bo np. za daleko) to za rok/2 może akurat wykorzystam to miejsce co ktoś podał:) często ludzie mają jakieś fajne nieodkryte przez innych gospodarstwa agroturystyczne albo jakies fajen miejsca do zabaw z dziecmi:)
ja np. dzięki Tobie chce zobaczyć Jastarnię bo mnie zachęciłeś:)

0

@Ghotti
dzięki:) Jastarnię i dębki odnotowane ale pewnie za rok (bo ode mnie to ca. 6-7 h jazdy) teraz szukam czegoś bliżej

1

@Bobo25
często widzę to określenie do kogoś na forum, o co z tym chodzi? pytam szczerze

0

@MSN30
na razie wygrywa Zator (energylandia) + Wisła
mam tam najbliżej:) ale pisze bo może ktoś z forumowiczów ma ogarniętą fajną agroturystykę gdzieś, w tamtym roku na Mazurach córce podobało się bardzo zoo safari, wiec takie klimaty też oki i oczywiście baseny, zjeżdżalnie, kulki, itp.

a dla nas obojętne byleby były gdzieś też fajne widoki na spacery rodzinne

0

@Ghotti
spoko dzięki:)

2

WAKACJE Z DZIEĆMI

zbliża się okres planowania wakacji, ktoś ma jakieś fajne miejsce do polecenie w Polsce na wakacje z dziećmi? tak żeby było dużo atrakcji np. parki rozrywki, zoo safari itp. + nocleg (cena nie gra roli, najlepiej z basenem, bawialnia)

mam kilka pomysłów ale może ktoś z forumowiczów ma jakieś fajne miejsce
agroturystyka też wchodzi w grę:)

0

@Kapitan_SW
a wg mnie ma duże szanse:) lewy w tym roku już tak nie błyszczy, w LM daleko w klasyfikacji strzelców, to nie to samo co sezon temu, na euro pewnie odpadniemy w grupie albo 1/8 a to najważniejsza impreza w tym roku i to ona będzie tez rzutować na klasyfikacje

zobaczysz ze Leo zdobedzie w tym roku ZP bo gra na razie najlepiej w tym roku

0

@lukaszbarca15
w czym jest 18 do 17 dla Roberta?
o czym ty koleś gadasz?:)
robert ma w tym roku kalandarzowym 17 (g+a), messi ma 20 (g+a)
a już o klasie na boisku nie powiem bo to deklasacja i nie ma co go porównywać do messi

o czym ty wiec gadasz

1

@lukaszbarca15
w czym najlepszym strzelcem? bo nie kumam?
robert nie zdobędzie ZP bo jest piłkarzem słabszym niż Messi i nie ma nawet co z tym dyskutować
w tym roku już messi ma wiecej goli+asyst, i jeśli będzie dalej tak grał to zgarnie ZP

+ dużo zależeć będzie od Euro i Copa:)

8

@Dior
nie bo w tym roku złota piłke zdobedzie messi

2

@mekston @AlexDark00
a to złoto piłkę dostaje się za LM nie wiedziałem:-p

Messi ma w tym roku najlepsze liczby g+a, jesli tak dalej będzie grał i zdobędziemy mistrza (który jest już coraz bliżej) i puchar to ma duże szanse
do tego w tym roku euro i copa america
dobry wystep w copa tylko by go to tego przybliżył

złota piłka jest dla najlepszego piłkarza a jest nim Messi
a Robert nawet nie bedzie najlepszym strzelcem LM

0

@Barca1922
i tak i nie nawet remis ciągle nas utrzyma w walce o mistrza, a Atletico po przerwie ma 3 ciężkie wyjazdy sevilla, betis, bilbao - wg mnie potraca tam punkty:)
ale fajnei jakbyśmy wygrali z sociedad:)

2

z taką formą jak ostatnio Messi idzie chyba po 7 złotą piłkę w tym roku:)
znów u niego widać tę radość i chęć gry
fajnie że młodzi się przy nim tak rozwijają

13

kolejne 3 pkt, zostało - 4:) trzeba grać dobrze wygrywać i nie oglądać się na innych a bedzie szansa na mistrza:)
visca el barca:)

0

@Coutinho007
szczerze wygląda tragicznie, jak furmanka

0

@Yosemite
ja bym dał
1-2 - Francja, Portugalia
3-5 - Hiszpania, Anglia, Włochy
6-7 - Belgia, Holandia

w sumie każdy z tych krajów może zdobyć mistrza

Hiszpania do niedawna nie doceniałem ale w pomocy mogą grać - rodri, thiago, pedri + jest busi, koke, fabian, m.llorente
w ataku - fati, f. torres, oryzabal,olmo na skrzydłach a na 9 - morata i g.moreno

nawet środek obrony- ramos, pau torres, i.martinez, garcia jakoś ogarnia

wiadomo to nie pokolenie xavi, iniesta, puyol, villa, torres, xabi alonso

ale wg mnie moga namieszać

0

@clyde
oki:) jeśli szczerze to mnie zaskoczyłaś bo mimo wszystko kobiety w kraju myślą często portfelem:) nie od parady często im ktoś bogatszy to mam piękną żonę, narzeczoną kochankę:)

0

@Pietraszko
no przegrali no i co z tego? teraz walczymy o mistrza i puchar króla:)

0

@Dani13
nagle w rządzie są serferzy:)

0

@Patrykl145
po sociedad jest valladolid, dopiero potem el classico

0

@clyde
a ty wolałabyś faceta bardzo bogatego acz zwykłego, czy mega przystojnego, twoje marzenie seksualne, ale biednego i bez pracy?:)

24

to dziś po 3 pkt i zostanie - 4:) trzeba walczyć o tego mistrza:)
Vamos!!

0

@Yosemite
może śmiałe stwierdzenie ale od niego zaczął się okres dorej gry zespołu rijkarda, co było podwalina pod późniejsze sukcesy, nie był tu długo ale jeśli dobrze kojarzę po przyszedł w połowie sezonu i między innymi dziki jego dobrej grze awansowaliśmy z jakoś 7-9 miejsca na 2 na koniec sezonu, reszta to już historia:)

2

To tylko część artykułu? Gdzie coutinho, umititi, haaland, Garcia depay, gaya, alaba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?