lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123
dzięki:) zrobiłem kopiuj wklej ale coś nie wyszło, jak chcesz to zabaw się z nami
1
PIŁKARSKI QUIZ 2
jak się bawić o się bawić:)
@TheNekro94 @Yosemite @Barca1992 @pele1282 @ranger3120 @lukaszbarca15
1. Najstarszy klub w Hiszpanii?
2. Jaki kraj jako pierwszy obronił tytuł MŚ? Który to był rok?
3. Jaki piłkarz ma najwięcej bramek na jednym turnieju MŚ?
4. Jak się nazywała pierwsza statuetka za MŚ? Kto ją na własność otrzymał?
5. Potraficie wymienić w których latach FC Barcelona wygrała PZP?
6. Najstarszy klub pilarski w Niemczech?
7. Pierwszy Mistrz Polski w piłce nożnej?
8. Ernest Wilimowski dla jakich reprezentacji grał?
9. Jaka reprezentacja jako pierwsza obroniła tytuł ME?
10. Najwięcej zwycięstw w PNA ma jakie państwo?
0
@TheNekro94
dzięki:) pamiętałem że kilka dni po założeniu i coś mi świtało że nie byli to miejscowi (klub hiszpański jakis)
zreszta wtedy w Hiszpanii nie było wiele klubów
1
@Kgorecki2500
10. Dużo osób tak podświadomie się wydaje ale Urugwaj-15:), Argentyna -14:) a Brazylia -9
ale fakt w ostatnich latach Brazylia nadrabia straty:)
3
@lucca87 @TheNekro94 @Yosemite @Barca1992 @pele1282 @ranger3120 @lukaszbarca15
9. Pierwszy turniej para-europejski to Challange Cup - rozgrywany od 1897-1911
gdzie grały zespoły z 3 miast - Wiedeń, Praga, Budapeszt
m.in. z Wikipedii zapis
"The first time the champions of two European leagues met was in what was nicknamed the 1895 World Championship, when English champions Sunderland beat Scottish champions Heart of Midlothian 5–3.[9] The first pan-European tournament was the Challenge Cup, a competition between clubs in the Austro-Hungarian Empire.[10] The Mitropa Cup, a competition modelled after the Challenge Cup, was created in 1927, an idea of Austrian Hugo Meisl, and played between Central European clubs.[11] In 1930, the Coupe des Nations (French: Nations Cup), the first attempt to create a cup for national champion clubs of Europe, was played and organised by Swiss club Servette.[12] Held in Geneva, it brought together ten champions from across the continent. The tournament was won by Újpest of Hungary.[12] Latin European nations came together to form the Latin Cup in 1949."
Aczkolwiek pierwszy raz mistrzowie 2 krajów się spotakli w 1895:)
https://en.wikipedia.org/wiki/1895_World_Championship_(football)
Ktoś kojarzy pierwszy mecz FC Barcelony? Mi coś świta ale muszę sprawdzić jutro w książce:)
1
@ranger3120
6. 30 to pierwsze MŚ wygrane przez Urugwaj:) a EURO dopiero 60 we Francji - ZSRR wygrał
0
@lukaszbarca15 @TheNekro94
10. Urugwaj - 15 razy, Argentyna - 14 razy a Brazylia - 9 razy:)
1
@Yosemite
6. ZSRR:)
7. I Hiszpania (64), Włochy (68), Francja (84) - turniej Platiniego:)
4
PIŁKARSKI QUIZ 1
@Yosemite @Janiama @Nano22 @Kgorecki2500 @Barca1992 @VamosRakieta
i każdy kto sprawdzić ciekawostki
1. Pierwszy piłkarz spoza Europy który zdobył złotą piłkę?
2. Pierwszy i jedyny bramkarz który zdobył złotą piłkę?
3. Który piłkarz jako pierwszy zdobyl złotą piłkę 3x z rzędu?
4. Dwóch Holendrów ma 3x złote piłki? Jacy?
5. Jaki kraj reprezentował George Best?
6. Pierwsze ME? gdzie się odbyły i kto wygrał?
7. 3 kraje wygrały euro w roli gospodarza? które i kiedy?
8. 3 klubom udało się wygrać LM/PEMK 3 x razy z rzędu jakie to kluby?
9. Pierwszy międzynarodowy klubowy turniej piłkarski jak się nazywał? w który mroku pierwsza edycja?
10. Które państwo ma najwięcej trofeów w Copa America?
0
@Colon
szkoda ze nie dane mi było obejrzec ani jednego meczu z nim
tu też jakiś dłuższy filmik
przyjecie i gol 5:30-5:40 fenomenalne
zreszta te rajdy - w niektórych przypomina Messiego, szybki krótko piłka i balans ciałem:)
0
@mat32
to nie są aż takie innowacje na zachodzie i w Skandynawii buduje się mnóstwo takich domów, ja jestem przekonany co do słuszności tej technologii, ale każdy ma własny rozum:) pozdro
0
@mat32
czasowo na plus
cenowo drożej niż tradycyjnie/podobnie
pozostałe elementy do subiektywnej oceny
0
@Ghotti
każdy ma swój rozum i zdanie:) ja słyszałem też dobre opinie
0
@Ghotti
oki czyli taki jest wymóg że jak masz budowę to nie może być docelowy i tego się nie obejdzie, pytam bo ludzie na forach budowlanych piszą że to dużo drożej
0
@Ghotti
nie drewniany:) mam firmy które mają dobre opinie:) niczym sie to nie różni od innych metod, a może być szybciej, i technoligie również pasywne
0
@kamilkrycha
dom z prefabrykatów kermzytobetonowych/ew.Izodom jeszcze nie wybrałem
zresztą kurde ludzie czy to wasz problem w ile się postawię, chodzi mi o prąd i o to tu pytam
0
@mat32
buduję inna technika wiec mury nie musza mi schnac:) a mam firmy co buduja od A do Z, do środka i wykończenia bede mial juz inna ekipe
wiem ze oszukuja, bo mam już nieruchomości co prawda meiszkania ale tez srodke od podstaw do wykonczenai był i tam tez można skopać, a i samo mieszkanmie zawsze deweloper może ci skopać
tu jak i tam masz gwarancje i rekojmie
oczywiscie bede dogladał, ale nie bede siedział na budowie i patrzył im na rece cały czas
0
@Ghotti
oki dzięki, czyli ty masz już ten docelowy prad nie budowlany? spoko w wakacje ogarniam projekt do końca i od razu składam papiery na prad
0
@mat32
ogólne mam ale o co ci chodzi? czy muszę być budowlańcem aby budować dom? mam od tego ekipę, mam w rodzinie znajomych co sie znają
0
@mat32
sąsiada nie mam żadnego, oki a blaszak nie wiedziałem w sumie ja nic tam nie bede robil tylko ekipa, co najwyżej pojadę kilka razy na kontrolę
a budowę chce szybko ogarnac bo w 3-5 meisiecy sie wproawdzic od rozpoczecia, wiec zastanwiam sie czy od razu nie docelowy i jak to w praktyce wyglada
0
BUDOWA PRĄD
@Ghotti, inni
jaki braliście prąd jak się budowaliście/będziecie budować - "budowlany"; docelowy? podobno budowlany dużo droższy, i lepiej kombinować nad tzw. docelowym ale postawić sobie blaszak na budowie? tylko blaszaki też coś kosztują, czy ktoś to robił i to się kalkuluje?
0
@MarFan
ale jest chorobą groźniejszą, dziennie umiera na nią więcej osób, ale jakoś nie widzę smucenia sie codziennie w mediach że tyle osób umarło na raka
współczuję ofiarom covid, ale tak samo jak ofiarom innych chorób i wypadków codziennie, bez wyjątku, ludzie umierają ale niktórzy nagle się obudzili i zrobili z tego dramę
na koniec dnia nie ma znaczenia na co umarłeś- covid, rak, HIV, wypadek
0
@mr_robot
nie tak medialne osoby:) a że rak jest groźniejszy i to gorsza choroba nikogo nie rusza.
1
@ksobi
dokładnie zdrowy rozsądek:) ale dużej ilości ludzi tego brak
skupili by się na włąsnej odporności orgnaizmu i jak ją poprawić to nie musli by sie bac tego i i innych wirusów
0
@MesQueUnClub_87
o kur..niezły oszołom musiał to być
1
@Geble
a co się takiego dzieje trupy są na ulicach?:)
nie nie widzę różnicy, co więcej coaz wiecej osób widze zyje już normalnie od dłuższego czasu i o dziwo zyją
niech się skupia na szczepieniu ludzi a nie lockdownach
lockdown to czysta głupota, a już słowa premiera ze tym przycisnei wirusa świadczy tylko o jego niskiej inteligencji
1
@MesQueUnClub_87
pewnie pod prysznic i do łóżka tez chodzą spać z maseczką i odżywiają sie kroplówka dożylnie:)
0
@hoeniker @ksobi
i o tym dokładnie mówię, dane jak z rollercastera wczoraj 16 dzis 29, wczoraj pewnie dużo mniej testów, a to dziś się doda z wczoraj postraszy sie ludzi:)
zarządzanie przez strach jest bardzo skuteczne a że duża część społeczeństwa jest miałka u nas to tak robią, ile razy widzę idącego kogoś samego ulicą z okna w maseczce to mnie ogarnia śmiech i politowanie
spożywczaki/sklepy spożywcze maja ich w nosie oby reszta też już miała:)
10
@Unikatowy
kolejne dane naciągane jak gumka w majtkach:) nie problem zebrać dane z kilku dni i podać że rośnie
ten rząd to żenada wiarygodność mniejsza niż 5 latek
0
@D44H
to zrób jak uważasz, jak się dobrze czujesz to chyba jest oki,
możesz sobie test zrobić na wszelki wypadek i unikać kontaktów przez pewien czas z ludźmi
twoje życie musisz się zastanowić co dla ciebie jest ważne