0

@FCB24
dla mnie canales już pewnego poziomu nie przeskoczy, dziwne że nie postawił na bedacych w gazie albe, busiego (co by nie mówic forma ostatnio wysoka) czy pedri

ale thiago już powinien wystawić kosztem koke, bo to lepszy piłkarz, zreszta koke zawsze było wiadomo że w reprezentacji nie błyszczy

no cóż

1

czy wg Was Hiszpania teżwczoraj wystawiła niezrozumiały skład?
canales- serio? jak w składzie masz pedri, koke? gaya?

o wiele lepiej wygladałoby to:
de gea
llorente-ramos-garcia-alba
rodri/busi
thiago-pedri
ferran-morata-gil

0

@geass
chyba trochę przecieniasz silę naszej kadry, my nie jesteśmy obecnie w TOP 10 w Europie nawet jesli chodzi o sile kadry

0

@pele1282
http://stadiony.net/turnieje/mundial/2010/durban_stadium

z tego można podziwiać widoki z dachu:) byłem:)

0

@kamiVeB
to już teraz by było czy w nowym sezonie?

0

@zadafcb
aż tak nie interesuje się koszem ale lubie sledzić NBA, teraz mają przejść?
jest jakieś okienko?

1

@kamiVeB
a kysz z Niemcem:) oby Ryoyu wygrał oba a Stoch dobrze skakał i tyle

1

@AmigoBlancos
wg mnie najważniejszy jest chyba puchar świata:) konkurs MŚ może wygrac kazdy ale PŚ zdobywa ten co jest najlepszym skoczkiem przez cały sezon

0

@Borneo
a moze on już preszedł zakażenie, a może przejdzie bezobjawowo

chyba wiadomo że nikt nie chce aby ludzie umierali, ale nie da się tego zatrzymać, da sie ograniczyć, ale wedty umieraja ludzie z innych powodów

dla mnie to nieetyczne

2

@Borneo
no i? mamy wstrzymać ruch na drogach bo ludzie na drogach umierają?
ludzie i tak beda umierac, trzeba było dofinansować służbę zdrowia 2 mld a nie TVPIS


0

@Colon
czy ja tam widze paulinho alcantare:)

0

@Admin030
czemu nie sprawiedliwy?

0

@koziar
genialne:) no czegoś takiego to jeszcze nie widziałem:)

0

@h2o
a nie jest błedem statsytycznym to że ktoś z piłakrzy mocniej to przejdzie?
zasadniczo przechodzą to bardzo łagodnie albo bezobjawowo

3

@JANEK777
oczywiście że nie jest to słuszne że wybiera się kogo życie jest mniej ważne

obecnie wszystko robi się dla jednych (chorych na covid) kosztem innych osób - inne choroby - nieleczone i zgony, życie ludzi pracujących i właścicieli np w hotelach- depresje, problemy w domu, samobójstwa itp.

wiesz taka wybiórcza empatia:)

taki mamy chory świat, mnie po tym jak klękają prze BLM już nic nie zdziwi

starajmy się ratować życie chorych na covid ale nie kosztem innych

0

@h2o
czyli ustaliliśmy że dla samego meczu nie ma o znaczenia
i że sportowcy zasadniczo przechodzą go bezobjawowo lub lekko objawowo, zasadniczo bo są lekkie błędy statystyczne

0

@paweldunajecfcb
super zdjećie dzięki:)

0

@MaxiLopez_84
mogła cię nie zrozumieć bo jest też ciasto murzynek, ale jej reakcja przesadzona

o zgrozo jest też ciasto cycuszki murzynki - chyba by cie zabiła wzrokiem jakbyś wymówił tą nazwę:)

0

@lukaszbarca15
człowieku ale o czym ty mówisz? pisze że dla niektórych artykuły budowlane to artykuły pierwszej potrzeby a ty że można się myć misce?


Panie Ministrze Zdrowia to Pan?, bo równie dziwnej odpowiedzi dawno nie widziałem

kończe dyskusje z toba bo nie warto

0

@Dani13
pdf tak łatwo zmeinic?

0

@Ghazul3293
trochę zajmuje to czasu a może w żrodle statystyki gdzieś juz ktos to policzył

0

@nitey
ale co mnie obchodzi opiekuńcze, sam sobie radzę, wystarczy aby mi nie przeszkadzali/nie generowali dodatkowych kosztów - nic więcej

0

@BarcaInfo
a masz straty top10 w tej kwestii w tym sezonie? albo chociaz staty w barcelonie?

0

@MesQueUnClub_87
walczą zawzięcie o swój elektorat starszych ludzi - im wiecej ich umrze przez covid tym mniejsze szanse na wygraną - no cóż wg mnie już tą walkę przegrali bo ludzie niestety beda umierać, mówię niestety bo każda smierc jest ciezka

ale mam nadzieje ze przegraja kolejne wybory

0

nie ma to jak pozamykać przedszkola i nie dać ludziom za to kasy:) brawo jełopy z rządu

no bo jak jedna osoba jest w domu to się nie dostaje, nie ma znaczenia że specjalnie płacisz za przedszkole prywatne aby żona co zajmuje się domem miała czas na drugie dziecko

teraz muszę wydłużyć czas pracy pani do pomocy, brawo ale za to nikt mi nie odda kasy

już nie mówiąc o tym o ile łatwiej o rozwój dzieci w przedszkolu z innymi dziećmi

brawo mój kraj - taki nie za mądry

0

@Przystankers
w przypadku piłakrzy w wiekszosci nie grasz bo ci zakazują, bo wiekszosc przchodzi to bezobjawowo

a po drugie rezultata jjest ten sam nie grasz, nie jestes dostepny

nie ma wiec zadnej róznicy dla zespołu

1

@Geble
rozumiem że jak ktoś głupio robi to mamy robić podobnie bo większość tak robi? nieźle

0

@Piernik
to może ciebie zamknijmy:) są partie które są przeciwko obostrzeniom wiec te dobrze by sobie poradziły

0

@Black_Wolf
teraz to przesadzasz
akurat jestem kibicem ajaxu i każdy kibic ajaxu nie wspomina chyab aż tak dobrze de beor

tamten ajax - eriksen, alderweide, verthogen, van der wiel, cliessen, blind, veltman, klaasen (o którym sam mówileś), schone, milik, el ghazi, heitinga, nemanja gudelej

a pod koniec odpadał już w eliminacjach z takimi potegami jak Rapid Wiedeń

tu nie chodzi aby awansowy wał do 1/2 LM, ale oni się kompromitowali w LM na potęge, wyiki po 0-3,0-4,1-4 to była codzienność w LM
i na koniec ten kwiatek z Rapid Wienna

0

@ranger3120
haha genialne:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?