50

takie trochę żałośne to bardzo:) jak dziecko w przedszkolu naśladujace świetny pomysł kogoś innego

2

@Yosemite
fenomenalny miał ten drybling, taki balans ciaął że obrońcy się często kałdli bo nie wiedzieli co sie dzieje

jeden z 3 wielkich bez chociaż 1 LM - Ronaldo, Ibrahimovic, Buffon

0

@Rudi35
gratulacje i obyś na czysto miał chociaż tyle co na brudno niedługo:)

0

wiele się pisze o Haaland i źródłach i wiele osób sie zastanawia czy to nie prima aprillis redakcji

tu źródło w jednym z dzienników hiszpańskich

https://www.cuatro.com/deportes/futbol/liga/padre-haaland-mino-raiola-estan_18_3115620081.html


0

@kaamil1910
zaraz cię zjedzą bo ktoś ci powiedział że jesteśmy bankrutami, a tak na prawdę ani jedne cwaniak nie widział prognozy CF spółki, prognozy wskaźników leverage + pozostałych finansowych

0

przecież to prima aprillis:)

0

@FC1899Barca
sam się zamknij na kwiecień i maj jak się boisz

2

@Yosemite
świetny piłkarz, ale jakoś tak mało medialny pomimo wielkich sukcesów, w tym sensie że mało się o nim mówi w kontekście jednego z najlepszych pomocników, a gość był świetny na prawdę

0

@LuisSalvano
zgadza się ale wszystko zależy od punktu siedzenia

jak ktoś ma dużo kasy to kupuje takie rzeczy bo to nie wydatek dla takiej osoby 10-50% pensji tylko odpowiednio dużo mniej

oczywiście są też osoby co zarabiaja grosze ale ubierja takie koszulki, bluzy itp.
tutaj kwestia szpanerstwa
albo z drugiej strony są osoby co maja mnóstwo kasy a ubieraja sie w zwykłych sieciówka bo kasę wydają na coś innego

najbardziej śmieszne są sytuacje jak ktoś wysiada ze starej wypierdzianej bemki albo audi w EA7 itp. a ktoś obok w normalnie ubrany w extra nowej furze

fakt jest też jeden niektóre drogie rzeczy mają też lepszy materiał i szycie, skład może być podobny ale bawełna nie równa się bawełna, a najlepiej widac jakoś produktów prasując, te słabej jakości najczęściej prasuja sie koszmarnie, jak położysz na płaskim to widać że nie jest to idealne

ja tam kupuje to co mi sie podoba i mam kilka ulubionych marek, rzeczy premium też ale dlatego że mi sie podobały a nei ze wzgledu na metkę

2

@Yosemite
+ marcelo salas i chile na mundialu 1998

a zamorano musze przyznać w Realu bardzo dobrze sobie poradził 101 goli w 173 meczach

1

@Yosemite
ta ich rywalizacja dodawała dodatkowego smaczku la lidze

wg mnie marketingowo bardzo tego brakuje la lidze, może w niedalekiej przyszłości zobaczymy kolejna rywalizacje, choć z pewnością nie tak wielką haaland - mbappe, znów to dobrze zrobiłby la lidze

0

ŚMIESZNE MIESZKANIA

kiedyś mieszkając we Wrocławiu często przejeżdżałem koło tego bloku
wtedy po raz pierwszy spotkałem się z klatką schodową na zewnątrz - jak w amerykańskich motelach - śmieszny blok

widzieliście takie rozwiązanie gdzieś indziej w Polsce?:)

https://www.google.pl/maps/@51.0945388,17.0220875,3a,15y,66.23h,105.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFMj5j8YgurGBrT8mKAufIg!2e0!7i13312!8i6656

3

@Transu96
ale strzał całkiem ładny

1

@Holsik
mi się podobają nowe niektórych marek, fajne są też nowoczesne rozwiązania w nich jak np. head up display, LED Matrix czy elektryczne pokrywy bagażnika otwierane czy to pilotem, nogą czy palcem itp.

ale stare Mustangi np. z lat 60-70 też są super i fajnie mieć jakie takie auto do frajdy
tak samo jak bardzo podobają mi sie stare Grand Cherokee z lat 90 - te mega kanciaste

wiec jak dla mnie albo nowe auto albo zabytkowe:)

0

@VamosBarca93
avatar to masz przedni:)

0

@Gaz
dokładnie, operacja kolana w takich warunkach nie ratuje życia, w tym sensie nie była konieczna na już
masakra, współczuję im strasznie, bo do tego nie powinno dojść

0

@Gaz
ja pierdziele straszne to co piszesz, to była operacja kolana?, pewnie jakby wiedzieli jak to sie skończy poczekaliby kilka dni jak skończą sie strajki i bedzie wiecej lekarzy dostępnych

1

@chavez
ale mu dowalili za zniszczenie czyjegoś życia

0

@Ghotti
no widzisz:) u mnie na osiedlu sprzedają po 7-8k, podejrzewam że w podobnych miejscówkach w Kielcach tez takie ceny, w starym budownictwie w ck juz duzo taniej 3,4 - 4,5 k, wiec srednia bedzie dużo nizsza i pewnie około 5-6, mówię tu o rynku wtórnym

0

@Ghotti
po tyle to w Kielcach już są mieszkania:)

0

@messi564
mieszkania szybko schodzą, nawet te na rynku wtórnym nowym budownictwie, czyli już z lat 2000-2020, gdzie są garaże podziemne, kamery itp. udogodnienia

0

@konrad1661
myśle że nie

0

@Ghotti
życie:) mieszkania coraz droższe i w cenie domu miałbym mieszkanie prawie 2 razy mniejsze wiec u mnie nie ma to znaczenia:) szkoda ze drożeje wszystko ale co zrobisz w budżecie spokojnie się zmieszczę, kredyty też teraz tanie:) ważne aby sprawie to poszło i tyle:) a im częściej powtarzam w głowie ile mnie to wyniesie to już mnie to nie rusza - przyzwyczaiłem się:)

1

@pele1282
ALM a nie żadne BLM:)

16

@clyde
kogo ty oszukujesz przecież ty notorycznie wpierdzielasz niezdrowe jedzenie i siedzisz przed kompem:)

2

@JarekS
3. niekoniecznie, właśnie oszczędność na dodatkowej pensji Wijnaldum może byc spowodowana chęcią zakontraktowania innego zawodnika

w kazdym wypadku to będzie ciekawe lato

20

@mikiiki
Zdecydowanie Barcelona

0

@Yosemite
Latauro do bardzo dobry piłkarz, oczywiście wolałbym Haaland (szanse są, bo ponoć jest zainteresowanie nasze) albo Lukaku (tutaj wg mnie nie ma szans), ale chyba u mnie w kolejce przed Depay i Aguero - oczywiscie jeśli przy okazji pozbyc sie pijanic i firpo

wszystko zalezy od ceny

sezon temu było że to jednosezonowiec, teraz ma już drugi dobry sezon

nie jest moim ulubieńcem, ale jakby przyszedł to nie pozostałoby mi nic innego jak życzyć mu wszystkiego najlepszego

1

@FC1899Barca
z Laporta czesto robił interesy chociazby Ibrahimovic

Barceloan to duża instytucja wiec predzej czy później dobrze z nia nawiazac wspólprace aby trzepac kase

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?