0

@AmigoBlancos
3 - 74 z Bayernem w PEMK, wszyscy łaczą te rogrywki

1

WIELKIE KLUBU (historycznie rzecz biorąc)

Real, Barcelona, Juventus, Milan, Inter, United, Liverpool, Chelsea, Bayern, BVB, Ajax, PSV, Benfica, Porto, Atletico (jedyny bez LM)?

brałem pod uwagę sukcesy na arenie międzynarodowej LM + mistrzostwo kraju, dałem tylko jeden wyjątek Atletico (bo miało 3 finały) + masę innych sukcesów międzynarodowych

czy wg was do tych największych klubów (patrząc na sukcesy) w Europie dodalibyście Arsenal, Tottenham, Roma, PSG, Sevilla, City, Valenica, Hamburg, Steua Bukareszt, Feyenoord, Marsylia - ja nie dałem bo żaden z tych klubów nie ma choćby jednej LM i za mało mistrzostw kraju, wyjątek zrobiłem tylko dla Atletico

0

@Ghotti
Kane chciałbym bardzo

a Neymar realny o ile poważnie chce grać z Messim ponownie i przejść do historii, bo jednak Ligue1 to nie to samo co La Liga, bo jesli jednak myśli o kasie to pewnie zostanie

0

@messi564 @Ghotti
ja byłem wielkim fanem Dembele ale trochę mnie rozczarowuje w tym sezonie, nie ma kosmicznych liczb, tego wpływu na grę jaki oczekiwałem

owszem zgadzam sie z wami ze Umititi, Coutinho, Pijanić, Neto, Duńczyk i Firpo bewzględnie muszą odejść

co do Dembele - o tylko jesli przyjdzie Neymar, a Griezmann jesli przyjdzie jakaś sensowna 9, coś jednak naszemu zespołowi oni dają wiec musiałby przyjść ktoś sensowny żeby odeszli

mi się marzy Kane, Lukaku ale to chyba nie realne, Haaland już mniej po ostatnim tour de kasa

a Neymar jakieś szanse widzę, bo wymiana na Dembele/Griezmann pewnie mogłaby wejść w grę, kasa w PSG by im się zgadzała i grali by w klubie ze swojego kraju


3

albo 9 z prawdziwego zdarzenia (Kane, Lukaku. Martinez) albo Neymar + Depay + Aguro

tak to widzę, oczywiście przyjście Neymar oznaczłoby koniec Griezmann/Dembele

ciekaw jestem jak to rozwiążą latem

1

@Yosemite
dla mnie jest neutralny, ale uważam go za top3 jeśli chodzi o piłkarzy z ostatniej dekady, szkoda że odszedł

czy bym chciał aby wrócił? musiałby przeprosić kibiców i klub, czy jest lepszy niż Griezmann, Dembele, Coutinho - owszem, żaden z nich nie dał nam tyle co on
czy wyobrażam sobie atak
neymar-fati-messi

tak, co by nie było w lato potrzeba nam jakiegoś klasowego zawodnika do ataku - neymar, kane, lukaku - ktoś z nich, o ile lubie griezmann to on tu chyba już nic nie zwojuje niestety

1

@LuisSalvano
Neymar depay messi fati aguro to bylby niezły sklad ataku

0

@FC1899Barca
Tak 3 razy dostałby po glowie:)

1

@Encore
Piekny widok:)

0

Jak tam kibice Bayernu z tej strony:) jeszcze nie wyszliście na fan page Bayernu albo Lewego:)

0

@mat32
Oj czytać umiesz słabo. Ale mnie to nie dziwi. Doświadczyłem. Ale ze mam ciało jak mlody bóg to mnie to nie ruszyło.

2

@arasz1819
i odpadł wtedy odpowiednio ze zdobywcami pucharu w tym roku czyli nami i Milanem

tak naprawdę nie miał jak zdobywać dużej ilości trofeów bo trenował średnie zespoły, nie jest to wielki taktyk, ale w miarę dobry motywator i ma rękę do młodych, to on wypromował dla piłki Sadio Mane

ja czekam do końca sezonu, wtedy będzie wszystko jasne, na razie są tu gorące głowy po El CLassico, ale to po prostu był kolejny mecz o 3 pkt.

0

@mat32
no tak, bo ty jesteś wyrocznią

weź się lepiej za siebie i własną odporność i skończ pierdzielić farmazony

ja też przeszedłem bardzo szybko i jak grypę/przeziębienie przez 1,5 dnia

co Ibrahimović też miał łagodna wersję albo CR7?:)

zacznij dbać o siebie a nie marudzić, tak wiem pewnie dbasz jak tysiące tu ludzi a później na ulicach same osoby z brzuszkami albo o posturze wieszaka

bez odbioru

3

RONALD KOEMAN

czeka na 9 ważnych meczów, poczekajmy z opiniami do końca sezonu:)
ja wierzę w PK i Mistrzostwo Hiszpanii:)
jest to możliwe i ten zespół jest do tego zdolny

wtedy będziemy oceniać trenera, nie dziś, nie jutro, nie po ostatnim meczu

dla przypomnienia
Ronald Koeman był w ćwierćfinale LM z Benficą i Ajaxem, więc aż tak słabym trenerem nie jest, poczekamy zobaczymy

1

@Pawel13sz
Alex Song?

4

@chavez
3 mnie rozłożyła na łopatki:)

9

@Janiama
zdrowia i oby kiedyś powrotu do piłki, mecz La Rambli bez ciebie straci smaczek:)

2

@Bobo25
no i ibrahimovic

spoko tylko wyjątki potwierdzają regułę

0

@lukas10
leo, jordi, stegen oki, gerard - wątpliwa forma po kontuzji, busi - też mieszana forma
poza tym oni wszyscy 30+ a to nie jest najlepszy piłkarski wiek

0

@lukas10
napisałem słowo klucz - odpowiedni bilans w zespole:)

6

fajnie Nico Gonzalez, fajnie Moriba ale pamiętajcie że w zespole musi być odpowiedni bilans i muszą być też doświadczeni piłkarze w swoim najlepszym wieku piłkarskim 26-30


nie można budować pierwszego składu na młodzikach wyłącznie

1

@msmsms
ja PSG-City, Real-Chelsea

1

@msmsms
zawsze jest ten pierwszy raz, a póki co mamy cwierćfinały

0

@Kettger
ale to się już dzieje, wprowadzono wielu młodych, zdolnych za 2-3 lata to bedzie jeden za najlepszych zespołów w europie, w to nie wątpię
to jest zmiana pokoleniowa, nie odbywa się ona bez ofiar
a dublet w tym sezonie to byłoby coś pięknego mimo wszystko
i tak lepszą przyszłość bo obecna nie jest idealna, nie jest to zespół na podbój Europy jeszcze, ale wierzę ze bedzie

2

Komentarz usunięty

1

@Alcazar
nie mówię o tym co potrzebne czy kogo ja bym chciał

po prostu zastanwiam sie nad taki scenariuszem, bo w jakimś stopniu jest on prawdopodobny

1

@Kettger @TheNekro94

ale byliśmy lepsi, stłamsiliśmy PSG na ich boisku, wolę 1:1 po takim meczu niż wygrać 1:0 po bardzo słabym i fartownym meczu, bo tu przynajmniej jest nadzieja na lepsza przyszłość, a jakbyśmy wygrali po słabym meczu 1:0 to oprócz wygranej nie mielibyśmy nadziej na przyszłość

5

@analitykTaktyki

a wygranych z sevilla już nie dałeś? wybiórcze dane sprzedaja sie najlepiej
PSG-BARCA to był mecz o awans a nie o nic

2

przychodzi Aguero, Depay, Garcia, Gaya, Emerson, Wijnaldum

jesteście zadowoleni czy nie?
kwestie odejść pominę

0

@Rust_Cohle
ja tam 16 ide:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?