3

@JANEK777
ja pierd.. jeśli to prawda to ludzkość to debile na prawdę

18

PIĘKNA AKCJA


8

EKSTRAKLASA

taka piękna technika użytkowa


0

@DonMatteo901 co za bezczelny dziad, dobrze mu zrobiła

1

@Yosemite
co tu dużo mówić oni byli w 3 finałach z rzędu 1996-1998, ale wygrali tylko jeden z nich ten pierwszy:)
jeden z najlepszych zespołów lat 90 obok Ajax i AC Milan, FC Barcelony i OM

2

@IronSanHybrid
nie wierze, ja pierdziele

0

@Pianist00
popieram, ja tylko w sklepie nakładam, i w pracy jak sie z kimś spotkam (co jest rzadkie) wszędzie indziej to dla mnie debilizm

0

@Yosemite
ja nie pamiętałem:) kojarzę anderlecht, chelsea, everton. united i inter teraz:)

0

@Barca1992
serio? żałosne, wszystko może się normalnie rozgrywać na świecie, kilka krajów już ma to za sobą dzięki temu że dużo osób przechorowało plus szczepienia

nie rozumiem takiego pomysłu

5

@Yosemite
w pełni się zgadzam Livepool przed jego przybyciem był średniakiem
zresztą Kloop potrafi ze średniaków/piłkarzy dobrych ale nic więcej wyciagać max i robić z nich mega piłkarzy jak Salah czy Mane

kto by pomyślał że z Egipcjanina gdy ten był w Romie będzie coś więcej niż piłkarz pokroju El Sharaavy czy Robinho

zrobił bardzo duzo Klopp:)

ale on też chyba nie bedzie w Liverpoolu więcej niż rok, on świetnie przygotowuje zespołu motorycznie, jego zespołu są agresywne ale też taka praca wyczerpuje, dlatego po kilku sezonach przychodzi spadek formy tych piłkarzy, ich zjazd fizyczny to samo było w BVB i to samo widać w Liverpoolu

wg mnie to pora aby objął nowy zespół

0

@Cadafaz
to twoja opinia, ja mam inna, wg mnie PSG i City są dużo lepsze niż Chelsea i Real i szkoda że nie może być takiego finału

0

@ini_barca
ja też ci odpowiedziałem że nie wszędzie, a że do Afryki np. to wiem

3

PUCHAR KRÓLA

już w sobotę mega ważny mecz, jestem podekscytowany, fajnie byłoby znów podnieś puchar, vamos, po 31 trofeum:)

do sobotniego finału, najbardziej utytułowane kluby:
Barcelona - 30
Athletic -23
Real -19
Atletico - 10
Valencia - 8

0

@ini_barca
ale nie jest to standardem jak już ci wymieniłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Bykunn
pewnie za zakazywanie działalności gospodarczej niezgodne z konstytucją
ale wg mnie oni sobie ręce myją PIS-PO od lat, więc nic nie bedzie

0

@analitykTaktyki
Barcelona na ten moment jest w finale, ale Real dzieli od niego 3 mecze i 4 aby wygrać rozgrywki, ale luz są blisko:-p

uwielbiam takich internetowych znawców

1

BOMBARDINA

ktoś cos kupował z tej strony, na zdjęciu niektóre rzeczy wyglądają ładnie, ceny oki, ale brak w opisie nawet składu materiału, opis jak wygląda zwrot + wysyłka nie wiadomo skąd gdyż "Bombardina występuje w roli pośrednika między sprzedającym, a kupującym w ramach modelu dropshipping." zniechęciły mnie do czegokolwiek zamawiania

a najlepszy dopisek
"Ewentualny zwrot należy nadać na swój koszt do chińskiego sprzedawcy"?
czy to jest w ogóle legalne tak odsyłanie do zwrotów?

1

@JANEK777
czyli lipa z biznesów bo kto zaszczepiony emeryci i biedna budżetówka:)

no nie no stali bywalcy hoteli i restauracji

0

@BarcaInfo
paskudne

0

@LUPR
tak samo Nottingham:) ale dałem je do drugiej ligi tych mocnych klubów - dlatego zachęcam do dyskusji

zresztą tu stworzyłem tu lepsza dyskusje oparta na statystyce
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9906217#comment-9906398

1

@pele1282
dzięki

2

@Yosemite
dzieki:) ale był mały błąd bo pomyliłem się kiedy ostatni raz aktualizowałem a robiłem to jakoś w 2016-2017 roku, potem aktualizowałem co rok, potem chwilowo zaprzestałem dziś aktualizowałem ale myślałem że częściowo zaktualizowałem niektóre rzeczy

5

@lucca87 @Yosemite @Kgorecki2500 @Nano22 @pele1282 @Barca1992 @Homeopata8989

mały update bo dziś aktualizowałem i zapomniałem w którym miejscu skończyłem, a skończyłem jakoś koło 2018, dlatego był błąd w Realu i Juve

poniżej update, z góry przepraszam, ale wtedy się wkurzyłem trochę i zaprzestałem kalkulacji:)

https://zapodaj.net/3120aaa8e1dd5.png.html

0

@NiemoralnyAdam
dzięki tabela była aktualna do 2017 później przestałem to aktualizować, dziś do tego wróciłem i zapomnaiełm że w Realu tego nie zaktualizowałem

0

@grejtxkrzychu dzięki:) nigdy tego nie robiłem:) szkoda tylko że nie widać autoamtycznie tylko trzeba kliknac link

2

@chavez
zdecydowanie 1 i 4:)

0

@grejtxkrzychu
ale jak to tu zrobić? mam już obraz ale nie wiem jak wsstawić? wysłać ci na priv to wstawisz?

7

WIELKIE KLUBY EUROPY (historycznie)

@Yosemite @Kgorecki2500 @Nano22 @pele1282 @Barca1992

mam to w ładnej tabeli w excel ale nie wiem jak wkleić? ktoś pomoże?

sposób liczenia: LM - zwycięstwo 8 pkt, finał 5; LE/PZP- zwycięstwo 2,5, finał 1, SPE, KMŚ - 1pkt zwycięstwo

https://zapodaj.net/e16fa389b050e.png.html



1

@xBoMBoWiECx @Homeopata8989
dla mnie Arsenal trochę przereklamowany - 2 europejskie puchary to trochę mało, do tego w LM tylko raz byli w finale przegranym

to jest za mało aby być w top TOP'ów
dlatego wrzuciłem ich do tego drugiego koszyka wielkich klubów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?