0

@michal26
Atletico zostaje więc pudlo

1

@SzahMatt
Nie jestes osamotniony. Super pomysł:)
Tam dla wolności:) nie dla dyktatury

1

@fart
Ludzie i kibice w większości to barany nie ma się co oszukiwać. Łatwo dalivsie omamić mediom.
Choć sa newsy ze Barcelona i Atletico zostają. Kluby wliskie również nic się nie dzieje a potem Milan ukarany za FFF a także City nie.
Tak dla Superliga:)

0

@Ronaldinho10VB
Takim czymś może być Superliga

1

@fart
Tez mam taka nadzieje ze upadną. Jak dla mnie Perez wizerunkowo dużo zyskał właśnie. Nie jest miękka faja. Powiedział A i chce działać dalej

0

@Bykunn
Jaki gnij człowieku o czym ty piszesz

0

@Ciule123
Piękne rozwiązanie na miękkich frajerów

0

@Wilczeq
Czyli nic nie masz. Nieoficjalnie wilczeq wysyla faje news

3

@Pawelsky
Jeśli rzeczywiście ktoś się wycofać to znaczy to tule ze rzeczywiście jest miękka faja ale mbistwo takich osób teraz jest na świecie. Idealnie pasuje tu powiedzenie ze dobre czasy kreacja słabych ludzi a zle czasy silnych ludzi.

2

@klopx
Nie było na razie żadnych w juz kilka fakt news
Tak dzus działa świat- kto zaplaci ten ouszcza fakt news nikomu nie można wierzyć
Oficjalnie nic nie bylo

0

@pax
A ktoś tu poriwnywal szczepienie do holocaustu? Chyba styki ci w głowie nie zatrybily bo nie było to nigdzie napisane ze szczepienia to holocaust.
Każdy kto to przeszedł jak ja zastanowi się czy warto patrząc na to jak np. Tata mojego kolegi 3 tygodnie po szczepienia trafił pod respirator, jest teraz w ciężkim stanie, mnie takie historie zastanawiają

4

Dla mnie największym wygranym jest Real, Barcelona, Juve,Inter i Milan
Powiedzieli Ai stoja przy swoimi
Miękkie kluchy rezygnują a UEFA i FIFA to największe przygrywy.
To samo niemiecka federacja.

Pomysl Superligi jest super. Mam nadzieję że social go popra

0

@pax
Raczej każdy rozsadny człowiek się zastanowić i będzie wahał
Pokorne baranki zrobią wszystko bez zawahania

1

@Oskar00
Ja tammam do nich szacunek za to. Tchórzem z Anglii zero szacunku

0

@pax
nie wiesz do czego się odnoszę to się proszę nie wypowiadaj bo się kompromitujesz takim wpisem, nie po raz pierwszy

0

@tomono
wychowankowie, zawodnicy z klubów z SL, wolne transfery

gdyby to były szachy powiedziałbym szach -mat:)

generalnie jeszcze 2 kwestie - wolność, kazdy piłkarz ma prawo grać gdzie chce (swoboda przepłwy pracy w UE się kłania) , więc nawet jak klub z SL doagad sie spoza na kasę to nawet jak taki zawodnik nie dostanie jakiegoś papierka to dla klubu SL nie ma to znaczenia - w końcu są poza UEFA:) która sama chciała aby w niej nie byli
poza tym zmienił by się rynek pracy- na krótkie umowy 1-2 lata aby móc odejść do upragnionej SL jako wolny zawodnik

0

@Borneo
widzę kolejny zwolennik holokaustu

zahailowałeś już?

1

@pres
widzę typowy użytkownik tej strony jesteś - można mieć inne poglądy ale żeby od razu obrażać osoby o innych poglądach, to trzeba mieć niskie IQ

0

@El Madridista.
koleś jest po prostu naiwny i tyle

0

@tomono
haha naiwny jesteś - we własnej lidze mogą sobie rejestrować jak chca:)

2

@BarcaInfo no to niech graja w farmerskiej lidze:)

0

@speedweed
cwiecfinały x3, półfinał i 1/8 - no rzeczywiście, zawsze w najlepszej 8 zespolów w Europie to rzeczywiście dramat:)

z liverpoolem 3-0, z romą 4-1

jesteś bardzo ograniczony i dodatkowo podajesz złe wyniki - żal

szkoda czasu:)

6

@SamuraJack
poza tym jak czytam niektórych to się zastanawiam w jakich czasach ja żyję i czy nie cofnąłem się do 1939, jakieś pomysły kino, teatry tylko dla zaszczepionych - to może od razu ustalmy robimy nowy holocaust, gwiazdy na ramieniu i koniec zabawy

z chęcią bym się zaszczepił poczatkowo - ale te pomysły jak wyżej wywołują u mnie obrzydzenia, tak samo jak nielagalne działania rządu, policji

całym sercem wspieram "zamkniętych przedsiebiorców" i korzysta z ich usług na bieżąco bo mam w nosie obostrzenia nielegalne

ogólnie niedobrze robi mi się od tego tematu, o zmianach wiem z la ralmbla bo TV nie oglądam - tylko mecze, filmy, netflix, bajki z dziecmi

wiadomosci itp to dla mnie ścieki i dno - to że niektórym pasuje ta pandemia nie od dziś wiadomo

dla mnie nie wiele sie zmieniło - spotykam się z ludżmi, do fryzjera chodzę, wakacje zabookowane

0

@koksik2700
ale przecież w CL też mogłby grać jakby byli w TOP4, tottenham sezon i 2 sezony temu był w CL

7

@Nano22
co najlepsze Pan mu pozwoli wyjść z domu:) paranoja z ludzi

1

@SamuraJack
szczerze nie wiem, nie czuję potrzeby, cały czas się waham
jeszcze jak dziś usłyszałem że ojciec mojego kolegi 3 tygodnie po szczepieniu trafił pod respirator i jest w stanie ciężkim to trochę dziwnie to brzmi

żyję normalnie, na dworze bez maski, wakacje już zabookowane:)

0

@mkord
już widzę jak te 5 klubów naraz zdobędzie pierwszych 5 miejsc:) - nierealne
to raz
dwa - zwycięzca pewnie miałby zagwarantowny udział w koljnej edycji nawet jak byłby z tej 5 dodatkowej, nawet w CL tak obecnie to działa

trzy - i co z tego że nie mogą spaść, historia poakzuje że w LM też ciagle gra sezon w sezon te same 11-12 zespołów, poza tym 2 kwestie - może później zrobili by spadki a pozatym gra się chyba aby wygrać i to jest sedno piłki a nie zastanwianie sie kto spadnie

0

@speedweed
no rzeczywiście Roma - raz w osattnich 10 latach 1/2 LM i wielki klub:) śmiechu warte
United nie daje rady w PL - obecnie 2 miejsce:)
Barcelona ostatnei lata w LM - to 1/4, 1/4, 1/2, 1/4 i 1/8 - no rzeczywiście dramat:)

dalej nie komentuje

3

SUPERLIGA

nie wiem czy dużo osób nie czytało wywiadu z Perezem, ale już kilkukrotnie podkreślał że nie będzie to zamknieta liga

jest 15 stałych miejsc na razie a 5 zespołów zostanie doproszonych - jeszcze nie określił jak ale równie dobrze można byłoby sobie wyobrazić np. 2 rundy play-off np. 20 zespołów - kurde przecież to byłoby już dużo rozszerzenia a jakby ktoś był na prawdę dobry to by zagrał w tej SL i mógł w niej namieszać, wiec w czym problem

CL obecnie przecież też jest zmaknieta i co roku w grupach jest conajmnijej 10-12 tych samych zespołów bo w lidze są tak mocni że i tak zajmuja te miejsca gwarantujace udział w LM:
Real, Barcelona, Atletico, Juventus, City, Bayern, PSG, Chelsea, Szachtar Donieck, Porto (tylko 1 roczna przerwa) + z małymi przerwami United, Inter

3

@FC1899Barca
trochę psuty slogan, bo jak nie ma związku jak jest:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?