4

@VamosRakieta
CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!

Perez sprytnie odwrócił uwagę od tego aby się o tym zwycięstwie nie mówiło dużo:-p

0

@DonMatteo901
dokładnie i nic nikomu do tego:) nie podoba się to oglądać piłkę drugiej kategorii jak CL:) a najlepsza piłka będzie w SL:)

1

LIGA MISTRZÓW - reforma

przecież tu na dobrą sprawę już w tym roku UEFA mogłą zrobić fajną reformę i np. zrobić 4 grupy po 8 zespołów
- 14 meczów, w takich grupach byłoby wiecej ciekawych meczów - Real, Barca, Atletico, Sevilla, City, United, Chelsea, Leicester, Inter, Milan, Atalanta, Juve, Bayern, RB Lipsk, Wolfsburg, PSG, Lille, Monaco, Ajax, Porto

- na obecna chwile 20 najmocniejszych zespołów w ligach czyli po 5 w każdej grupie - z tego dałoby się co tydzień wylosować po 2-3 hity i 3-5 ciekawe mecze w LM

- z grup awansowało by najelpszy zespół do ćwiećfirnałów, 2-3 zagrałby play-off o ćwierćfinał, a 4-5 miejsce do LE

- spokojnie można byloby to opakować jako NCL (new champions league) i sprzedać za wiecej kasy do TV

w w kolejnych latach pomyśleć nad czymś podobnym tylko z mniejsza iloscia zespołów np 24 (im mniej zespołów tym wieksza elitaność rozgrywek)


0

@Alanooo
to może załuż komunę każdy będzie miał równo to będziesz miał fair play

nikt nie broni cadiz rozwinąc szkołkę, zagrać dobrą pikę, zdobyć sponsorów i piac sie w górę, z drugiej strony nie każdy tak może i potrafi i to też jest piękne, cadiz tema swoich lokalnych odbiorców kibiców i o to tu chodzi, a pieniadze na boisku nie grają

0

@MarioVeB!
jeśli to beda transfery miedzy klubami z Superligi to nie ma żadnego problemu, również jeśli dogada się z kimś spoza na kwotę, mają własne rozgrywki, wałsne wymogi a skoro federacje chcą się odciac od tych piłakrzy to działa to w 2 strony i gówno im do tego

poza tym wolne trasnfery, jesli utworza SL to każdy będzie chciał w niej grać, piłakrze spoza beda podpisywali krótkie kontrakty 1-2 letnie aby w razie potrzeby trafić do SL

0

@fenix1983
Kim zastąpisz w kadrach? Co to teraz najlepsi piłkarze to studnia bez dna. To będą rozgrywki jak piłka nożna na olimpiadzie. Mało kto zobaczy a po roku mistrza jyz nie będziesz pamiętał

0

@Kgorecki2500
Oj nie masz tu racji. Odpowiednia oprawa marketing. I mecze miedzy najlepszymi. To nigdy się nie znudzi. Nigdy nie było tak trudnych rozrywek.
Superliga to przyszlosc:)

0

@MarioVeB!
Beda grali w najlepszych rozrywkach a nie drugiej kategorii jak LM

0

@Mroziu
Po takim czymś nie będzie odwrotu i wszyscy odejdą z tej 12. Ja wtedy juz nie oglądam LM bo to zart

1

@MarioVeB!
Koles ty umiesz myśleć? Maja własne rozrywki rejestruja sobie piłkarzy jakich chcą. Ja ouerd..użyj mózgu

0

@FC1899Barca
Nie bada nic znaczyły niedługo te nagrody. Rozrywki UEFA będą rozgrywkami drugiej kategorii. Tak jak olimpiada. Niby spoko ale obok mundialu to nigdy nie stało.
Superliga ma najlepsze kluby Europy, będzie najlrosza oglądalność, piłkarzy, kibiców i kasę. Ma wszystko:)

0

@MarioVeB!
Pytanie co się lepiej sorzeda Superliga z najlepszymi piłkarzami na świecie:) czy rozrywka drugiej kategorii UEFA. Chyba masz trochę rozumu aby sobie odpowiedzieć

0

@dniel
Upadnie to liga mistrzów.

0

@VOne
Chyba biednym. Bo sporo to narzeka na ten pomysł.

0

@MarioVeB!
Koles jest XXI wiek jest wolność. Niech sobie UEFA organizuje własne rozrywki jak im nie pasuje. Zobaczymy co się lepiej sprzeda.
Na 100% Superliga

0

@FC1899Barca
To stworzą własne nagrody.
Co będą warte nagrody UEFA dla linegarda czy tym podobnych.
Jak tak się stanie to tylko Superliga będzie miała prestiż:) największe stacje będą to oglądać. Reszta to będą turnieje jak piłka nożna na igrzyskach olimpijskich.

1

@FC1899Barca
Tymczasem w Superlidze cwiercfinaly.
Barcelona-Liverpool
City- Atletico
Real-Inter
Juventus-United

No sorry czym do ludzi z tymi twoimi parami

0

@koszol
Chyba tobie. Dużej ilości ludziom się podoba

3

Ci co sa przecieni Superlidze to jak sąsiedzi zazdrośni ze sasiad coraz bogatszy:)
Kurde a zachowanie UEFA żałosne.
A argument elitarności. Bo tak jakby ligę mistrzów wygrywali obecnie Śląska, Roma czy tym podobne kluby.
A najbardziej denerwuje mnie ze UEFA chce komuś czegoś zabronić. Jakim kir..prawem.
Za wolnością.
Murem za klubami i Superliga:)

5

@derlysy1979
Czyli liga europy:)

4

Dykwakifikacja Real, Chelsea i City to będzie gwizdz do trumny dla UEFA

I oznaka upadku LM


0

@MarioVeB!
To niech organizują tylko bez najlepszych będzie to poziom olimpiady w piłkę nożną

2

@Peciak
tylko te pozostałe rozgrywki nie będę już prestiżowe

prestiżowa będzie Superliga - więć sędziowei się znajdą

0

@Peciak
ale co ty gadasz, co będzie miało większy prestiż? superliga z najlepszymi piłkrzami czy LM albo rozgrywki krajowe bez tych najlepszych piłkarzy?

przecież to oczywiste, albo mundial bez najlepszych piłkarzy:) przecież to żart, to mundial miałby prestiż obecnie turnieju piłki nożnej na igrzyskach olimpijskich, co po roku nie pamieta się kto wygrał

0

@Grabarz1750
to masz 23 mecze max - 10 meczów więcej
pewnie można by ligi odchudzić z 20 na 18 albo 16

7

@Kamiloza91
Ajax, Porto, Benfica

tak naprawdę te 3 kluby powinny tam być z automatu - bo to jedne z najbardziej utytułowanych klubów w historii

1

@Ascend
ale chyba gra się dla tytułów a nie po to by nie spaść:) a jak będą słabi to nie wygrają

1

@arasz1819
tylko jak tych 12 klubów straci?

kto będzie oglądał rozgrywki ligowe dla Granady, Valencia, Sevilli, Everton, Roma itp. tylko ich fani, wiec jeśli ligi się wysilą i wyrzucą te kluby to straciły by dużo więcej niż zyskały te ligi, dla mnie to nierealny scenariusz, chyba że ktoś ma skłonności masochistyczne

choć nie jest powiedziane że te zespoły nie walczyłby o wolne miejsca w SL, bo może by walczyły

w rozgrywkach LM też nie zobaczyłbyś najlepszych piłkarzy, bo ci graliby w SL, tam jest największa kasa i nie ma się co oszukiwać

1

@arasz1819
ale tu nie chodzi że jestem czegoś pewien, tylko o to że jest to możliwe i analizując karty na stole w tym momencie widać że tych 12 klubów ma asy w rękawie

ma sponsora, dużo kasy, piłkarzy, renomę, kibiców, dojdą kolejni sponsorzy

UEFA i ligi mogą tupać nóżkami ale to te kluby na nich zarabiają nie odwrotnie, bez nich będzie zdecydowanie mniej kasy, więc w interesie UEFA powinno być aby się dogadać

1

@Bobo25
niektórzy nie rozumieją że jest wolny rynek, i jak te kluby beda chciały grać to to zrobią, o ile się znajdzie popyt na to to będzie to hulało aż miło, a jestem pewien że znajdzie się ogromny popyt, mnóstwo kasy, pewnie zrobią świetny marketing i mają już JP Morgan po swojej stronie, a większość na stronie chyba nie wie co to za bank jest

a ligi wątpię aby ich wyrzuciły, bo to też im się nie opłaca

choć wątpię że to będzie już od tego sezonu, ale zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?