lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ini_barca
przy których podróżach:) do Hiszpanii, Grecji itp. nie potrzebujesz żadnego zaświadczenia, do Afryki tak ale to dla własnego bezpieczeństwa
1
@Rust_Cohle
no widzisz oko mnie oszukało:)
0
@Yosemite
coś w tym jest:) jego zespoły są równe przez cały sezon a w pucharach jedne słabszy dzień/mecz i cie nie ma
3
rozumiem że takie rozsądne osoby się ucisza, ale to samo mówi cześć lekarzy i naukowców - trzeba było pozwolić zarażać się młodym i aktywnym a chronić starszych i schorowanych to pandemia szybciej by minęła i byłyby mniejsze straty
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,szczawinski--to-jest-koniec-epidemii-w-polsce--ponieslismy-ogromne-koszty,artykul,41963092.html
0
@itmustbejoke
ta bo potem mają te mecze z gatunku łatwych:) granada (a), bilbao (a), villarreal (h)
pierdzielisz jak potłuczony
4
@JANEK777
kiedyś mówiło się że ktoś ma problemy psychiczne, dziś się takich ludzi broni
niech sobie żyją jak chcą, ale bez narzucania śmiesznej poprawności politycznej
0
@Rust_Cohle
na tej stronie chyba jakiś błąd
15.05 West Ham vs West Ham:)
2
@Yosemite
brakuje takiej ekipy
obecnie mamy Atletico, Barcelona, Real
potem Sevilla
a potem grupka dobrych zespołów z przebłuyskami ale daleko za Sevilla - sociedad, betis, villarreal
szkoda bo Valencia mocna podniosła by poziom ligi hiszpańskiej
0
@AmigoBlancos
oj chyba tak mocna Valencia długo nie wróci, obecnie daleko jej nawet do takiej Sevilli
ale owszem la liga dużo by zyskała gdyby miała taki 5 mocny zespół jak Valencia
0
@l0Messini
bez przesady w piłce ręcznej i koszykówce jakoś to płynnie idzie i nie ma o to awantur
to czemu miałby być w piłce?
4
DOLICZONY CZAS
Niby piłka nożna to tak rozwinięta i najbardziej popularna dyscyplina to czemu nie zrobić aby na czas przerw (ktoś leży na boisku, weryfikacja VAR, zmiany) nie zatrzymywać zegara, tak jak to jest w piłce ręcznej albo koszykówce
wydaje się że to prosty mechanizm, sędzia daje szybki sygnał i zatrzymywany jest zegar, skończyłyby się te wszystkie dywagacje czy powinno być 2 czy 5 minut itp.
co sądzicie o tym? ma to rację bytu?
0
@Thomas99PL
halo w 19 meczach a tyle meczy nie przegralismy w tym sezonie, narzekał też w wygranych meczach
1
@AmigoBlancos
Luis ma rację pod tym względem że warunki są takie same dla obu zespołów, ale z drugiej strony sprzyjają jednemu stylowi a niejako przeszkadzają innemu stylowi
dla zespołu grającego szybką piłkę po ziemi, techniczną granie w deszcze, nie pomaga
nie chodzi mo to o wymówkę tylko pobożne życzenie co do pogody
3
@Nihas
z tego co widzę to on zawsze przytacza naukowców i badania
1
@Nihas
no tak bo ich głównym źródłem utrzymania są starcy, nauczyciele czy policjanci czyli emeryci i biedna budżetówka
za wolne tempo szczepień
0
@messi564
ale sezon się jeszcze nie skończył, poczekajmy na PK + ligę
jak na razie to mistrzem jest Atletico a nie Real, a tak na prawdę to wszystko się może wydarzyć
z sevilla zagrał bardzo dobrze, ja czekam na PK + mecz z Atletico to trochę podsumuje jego dokonania:)
0
@marcin000019
nie chodzi o to ale gołym okiem widać że nas przerwa trochę wyhamowała
0
@Rudi35
i mega małe auto, co by to byo jakby to był jakiś sedan albo kombi:)
0
@Rudi35
przypalone sprzęgło takiej osoby to tylko cena za brak umiejętności
ważne aby taki szkodnik nikomu samochodu nie przerysował
7
PRZERWA REPREZENTACYJNA
też macie wrażenie że przerwa reprezentacyjna nas trochę roztroiła, oby nasi jak najszybciej wrócili na właściwe tory i formę z przed przerwy
2
@Yosemite
aż sprawdziłem czy byli kiedyś blisko mistrzostwa - 2x 3 miejsce i raz buyli vicemistrzami - 2 pkt do mistrzostwa wtedy zabrakło (wiec było na prawe blisko)
szkoda, ale trzebe pamiętać że w latach 90 seria A była najlepsza liga świata, gdzie był mocny Milan, Inter, Juventus, Lazio
2
@Yosemite
prawie same gwiazdy:) jedynie stanic i benarrivo słabiej znani
szkoda że nie wygrali mistrza Włoch
5
LA LIGA
czyli na ten moment nic nie wiadomo bo mistrzem może być każdy z 3 zespołów, bo dzieli ich tylko jeden mecz różnicy
KARNY
dziwię się że nie tak mało się mówi o karnym na Dembele, bo to był oczywisty karny, zabralby się z piłką na 1 na 1 gdyby nie został wytrącony z równowagi wejściem w noge, zawodnik realu w ogóle nie trafia w piłkę
0
@Ratamahatta
no simeone tak wyjaśnił że wygrał 1-0 po bramce kuriozum u siebie, a teraz roztwonił 13 pkt przewagę:)
0
@MaziFCB
daj spokój nie przegadasz
a na ten moment tak na prawdę i jeden i drugi ma zero trofeów w tym sezonie:) dopiero w najbliższym miesiacu sie to roztrzygnie
a Zidan robi taką robotę że zostawi im zgliszcza bo modrić it. do 40 grać nie będą; także nawet jak teraz walczy to za niedługo beda mieli ogromny problem
do ocen obydwu Panów może pocekajmy do końca sezonu
0
@hank_moody
dodalem jeszcze Puchar Króla:)
0
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos a real w kolejnym meczyvporazja z getafe:)
1
No i brawo ze szatnia wierzy. Bo ma wierzyć. Muszą wygrać pozostałe 9 meczów do końca sezonu a co będzie to bedzie:) ja w to wierze:)
0
@Rust_Cohle
Z Sevilla wygrali 2 mecze. Kluczem będzie mecz z Bilbao. Tego nie można przegrać