0

@ini_barca
przy których podróżach:) do Hiszpanii, Grecji itp. nie potrzebujesz żadnego zaświadczenia, do Afryki tak ale to dla własnego bezpieczeństwa

1

@Rust_Cohle
no widzisz oko mnie oszukało:)

0

@Yosemite
coś w tym jest:) jego zespoły są równe przez cały sezon a w pucharach jedne słabszy dzień/mecz i cie nie ma

3

rozumiem że takie rozsądne osoby się ucisza, ale to samo mówi cześć lekarzy i naukowców - trzeba było pozwolić zarażać się młodym i aktywnym a chronić starszych i schorowanych to pandemia szybciej by minęła i byłyby mniejsze straty


https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,szczawinski--to-jest-koniec-epidemii-w-polsce--ponieslismy-ogromne-koszty,artykul,41963092.html

0

@itmustbejoke
ta bo potem mają te mecze z gatunku łatwych:) granada (a), bilbao (a), villarreal (h)
pierdzielisz jak potłuczony

4

@JANEK777
kiedyś mówiło się że ktoś ma problemy psychiczne, dziś się takich ludzi broni
niech sobie żyją jak chcą, ale bez narzucania śmiesznej poprawności politycznej

0

@Rust_Cohle
na tej stronie chyba jakiś błąd
15.05 West Ham vs West Ham:)

2

@Yosemite
brakuje takiej ekipy
obecnie mamy Atletico, Barcelona, Real
potem Sevilla
a potem grupka dobrych zespołów z przebłuyskami ale daleko za Sevilla - sociedad, betis, villarreal

szkoda bo Valencia mocna podniosła by poziom ligi hiszpańskiej

0

@AmigoBlancos
oj chyba tak mocna Valencia długo nie wróci, obecnie daleko jej nawet do takiej Sevilli

ale owszem la liga dużo by zyskała gdyby miała taki 5 mocny zespół jak Valencia

0

@l0Messini
bez przesady w piłce ręcznej i koszykówce jakoś to płynnie idzie i nie ma o to awantur
to czemu miałby być w piłce?

4

DOLICZONY CZAS

Niby piłka nożna to tak rozwinięta i najbardziej popularna dyscyplina to czemu nie zrobić aby na czas przerw (ktoś leży na boisku, weryfikacja VAR, zmiany) nie zatrzymywać zegara, tak jak to jest w piłce ręcznej albo koszykówce

wydaje się że to prosty mechanizm, sędzia daje szybki sygnał i zatrzymywany jest zegar, skończyłyby się te wszystkie dywagacje czy powinno być 2 czy 5 minut itp.

co sądzicie o tym? ma to rację bytu?

0

@Thomas99PL
halo w 19 meczach a tyle meczy nie przegralismy w tym sezonie, narzekał też w wygranych meczach

1

@AmigoBlancos
Luis ma rację pod tym względem że warunki są takie same dla obu zespołów, ale z drugiej strony sprzyjają jednemu stylowi a niejako przeszkadzają innemu stylowi

dla zespołu grającego szybką piłkę po ziemi, techniczną granie w deszcze, nie pomaga

nie chodzi mo to o wymówkę tylko pobożne życzenie co do pogody

3

@Nihas
z tego co widzę to on zawsze przytacza naukowców i badania

1

@Nihas
no tak bo ich głównym źródłem utrzymania są starcy, nauczyciele czy policjanci czyli emeryci i biedna budżetówka

za wolne tempo szczepień

0

@messi564
ale sezon się jeszcze nie skończył, poczekajmy na PK + ligę
jak na razie to mistrzem jest Atletico a nie Real, a tak na prawdę to wszystko się może wydarzyć

z sevilla zagrał bardzo dobrze, ja czekam na PK + mecz z Atletico to trochę podsumuje jego dokonania:)

0

@marcin000019
nie chodzi o to ale gołym okiem widać że nas przerwa trochę wyhamowała

0

@Rudi35
i mega małe auto, co by to byo jakby to był jakiś sedan albo kombi:)

0

@Rudi35
przypalone sprzęgło takiej osoby to tylko cena za brak umiejętności

ważne aby taki szkodnik nikomu samochodu nie przerysował

7

PRZERWA REPREZENTACYJNA

też macie wrażenie że przerwa reprezentacyjna nas trochę roztroiła, oby nasi jak najszybciej wrócili na właściwe tory i formę z przed przerwy

2

@Yosemite
aż sprawdziłem czy byli kiedyś blisko mistrzostwa - 2x 3 miejsce i raz buyli vicemistrzami - 2 pkt do mistrzostwa wtedy zabrakło (wiec było na prawe blisko)
szkoda, ale trzebe pamiętać że w latach 90 seria A była najlepsza liga świata, gdzie był mocny Milan, Inter, Juventus, Lazio

2

@Yosemite
prawie same gwiazdy:) jedynie stanic i benarrivo słabiej znani
szkoda że nie wygrali mistrza Włoch

5

LA LIGA

czyli na ten moment nic nie wiadomo bo mistrzem może być każdy z 3 zespołów, bo dzieli ich tylko jeden mecz różnicy

KARNY

dziwię się że nie tak mało się mówi o karnym na Dembele, bo to był oczywisty karny, zabralby się z piłką na 1 na 1 gdyby nie został wytrącony z równowagi wejściem w noge, zawodnik realu w ogóle nie trafia w piłkę

0

@Ratamahatta
no simeone tak wyjaśnił że wygrał 1-0 po bramce kuriozum u siebie, a teraz roztwonił 13 pkt przewagę:)

0

@MaziFCB
daj spokój nie przegadasz
a na ten moment tak na prawdę i jeden i drugi ma zero trofeów w tym sezonie:) dopiero w najbliższym miesiacu sie to roztrzygnie

a Zidan robi taką robotę że zostawi im zgliszcza bo modrić it. do 40 grać nie będą; także nawet jak teraz walczy to za niedługo beda mieli ogromny problem

do ocen obydwu Panów może pocekajmy do końca sezonu

0

@hank_moody
dodalem jeszcze Puchar Króla:)

0

Komentarz usunięty

0

@AmigoBlancos a real w kolejnym meczyvporazja z getafe:)

1

No i brawo ze szatnia wierzy. Bo ma wierzyć. Muszą wygrać pozostałe 9 meczów do końca sezonu a co będzie to bedzie:) ja w to wierze:)

0

@Rust_Cohle
Z Sevilla wygrali 2 mecze. Kluczem będzie mecz z Bilbao. Tego nie można przegrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?