lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn
doczytaj ty potwierdzili skuteczność na pacjentach
0
@Bykunn
naukowcy z cambridge
0
@JANEK777
daj spokój naukowcy kolejni potwierdzają, ale wyjdzie ci tu garstka pseudo internetowych lekarzy i zacznie wypisywać farmazony:)
a potwierdzenie tego leku jeszcze potrwa, bo jest za tani, nikomu się to nie opłaca i nie jest na rękę jego zatwierdzenie:)
0
@Bykunn
rozumiem że naukowcy z Cambridge też się mylą?
boże co za ludzie
0
@lukaszmatusiewicz
mi się wydaje że prawie zawsze były 3-4 mega mocne zespoły w każdej edycji
a teraz ja widzę tylko 2 takie zespoły, 2-3 takie nijakie może dobre ale na pewno nie mega mocne i 3 po prostu średnie
może jak Barcelona bedzie mega mocna inaczej bedzie to wygladac:)
0
LM
czy nie macie tak że ostatnio poziom zespołów klubowych trochę spada, albo u mnie mniejsze emocje są
ale dawniej było więcej mega dobrych zespołów w poszczególnych edycjach
mecze Barcelony z Chelsea czy United
pojedynki Barcelony z Realem, Realu z Juve i wiele innych przykładów
a teraz mega mocne wydają się Bayern i City (choć wczoraj city mnie nie zachwyciło) i tyle, PSG takie trochę nijakie, Real też taki trochę nijaki, Chelsea niby się odradza ale do tej dawnej Chelsea jeszcze im trochę brakuje, a pozostała reszta jak Porto, BVB, Liverpool to po prostu zespoły średnie
0
ponieważ oglądam mecze tylko drużyn które lubię to skupiłem się wczoraj na City-BVB
de Bruyne świetny występ, choć BVB inne niż w bundeslidze i groźniejsze niż myślałem
foden powinien skończyć mecz z 2 golami, ma chłopak talent
przerzuciłem na 5 minut na real-liverpool, czy wg was był faul na mane jak wychodził sam na sam? zaraz potem padł gol na 2-0, w ogóle asysta pajaca TAA przednia:-p
w tym pojedynku dobre o tyle ze jedne z tych zespołów odpadnie
0
@szkutnik91
liverpool jest miołki ale to nie znaczy że może nagle wyjśc im mecz i strzelić 3 bramki np. takie statystyki tyle dają że lubią być obalane
1
@Yosemite
niestety kibicowałem na tym turnieju Włochom, którzy grali po prostu pięknie:)
0
to co dziś można obstawić City:) haaland gol:) i obie strzela w meczu Real- Liverpool?:)
2
@Yosemite
co on tylko z główki ładował gole:) ciekaw jestem ile ma tych goli z głowy strzelonych bo śmiesznie wyglada to na tym filmie:)
0
@Yosemite
wiadomo będzie ciężko, fajnie byłoby wygrać i uciec na kilka punktów
niby tak, ale z drugiej strony odpadali w Lidze Mistrzów też z Ajaxem czy City wiec nie wyrzyskie ważne mecze mu wychodzą:) zreszta w superpucharze Hiszpanii też odpadlki w tym roku
wydaje mi się też że ten mecz nie zadecyduje o mistrzostwie na razie bo pozostanie 8 arcyważnych meczów
a Real jak dla mnie jest nieprzewidywalny gra słabo albo srednio ale punktuje, ciekaw jestem czy Liverpool sie trochę odbudował bo 2 ostatnei mecze w lidze wygrane
1
@Yosemite
Oby to samo zrobil we wtorek
2
@Yosemite
Kosmiczne liczby. Ciekaw jestem co by było jakby grał u nas lata
0
@Yosemite
Czyli udział przy 52 golach na 66 meczy czyli prawie 0,8 na mecz:) przecież to świetna statystyka. Nie wiem czemu nikt na to nie patrzy. Ja uważam że Suazrez radzi sobie dobrze w LM
0
@usztafik
to delear ci tego nie zrobił w ramach gwarancji? chyba że używkę kupowałeś
2
@patry295
spoko, ja jestem trochę nienormalny w tej kwestii:)
i kupując auto zadawałem Panu w salonie nawet takie głupie pytanie a co jak mi się kiedyś rozładuje akumulator w aucie i wtedy pokazał mi co robić + dowiedziałem się jak wyłączać tą poduszkę:)
mi też się wydawało to niemożliwe bo na pierwszy rzut oka pilot taki lekki i smukły, a zaślepka u mnie też tak ukryta że w życiu byś nie powiedział że coś tam jest:)
mimo wszystko sprawdź co z pilotem i daj znać od czego to może uda się uniknąć taki niemiłych niespodzianek
pozdro
1
@patry295
ale co przykładasz palec i nic? na pilocie to samo?
co prawda mam inna markę ale też nowe auto i specjalnie sprawdzałem w salonie i powiedzieli mi że jest kluczyk fizyczny
wiec ty pewnie masz kluczyk tylko możesz o tym nie wiedzieć, ja ma ukryty kluczyk i mogę go wyjąć naciskając przycisk - jest mi potrzebny np. do wyłączenia poduszki powietrznej z przodu jak wożę tam młodego
a prawdopodobnie na klamce masz zaślepkę do włożenia kluczyka
pytanie tylko czy odpalisz auto jak masz start-stop bez fizycznej stacyjki?
1
@Przemek2323
a najlepszy fakt że poniedziałek i wtorek niiskei dane a środa i czwartek leci to w górę:) tak jakby z tych 2 dni dane przetrzymać i podać w kolejne dni aby utrzymywać stan napięcie u niektórych
ja tam w żadne dane rządowe nie wierzę
dbać o siebie i tyle
pewnie boli rządzących wielki Texas:)
0
@TheNekro94
3 napastników, pytam widaomo ni ma identycznych piłkarzy, chciałem tylko spytać kogo byście ogólnie chcieli na 9 u nas z tych 3 piłkarzy
0
Lukaku, Haaland, Latauro
gdyby była taka możliwość kogo teoretycznie byście wybrali do naszego zespołu? i dlaczego?
@Yosemite @Nano22 @Kgorecki2500 @VamosRakieta @Janiama i wszyscy:)
1
@Yosemite
1. City 2. United 3. Chelsea 4. Leicester - chyba dadza rade utrzymac
1. Barcelona 2. Real 3. Atletico 4. Sevilla - wydaje mi się że mamy najlepszą formę i zespoł wreszcie oraz ustawienie optymalne, pomału ubywa tych trudnych meczów, Real jest fartowny i ciagle sie ich obawiam w lidze, a Atletico wg mnie bardzo puchnie i na koniec skończy na 3 miejscu, nie da sie wygrywac 1-0 w nieskończoność
1. Inter 2. Juve 3 Milan 4.Atalanta - Inter juz chyba tego nie wypuści, Milan jeszcze trochę straci ale utrzyma sie w LM
1. Bayern 2. Lipsk 3. Wolfsburg 4. BVB - nawet jak Lipsk wygra najblizszy mecz z Bayernem to i tak nie są tak mocni by jeszcze nie zgubic punktów do końca
1. PSG 2. Lyon 3. Lille 4. Monaco
0
@BART97
ale projekt sportowy to chyba samemu można ocenić:) patrzysz na kadrę, na wyniki, co ci da że Prezes X klubu powie ci że kupią tego i tego? a wyjść z tego może nic
dla mnie to dziecinne, chłopak jeszcze nic nie wygrał, nic nie osiągnął a robi sobie turnee
ciężko mi sobie wyobrazić żeby ktos kto gra w pilkę nie miał jakiś preferencji, np,. liga angielska i 2 klubu, albo liga hiszpańska bo równie dobra i fajna pogoda
a to wygląda jak objazdowy cyrk
0
@jeyx77x
słucham? CR7 5 złotych piłek, medialna gwiazda, jeden z największych w historii
1
@Yosemite
aż dziwnie to brzmi pierwsze europejskie trofeum:)
3
WSPÓŁCZESNY PIŁKARZ
wielu nie dziwi tutaj wczorajsze zachowanie Haalanda, bla bla że to zawód itp.
no spoko kurde, ale nawet CR7 nie robił takich tourne tylko wiedział co chce i gdzie iść i przechodził do Realu, potem do Juve, nie musiał kibicować tym klubom ale wiedział czego chce
nie przypominam sobie takiej szopki objazdowej u nikogo
to samo drugi bożyszcz nastolatków Mpabbe i te teksty do Alby że na ulicy cię zabije
kurde co ci współcześni piłkarze mają w głowie, siano i nic więcej
takich wydaje się normalnych piłkarzy jak Pedri szukać ze świecą
no cóż zobaczymy kto przyjdzie, część mnie wciąż chce Haalanda bo to świetny piłkarz a część jest mocno zniesmaczona
5
Powiem tak o ile jestem zwolennikiem talentu Haalanda tak po tym cyrku objazdowym nie chce aby tu grał.
Chyba Cruyff kiedyś powiedział że jeśli ktoś nie chce grac w Barcelonie to nie powinien tu grać.
To co teraz odwala Norweg to objazdowy cyrk primadonny. Co te nowe pokolenie ma w głowie.
Piłkarz to bardzo dobry ale nie jest gwarancja zwycięstwa w LM. Tak jak El Fenomeno nie był w Realu. Gwarantem zwycięstwa jest zespół:)
Bardzo go chciałem tu ale niesmak teraz mam duży
0
@LUPR
no właśnie my mamy młodzież
dest, araujo, de jong, pedri, moriba, fati, dembele, trincao, mingueza
+ garcia (bardzo prawdopodobny transfer)
a do tego ter stegen, alba i messi spokojnie pograja u nas jeszcze 3-4 lata jakby chcieli
+ planowane wzmocnienia na ten rok
o czym ty wiec człowieku mówisz? WTF?
4
@Omoziu
4/29 mln czyli 13% po drugiej dawce
1
@Chwytak
Horban nie lubi tego:)