lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To tylko mecz za 3 punkty jak każdy ale wkur . .dzis jest ze przegraliśmy z tak słabym Realem.
I teraz tydzień czekania na rehabilitacje. Wygranie Pucharu Króla to mus:) nie będzie usprawiedliwienia. Jeśli przegramy to mimo ze chce Koemana to chyba ciężko byłoby go pozostawić na stanowisku. W lidze trzeba wygrać pozostałe 8 meczów a co będzie to będzie.
Wierze w ten zespół ale ta przerwa na reorezentacje nas roztroila trochę.
Visca el Barca:)
0
@Nieznajomy
Każdy lekarz powie ci ze kluczowa jest odporność.
Zasadniczo nie spotykam się z obcymi ludźmi wiec nikogo obcego nie zarazę. Zwłaszcza na ulicy.
Własny gabinet, podróże tylko swoimi autami i spotykam się tylko z tymi co znam. Mogę ewentualnie tylko ich zarazić.
Malo mnie interesuje ta śmieszna otoczka. Bardziej szkoda mi ludzi chorych na raka itp choroby
3
Spokojnie. Szkoda bo mecz był na remis. Ja tam wierze w nssz komplet punktów w pozostałych 8 meczach. Będziemy mistrzem Hiszpanii:)
Visca el Barca:)
4
@Czarodziej1980
Zaciela ci się płyta. Sorki ale za darmo nie pracuje. Zaplacisz mi dniówkę to pogadamy.
A dotyczy głównie starszych i słabych fizycznie.
Myślałem ze znormalnialesale nadal niezły z ciebie rarytas.
Dam Ci rade. Zyj normalnie jak ja od dłuższego czasu i tyle. Śmierć Filipa tez cie wzruszyła i poruszyła? Przecież umarł. Nie kumam takich ludzi jak ty. Chcesz zyc w zamknięciu to zyj. Nie decyduj za innych.
A ty niby taki prawomocny, pozadny A 42 lata i juz po szczepionce. Starszym ludziom byś odstąpił A nie pchał się skoro nie jesteś w grupie uprawnionej. Hipokryta
2
@lukaszbarca15
Wiesz kiedyś lekarze na zakaźnym chodzili bez maseczek, a teraz zrobiły się medialnymi ci..Co się wszystkiego boją a prywatnie za kasę juz Oki i strachu nie ma
1
@Nieznajomy
Miałem to i nawet nie zauważyłem także pudlo:) tak zal mi tak samo jak ludzi co umarli na raka, w wypadku
A tak szczerze mało mnie interesuje życie innych osób, nie bądźmy hipokrytami
1
@Czarodziej1980
Jest zależny od dbania o siebie. Jak ktoś jest gruby, z nadwagą, albo słabo się odzywia , przemecza jest bardziej podatny
Ludzi co są zdrowi i dbają o siebie to nie dotyczy
Dobrze to było widać po ibrahimoviviu czy CR7 co normalnie ćwiczyli podczas zakażenia i nawet drwili z tego
0
@AdiKingu96
Mam tak samo:) restauracje te co chcą otwarte, siłownię tez:) piszą że ludzie umierają, a kiedy nie umierali? Niektórzy to jakby się wczoraj obudzili.a najbardziej śmieszą mnie ameby umysłowe w samochodzie same w maseczce albo na świeżym powietrzu same w maseczce
0
@Quavosk
W punkt:)
5
@Czarodziej1980
To może podpiszmy inaczej.
Zabierają mi co miesiąc mnostwo kasy na ubezpieczenie zdrowotne. Zrzekam sie niech tego nie robią. Wole się leczyć prywatnie.
Poza tym wiesz co jak ktoś latami nie dbal o własną odporność to mi go nie zal ze teraz ma problem.
Zasadniczo jest to niegroźna choroba dla ludzi co o siebie dbają.
Współczuję ludziom chorym na raka itp. Bo to poważne choroby.
Nara
@Moderacja zgłaszam multikonto kolegi bo to Paweł który już tu jest pod innym nickiem
1
@Bobo25
to tak zdecydowanie, dlatego mam nadzieję w najgorszym wypadku na remis
ale na nic sie nie nastawiam bo wiem że to inne mecze, specyficzne i tu forma nie ma znaczenia
oby do przodu dla nas:)
0
mimo że Pique i S.roberto dostali zielone światła mam nadzieję że Koeman ich nie wystawi jutro, albo ewentualnie da tylko kilka minut
po pierwsze brak rytmu meczowego, do drugie ryzyko kontuzji a mimo wszystko później pozostałe 8 meczów też każdy jest o 3 pkt
jutrzejszy mecz różni się tylko tym że jest prestiżowy i tyle
1
@KSSniper
tak w 1961 wyeliminowaliśmy jako pierwsi Real z PEMK po 5 ich tryumfach, ale w finale polegliśmy z Benfica 3:2
no 2 karne, tam jeszcze czerwona kartka była dla Włochów, słupki, pamiętny mecz
dla mnie osobiście chyba najbardziej pechowy mecz jednej drużyny jaki widziałem, oprócz naszego dwumeczu z Chelsea w 2012 roku
0
@KSSniper
3. już w 1930 na I MŚ były hatricki:)
4, Barcelona w 1961
6. 2 podczas meczu i 3 podczas konkursu jedenastek - 5 jedenastek łącznie:)
7. 6
9. jeden mecz
0
@Barca1992
tak:) słynny 1961 rok i później nasza porażka w finale z Benfica, gdzie chyba mieliśmy 2 albo 3 słupki/poprzeczki
szkoda bardzo tego finału
0
@Barca1992
2. z Argentyną:)
8. i jego pojedynek z Leonidas:)
9. jedne mecz @lukaszmatusiewicz
pozostałe poprawnie, ale dziwi mnie że nikt nie zna 4:) po 5 wygranych z rzędu w PEMK w kolejnej edycji Real odpadł z ....
0
@busquets5
dla mnie każde nasze zwycięstwo będzie na wagę złota:) nawet po bramce po rykoszecie:)
0
10 KWIETNIA - EL CLASICO
ostatni taki mecz został rozegrany 10 kwietnia 2010 i zakończył się zwycięstwem Barcelony 0-2
Oby jutro też tak było:)
6
GARRINCHA
bohater MŚ 1962, wielki piłkarz, niezły wariat na boisku i poza nim:)
0
@Ghotti
dzięki:)
2
QUIZ SPORTOWY #3
@Yosemite @Kgorecki2500 @Nano22 @Barca1992 @Janiama @Ojciec5tkidzieci @pele1282 i wszyscy chętni
1. Jaki piłkarz rozegrał najwięcej meczów na MŚ?
2. Kto był pierwszym zwycięzca MŚ? Jaki był finał?
3. Kto był pierwszym autorem hat-trick na MŚ?
4. Jaki zespół pierwszy wyeliminował Real w historii występów w PEMK/LM?
5. Do jakiego klubu przeszedł Evaristo z Barcelony?
6. Ile karnych przestrzelili Holendrzy w słynnym meczu z Włochami na EURO 2000?
7. Ile razy w LE/PUEFA zwyciężała Sevilla?
8. W którym roku Polska po raz pierwszy zagrała na MŚ? Z kim to był mecz?
9. Ile meczów w narodowej reprezentacji przegrał Garrincha?
10. Co to jest gest Garrichy?
1
BRAMKARZ
ile znaczy ta pozycja można yło po raz kolejny zobaczyc wczoraj podczas meczu Ajax Roma, gdzie bramkarz Ajaxu popełnił mega farfocla, a bramkarz Romy uratował im mecz broniac karnego (skądinąd fatalnie strzelonego), jak i kilka setek
no cóż wiara w awans Ajaxu ciągle jest:)
0
@Mixtape
ja wiem czy najwazniejszy, każdy z pozostałych 9 meczów daje tyle samo punktów, prestiżowy tak
2
@Yosemite
oby za rok się na liga odbudowała trochę:) Barceloan bedzie mocniejsza, sevilla stabilna, atletico może troche mocneijsze, villarreal stabilny, tylko real mam przeczucie ze bedzie z nimi coraz gorzej, chyba ze mbappe do nich przejdzie
ostatnie lata trochę gorsze la ligi ale widzę szanse na poprawę
0
@Yosemite
Belgia, Francja, Portugalia, Włochy, Hiszpania
Na moje ktoś z tych ekip wygra.
Holandia gdyby nie trener tez bym dodał.
Anglia wysoko przeceniona, Niemcy również
1
@Chaoss
Kolejny bajkopisarz na stronie:)
0
@Yosemite
ben yedder chciałem przez chwilę w Barcelonie bo były o nim plotki jakoś a przyszedł wtedy chyba ostatecznie Boateng
0
@IdeaKris
już nie wywyższaj tej IT bo uwierz w innych branżach też można:) i można nawet znacznie większe podwyżki niż 1k co roku
ale to nie znaczy że jest to standard i należy wmawiać ludziom że tak ma być i jak nie to nie powinni być szczęśliwi
3
@IdeaKris @Rust_Cohle
@Rust_Cohle
ale co ty za głupoty wypisujesz? w każdej pracy w 4 lata podwaja się zarobki? to co po 20 latach będzie zarabiał 140 tys., PLN:-P
są prace gdzie się podwaja szybko zarobki, ale są branże gdzie masz podwyżki z czasem ale pracodawca ma też sufit
to co np. kelner, magazynier, kurier, księgowy co 4 lata ma mieć podwajaną pensję?
to tylko przykład nie wiem czym się zajmuje
sądzę że jak za 4 lata bedzie miał koło 5000 netto-5500 to też chyba byłby zadowolony
1
@Rust_Cohle
jeśli cię to zadowala to oki:) ważne są twoje odczucia a nie innych ludzi doradców:)
każdy ma swoje życie, ważne aby złapać dobry balast między pracą a domem
powodzenia i ciesz się czasem z rodzinką