lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
w nawiązaniu do poprzedniego artykułu
https://in.pinterest.com/pin/210472982572576207/
Złota Jedenastka
50 meczów - 42W 7 D 1L - winning ratio 91%:)
Mistrzostwo olimpijskie - 1952
Vice mistrzostwo Świata - 1954
niesamowity zespół który potrafił ogrywać niemal każdego jak chciał, strzelając przy tym multum goli
z Anglikami wygrali między innymi 6-3 i 7-1:)
z nami zagrali 4 mecze i wszystkie wygrali 8-2, 5-2, 6-0, 5-1
pytanie co by było gdyby Kubala grał też w tej reprezentacji:)
2
@Zoker
1:2 dla Nas
11
WIELKIE REPREZENTACJE - WĘGRY 1954
na MŚ zagrali kolejno Z
w grupie
9-0 z Korea Południowa
8-3 z RFN
1/4
4-2 z Brazylia
1/2
4-2 z Urugwaj
Finał
porażka 2-3 z RFN z którymi wcześniej wygrali w grupie 8-3
Mecz ten nosi określenie "Cudu w Brnie"
Węgrzy po 8 minutach prowadzili już 2-0, ale później swoje show miał bramkarz RFN Toni Turek
dodatkowo sędzia nie uznał bramki Węgier na 3-3
co więcej po latach pojawiły się KONTROWERSJE i są przesłanki że piłakrze Niemiec byli wtedy na dopingu
"W 2010 pojawiały się informacje, że zwycięstwo niemieckie nie było czyste. Historyk sportu Erik Eggers wraz z zespołem zajmował się badaniem tego przypadku na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie. Orzekł on, iż istnieje „kilka mocnych przesłanek, które wskazują na wstrzykiwanie niektórym niemieckim piłkarzom Pervitinu, a nie witaminy C jak wcześniej twierdzono”. Pervitin był opartym na metamfetaminie stymulantem używanym wśród żołnierzy podczas II wojny światowej[6]. Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Lipsku, które zostały później określone jako „Doping w Niemczech”, były finansowane przez Niemiecki Komitet Olimpijski.
Wikipedia
skład "złotej jedenastki Węgier"
Węgry: Grosics – Buzanszky, Lantos, Bozsik, Lorant, Zakarias, Puskas, Kocsis, Hidegkuti, Czibor, J.Toth
0
@Rust_Cohle
oki to rzeczywiście dziwnie:) przynajmniej jak dla mnie:) a za 24-26 grudnia mas normalnie płacone? tak samo 1 listopada, to takie same świeta
0
@Rust_Cohle
a to w umowie o pracę masz stawkę za godzinę, dzień? pytam z ciekawości
bo zawsze maiłem podaną kwotę za miesiąc i dziwi mnie takie pytanie
4
już dziś ciekawe starcie w LE Ajax - Roma:) oby Ajax awansował dalej
0
przeżywacie ten Bayern jakbyście byli kibicami Bayernu a nie Barcelony, piszecie o Bayernie a na dobrą sprawę PSG też spokojnie mogło strzelić więcej - choćby setka Neymara
0
@Yosemite
dokładnie, uwielbiam takie gdybanie, wygrało PSG i tyle, jest jeszcze rewanż
dla mnie i tak dobrze i tak źle bo obu zespołów nie lubię
ale zrobił się wysyp fanboyów Lewego i Bayernu ze zastanawiam się na jakiej stronie jestem czy Barcelony czy Bayernu
i to podniecanie się ilością strzałów Bayernu, gdzie 10 strzałów było zablokowanych, oni ładowali z każdej okazji, owszem mieli kilka okazji na gola, ale tak samo PSG mogło jeszcze ukłuć
po LM w tym roku widzę jak niedoceniony jest Navas, a to bardzo dobry bramkarz, praktycznie nie popełniający błędów
0
@FC1899Barca
bramki:-p dobre ludzie ale wy odlecieliście, PSG też nie miało pełnego składu, obudź sie Bayern przegrał
2
@Witekk10
na tej stronie równie podobny poziom:)
3
może poczekajmy z tymi Dembelami, Griezmanami, Neymarami, Kane, Haaland, Lukaku i kogo tam jeszcze w ataku wymieniali do końca sezonu i okienka transferowego
cieszmy się tym sezonem, tym co możemy wygrać i skupmy się na ty a sprawy kasy, transferów i tak dowiemy się ostatni
0
@mr_robot
ale oni w tym sezonie w większości meczów tak wygladają nie tylko real
2
@Yosemite
dlatego aby tego uniknać przejdzie do Barcelony:)
0
@Jakchcesz
tutaj bym rozdzielił Barcelonę z jesieni a Barcelonę teraz
to zupełnie inne zespoły
na wiosnę ważne mecze zasadniczo były u nas pozytywne za wyjatkiem pierwszego meczu z PSG, gdzie zagraliśmy pop prostu słabo
ale później mecze z Sevilla czy Sociedad czy nawet rewanż z PSG pokazały że jest potencjał
0
@Jakchcesz
a sevilla ostatnio to co słaba ekipa?
0
@Adamski69
są duże szanse:)
1
@Rewolucja123
1-0 też wystarczy, mamy dużo lepszy bilans bramkowy, chyba ze Atletico nagle przestanie być Atletikiem:)
0
@Czarodziej1980
koleś nie będziesz mi zakazywał wypowiadania się
po drugie napisałeś tak nie prawdziwą i śmieszną rzecz że ciężko się nie odnieść
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Czarodziej1980
informatyzacja:) szybko załatwia sprawy:)
w Polsce?:) dawno czegoś tak śmiesznego nie czytałem
1
@Bobo25
też prowadzam do prywatnego, to są niby zajęcia zdalne, czyli niby coś próbują działać aby płacić im
zgadzam się niepotrzebna improwizacja, sami sobie też tymi działaniami zmniejszają wpływy do budżetu
ja jestem generalnie za otwarciem wszystkiego z reżimem i tyle, a nie takie otwieranie zamykanie, a później otwierają i ludzie sie rzucają i są niepotrzebne tłoki
ale co się dziwić jak we Francji też są równi i równiejsi
0
@Bobo25
wiesz co generalnie tego nie slędze- patrze tylko na przedszkola i tyle
reszta mnie nie dotyczy bo zyje normalnie, o nowych obostrzeniach czesto dowiaduje sie dopiero na LR, aczkolwiek wkurza mnie to i współczuje tym ludziom
co nie zmienia mojego zdania że generalnie po pierwsze nie każdy ma dostep, bo to drozej kosztuje, z drugiej stromny na dane od znajomego każdy może pójść i zrobić zakupy budowlane:) wystarcza dane do faktury:) genialne:)
czyli jak wszystko w tym kraju - sztuka dla sztuki
0
@Ojciec5tkidzieci
spoko:) a do jakiego klubu należysz? i kogo masz w avatarze bo ci się zmienił:)
5
@Quavosk
dla mnie też mają dużo wad, ale ze względu na ten pogląd przy następnych wyborach na nich zagłosuję po prostu
mam nadzieję ze dadzą postulat rozliczenia PIS za obecne działania
0
@Bobo25
a ja tylko ci mówię że rzeczy budowlane też są niezbędne do życia - po pierwsze starsze osoby nie maja często na fachowców, po drugie jak niby dla fachowców są otwarte markety budowlane? jak to weryfikują? to co idzie pan A do market mówi ze jest hydraulikiem i mu otwierają drzwi?
czy nawet podaje KRS? co już nie mówiąc że może to dać każdemu znajomemu
a ja ci mówię że czy pójdę do fryzjera 16 czy 19 to z punktu widzenia ryzyka nie ma znaczenia, prawdopodobnie pójdę 16 bo mam normalną fryzjerkę
to samo było jak ogłosili przed świętami zamknięcie, gdzie większość kobiet wiadomo jak to przed świętami to do kosmetyczki czy fryzjera, bo przecież jadą do rodziny
efekt taki że ludzie i tak chodzili bo widziałem na własne oczy u mnie na osiedlu
trzym się
0
@JohnNash
czyli jesteśmy za otwartą Szwecją:) szacun:)
0
@Ojciec5tkidzieci
i próbowali ci dać mandat? jak się skończyło
nie chcieli ci potrzymać siurka:-p
2
@Bobo25
a może fachowiec nie ma bo mu sie też skończyły
budowlane rzeczy to również sprawy pierwszej potrzeby
nie wiem jak dla ciebie, ja lubię dobrze wyglądać wiec fryzjer jest pierwszej potrzeby, a co za różnica czy pójdę do fryzjera 16 czy 19 kwietnia? 19 kwietnia wirus nie wyparuje
ciąg dalszy głupoty rządu i tyle i ludzi co takie rzeczy popierają
0
@Bykunn
a jednak zrobili:)
5
@Bobo25
no ale uszczelka z cieknącego kranu w markecie budowlanym się jednak przyda
a efekt tego taki że po lockdownie w zakałdach fryzjerskich bedzie człowiek na człowieku, bo się terminy skumujują i 2 panei beda czekały z nałozona farbą gdy w międzyczasie fryzjerka bedzie szczygła mężczyzn w wolnej chwili, gdzie normalnie byliby umówieni na osobne godziny - normalnie geniusze w rządzie:)