lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
2
@pax
kto chce komuny? o czym ty człowieku piszesz?
szkoda klawiatury na ciebie nara
2
@pax
tutaj chcą aby posłowie poczuli się jak ci ludzie którym nielegalnie odbiera się możliwość pracy
zobaczyłbyś jak wtedy szybko zakończyłaby się pandemia gdyby posłowie zaczęli żyć z oszczędności jak fryzjerzy, kosmetyczki, itp.
0
@Ingiel
ty koleś masz jakieś problemy ze sobą chyba
po co mam się zwalniać skoro zarabiam mnóstwo siana?:)
żyłka ci pęka czy co, bo nie kumam twoich wypowiedzi
twierdzę tylko że "dla dobra firmy" to tani slogan i żałosne tłumaczenie firm
9
@Janiama
no i gitara:) wracaj szybko do zdrowia bo trzeba zagrać mecz la Rambli
tylko jak cię okiwam jak na reklamie ok. 1:15 Ronaldinho zrobił to żeby nie było żadnych wymówek ze jesteś po udarze:-p
1
@Katalonbar
a co było potem każdy wie:)
1
@TheHeisenberg
w 100% się zgadzam:) dla normalnych ludzi to prosta decyzja albo da się zrobić w konia i sie zgodzi albo zmienia pracę
ale jak ktoś zarabia miliony, to pomimo też dużo większych wydatków i tak mus starczy na odkładanie duże kwoty na resztę życia
2
@MesQueUnClub_87
ale ja tu się śmieję ze sloganu "dla dobra firmy" zarabiaj mniej
no sorry, każdy ma swoje rachunki, prosta sprawa nie stać kogoś na pracownika to albo się dogada albo nie
ale teksty dla dobra firmy są co najmniej żałosne
0
@Kamson33
nie ale zamierzam zobaczyć
6
@pax
Pewnie tak samo legalne jak bezprawne zabranianie prowadzenia biznesiw fryzjerom, kosmetyczkom, restauratorom itp
3
@Tomo1989
chyba że rubli:)
2
@Junngeas
oki dzięki myślałem że gdzieś zamówiłeś w jakimś sklepie online i możesz polecić:) dzięki poszukam bo mnie zaciekawiłeś
1
@Ingiel
dla mnie to śmieszny i żałosny slogan:) dla dobra firmy:) to może firma dla dobra pracownika powinna podwoić mu pensję
w końcu to tylko poświęcenie kasy dla dobra pracownika i jego potrzeb
ja bym na miejscu takiej osoby poszukał normalnej pracy a nie miejsca gdzie robi sie wszystko dla dobra firmy
2
@Yosemite
też w to wierzę:) co więcej obstawiam pewną wygraną 3/4-1 dla Barcelony:)
0
@FC1899Barca
ee tam mały, można domy 250 plus zbudować w kilka miesiecy:)
6
@Ingiel
a co go obchodzi dobro firmy? to jego firma, bez jaj z takimi sloganami
każdy po pracy przychodzi do domu i płaci własne rachunki, nikomu nie powiesz potem że mu nie zapłacisz bo dobrowolnie zmniejszyłeś wynagrodzenia dla dobra firmy
to może powinien pracować za darmo dla dobra firmy:) dobre
0
@Abominacja
co to jest za partia ta KP?
0
@Trepyveb
obrona - otamendi, taglafico, lisandro martinez, marcos sensi
pomoc - paredes,de paul, le celso, ocampos, di maria
atak- messi, martinez, aguero, alejandro gomez, correa, g. simeone
trochę mają tych znanych nazwisk, największe braki w obronie i na bramce, ale pomoc i atak bardzo zacny
wg mnie główny faworyt za Brazylią na równi z Urugwajem
2
@Junngeas
wrzuć link z ciekawości do tej czekolady to zakupię bo mnie skusiłeś
2
@Barcaa12
dokładnie:) żałosna jest ta cała służba zdrowia, im to pasuje że jest pandemia
1
@mkord
To od dalej głosuj na PO PIS a potem nie narzekaj tu sytuacje w Polsce
0
@ArterkHD
coś mi tu śmierdzi a skad niby ma buk wiedzieć do kogo należy konto? trochę to dziwne
zgłoś reklamację, a jak będą się opierać zgłoś kradzież na Policję
2
@busquets5
gdyby:) z Pucharu Niemiec też odpadli przez gdyby:) wymówka frajerów
1
@Rastafarnianin
po prostu piękne:)
0
@damiano996
ta jasne dostał strumieniem w twarz a potem zamknęła się w aucie
niby jak miał ją powalić?
3
@JANEK777
ja pierd.. jeśli to prawda to ludzkość to debile na prawdę
18
PIĘKNA AKCJA
8
EKSTRAKLASA
taka piękna technika użytkowa
0
@DonMatteo901 co za bezczelny dziad, dobrze mu zrobiła
1
@Yosemite
co tu dużo mówić oni byli w 3 finałach z rzędu 1996-1998, ale wygrali tylko jeden z nich ten pierwszy:)
jeden z najlepszych zespołów lat 90 obok Ajax i AC Milan, FC Barcelony i OM